• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
@petapete myslím, že to jde dodatečně někoho pustit, ale zase ten týden už to vydržíme ne? Já teda s MK a veřejnými diskusemi nemám dobré zkušenosti, tak jsem pro zamčení všemi 10:slight_smile:)
21. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
@petapete jojo teď mi to došlo :wink: už se na tom pracuje
21. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
Holky já vim že je to vlastně jedno jestli je to kluk nebo holka ale prostě bych si tu holčičku moc přála , ale budu šŤastná za jaký koliv mimčo hlavně živý a zdravý :slight_smile:
@jankabry chápu tě Janko já zase nesnáším když mi někdo říká Klárko :rolling_eyes: :rolling_eyes: to vraždim, ale u Vítka moi to neva moje zlatíčko může :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
No my jsme postavili rovnou trošku větší baráček, počítáme s 2 dítky tak at mají svůj prostor. Já mám sestru a v pokoji jsme měli manžel. postel po rodičích :grinning: Tak chci dětem dopřát soukromý. Patro je připravený, že 1 dítko tam může samostatně velebit, nebo budou společně. To mě ted netrápí.... Mě je26, na dítko už pomýšlím cca 1 rok, ale tím že jsme stavěli svépomocí, nechtěla jsem. Ted už skoro bydlíme, tak už je to jedno kdy to přijde. MM- ten má trošku obavy ale těší se, ale po občasných náštěvách synovce che holčičku :wink:
21. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
to je fér Jani, jinak Tom se mě taky hned po prvním sexíku naostro ptal druhý den, co dělají děti :grinning: Tak ať jim v tomhle to sebevědomí dlouho vydrží.
A na Single mana se chystám taky - jsem teď četla recenzi v Reflexu a může to bejt fakt zajímavý :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
Holky musím jít taky na chvíli pracovat :wink:
21. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
Puckal - my rekonstruujeme starší barák (má skoro dvěstě let:slight_smile:), zatím máme byt 3+1, kolem 100metrů čtverečních a přes průjezd máme ještě prostor na dvoupokojový byt, vč. samostatné koupelny a wc, takže časem se to bude rozšiřovat, takže pokojíčků bude taky dostatek:slight_smile:. Ale ten pokojíček je fakt obrovský, takže děcka budou společně, případně se to jen nějak přepaží třeba knihovničkou, že budou mít každý svou půlku...Ale to je zatím pořád hudba budoucnosti a nějak není kam spěchat, zatím to plně vyhovuje tak, jak to je...
21. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
Zdravim všechny snažilky a nové těhulky :slight_smile: Já Vás vůbec nestíhám číst za 2-3 stránky to je frmol :grinning: Jinak já měm předpovězenou od věštkyně holčičku, tak jsem zvědavá jestli to výjde, ale ve skutečnosti mi je jedno zda holčička nebo kluk :grinning:
21. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
tak máme novou diskuzi :wink: Od července 2010 prosím o hromadnou migraci tam :grinning:
21. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
I nově příchozí smíme ???
21. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jo co se týče pokojíčku tak původně ho měl mladej celej žlutej ale asi tak před měsícem sem ho přemalovala po nocích tak je strop bílej a 2 stěny modrý a 2 zelený a moc se mi to líbí fakt se to povedlo. po dovče se chystám na kuchyŤ naštěstí je malá tak to bude rychlý :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
no zeny ja naprosto nestiham :grinning: , asi se v praci budu muset utrhnout casteji :sunglasses: . No k chlapum, ja mam naprosty zlaticko (chyby jako kazdej normalni chlap :grinning: ), jsem jeho prvni a snad posledni :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chodili sme spolu na stredni do tridy a preskocilo to az ve ctvrtaku takze laska na 1 000 125 pohled :grinning: . Kvuli praci sme se museli prestehovat z nasi krasne moravy do strednich cech kde sme postavili domecek i se dvema zatim prazdnyma pokojickama :wink:.
Strasne moc si preju chlapecka, ale ve vysledku budem stastny kdyz "to" bude v poradku, s pindourkem nebo bez :wink: .
No a taky su pro zamknuti na konci mesice :slight_smile:

21. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
@camelinka jak jsi psala o tom pindourkovi, tak jsem si vzpomněla jak jsem byla těhotná s Adriankou a šli jsme na velký ultrazvuk a můj chtěl kluka a já holku. doktor se nás zeptal na začátku, jestli to chceme říct, co to bude a chtěli jsme. Po chvíli říká: pindík tam není a můj na to: a co to teda je? a to já už se slzama v očích na něj: no přece holčička! :grinning:
21. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
@1luciferka : tak to je dobry, ono v takovych situacich se vyplodi ledacos :grinning: , aspon ste meli veselo :wink: . Adriana je nadherny jmeno, moc jsem ho vzdy chtela, ale diky manzelovi mame ehm typicky ceske prijmeni :grinning: , ke kterymu se vznesene jmeno fakt nehodi :cry: .
21. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@camelinka já vždy chtěla Karolínu. Ale švagrová taky a jelikož zjistila o týden dřív, že je těhotná a měla doma dva kluky a třetí chtěli holku, tak si zamluvila Karolínu. a ikdyž pak věděla,že má třetího kluka a řekla mi, at si tu Karolínu teda vezmu, tak já už měla vybranou Adrianu. :slight_smile: Ted se mi líbí jména Nikol pro holku a Aleš pro kluka
21. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
holky máme tu uzamčenou diskuzi :wink: tak se přesuňme všechny tam a tady to necháme jenom pro nově příchozí, ju? ať v tom není zmatek a nedrbem na dvou místech :wink:
21. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@jankabry: aha, tak to mi uniklo :grinning:
21. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
Jeste si dovolím jeden hodne hloupý dotaz:slight_smile: délka cyklu se počítá jak? Vím že začíná prvním dnem ms ale konci následující měsíc zase v první den ms, nebo ten den před?
21. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
Holky, tak co myslíte. Dnes v 10h test ovu pozitivní, a teď 20:00 už test negativní, myslíte, že ovulka proběhla?
21. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahoj tak jsem z toho jelen a potřebuji radu, dneska jsem si zkoušela ovu test a je pozitivní sice cárka už není tak výrazná ale je to asi tím že nad tím už pár dní dloumám proč mě bolí břicho a proč ten čirý výtok, nejvíc mě štve že stejné příznaky jsem měla v 18 DC, což by tedy znamenalo že mám OVU 2x do měsíce, někdo by byl rád ale já tedy moc ne kdyby se podařilo tak dvojčata bych tedy zase až tak moc nechtěla ( a nedívejte se na mě zle prostě v mé životní situaci by to nebylo to 100% )
21. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@jankabry ted sem docetla tvuj pribeh o byvalych pritelich. ty jo, pekne sis uzila. tady clovek vidi jaci sou nekteri chlapy hovada.
22. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
Dobré ránko všem, dnes jedu na dovču, tak se pár dní nebudu ozývat, tak doufám, že mě pak pustíte do té uzavřené diskuze :frowning2: Jsem zvědavá, jaké budou za tu dobu změny v tabulce:slight_smile:
23. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nová, můžu se přidat...je mi 26 let, jsem z Brna, máme čerstvě po svatbě a začínáme plánovat mimino, tímto prosím jankabry o zapsání do tabulky, 1.snažení, 7 DC po HA.
25. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahojky!:slight_smile: Ráda bych se také přidala...Je mi 28let, mám skoro dvouletou holčičku a začali jsme se snažit také od července....Nejdřív jsem byla přesvědčená, že po mateřské nastoupím na chvíli do práce, kvůli penězům...ale nechci, aby dítka byly moc daleko od sebe...tak jsme se rozhodli, že do toho půjdeme...:slight_smile: První dítko bylo neplánované....a teď si nedělám žádné testy...jen jsem si našla na netu plodné dny, kdy mi to vypočítalo ovulaci....jenže moje menstruace je hodně nepravidelná...Ráda bych se také nechala zapsat do tabulky, ale nevím, co ty čísla znamenají...:frowning2:
27. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: také bych se k vám chtěla přidat. je mi 32, máme 7letou holčičku a rádi bychom druhé.začali jsme v červnu,ale po vysazení HA po 6ti letech to nevyšlo a tak jedem dál.byla jsem zklamaná,protože 1.dítě nám vyšlo hned do měsíce po vysazení HA.navíc nevím jak bude vypadat můj cyklus teď,protože minulý měsíc jsem dostala ms o týden dřív.snažíme se snažíme se a uvidíme.ms bych měla dostat 1.8.
28. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj snažilky, taky se k vám přidávám. Koukám teda, že se většina přesunula do nově vytvořené uzamčené diskuze, ale třeba se to tady rozjede stejně jako předtím.
Mně je 27, máme 4 a půl letého klučinu a snažíme se podruhé. Momentálně jsem 16 DC a včera mi vyšel pozitivní ovu test. Takže jsme se snažili a teď už nezbývá nic jiného než čekat :wink:.
jita32 - u nás bylo první dítko taky hned po vysazení HA, ani jsme nevěděli jak se to stalo :grinning:
28. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala, s manželem máme krátce po svatbě, první měsíc snažení máme za sebou, ale včera to přišlo pomalu na den přesně, ale koupila jsem si lady cup, tak doufám, že ho tenhle týden použiju poprvé a naposled :confused: Jinak nějak zvlášť to neřešíme, neměřím, netestím, ale doufám :grinning:
28. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
Vítej maciiku! Kdy jste měli svatbu? My 10.7.2010.
Já jsem to taky ze začátku neřešila, ale pak jsem zjistila, že kdyby jsme se měli řídit podle toho, kdy máme chuť na tulení, tak se děťátka nedočkáme, protože jsme měli chuť ve všech možných dnech jen ne plodných :grinning:. Držím palce, ať Lady cup po tomhle použití zůstane dlouho nepoužit :wink:
28. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj katkabr, my o týden později :slight_smile: My jsme v podstatě začli se snažením už v červnu, ale až ke konci cyklu... Zpoždění bylo 8 dní, takže už jsme se pomalu začli radovat, ale nic... Taky by to bylo takové skoro neposkvrněné početí, protože ovu jsem měla týden před :grinning: Ale ta malinká naděje tam byla. Pak se z toho ale vyklubaly kvasinky, takže zpoždění se vysvětlilo a myslím, že to i ovlivnilo tenhle měsíc, že se nezadařilo...Ale je to teprve začátek, takže hlavu samozřejmě nevěšíme :slight_smile: Vám se první dítko podařilo hned po vysazení HA? Já jsem si taky říkala, že kdybychom do toho šli hned, tak by to MOŽNNÁ taky vyšlo, protože se mnou hormony pořádně zacloumaly. Při antikoncepci jsem na sex neměla pomalu ani pomyšlení a po vysazení jako by do mě blesk střelil, ovu přišla přesně po 14 dnech, přesně po 28 menstruace...Ale kdoví... Tak snad nám to všem brzy vyjde :wink:
28. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
@maciik Přeji krásné ráno! Je to asi zázrak otěhotnět. Od půlky června taky neberu HA. Při prvním jsem vysadila prášky, ani jsme se nesnažili kdoví kolikrát jsme se vůbec snažili za ten měsíc jestli dvakrát, tak to je moc :grinning: A vyšlo to, zrovna jsme se asi trefili. Tak jsem si myslela, že u druhého to bude stejně, ale přišlo zklamání.
Dneska mi teplota stoupla, znamená to, že máme po ovu, to zas bude napínavý těch 14 dní.
29. črc 2010 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.