• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
ahoj holky mám volných 20ovu testíků, kdybyste měla některá zájem, 1ks -13kč a k těm 20ks 5 těhu zdrama.
Pisnite IP nebo na Milina123@seznam.cz

Díky a snažení zdar ;) Jen ať vám pupíky rostou
29. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhém čase se ozývám trávíme dovolenou na chalupě, takže na net není bohužel časek. No MS se neukázala test zatím raději nezkouším protože nechci být opět zklamaná. Jinak BT už 15 dní je 36,9.
Uvidím zkusím počkat do pondělí na MS a pak zkusím testík, nevím zd by to mělo dříve stejně smysl.
Přeju hezký den.
Pa
29. črc 2010 v 08:34  • Odpověz
@smisek21 jůůů, držím palce!! Ať to vyjde.
29. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Taky držím palce :wink:
29. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@smisek21 Ahojky, držím palečky na pondělní testování. Já jsem si koupila dvojtest, ale jsem taky pevně rozhodnuta, že se testnu pokud ms nepřijde (teď jsem 25 z 29, a bohužel jsem zjistila, že mám krátkou LF, a tak jsem se objědnala na gyndu). Moje první snažení byla test mánie, a teď si troufám říct, že jsem rozumější:slight_smile: Ono je horší se testnout negativně a pak čekat, že to třeba za den zpozitivní
29. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásné ráno!! Chci se vás zeptat, nemáte některá z vás soukromý tip jak na to těhu nemyslet? Mám toho plnou hlavu a ne a ne se toho zbavit. Koncem srpna jedem na dovču, rozhodla jsem se, že teploměr i ovu testy nechávám doma, nebo bych se z toho asi zcvokla :grinning: Máte některá stejný pocity?
30. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
jé, nějaká takový tip by se mi taky hodil :slight_smile: pořád si říkám, že na to nemyslím, ale podvědomí pracuje kvalitně :grinning: teď mě čekají v srpnu dvoje státnice, takže snad se mi povede alespoň na chvilku "zapomenout" :sweat_smile: Holky a berete nějaké vitamíny nebo tak něco? Já se snažím jíst kyselinu listovou...
30. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Já teda vůbec nic zatím, jsem na to docela lajdák. Čekám, až když se to povede, tak pak teprve začnu. Ale 9. srpna jsem objednaná na preventivku na gyndu a když jí řeknu, že se snažíme, tak třeba něco doporučí. A 10. srpna bych měla dostat MS, tak třeba gyn dr něco pozná, nebo taky ne. No, jsem zvědavá.
30. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@katkabr Ahoj,tak jsem nas tom stejně jako ty,to prostě nejde nemyslet na to.Taky mě všichni říkají,ať tomu nechám volný průběh,ale....teď čekám jestli to dostanu,páč od středy slabounce špiním a nevím co se z toho vyklube haha.
30. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
Ale při mé smůle se z toho vyklube určitě ms,testovat se mi ještě nechce,chci počkat do pondělí...
30. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
:rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: tak už mrcha došla.....ach jo....Mám to po té HA nějaké rozdrbané...Přeji všem štěstí :wink:
30. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
@jita32 to mě moc mrzí, ale nezoufej, určitě to vyjde příští měsíc! :wink: Já si pořád vsugerovávám nějaký příznaky, ale mám pocit, že budu asi hodně zklamaná. Příští úterý se rozhodne.
30. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
@katkabr To jsem si taky vsugerovala,třeba jako že mně nechutnalo kafe a bolely prsa,byla ospalá atd.Jsem to zas obrečela....Tak třeba do třetice všeho dobrého a zlého.Jenže asi po 6ti letém užívání HA to asi není jen tak.Doktorka mi řekla,že to trvá tak 6-9 měsíců,tak nevím.Nejhorší je,že mám téměř všechny kamarádky těhotné a všechny se chlubí svými fotkami z ultrazvuku.To potěší :sunglasses: Tak přeji štěstíčko a // na testíku Tobě a ostatním :slight_smile: :wink:
31. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
jankabry chtěla jsem Tě poprosit o zapsání do tabulky,moc děkuji :slight_smile: :slight_smile: jita32 - 32let - 2snažení - 2 DC/ po HA
31. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
ahojky holky, my se všechny přesunuly do uzamčené diskuze .. jestli chcete, povolím vám přístup tam :wink: Co se tabulky týče, udělejte si svou, jestli chcete zůstat tady. Já to teď vůbec nestihám ani u nás natož ve dvou tématech :-/
31. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
@jankabry já bych moc ráda měla přístup k vám do diskuze.děkuji
31. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
@jankabry Ahojky!:slight_smile: Já bych také byla ráda, kdybych měla přístup k vám do diskuze...ale nevím si rady s tou tabulkou...:frowning2:
31. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@jankabry Ahoj, taky bych ráda k Vám do diskuze, jestli můžu :wink:
1. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
A já zůstanu tady :wink: Nějak se mi tu zalíbilo. :grinning: A začínám s tabulkou i zde:
Jméno: Současný stav cyklu / Běžná délka cyklu: Počet cyklů snažení:
Katkabr 21 / 29 2

Tak kdo bude chtít ať se připojí, můžem se tak vzájemně podporovat :wink:
2. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
Sakra nějak se mi to rozházelo. Takže znova a lépe:
Jméno: Současný stav cyklu / Běžná délka cyklu: Počet cyklů snažení:
Katkabr........................... 21 / 29.................................... 2 snažení

2. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
cauk dlouho jsem tu nebyla byli jsme na dovolene a docist vas to bych asi nezvladla .-D jste pekne ukecane :slight_smile:
cekam 6.8.na mršku tak jem zvedava jestli se dostavi ale ze by se to povedlo na poprve tak to asi ne-e :angry: :sunglasses:

jinak jsem si koupila calibrum babyplan-take napomaha otehotneni a bere se v prvnich 3 mesicich brala jsem i u prvniho ditka...a koupila jsem si kontryhelovy caj sypany z lekary...doporucuji vsem napomaha otěhotnění...

tak zatim hodně zdaru!!
2. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@denousek Ahojky,ten kontryhelový čaj pomáhá??
2. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@denousek Taky by mě zajímalo, jestli to pomáhá ten kontryhel. A na co vlastně je?
2. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
Tak toto jsem našla:

Popis výrobku Kontryhelový čaj 20x1.5g Fytopharma
Účinné látky
Alchemillae herba

Užití
Kontryhel obecný se používá jako součást čajových směsi při ženských potížích (bolestivá menstruace, výtoky), pomáhá při průjmech, zevně se používá na obklady při špatně hojících se ranách a vyrážkách.

Dávkování
1 sáček se zalije 1/4 Ivroucí vody a nechá se 10-15 minut vyluhovat. Pije se 2-3 krát denně. Na obklady 2 sáčky na 1/4l vroucí vody.

Kontraindikace
V těhotenství a při kojení je nutná konzultace s lékařem.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

2. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
no ja si myslim že me pomohl počít první ditko...jsou to bylinky a blahodárně pusobi na žensky organismus...
nevim nějak jsem to vystudovala na netu uz pred víc jak třemi lety ....tak jsem si ho koupila i ted ..tim se neda nic pokazit :wink:
3. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
tak jsem hledala neco o kontryhelovem caji a nasla jsem jakysi zazrak co primo pomaha pri neplodnosti a napomaha účinně při otěhotnění!!to jsou mi novinky !!!
http://empatia.inshop.cz/inshop/shop.asp?kat=VE0004

a tady je o tom diskuse http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=8246

kontryhel byl asi prekonan ale ten feminam taky kontryhel obsahuje..
3. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
No to jo i věcičky! :grinning:
3. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
@katkabr teda jsem chtěla napsat - to jsou mi věcičky :grinning:
3. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, jak je u mě úspěšné "nemyslet" na to, že to vyjde - vzala jsem lékárnu útokem, kontryhelový čaj, ovu testy... no hlavně, že to nechávám na náhodě :grinning:
3. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
tak ja to taky nechavam nahode a kontryhelovy caj mam,calinrum bybyplan taky a feminam objednanej :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.