• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
pardon ,calibrum
3. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz
autor
@katkabr Ahojky, já kontryhel piju už dlouho a určitě pomáhá :wink: Ale zase jak komu .. Já trpěla na hodně bolestivou MS, což po užívání konťase pozvolna přešlo. Hlavně pomáhá při nárustu sliznice - někomu roste nedostatečně vysoká a mimi se tak nemůže pořádně zahnízdit .. No ale aby byl učinný musí být od bylináře sypaný čerstvý, ne ta drť, co mají v lékarně v pytlíkách :wink:
Jinak já piju od začátku MS do ovulky ..

No a já pojídám Mamavit, protože v Calibru není vitamín B :slight_smile: tak ať to mám všechno pohromadě :slight_smile:

4. srp 2010 v 07:08  • Odpověz
no ja nevim kde u nas je nějaky bylinar :frowning2: ale mam kontryhel z lekarny od firmy leros a žádná drt to teda neni jsou tam prave spis velke kusy bylinky :grinning: taky asi zalezi od jake je to firmy no....

a mamavit je taky dobrej hodne kamaradek ho bere ja jsem prave zvolila calibrum ze jsem ho brala v prvnim těhu
:wink:

akorat na mě ted jdou zase depky kdy se to asi podari počit mimčo :frowning2:
4. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
@denousek asi jo :wink: Já mám právě kousek od domu vyhlášeného bylináře, tak tam chodím na všechno :slight_smile:
Jinak ty máš přístup do té uzamčené diskuze :wink: Od července 2010...

Na depky se vykašli! :wink: Prostě se to podaří, až se to podaří! My už čekáme bez měsíce rok ... :-/ a už to prostě neřeším, možná to výjde možná ne ... je to strááášně napínavé :slight_smile: Jsem teď 8DPO a tak si ještě min. 5 dní počkám než se uvidí ...
Držte palce!
4. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
ty brdo uz tak dlouho?,to je teda mazec...ale tak nam prvni ditko taky trvalo 9 měsicu :frowning2:
a palečky určitě drzet budu!!!

vsak tohle je diskuse od cervence 2010 ne?od te doby co je konik novej tak se v nem teda moc nevyznam :frowning2:

dobrou noc!
4. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
@denousek Začali jsme se fakticky snažit v září 2009. Otěhotněla jsem a v prosinci dva dny před Vánocema na revizi v 9tt :frowning2: takže půl roku pauza a od července na novo ... Takže já nikam nespěchám :slight_smile: hodilo mě to tak nějak více do klidu ... i když si říkám, jestli vydržím netestit, když mám doma zásobu testů :slight_smile: No měřím si BT na radu doktora, takže stejně za 5dní uvidím, zda se zadařilo - snažili jsme se pocitvě :wink:

No my založily uzamčenou diskuzi, ať se můžem bavit otevřeně a bez obav, že nás někdo šmíruje .. najdi si to ve vyhledávači - dej Od července 2010 a vypadne Ti to :wink:

dobrou
5. srp 2010 v 00:00  • Odpověz
Ahoj holky, myslíte, že by pití toho kontryhelu mohlo uspíšit ovu? Piju ho od pondělí a dneska mě začal bolet podbříšek, ale tak trošku jinak než běžně v polovině... a ke všemu mi do ovu zbývají teoreticky nějaký 4 dny, tak jsem z toho nějaká zmatená...
6. srp 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
@maciik kontryhel neobsahuje nic, co by mělo ovu jakkoliv ovlivnit :wink: takže ne ... ale mě třeba bolí podbřišek i týden před ovu :wink:
8. srp 2010 v 07:10  • Odpověz
zdraviiim , mozem sa pridat? my sme zacali koncom cervence, zatial potomka este ziadneho nemame, dufam ze bude coskoro :slight_smile:
10. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
Všechny zdravim mohu se taky pridat,snazime se uz 4mesice a stale nic :frowning2:
11. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky, tak já hlásím, že po ukázkově pozitivním ovu testu jsme se snažili, co to šlo a teď nezbývá nic jiného než čekat :slight_smile: Pořád si říkám, že na to nesmím tak myslet, ale ono to opravdu asi nejde :frowning2:
11. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
@maciik @petulak88 a @ciernavila holky přidala jsem vás do diskuze Od července 2010 - najděte si to ve vyhledávači tady na MK a pojdte za náma :wink: tady je mrtvo ...
12. srp 2010 v 07:05  • Odpověz
Ahojky tak jeste mame do stredy cas na snazeni a pak uz budeme taky jen doufat...taky na to porad myslim je to strasny ale nejde mi to nemyslet na to!
Maciik pak dej vedet jestli to vyslo :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
podla mna "nemysliet na to" sa neda a ani to nema vyznam... ja som "na to" myslela s radostou a intenzivne a az moc som sa tesila a vyzera to tak ze hned na prve skusanie to vyslo. Ale radsej skusim este dva testy zajtra rano co mi ostali. Predsa len istota je istota. Meska mi to uz tyzden, dva testy z troch boli pozitiv, zajtra sa objednavam k doktorke. Dufam ze sa nemylim a potvrdi mi to :slight_smile: Nech som si radsej na istom.
15. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
ciernavila - tak to ti moc gratuluju uz bychom taky s pritelem moc chteli,uz pul roku neberu prasky a 5mesicu se snazime a nic
15. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
Petulak, to chce mozno len spravne nacasovanie, ked to vajicko ma tak kratku zivotnost...niekedy je to asi fakt o nahode. Ja som si nikdy neskusala ovulacny test, ale vypocitala som si plodne dni online volakde na nete. A v tom obdobi som mala styk kazdy druhy den, nevstavala som potom z postele ale ostala som lezat - az do rana, a pri kazdom/alebo po - to ma rovnaky ucinok podla mna/ styku bol orgazmus. To som tiez vycitala ze dost pomaha,ale neviem ci mi prave to zabralo. Nejdem ale predbiehat, musim vidiet krvny test este aby som si bola na 100% ista a nie len na 90.
15. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.