• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala.Chtěla bych se začít snažit zase od července.Bohužel já mám rok 2010 pěkně smolný .Poprvé jsem potratila v březnu a nyní jsem byla na kontrole v těhotenství a dostala jsem papíry na revizi že se jedná o zamlklý potrat.Tak bych měla v pondělí nastoupit.Nejraději bych byla kdyby se to podařilo bez revize a začala jsem sama krvácet ale vůbec to nevypadá.
Nevím vůbec jak se nastartovat a začít myslet pozitivně.
25. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
@jankabry
teplotku jsem si začla měřit minulý cyklus a ovulace se dostavila ......budu měřit i nadále jde jen o zvyk ....a alespoň budu mít jistotu, že ovulace je.......
25. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
@lupinek82 tak pravou nepravou ... to se tak asi nedá říct. Já bych řekla, že prostě přicházejí, kdy mají :wink: Ale vím, jak to myslíš :wink: já už jsem prostě životem vycvičený flegmatik :sunglasses: Měření teploty je v pohodě. Musím říct, že když jsem s tím začala, nedovedla jsem si to moc představit, ale teď to dělám tak automaticky jako čištění zubů :slight_smile: a když náhodou někam jedeme a neměřím, připadám si divně :grinning:

@pegisek tak to je fajn, že je tady i nějaká měřitelka :slight_smile: aspoň budeme moct konzultovat grafy :slight_smile: zapisuješ to na fertilityfriend nebo někde jinde na web, či jenom na papír? já na FF a jsem spokojená. Každé ráno ještě před tím, než si vyberu poštu, jdu na FF zapsat teploty :slight_smile: Je fajn, že si tam můžu i psát poznámky, mám tak všechno pod kontrolou a když se něco vymamlasí, tak si to všechno vytisknu a ukážu doktorovi a pak přesně ví o co jde

@gejbule1 ach jo :frowning2: To je mi strašně líto :frowning2: já si tím prošla teď v prosinci .. dva dny před Vánocema :frowning2: Bylo to strašně těžké, ale dá se s tím srovnat, neboj :wink: Mi třeba strašně pomohlo to, že jsme počkali toho půl roku, jak říkali doktoři a zabavila jsem se něčím jiným - přestavba bytu, svatba a tak .. Ale každý je jiný, někomu zase pomůže, když na to skočí hned :slight_smile: Je to klišé, ale chce to čas. Hlavně si najdi něco jiného a zkus na to nemyslet .. Ono polovina úspěšného těhotenství je v hlavě, jak říkají doktoři :wink: tak to ber tak, že to tak prostě mělo být .. já vím, mi se to kecá, když už to mám tak "dlouho" za sebou .. ale tohle mi třeba pomohlo. Držím Ti palečky, ať to proběhne v pořádku a nemusíš na revizi!!!
25. čer 2010 v 16:14  • Odpověz
@jankabry
já mám aplikaci v telefonu .....mam HTC G1 a zapisuji si to tam.... a pak to mám vše při ruce..... :grinning:
25. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
Tak jen v rychlosti musíme tátovi naproti na vlak :slight_smile:. Holky to co se stalo puste z hlavi a nijak to neřeště ( vim říkáte si ta je blbá jak to máme asi udělat a navíc má dítě :slight_smile:) . Něco vám tu napíšu a prosím neprojevujte mi lístost vim je to divný a ne že bych o ní nestála jen s tím už ani ta lístot nic neudělá a věřte že todle bolí i po těch třech letech pořád stejně. A teď před třemi lety sme se těšili na naší holčičku ( těhu krůza začalo to vysokým tlakem, pokračovalo ve 20 tt krvácením pak 24 tt těhu cukrovka ) po 20 tt sem skončila na rizikáči. Mno a ve 34 tt sme se registrovali v Krči už tam se říkala porodní asistentce že málo cítím pohyby a ta mě odbyla slovy co by ste chtěla na konci těhu a doktorka nemá čas mě prohlížet a tak sme jeli domu mno a za 14 dní mi doktor jako když na krámě prodává housky oznámil že naše vytoužená cera je mrtvá. Vůbec sem to nechápala a nikdy sem se s tim nesrovnala. Dcera byla naprosto zdravá a o to to bylo ještě horší mno a za 5 měsíců po porodu ( ano musela sem jí porodit) sme si upekli našeho ďáblíka a díky odborníku u Apolináře sem ho i šťastně donosila a porodila a sem za to strašně ráda . Tak a dost toho smutnýho. Teď se moc těším až se podaří ten další cvrček . Jinka já se nijak nesleduju teda nepočítám li pozorování hlenu to je totiž nejspolehlivější metoda co já vím a mám zkušenosti :slight_smile:. Ovulka se dá krásně poznat :slight_smile:.
25. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
luzni to je hrozný příběh tu k...u by měli alespoň vyhodit :frowning2:
Já taky nejsem úplný žačátečník.Toto bude můj 7 potrat.
25. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
@gejbule1 - to byh je musela žalovat a stejně by to dopadlo tak že by řekli že sem si za to mohla sama jak znám lékaře. Ty to taky nemáš ale jednoduchý potraty taky musej bejt na palici a když jich je tolik tak kór co. Hele ale teď už to prostě vyjít musí :slight_smile: konečně ta smůla si taky musí jednou přesednout na někoho jinýho ne :slight_smile: dyť to by pak nebyla žádnás pravedlnost ( i když občas si říkám že není když vydím co dokážou lidi udělat miminku nebo i staršímu dítěti).
Pádim mám zase práce včera sem toho moc neudělala tak to musím dodělat teď.
26. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
@luznicarka dnes jsem šíleně otrávená.šla jsem se objednat do nemonice na revizi a ten přístup jste neviděly.Tak protivný byli a ještě mi řekli že na plánované operace mají jenom PO,ST,PA a že pondělí nestihnu,středa je plná tak v pátek.To jsem myslela že si ze mě dělají legraci až za týden.prý to není akutní.Dokrot byl šíleně arogantní.Jestli si to prý moc přeju tak mě odoperuje sám teď hned.Tak jsem se už neudržela a poslala ho do prdele.Odcházela ´jsem se slovy že už odnich nic nechci a nikdo mě tam neuvidí.Ale tím jsem jim asi ulevila.nebudou se mnou mít práci.Ale cítila jsem se šíleně.
27. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Ahojky holky!!!

Už jsem se v pátek nestihla rozloučit :-/ jeli jsme na návštěvu ke kamarádům do Krnova, takže víkend relax. Pavel si vykoval nůž :slight_smile: kamarád má kovárnu - koníček, je doma a čeká na transplantaci ledviny .. dneska je to fakt strašné.. ale člověk by to na něm nepoznal, jak se s tím skvěle popral.
Já bohužel hlásím stále stejný stav a to teploty pořád nízké a ovu nikde :-/ K tomu mě začlo pobolívat kolem levého vaječníku .. tak to snad nebude cysta. Ale ono to nějak dopadne :wink: ještě že mám tak skvělého manžela!

Holky to je hrozné, co se vám stalo! ale nechme těch negativních témat. Já chápu, že třeba gejbule si o tom potřebuje promluvit, když je to čerstvé, ale myslím, že číst to pro maminky plánující těhu není to pravé ořechové. :-/ Nechci být nějak zlá, chápu že to bolí, prošla jsem si tím samým, ale tady to asi úplně nepatří. Já měla co dělat abych se z toho dostala a povídat si o tom a číst to mi fakt nepomohlo.
Pojď me si povídat o tom pozitivním o tom, jak se snažíme a plánujeme :wink: a ono to příjde samo!!! :wink:

My se vrátili po třech dnech domů a já už přesně vím, co budu dělat zítra :grinning: máme totiž dva kocoury :grinning: no a náš čerstvě re-zařízený byt vypadá jako by tady byli zloději ... ale jinak jsou kocouři miláčci :grinning: !
27. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor

SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................28 DC/poslední vyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 18 DC/poslední cyklus 28dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení.....................14 DC/poslední cyklus 37dní
pegisek.....................33let.......................bez snažení....................5 DC/poslední cyklus 32dní

Jinak prosím holky, které v tabulce nejsou a chtějí o napsání všech údajů, které v tabulce máme, ať se nám tabulka rozroste a máme přehled, komu fandit při očekávaném termínu MS atd :sunglasses:

@madu tak co, jak to vypadá u Tebe? :wink: máš dneska termín MS, tak držím palce, aby nedorazila :wink: !
27. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
@jankabry Promiň nechtěla jsem tě tu zatěžovat svýma problémama,ale myslela jsem že od toho jsme tu.
27. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj gejby,to víš že od toho je koník tady aby jsi si ulevila.A jak píše jankabry tak nemá pravdu a neměla na to odpovídat.A jestli se jí protiví takové témata a problémy které jsou realita tak bude muset hold do jiného tématu,aby zase nečetla něco ošklivého,protože od toho to je a my ten boj vyhrajem.Milá gejbule přeji hodně štěstíčka.
28. čer 2010 v 00:16  • Odpověz
@gejbule1 - to je fakt síla za takový chování bych normálně doktora kopla tendle přístup fkat nesnáším :angry: .
Jankabry chápu že tě tydle problémy děsí a když plánuješ mimi tak to číst nechceš byla sem stejná, ale ono to k tomu bohužel patří a já pořád říkám když někomu moje špatná zkušenost pak vlastně pomůže že se bude víc bít aby miminko vyšetřili a zachrání to i třeba en jedno miminko tak budu moc ráda. CHápu že tě to děsí ale stejně se tomu v žádný diskuzy nevyhneš a číst to budeš. A Já odebírám ještě dva časopisy betynku a maminku a i tam tydle příběhy najdeš.
Mno nic holky mladej se mi zlil čajem tak ho du převlíct .
Jo Víkend super léčit se budem asi do konce týdne ale malej si to užil měl napuštěnej bazén tak vyváděl a užívals i vodu a hlavně dědečky a babičky :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
@jankabry MS nedorazila :slight_smile: a na testu // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: byl to fofr. ale v tabulce jeste nic neprepisuj prosim. prvni pujdu k dok. a az ta me rekne ze je to dobre tak pak..................
pekne sem vam to nastartovala a ted kazdy mesic nektera najdete //, jasne? :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
AHojky přeji všem hezké ráno...

@madu tak to tiše gratuluji, abych nic nezakřikla......
28. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
@pegisek dekuju, uvidim jak to pujde dal. ale mam celkem strach co bude, po tom se vam vsem tady stalo.....
@luznicarka velky obdiv, nevim jak bych se z takove situace dostala...........
28. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
myslím, že Jankabry to nemyslela zle jen se domnívala, pokud je toto téma snažíme se od července 2010 tak se chce nejspíš bavit a drbat o snažílkování..teplotách..vitamínech .....možná i o polohách :grinning: a ne myslet negativne.....
je to opravdu hrozné co se vám přihodilo a je dobré že o tom mluvíte, ovšem jsou i lidé, kteří neví jak reagovat .....
a jsou i lidé kteří i když vědí jak reagovat si třeba ani nechtějí o tak smutném povídat....
taky je dobré si uvědomit, že jsou jak doktoři, kteří se dokážou pro svojí práci obětovat a pak ty kteří tam jen chodí si odpíchnout ...bohužel je to tak....ale také si musíme uvědomit, že to z nich děláme i my....taktéž bohužel...
Nechci se nikoho dotknout ani nikoho poučovat to rozhodně ne, ale bavme se tedy o čem sami chceme a spíše bych směřovala debatu k tématu.....
Ano je to těžké se smířit s bolestí a člověk se s tím každý vypořádává jinak.....ovšem když to řeknu krutě kdo nazažil nepochopí.....a asi budu mluvit i za vás když řeknu nikomu bych to nepřála.....
Proto přeji hezké ráno a kdo má ovulku hups na to :sunglasses:
28. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
@madu
prosím tě hlavně se nestresuj a užívej si to .......kdyby jsi se měla bát co se všem stalo tak si to neužiješ a jen se budeš bát....... dej si koblížek a čajík..... a hlavne klíííííd
28. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
@pegisek mas pravdu, nepremyslet nad nicim spatnym a byt vklidu. co vy?uz jste zacali a ted cekas jak to dopadne? :slight_smile:
28. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
@madu
jsem 5 DC a ted začínáme jsme měli 3měsíční pauzičku..... takže hurá začínáme bez pláštěnky... :sunglasses:
musím utíkat jdeme do banky kvůli hypošce skončila nám fixace takže držím pěsti a nestresuj se....
28. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Tak madu nestresuj se hezky si hoď nohy na stůl a užívej si to a vůbec o tom špatným nepřemejšlej a jestli můžu tak si kup kyselinu listovou a zobej to je na ten začátek úplně nejlepší :slight_smile:.
Mno já musim po tom bouřlivým víkendu taky už toho svýho mužskýho musím dokopat k něčemu jinka toho druhýho mrňouska asi nikdy neupečem :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Krásné pondělí holčičky, po pracovním víkendu přichází těžké pracovní pondělí, nestíhám psát, ale jsem tu s Vámi na radosti i starosti....zatím pa.
28. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
autor

SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................29 DC/poslední vyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 19 DC/poslední cyklus 28dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................15 DC/poslední cyklus 37dní
pegisek.....................33let.......................bez snažení....................6 DC/poslední cyklus 32dní

28. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
Ještě jedna příhoda z pátku - běhala jsem po městě a zastavila mě cizinka - nevím kam ji zařadit - a povídá mi, že úplně vídí, že jsem plná otázek a velmi důležitého rozhodování a když si sama nebudu vědět rady, mám se držet blízké odoby, která mě maximálně podporuje a cca za měsíc se šťastnou zprávou všechno rozlouskne.... bylo to hodně zvláštní. Nejsem ten typ, který by chodil ke kartářce atd., ale tohle mělo zvláštní sílu, :astonished: Z kabelky mi nic nezmizelo, tak fakt nevím...
28. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
@lupinek82 tý jo tak to budem za měsíc očekávat další šťastnou novinku :grinning: stejně je to zvláštní co až leze člověku mráz po zádech když mu někdo něco takovýho řekne a navíc k tomu ještě cizí člověk co :slight_smile: .
28. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
@gejbule1 Moc se Ti omlouvám, jestli se Tě to nějak dotklo! já jsem to nemyslela zle :frowning2: Chápu, jak se cítíš, já si prošla tím samým... ale tohle je téma Snažíme se od července, tady se opravdu asi sejdou holčiny, které se chtějí od července ....
Já vím, že je to strašně smutné .. já to mám za sebou dva dny před Vánocema a pořád to občas zabolí, ale dostala jsem se z toho. Nejsem na tom gynekologicky nejlépe, k tomu mi v 18ti vytahovali z prsu nádor, loni jsme přišli o miminko .. a to je mi teprve 23, sice už jenom 3 týdny, ale ještě ano :slight_smile: Já bych si troufla tvrdit, že na to kolik mi je, jsem toho zlého zažila až příšliš a vím, že to prostě k životu patří.
Nicméně, chce to myslet pozitivně! Ne se v tom pitvat. Samozřejmě si o tom můžete povídat, jestli chcete :wink: To byl jen návrh ... chtěla jsem, aby tohle téma bylo aspoň ze začátku o snažení a s tím se pojícími pozitivami.

@madu :sunglasses: :grinning: jé jé jéééé !!! tak já TI jakože negratuluju a "jenom" držím palečky na kontrole u doktora! :wink: v Kterém týdnu půjdete? Já už teď po zkušenostech půjdu asi nejdřív v 6tt, aby bylo rovnou srdíčko :slight_smile: Hlavně klid a nohy v teple :wink: ! hlavně nečti žádné negativní věci! ono těhotenství je fakt otázkou psychiky .. takže koukej na slaďáky s happy endem a dopadne to dobře ! :slight_smile:

@pegisek jsi dnes 5DC? Já tabulku aktualizovala po dvou dnech, tak jsem snad někomu nerozházela cyklus :confused: sice jenom virtuálně ale i tak :slight_smile: Koukni na můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry dneska po zapípání bylo na teploměru 36,1 :astonished: tak nízkou teplotu jsem ještě neměla .. NO uvidím co z toho vyleze ... snad mimi :slight_smile: včera jsme se snažili, tak kdyby to byl předovulační pokles, tak by to bylo fajn :slight_smile:
Držím palce v bance a přeji pevné nervy :slight_smile:

@luznicarka :grinning: tak to znám s tím pracovním víkendem - teď jsme byli jakože na relax víkend u kamarádů na baráčku. Pavel se v sobotu zašil do kovárny a vylezl v neděli odpoledne :grinning: takže místo plánovaného víkendu podle hesla "budeme konečně spolu, když jsem přes týden pořád v práci nebo ještě "lépe" na služebce" to bylo - nevidíme se ani o víkendu :slight_smile: ale co? ho to baví .. kdybyste viděly ty jiskřičky v očích, co měl když koval .. krása :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
@lupinek82 Týýýýýýýýýý jo! tak to je síla! ALE! jasné znamení! :slight_smile: takže už víme, kdo bude první červencová maminka, když madu to stihla už v červnu :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
o a když už jsme si tady vyměňovaly rady a tipy na různé výživové doplňky atd. které můžou pomoct o těhu, tak já přispívám s troškou do mlýna :wink: http://www.velba.cz/velba/eshop/1-1-Koupelove-soli/1-2-Lecive-soli/5/184-Termalni-jodobromova-mineralni-koupelova-sul-5kg s jodobromovou solí léčí tady v Klimkovických lázních, kde se specializují na neplodnost a ženské problémy. Doporučil mi to i doktor :wink: takže dneska jdu k bylináři, kde to prodávají a koupím si těch 5kg, což tak akorát vychází na jednu kůru po 10ti koupelích. A pak zvolám "zánětům, cystám zdar a miminkům ahoj" :grinning: dneska mám hold nějakou pozitivní náladu :grinning:
28. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
@luznicarka To mi povídej:slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
@jankabry Checht! To se paní bude muset hodně snažit, zatím jsme tomo moc nedali :sunglasses:
Tak třeba na té vodě :wink:
28. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.