• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
autor
@lupinek82 no paní se snažit nebude muset, ona to ví :sunglasses: a navíc je jenom posel .. snažit se musíte vy :slight_smile: voda je k tomu zcela ideální! :wink:
a jak se dneska máš?
28. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
@jankabry To má ale paní dobře zařízené :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím to jde, jen mám oči jako králík od té inventury a koukání do PC...ale po jedné má dorazit delegace našich nových majitelů, tak budu muset být nebetyčně milá a příjemná a zatím na to vůbec nenám náladu... :angry:
Kukám z okna a už přijíždějí, tak já se jdu usmívat, téda... :frowning2:
28. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Mno mi to máme zase stížený naším mladym je to takovj rošťák docela špatně spí a je pořád kojenej ( nedaří se mi ho odstavit) tak by sme potřebovali někam vyjet jen sami 2 .
Lupi janka má pravdu pani ti to jen předpověděla snažení už je na Vás :slight_smile: tak šup na to :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
@jankabry
ahojky jsem 6 DC jsem se koukla na včerejšek a nějak mne to nedošlo.... :sunglasses:
grafík si prohlídnu večír ted jdu chvilku na stepper cvičit dokud jsem našláplá večír by se mne už třeba nechtělo.... :grinning:
28. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
@jankabry jani mě se to nedotklo jen jsem toho byla plná a nevěděla jsem že by to někomu mohlo tak vadit spíš jsem chtěla poukázat na šílené zdravotnictví.
Ale holky už jsem doma,dám si do MS pauzu a jdu do toho znova.Takže snažení od července ještě stihnu :slight_smile: :slight_smile:
madu obrovská gratulace :grinning:
28. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
@gejbule1 dekuju :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
@jankabry ja vubec nevim kdy mam jit k doktorovy:slight_smile: taky bych tam sla nejradsi az by bylo srdicko, ale minule kdyz jsem cekala maleho tak jsem tam prisla v 6tydnu a srdicko jeste nebylo.asi ji ve stredu zavolam a zajdu tam at co nejdriv vim jak na tom jsme.asi nema cenu cekat. a co vy? uz jste se snazili nebo to nechavate na cervenec? :wink:
28. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
@gejbule1 ted jsem si precetla ze mas za sebou sedum potratu?to je hrozne je mi to lito. tys byla na jednom v breznu a ted si byla zase tehotna? nemelo by se 3-6 mesicu cekat nez zacnete znovu?
28. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
@madu v březnu se jednaloo chemický potrat jak tomu říkají doktoři.To znamená že to odešlo samo ve 4tt.
Teď taky počkám jen nutnou dobu :slight_smile: pokud bude vše OK.
28. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................30 DC/poslední vyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 20 DC/poslední cyklus 28dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................16 DC/poslední cyklus 37dní
pegisek.....................33let.......................bez snažení....................7 DC/poslední cyklus 32dní
29. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Krásné ráno holky!

@gejbule1 Držím palečky, ať je všechno brzy v pořádku a můžete na to zase znovu hupsnout :wink: Tak mě napadá, když už zkoušíte tak dlouho, používáš nějaké alternativní léky nebo tak? Já docela ujíždím na bylinkách, tak kdybys napsala, jaký máš problém - diagnoza, mohla bych se Ti pokusit sestavit čajík "na míru" :wink: Mi bylinky pomáhají ... ale každý má něco jiného, no.

@madu :slight_smile: já bych taky chtěla řešit tohle dilema .. jéjé :slight_smile: krásné starosti! Jinak já myslím, že dřív jak v 5tt si Tě nepozve, to tam stejně moc vidět ani není. Někdo má srdíčko až třeba v 8tt, ale zase je třeba v dřívějším stádiu určit, jestli je mimi v děloze, takže ... no doktorka Ti už řekne :wink: Já Ti strašně moc držím pěstičky, ať je všechno OK!
My se začali snažit už tento cyklus nakonec :sunglasses: ale vzhledem k tomu, že měřím BT a testuju ovutestama a stále nic neukazuje na přicházející ovu - jsem už 20DC :-/ tak to asi nebude tento cyklus nějak slavné .. ale uvidíme! předem se nevzdávám :wink:!

@pegisek tak kolik jsi toho ušla? :slight_smile: na tom stepperu, myslím :slight_smile: Jinak já hlásím, že teplota mi dneska stoupla na 36,5 oproti včerejším 36,2, takže možná už to půjde nahoru .. snad :slight_smile:

@lupinek82 Ocenila delegace nových šéfů Tvé milé úsměvy? :grinning:
29. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko všem:slight_smile:
Ocenila, bohužel natolik, že dnes u nás budou opět strašit kdovído kolika :unamused: Ale včera jsem i přes pozdní příchod domů stihla snažení (ten můj to bere nějak zodpovědně) a letní kino. Takže mám trochu spánkový deficit, ale jinak si připadám hrozně výkonná a vytížená :sunglasses: Na FF mám zatím jen cyklus, ale od příštího taky zkusím měřit, jesli teda nebudeme někde pod stanem apod...
29. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
@jankabry dandelion.....................21let...............1.snažení............................19 DC/poslední cyklus 30dní prosím o přidání do tabulky ;) ;) ;)

Konečně jsem vás dočetla, chvilku jsem neměla přístup k netu :slight_smile: Všem vám moc držím palečky... vše zlé se v dobré obrátí :slight_smile:))

jinak my včera slavili 2. výročí svatby :slight_smile:)) moc jsme si to užili... :slight_smile: dostala jsem náádhernou kytičku.. :slight_smile: byli jsme na výletě a prostě konečně jsme byli spolu.. :slight_smile: bylo to moc fajn :slight_smile:)) trošku jsem doufala, že ke 2. výročí budu moct dát manžovi počůraný kousek papírku, ale nezadařilo se.. dali jsme si menší předsevzetí že další výročí ve třech :slight_smile: jen když to trošku půjde :slight_smile:))
29. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
Madu já šla na podruhé až okolo 7 tt a už bylo i srdíčko a byl klid u prvního sem šla asi 4x než bylo vidět srdíčko tak bych možná počkala tak ještě 2 týdny a pak bych šla :slight_smile:. Jinak taky musim říct že tiše závidím tydle hezký starosti :slight_smile: to mě spíš při těhu čeká hlídání jídelníčku a hezky dietka abych neskončila na inzulínu :frowning2: ale i s tim do toho du pro mimčo cokoliv že :slight_smile: to oželim i sladký.
Lupinek82 teda ty si šikulka :slight_smile: tak ať tě šéf moc neotravuje a ostatní taky ne v práci.
Mno holky já doufám že se mi cyklus nějak normálně srovná ten poslední byl 44 dní což je teda síla.
janka když se vyznáš v těch bylinkách nevíš o něčem co by zarazilo laktaci ? Potřebuju mladýho odstavit už mu budou 2 roky a mě už to fkat neba :slight_smile: a za každou radu a pomoc budu fakt vděčná. MUDra mi poradila na 2 dny odjet, ale nejsou lidi který by to vztekající vřeštící dítě pohlídali :unamused: a já bych asi neuměla na 2 dny odjet.
29. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky!
@gejbule1 aha, ja jen tak, ze kamoska ted taky potratila a musi pul roku cekat. tak drzim pesti at je vsechno ok a muzete se zacit snazit znovu.
@jankabry a
@luznicarka holky uvidim. zkusim ji na konci tydne zavola a uvidim co mne rekne. :slight_smile:
@dandelion urcite to pujde a treti vyroci oslavite uz tri.
jo jankabry sestrenka taky merila a testovala ovu a porad nic, ale i presto se snazili a podarilo se hned na poprve. takze se vykasli na nejake mereni a testy a jen se snazte :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
@dandelion rozkaz! ráno až budu aktualizovat tabulku, tak Tě tam přidám :wink: To jste měli krásné počasí na výročí! a vůbecc .. druhé výročí .. jéjé .. to my až za dva roky :grinning: a k druhému už minimálně jednoho prcka mít budem :wink: poctivě se snažíme :slight_smile: Ty jsi teď 19DC tak to možná dopadne tento cyklus, jestli jste se tulili :wink: držím palečky!

@luznicarka já si k tomu odpoledne sednu a něco Ti sestavím. Ale ze zkušenosti - dělala jsem 5 let chůvu na plný úvazek - nepomůže nic moc, ono to chce fakt odstavit. Prostě dávat čím dál méně a pak už vůbec. To je o výchově ne o tvorbě mléka. Ono se po stimulaci bude tvořit pořád ... stojí to sice nervy, ale když to vydržíš první den, tak druhý už ten řev slyšet nebudeš páč zflegmatičníš :grinning: a pak to přestane :wink: neboj!

@madu no já měřím, protože mám problémy s cystama a hormony a tak dál ... takže to, že vysleduju ovulku a trefíme se třeba tulením, je jenom pozitivum :wink: já to nehrotím .. mám to nakázané od doktora.
29. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
@jankabry no tenhle cyklus jsme se radši chránili.. manža bral antibiotika, tak jistota je jistota.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se ale těším až dorazí mrška :slight_smile: včera bylo nádherně :slight_smile: ani na svatbu jsme neměli tak krásně :slight_smile:
29. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
@dandelion jo tááák. No tak to je zodpovědné :wink: poslední těšení na mršku si dopřej a pak už jenom očekávat // :wink:
My právě když jsme se brali teď v květnu, tak to byl jediný den, kdy nepršelo :slight_smile: ale i tak bylo zataženo a kosa ... No ale bylo to fajn! :wink:
29. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
@jankabry a máš na beremku nějaké fotečky ze svatbičky? to je krááásný já bych se hned vdávala znovu :slight_smile: byl to ten nejkrásnější den :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
@dandelion jojo http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=631477 a nahoře v popisu je odkaz na album na netu s upravenýma fotkama. ty se mi tam nahrát nepovedlo, protože je nemám v .jpg formátu :frowning2:
29. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
teda holk to je vedírko co?nic jiného než koupání se bohužel dělat nedá :slight_smile: .
@jankabry děkuju ale mě skoro žádný problém nenašli tak nikdo neví proč se to děje.Dám ještě jeden pokus :slight_smile: .Mě vůbec měření neodpovídá tobě ano?Když mám na testíku krásnou ovulku tak stejně si otěhotním úplně jindy.
@madu strašně zaleží v jakém tt potrat je.Když je v nízkém tt tak se může začít dřív.A hlavně jak je na tom zdravotně každá z nás.
29. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
@jankabry panečku náááádherný fotky :slight_smile: možná tím že bylo trošku zataženo jsou ty fotky zajímavější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: povedenej den :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holčiny, můžu se k Vám přidat? Začala jsem se tulit sice už v červnu:slight_smile: ale snad to nebude vadit
29. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
@maudn ahojky :slight_smile: my se začli snažit už v listopadu, ale měli jsme menší pauzu a začínáme zase od července :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže to určo nevadí ;)
29. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
@maudn ahojky :slight_smile: my se začli snažit už v listopadu, ale měli jsme menší pauzu a začínáme zase od července :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže to určo nevadí ;)
29. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
@dandelion Ahojky, já teď v napětí čekám, jestli přijde ms, nebo ne. Teď to byl první zkoušecí měsíc, jestli další bude následovat, ještě rozmyslím, možná by se nejlépe hodilo další snažení až od listopadu. Jinak mě čeká ještě srpnová svatba:slight_smile: .
29. čer 2010 v 17:16  • Odpověz
@maudn jeeee další nevěsta :slight_smile: ono je asi nejlepší když se člověk něčím jiným zabaví než jen se soustředit na snažení :slight_smile: já jsem byla neustále ve stresu.. a asi to snažení moc nepřispělo... škoda :/ ale sna se vše v dobré obrátí... :slight_smile:
29. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
@dandelion A ty také plánuješ svatbu nebo už jsi vdaná? No to je pravda, tento měsíc snažení byl opravdu stresový- z těch 30 dnů jsme se snažili 30krát... a znovu takhle už asi ne. Taky jsem šílela, že ovu test byl negativní, až 18DC byl pozitivní, takže jsem se pak uklidnila, že aspoň ta ovulace probíhá...
29. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
@maudn my jsme včera slavili 2. výročí svatby ;) byla jsem mladá nevěsta :slight_smile:))) teeeeda to jste čiperky :D to my snad ještě nikdy takhle akční nebyli :D :D :D tak hlavně že ovulka proběhla ;) já chvíli i měřila BT, ale nemám moc pevnou vůli :D :D :D
29. čer 2010 v 18:24  • Odpověz
@dandelion Tak to gratuluji! Mladé nevěsty a maminy obdivuji, každý třeští oči, když se dozví, že se vdávám, každý se ptá, jestli jsem v tom. Taky jsem pár dnů měřila BT, dokonce jsem několikrát usnula i se skleněným teploměrem v sobě. Tak jsem koupila digi, ale zase na tři měření po sobě mám občas rozdíl i 0,3stupně, tak mě to přestalo bavit a hlavně to vstávání ve stejnou hodinu mi nejde.
29. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
@maudn přesně.. já mám vstávání děsně rozházený :slight_smile: jsem spáč :slight_smile:)) já jsem se vždycky chtěla brzy vdát a mít brzy mimčo :slight_smile: nejsem moc zastánce toho mít první mimčo ve 30 kůli kariéře a "užívání si života" :slight_smile: přijde mi to pak všechno opožděný :D ségry manžel se mámě narodil ve 35, jemu je teď taky 35 a má první dítě a jeho mamce je už 70 a má první vnouče.. dřív bylo normální když se sešli 3 - 4 generace a dneska už to tak není :/ Já si neumím život bez dětí představit.. :slight_smile: jsem z velký rodiny, mám ještě 6ti letý sourozence a jednoduše děti jsou pro mě všechno :slight_smile:
29. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.