• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
autor
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................32 DC/poslední vyklus 28dní
maudn .....................22let.......................1 snažení...................... 26 DC/poslední cyklus 32dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 22 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................21 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................18 DC/poslední cyklus 37dní
pegisek.....................33let.......................bez snažení....................9 DC/poslední cyklus 32dní

Krásné ránko, já jen v rychlosti na tabulku, později se zjevím plnohodnotně :slight_smile:
1. črc 2010 v 06:56  • Odpověz
Dobré ráno jen v rychlosti mám chvilku čas tak včera to vypadalo na ovulku i snaženíčko bylo tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:.
Malej je venku a já du pracovat máme 2 akvárka s rybama a jedno želví a ty potřebujou intenzivní očistnou kůru tak du na to :slight_smile: a taky by to chtělo nějaký rybičky který by tam vydžely ovšem to nejdřív musej chcípnout sumci co tam mám nějak nemám sílu je vyhodit sou fakt krásný ovšem žerou mi malý rybičky hajzlíci :frowning2: a velký ryby tam nechci.
1. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojdy, delegace mě doslova ničí a neustéle zaměstnává, takže nestíhám. :frowning2: :frowning2:
Nevím, jestli je to stres nebo ovulka (obojí dohromady?), ale přes noc jsem měla trochu špinění a teď jsem na plodném-bílkovém hleníku. Bylo to jen minimálně a teď zas nic, ale ráno jsem se trochu lekla..ale teď jsem se na netu dočetla, že to při dlouhých cyklech bývá...uff.
Takže už se těším na prodloužený víkend - třeba tam spíchnem nějakého plaváčka:slight_smile:)
1. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
@maudn Ju, máme jí 28.8., tak snad v srpnu bude krásně!
1. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
@lupinek82 Snad ano,ale chladnější počasí bych uvítala, přece jen něco na těch červnových svatbách něco bylo, nikdo se nepotil, nelesknul..... :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
@madu Teď jsem si všimla, že už 4 dny přetahuješ, už sis dělala test?
1. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
@maudn Ten lesk není moc příjemný, mám mastnou pleť, tak nechci být na fotkách jako prasátko:( Ale jsem hodně teplomilná:slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
Holky věříte tomu, že spermie s holčičkou přežívají déle a proto styk asi dva dny před ovu můžu zajistit holčičku?
1. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
@lupinek82 to mi povídej, já jsem super lesklá a mastící se, to aby mi v maskérně hodili na ksich něco nerozpouštícího se
1. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@maudn To chce zkusit :wink:
1. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
@maudn jojo test uz jsem delala minuly tyden v patek a nasla jsem // :slight_smile: jen nechci zatim psat do tabulky , to az mne rekne doktorka ze je vsechno jak ma byt:slight_smile:
k tomu studiu nechces si to dat teda dalkove uz od tretaku?abys mela jistotu ze ti to povoli dalkove kdyz jich pak bude moc?
1. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@madu budu držet palečky, aby vše bylo v pořádku. To by bylo pro mne nevýhodné, dálkové se liší v tom, že místo postupových zkoušek bych musela dělat ve třetaku bakalářské zkoušky a pak bych byla závislá na tom, jestli udělám přijímačky na navazující studium, jinak bych končila se studiem a psychologovi je bc na prd, proto musím chtě nechtě dochodit třetak denně, ale pokud ti někdo poskytuje info z přednášek, tak tam v podstatě nemusís být, takže bych ten třetak do dubna doklepala i doma... a pak měsíc "volna" a postupovky. Nejvíc se asi bojím vedoucího katedry, který o tom rozhoduje a který mě už párkrát seřval podle nálady, ale v říjnu obejdu studijní a zkusím to zjistit bokem, jestli bych měla šanci na přechod nebo ne. Je to složité. Ale vždy vzpomenu na moji babi, co nedávno umřela, jak říkávala nějak bylo nějak bude :wink:
1. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@maudn a mela pravdu , vzdycky vsechno nejak dopadne. ale toto fakt nechapu takovy pristup, misto toho aby vysli vstric tak delaji jeste problemy, to je pekne blbe. tak ten tretak bys zvladla i s briskem ale pak uz by to asi neslo s mimcem ...... na druhou stranu zas kdyz vam nepisou dochazku na prednaskach tak by se to treba dallo i s tim malym ne? :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
@madu V krajních případě za podpory všech asi jo:slight_smile: Hlavně naši ponesou mé budoucí těhotenství špatně, pro ně je to studium hrozně moc a nevěří, že se to dá dodělat s dítětem,. UUž slyším mámu, první reakce, proč jsem si nedávala pozor, druhá jestli ještě můžu přerušit, třetí, že jsem si zničila život a kariéru... fuj to bude pak oznamování...
1. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
maudn,ja sem to tak mela pri matyskovi, byla jsem z toho nervozni jak budou reagovat, nakonec byli radi. skolu sem ukoncila a ted loni zacala znovu , ale je me jasne ze jak jim to budem rikat ted tak uslysim a co skola? to zas ukoncis............... misto toho aby ses tesila jak jim reknes ze budou prarodice tak nervacis jak budou reagovat a to jen kvuli skole. musis je proste ujistit , ze skolu hodlas dokoncit i kdyby ses z toho mela po................. :slight_smile: ty si taky magdaléna?
1. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky,
prvně bych chtěl popřát madu, ať jde všechno jak pomásle a pogratulovat k prvenství, doufám, že ti to nezakřikneme :(

Jinak já dne byla u doktora, všechny výsledky jsou ok, a tak můžu 29. šupajdit do nemocnice na zjištění průchodnosti, a pak už se budem taky snažílkovat :slight_smile: Pan doktor mě mile překvapil asi je věštec nebo co, protože mi řekl, že si myslí, že do dvou měsíců od profouknutí budu těhotná :slight_smile: a tak mi rovnou předepsal prášky na udržení těhotenství a doporučil vitamíny, které mimo jiné zvyšují plodnost :slight_smile: Tak mám dneska parádní náladu a i manžel z toho byl happy.

No a co vy o víkendu? Já bohužel v sobotu v práci, ale budu si užívat volno v neděli a v pondělí, budem slavit svátky Petrů a narozeniny bráchy, už se moc těším na odpočinek, protože tento týden byl jeden z nejnáročnějších :(
1. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
@maudn tak mě čeká něco podobnýho už dopředu vim že bude mít máma blbý poznámky že sem měla jít na rok do práce a pak si pořídit další dítě :unamused: už teĎ má blbý poznámky jenže mě přijde hloupý jít na rok do práce pak otěhotnět a hned jít na rizikáč prostě mi to přijde nefér vůči zaměstnavateli a navíc dělali restrukturalizaci a stejnak bych asi dostala výpověď a teď teda bych asi práci těžko našla při tý krizi :frowning2:
1. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
Holky já dneska vůbec nestíhám a k tomu jsme měli vypnutou elektřinu až doteď doma .. a teď přišel Pavel z práce - výjimečně ještě relativně normálně - tak toho jdeme využít a skočíme na bazén, na brusle a pak asi někam na jídlo .. juchů :slight_smile:

poctivě vás dočtu asi až zítra ráno :wink:

Jinak já jsem na tom s BT takto http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry Ovulka by tedy měla být 19DC a my se tulili 18DC večer a 20DC ráno a odpoledne, tak uvidíme jestli to bílé potvůrky našly cestu :wink: Bílkový hlen jsem neměla, tak nevím, jak dlouho mohly přežít ... dávám jim šanci :sunglasses: a když to nestihly teď tak příští cyklus :wink: Hlavně, aby teploty zůstaly nahoře a aspoň se mi potvrdila ovulka! z toho jsem měla docela strach .. ale vypadá to nadějně :sweat_smile:
1. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
@jankabry Tak to jsme měli naprosto stejně, včetně tulíkování, hlen jsem též nezaznamenala.
1. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
Holky tak to já sem sice trochu hlen sledovala a i zaznamenala včera ten správný ale nijak to neřeším prostě buĎ jo nebo ne akdyž ne teĎ tak to prostě vyjde jindy, ale čím dýl to bude tím to asi budu zase snášet hůř.V tom sem hrozná.
1. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
@luznicarka je dobře, že si to děláš podle sebe, mamča to sice může myslet dobře,ale ono se to hrozně dobře radí, když není v tvé kůži, sama by nepochybně prskala, kdyby ji její matka říkala, kdy si má pořídit dítě a kdy ne.
1. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@blazeenka dekuju :slight_smile: ja doufam ze bude vsechno ok. moje mamka byla taky tenkrat na to profouknuti a dalsi mesic otehotnela, takze hodne stesti :wink:
2. črc 2010 v 07:48  • Odpověz
autor

SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................33 DC/poslední vyklus 28dní
maudn .....................22let.......................1 snažení...................... 27 DC/poslední cyklus 32dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 23 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................22 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................19 DC/poslední cyklus 37dní
pegisek.....................33let.......................bez snažení..................10 DC/poslední cyklus 32dní
2. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
Krásné ráno :sunglasses:

Tak jsem konečně u vás a můžu se vám věnovat :slight_smile:

@lupinek82 některé ženy mívají při ovulaci špinění, to není nic moc neobvyklého :wink: ale nesmí se to táhnout více dnů, to je pak na konzultaci s doktorem. Tak mě ještě napadá, když máš tak dlouhé cykly, co na to doktor? Uvidíš, kdy teď dostaneš mrchu, protože pokud by jsi měla ovu pravidelně kolem 18DC a cyklus 37 dní, tak to máš strašně dlouhou LF. I když lepší delší než kratší no :slight_smile: aspoň se mimík má kam zavrtat :wink:

@maudn No pravda to je s těma spermiema ;) ale trefofat se a sledovat to mi příjde jako totální úlet :grinning: když si vezmeš, jaký je vůbec zázrak a vlastně šílené náhoda, že si spermie cestu k vajíčku v době, kdy je ještě plodné, vůbec najde ... zpětně to možná jde - jako teď u nás, že jsme měly ovulku a den před tím sexování. ale zase nevíš, jestli k vajíčku doplavaly ty ze dne předtím nebo ty ze dne po ovulce :wink: A navíc ani nevíme, zda třeba vůbec k vajíčku doplavaly a přežily nějaké pokud nebyl plodný hlen, mají to dost ztížené ..
je to zázrak no :dizzy_face:

@blazeenka tak to je super zpráva! Strašně moc Ti držím palečky! Ono to tak fakt bývá, že po profouknutí to jde samo, tak to tak bude určitě i u vás :wink: ! Copak Ti doktor předepsal na udržení - Utrogestan nebo tak něco? a proč? ty máš problémy s hormonama? ono to pomáhá, ale jenom někomu, kdo má problémy s hormonama a zbytečně se tím cpát .. já jsem utrouš jedla a dvakrát dobře mi teda nebylo :frowning2: ble .. a stejně to nebylo v mém případě nic platné :frowning2: ono to není všelék ..
Jinak my jedeme zítra kolem 4té ráno do Gdańsku k moři :slight_smile: doufám :slight_smile: teda ale řídit 700km - sice střídačka s Pavlem, ale i tak ... to bude peklo! ale zase je tam strašně krásně! Já mám strašně ráda ty severní moře - jsou takové .. přírodní. Ty pláže s dunama na kterých je tráva .. krása. A hlavně se těším na čerstvé ryby :slight_smile: ty miluju a tam jsou za pár korun. Ale hlavně jsou čerstvé .. já tady v ČR ryby vůbec nejím, ten smrad a rozmočené maso po rozmražení .. fůůůj! jsem na to strašně háklivá :grinning:

@madu tak cooo??? už něco víš :slight_smile: volala jsi doktorce? :slight_smile: jsem hrozná, co? :grinning:
2. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
Holky a vy už nepijete, nekafujete případně nekouříte? Nebo půst začínáte až po // ?
2. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@jankabry Koukám že nám chybí vlastně přibližně stejně do mršky, otestuješ poprvé v den, kdy to máš dostat?
2. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@jankabry Ajo, myslím, že si psala, že začínáš až po tom
2. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@maudn já nevim jak holky, ale já to fkat nějak neřeším když sem to řešila a nepila a nekafovala tak nám to nevyšlo a pak sme jeli s Fandovo kolegama na hory a tam se pilo a kouřilo o sto šest a najednou sem byla těhu a Vítek je zdravej krásnej kluk takže tak :slight_smile: a když kouříš tak stejně by si musela minimálně rok před otěhotněním přestat jinka to nemá cenu :slight_smile: a možná tě to překvapí ale jestli kkouříš a otěhotníš tak přestat úplně nesmíš mimi by mělo absťák a mohlo by to mít fatální následky :slight_smile: měla sem kamarádku co kouřila a i v těhu musela pokračovat a mimča kuřaček mají nižší porodní váhu což upřímě není na škodu :slight_smile: je velký rozdíl rodit mimčo co má necelý tři kila a nebo 4 kg mimčo :slight_smile: Jen to chce kouření omezit na nezbytné minimum :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
@maudn jojo já budu testovat až za deset dní nejdřív. Když měřím, tak to poznám na teplotě. Já mám luteální fázi 14dní a ten čtrnáctý mi teplota vždycky klesne hodně dolů, takže uvidím i podle teploty. Já nechci testovat dřív, ono to nemá smysl .. když jsem mohla počkat půl roku na další snažení, tak si ještě pár dní počkám :wink: a chci se vyhnout tomu, že bych třeba našla dvě čárky a pak přišla mrcha .. což se stává často :frowning2: vím, jak když jsme se snažili poprvé a já hned otěhotněla, tak jsem testovala snad od 7DPO :grinning: 10DPO už jsem tam měla ducha po limitu a 11DPO už po minutě slabou čárku .. mám to všechno poznačené ve FF :slight_smile: ale pak jsem se strašně nervovala a to fakt strašně, jestli MS dorazí nebo ne ..
Ale blbě se radí :wink: já si vzpomínám, že testovat jsem nechtěla .. ale to prostě nešlo vydržet :grinning: takže uvidíš, jak odoláš :wink:

Jinak já nekouřím už dlouho .. přestala jsem tak v září a to jsem kouřila tak půl roku ani ne. V 19ti jsem přestala a pak na chvíli zase začala, protože Pavel hodně kouřil, tak se to nedalo :slight_smile: ale pak přestal a tak jsme přestali nějak oba .. a po tom prosinci jsem měla nervy v kýblu, takže jsem si párkrát zapálila. Já s tím nemám problém, mám strašně pevnou vůli :slight_smile: ale tehdy jsem byla fakt na dně .. Takže nekouřit určitě před otěhu, ono kouření k otěhotnění moc nepomáhá a pak se blbě odvyká, když Ti je špatně a pod. :wink: a teď ještě normálně piju. Jsem 4DPO takže kdyby teoreticky snažení vyšlo, i když nevím nevím , tak v současné chvíili oplodněné vajíčko pluje a nemá se mnou "nic" společného :grinning: zahnízdí tak kolem 7DPO. takže třeba mojito si dám :slight_smile: pivo mi moc nechutná, takže jsem v klidu :slight_smile: no a slenička vína nikoho nezabije :wink: prostě neměla byses nějak opíjet ale pivko je v pohodě :wink: není třeba se nějak extra hlídat :wink: kolik ženských nevědělo, že jsou těhu třeba do 3.měsíce a pily a mají zdravá bejbata :wink:
jinak kafe .. no to mi taky moc nejede :grinning: ale jak jsme teď vrátili mj. z Itošky, tak jsem si na to zvykla a dostali jsme presovač, takže si dám tak ob den cafe latte a tak ..
2. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
@luznicarka pravda pravdoucí :wink: to přehnané hlídání se je naprd :wink: já to třeba s tím chlastem mám tak, že to spíš dělám pro sebe .. stejně toho moc nevypiju, ale 14dní očisty není na škodu :wink:

holky mizím do obchodu, pak žehlit a konečně tu zpacifikovat ten bugr než odjedeme k tomu moři.. mi se nechcééé
2. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.