• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
Holky se Vám musim pochlubit koho sem tu v našem zapadákově potkala. Šli sme s mladym pro Víno aby sme si večer s tatínkem mohli udělat hezký večer :grinning: a máme tu vinotéku a tam Vám seděl herec Pavel Trávníček já na něj koukala jak z jara co tady dělá a pani prodavačka mi hned práskla že se k nám přestěhovali a že tu prodává točenou zmrzlinu :grinning: :grinning: mno su z toho hotová a asi se tam pudem s Vítkem podívat. Mno řekněte kdo může říct že si dal od Pavla Trávníčka zmrzlinu že jo :grinning: .
Sem asi blbá ale já sem z toho nadšená jak malej harant :slight_smile: a to sem se držela a chovala sem se jako dospělá a ne jako pubertální debil jak sem měla ve zvyku když sem někoho takovýho potkala takhle z blízka:slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
-
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................40 DC/poslední cyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 30 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................29 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................26 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................18DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení..................17 DC/poslední cyklus 32dní
maudn .....................22let.......................1 snažení....................... 5 DC/poslední cyklus 29dní

Ahojky, musím letět, tak jsem jenom zaktualizovala tabulku :slight_smile: Rituško, dopsala jsem Tě tady, klidně si tam něco vypiš, nechtěla jsem tam psát .. a jestli budeš mít čas, tak tady hoď prosím pěkně tabulku v sobotu a v neděli ráno - výlet se posouvá :slight_smile: Jdu se balit a vyjíždíme za 15 min do Prahy - já s mokrým ručníkem na hlavě :grinning: pááá
9. črc 2010 v 06:13  • Odpověz
@luznicarka Jak já Tě chápu :wink: Já sem zase nedávno viděla v centru Filipa Blažka - no šla sem okolo 2 x :grinning: :grinning: jak je pěknej :grinning:
janka Hezký výlet do matičky Prahy!
9. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
janka - preju pohodovou cestu do naseho kouzelnehop mesta :slight_smile:
uz jsem se chystala na tabulku, ale koukam, ze si vse stihla :slight_smile: diky za dopsani, info nejake doplnim, az bude co :wink:
o vikendu nejsem, my pro zmenu frcime na svatbu nekam do Vysokých Žibřidovic :slight_smile:

jo a vsem krasny slunecny patek :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:28  • Odpověz
@vecernice Tak , když zůstaneme doma, tak to zaktualizuji :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@luznicarka Já tě taky moc chápu, před půl rokem sem potkala Lumira Nykla z ulice....chápe to toho nevrlýho, nepřitažlivýho chlápka..no a já začala pištět a vykřikovat jeho jméno po celém obchodním domě:slight_smile:))
9. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
Holky včera jsem měla úžasný koktejl - swimming pool a nejlepší pizzu s donáškou... prostě balada... ještě dva týdny volnosti a pak drastická dieta před svatbou... vstávat a cvičit... :wink:
9. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
@maudn chceš uklidnit já sem se málem nevešla do svatebních šatů :slight_smile: a zkoušeli sme je den před svatbou kdy sme je byli půjčit :slight_smile:, ale nakonec dobrý tady se můžete kouknout http://snazilky2.rajce.idnes.cz/fotky_-_Klara/ sou to nejen svatební ale i naši dva psí miláčci a koza co už nemáme a z výstavi psů a taky želvy co sem čistila a jak mi u toho pomáhá papouch Kubíček ten je teĎ chudinka moje odstěhovanej u tchánů aby náhodou nevznikla alergie ale asi si je sem zase vezmu :slight_smile:
9. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
Holky s něčim se Vám tu musím svěřit asi to vyzní hloupě ale jak sem se sem přidala a četla kolik z nás potkalo tolik smůli a nespravedlnosti tak sem to začala i víc řešit. Máme tu kamarádku ( spíš manželovu než mojí mě přijde dost omezená ne že by byla hloupá to ne ale prostě v jistém směru je omezená) loni se brali v červenci a letos v červnu se jí po pohodovém a klidném těhu narodila dcera krásná a zdravá a ona že má málo mlíka už v porodce dělala problémy a byla sprostá na ostatní maminky. Holku teda přikrmujou ona jen odstříkává a krměj z flašky a ten její trubka malou obstarává v noci aby si mohla pořádně odpočinout. Byt maji jak plivátko u rodičů jejích s malou nechodí na procházky jen jí vystrčí na zahradu a hotovo :angry: . Co je todle za spravedlnost to nechápu všechny co sme tady by sme tu malou nosili na rukách a starali se o ní i v noci.
Sorry musela sem si vylejt srdíčko přijde mi tojako nespravedlnost :frowning2:
9. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@luznicarka moc se mi líbí tvoji miláčci. My máme potkánky, křečky, andulky, králíká a psa. Celkem 13 mazlíků... šílený, že... ale máme je moc rádi..
9. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@luznicarka Chápu, že tě to štve, jedna věc je matka nad míru starostlivá, druhá je když je matka líná vystrčit nos... to já plánuji najezdit kilometrů až budu mít to malé v kočárku..
9. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@luznicarka doufám, že budu aspon z pulky tak hezka nevesta jako ty...
9. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky ráda bych se přidala. Je mi 25, už mám 7letou slečnu doma a teď se začneme s manželem snažit o druhé mimi. Dobrala jsem včera antikoncepci a rozhodla se, že už další plato nenačnu :slight_smile: Doufám, že to brzo vyjde. První miminko se nám podařilo "přes prášky" - to jsem byla ještě mladá a brala to jako lentilky..... :wink: Doufám, že se nám to podaří rychle, už to na mě leze, strašně se těším na to být mamčou miminuška :slight_smile:
9. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ještě abych se představila, jmenuju se Lucka, studuju ted posledním rokem VŠ, jsem z Dolní Lhoty, což je kousek od Ostravy a mám trpasličího pudlíka, kterému bude rok - to byl první záchvěv hormonů o péči o miminko :slight_smile:. Můj muž podniká v oboru voda-topení plyn a jsem tak skoro pořád sama doma :frowning2:
9. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................41 DC/poslední cyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 31 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................30 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................27 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................19DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení..................18 DC/poslední cyklus 32dní
maudn .....................22let.......................1 snažení....................... 6 DC/poslední cyklus 29dní
10. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
@maudn jé díky já sem se sobě tenkrát taky líbila mno a teď mám o deset kilo víc a nechce to mrcha dolu ať dělám co dělám :frowning2:. Jo a u nás by potkani a křečci neuspěli tchýně se toho bojí ( malej má plyšovou krysu z ikea a to máš vidět jak řve když jí přinese náš drahoušek :slight_smile:) už několikrát jí broučínek provedl to že jí přinesl tudle krysu a normálně jí s tím mával před nosem aby jako už šla a taky sem ho naučila že umí předvést jak babička křičí když vidí myš :grinning: :grinning: z toho sou všichni hotoví. A ještě máme 2 akvária s rybama v jednom mám malý mexický ráčky a malý živorodky a druhý je teď momentálně prázdný páč my to tam dva sumcí devastujou a žerou tak počkám až chcípnou a nakoupíme malý hejnovky aby to bylo pěkný :slight_smile:
@1luciferka1 Ahojky Luci tak tě mezi námi vítáma doufám že se teda brzo zadaří :slight_smile:
10. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................42 DC/poslední cyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 32 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................31 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................28 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................20DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení..................19 DC/poslední cyklus 32dní
maudn .....................22let.......................1 snažení....................... 7 DC/poslední cyklus 29dní
11. črc 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj mohla bych se k vám přidat?
11. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahoj přidej se čím víc nás tím líp :slight_smile:.
Holky náš mladej měl dneska šílenou havárku hrůza. Běhal po silnici tady u nás a přerazil se a sjel si půl obličeje po tom betonu fuj bylo mi zle. To šílený horko mě zabíjí fuj nemám to ráda. Sem zvědavá jak co Janka jak ste si užili Prahu :slight_smile: a máme už další těhulku ? Já to u sebe moc pozitivně nevidím ale pořád je čas :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
11. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

byla jsem na víkend s mámou na chatě v Rožnově :wink: bylo třeba nechat Pavlovi taky chvíli pro sebe .. tak teď je na kole, mobily má doma a já čekám až v pořádku dorazí :slight_smile:

@1luciferka1 a @sipkova holky určitě se přidejte :wink: Jestli se chcete taky přidat do tabulky, poštele údaje které tam máme vypsané. DC = den cyklu od prvního dne MS.

Já jenom v rychlosti protože Pavel tady uklízel, tak jdu taky něco udělat, ať zas neříká, jak nic nedělám zatím co on tvrdě pracuje :grinning: Já to u sebe taky nějak pozitivně nevidím, teplota 36,8 a dneska jsem 13DC, takže zítra očekávám plánovaný pokles a MS .. ale uvidíme .. fakt to nehrotím :wink: hlavně vím, že jsme tomu snažení teď moc nedali, páč nebyl vůbec čas :-/
jdu pavlajdovi vyžehlit košile na služebku .. uf .. zase bude skoro celý týden v pytli :frowning2: ale zase penízky nosí domů krásné no :slight_smile:
dobrou a zítra napíšu pořádně :wink:
11. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj,
hrdě se hlásím k červencovým snaživcům!
Začali jsme intenzivně, tak doufám, že nám tempo vydrží. :grinning:
Jinak je mi 28 (nastávajícímu 24) a poslední menses začal 29.6., tolik pro statistiku. :slight_smile:

Držím všem pěsti!!
11. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahojda VŠEM!!! Vítám nově příchozí.....
Víkend byl prostě úžasnej krásnej samo u vody... :sunglasses:
Tak já hlásím, že jsem se spletla a ovulace nejspíš neproběhla a nyní si myslím, že mám anovulační cyklus......
Teplota mi lítá jak chce no děs...tak uvidíme, ale moc tomu nedávám ..
navíc jsem se nachladila z klimatizace a to je vážně hrozný každý ráno se budím s bolestí v krku.... pak to už jde...
tak zatím hoj... :grinning: a hezký den
12. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj holciny, preju krasny den.
my byli na netypicke svatbe, meli to v kostele, tak to bylo zajimave. jinak takove trosku nesvatebni, ale holt kazdy mame jinou predstavu :wink:
jinak jsem se v sobotu radovala, ze teplota stoupla, chvalila manzelovi Femigard do nebes, do a v nedeli prislo rozcarovani :grinning: jaj, ja bych byla rada aspon za ovulku, i kdyz nevim, jak moc byva po revizi pravidlem :astonished:

vitam nove prichozi a drzim palce, at to brzy vyjde !!!

@luznicarka koukla jsem na fotky, pekny, a pak na konci andulacek, jak ji skoro z talire? jak jste ji to naucili? my mame ted zas jedno operene piskle, ale zatim nekterym nasim snaham statecne odolava :wink:

@maudn - kazda nevesta je krasna, takze stopro ty budes v ten svuj den ta nejhezci :slight_smile: ja si predstavovala, ze pred svatbou taky tak 2 kilca shodim, a ono prdlajs, misto toho jsem jedno pribrala :grinning: nastesti do satu jsem se vlezla :wink:
kdo by mel volnou chvilku :wink: tak tady je par fotek ze svatby
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=319636&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

12. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
@vecernice to není anduláček ale aymar a měli sme ho samotnýho a od chovatele přímo po vylítnutí z hnízda takže sme se snažili pořídila sem si ho jako kámoše a pak sme k němu za rok koupili holku a to byla chyba ale Kubíček zůstal napůl ochočenej takže běžně když byl puštěnej tak mi tu seděl na hlavě a do všeho fušoval takže bylo jen otázkou času kdy se podívá i do talíře :slight_smile: samička už se ochočit nedala navíc má deformovanou nožku takže blbě přistává a pořád mi tu něco bourala potřebuje větší přistávací plochu. Prostě ho musíte trénovat a trénovat ono to jednou přijde todle byl následek celoročního tréningu. Jinak díky . Dem s mladym ven .
12. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@vecernice teď jsem koukla na všechny fotky a jsou nádherné! Hrozně se mi líbí, jak se měla afinu, byla jsi kouzelná a tvůj mužík fakt elegán. Mě čeká od středy hubnutí, docela jsem se snažila,ale posledních 14 dní jím, jak bezedná, takže to potřebuji trošku zase pohlídat do šatů, bylo by nepříjemné se do nich nevlézt...
12. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@maudn- zas v tom vedru se huben lip, ne? clovek nema na jidlo ani pomysleni :grinning: kdy vas ta slava vlastne ceka? a moc diky za pochvalu, je pravda, ze jsme si to uzivali oba, to foceni mozna jeste vic ma draha polovicka :wink:
12. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
autor

SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................43 DC/poslední cyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 33 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................32 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................29 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................21DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení.................20 DC/poslední cyklus 32dní
kamilka007..............28let......................1 snažení......................14DC/poslední cyklus ?? dní
maudn .....................22let.......................1 snažení....................... 8 DC/poslední cyklus 29dní
12. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne holky :slight_smile:

@kamilka007 Vítám Tě a hlásím, že jsem Tě tedy přidala do tabulky :wink: ať máme přehled komu už se blíží testovací termín, je třeba ještě délka posledního cyklu :wink: Kdypak se berete? Máme tady tři budoucí nevěsty :wink:

@pegisek ajaj .. ale tak co, anovulák, není nic nenormálního, pokud to není pořád, takže nevěš hlavu :wink: ! a možná ještě ovu příjde. Mi se tento cyklus taky zpozdila -19DC ... S tím nachlazením z klimatizace jsme na tom stejně :frowning2: škrábe mě v krku jako ďas .. Je to divné, být nachlazená v létě :grinning: hold ty výdobytky moderní doby no ..

@vecernice Rituš s tou porevizní ovulací nevím :-/ Já ten první cyklus po revizi neměřila. Doktor říkal, že tampony a jiné cizí tělesa do pochvy nestrkat .. takže jsem měřila až ten další cyklus - tedy první přirozenou MS po revizi. Druhý porevizní cyklus, přesně :slight_smile: Jinak já jsem měla ten první porevizní cyklus 26 dní - normálně jsem měla cykly tak 32 dní v průměru - takže mě to docela zaskočilo protože hodně holek naopak na první porevizní čekalo dost dlouho...
Ten druhý porevizní cyklus jsem měla ovulku normálně, úplně ukázkový cyklus.
Jediné pozitivum, které na revizi vidím, je to, že teď mám cykly pořád 28dní .. teda až na tenhle :grinning: nikdy jsem pravidelné cykly neměla .. lítalo to od 30-34. No a taky mi přestaly MS bolesti .. teda už mě kvůli nim nemusí vozit do nemocnice, ale pobolívá to pořád :slight_smile:
S porevizní ovu nestresuj :wink: ! Já myslím, že u mě taky neproběhla ..
a ještě jednou po delší době chválím svatební fotky :wink: Kamil je hold profík ... :wink:

Já hlásím předpokládaný pokles BT a špinění, takže zítra MS pokud se to nerozjede už dnes ..
http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
Takže příštímu snažení dáme více :wink: snad to půjde, když je Pavel pořád v práci ..
12. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
krásné dopolko holky :slight_smile: jsem z5 z dovči :D tedy spíš z 2 týdnů u mých rodičů na baráčku :slight_smile: bazének, koupačka, grilčo.. :slight_smile: pohodička :slight_smile: dneska jsem začla malinko špinit.. tenhle měsíc čekám na mrchu jak na vysvobození, těším se že se začneme snažit.. a ona zrovna nemá moc na spěch... :/ co tady nového? :slight_smile: nějaké // ??? :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
ahoj janko :slight_smile: tedy ten pokles me mrzi, jeste rano jsem na tu tvoji krivku koukala. ale co, vyjde vam to pristi mesic :slight_smile:
jinak ja merim ze zvedavosti - doktor rikal, ze mereni nema smysl, ze teploty budou jeste skakat, ale ja jsem baba zvedava. teda jasne ze jsem pockala nejake dva tydny po revizi. uvidime. spis chci tusit, jaky bude cyklus, a kdy cekat ms ...
12. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.