• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
27. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Ahoj.V lete 4.7. 2009 jsem se vdala a s manželem by jsme chtěli už miminko.
27. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojky..já teda ještě nejsem vdaná, ale s přítelem bysme chtěli taky miminko :wink:
30. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Pripájam sa :slight_smile: Svadba bola 19.9. a teraz by sme chceli babo :grinning:
30. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
my už jsme se snažili tento měsíc protože jsem měla ovulaci,tak se třeba zadařilo.Me bude 26.10. 25let. :pensive:
30. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
My se začínáme snažit až od října....sice se už o miminku bavíme nějakou dobu :slight_smile: ale začneme až teď :slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky, my se vzali 27.6.09, snažíme se od března a stále nic.... Minulý týden mi našli cystu, byla jsem na injekci, která by mi měla vyvolat MS a prasknout cystu, ale pořád nic :frowning2:
30. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj všem,
taky se přidám - my se snažíme už od července...prozatím neúspěšně :frowning2:
Jinak svatba je v plánu na jaře, je mi 28let a příteli 34...
1. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky ráda bych se k vám přidala. Já teď začínám teď brát poslední platíčko antikoncepce (když už jsem za ní dala takové prašule tak už si jí dopapám :grinning: ) a pak začneme, ale upřímně se toho bojím, hlavně toho jak se zachová mé tělo když po 14-ti letech nepřetržitého užívání antikoncepce vysadím, mám pocit, že už to tělo bez těch prášků nebude umět fungovat :sweat_smile:.
Jinak ashlee - hezké album, jde vidět, že se na miminko už moc těšíš :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
ahoj. Sem , dík.Snad se nam zadařilo.Nevim za jak dlouho si mam udelat test.Tak čekam jestli přijde ms.miminko bych moc chtěla.Ja když jsem vysadila antikoncepci tak jsem to měla pravidelny,pořad mam.
1. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj Ashlee, opravdu moc pěkné věci...krása!

Myslím, že se většinou všude radí, aby se těhu test dělal raději až potom co třeba den dva mešká ms...některým holkám se tedy ukážou // ještě před vynecháním, ale to je menšina, spíš si myslím, že pak můžeš být zbytečně zklamaná i když nakonec o pár dní později se budeš radovat :slight_smile:.
Ale vydržet to,že.....když člověk tak moc chce, aby to vyšlo a hlavně chce vědět, jak to dopadlo pokud možno hned!!! :slight_smile:

Sem...já jsem brala antikoncepci pět let a po jejím vysazení jsem měla taky hned ms normální (jen trošku silnější a 1de bolestivější...což bohužel zůstalo dodnes), 28dní jako hodinky.
1. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky tak to Vám závidím já beru HA od 14-ti let jako lék právě na MS, která byla šílená - trvala tak 10 dní, pak byla týden pauza a osmý den zas MS a pořád dokola, žádné léky nezabíraly na hrůza až s HA se to upravilo a od té doby jsem nevynechala HA ani na den, no snad to bude OK.
Jinak Ashlee zkus vydržet jak píšeš když mešká MS tak dva dny to bych tomu věřila, že už se proužky ukáží. Tak budem držet palce :wink: .
Jinak Vám přeji krásný víkend já už běžím domu z práce a doma internet nemá tak čauky v pondělí :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
SEM - Přichycena při činu!! Ahoj zlato - těším se dnes na tebe na kafíčko... :grinning:
2. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
...a všem novým říjnovkám přeji brzy vytoužené // (já jsem říjnovka 2008, co se jí povedlo až v květnu 2009)...tož nevzdávat se!!! :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
ahoj.ja jsem brala antikoncepci jen jeden rok.Jinak jsem použivala spermicidní gel .Me antikoncepce nedelala dobře.Tak přeji všem at se vam taky objeví na testíku // .
2. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj všem,

Sem - no tak to sis docela užila :confounded: a chápu, že máš obavy, jak tělo zareaguje, až anti vysadíš, ale třeba se za ty roky srovnalo, a všechno bude šlapat! :slight_smile:

Sama jsem prášky moc brát nechtěla, jakmile jsem přestala mít stálého přítele, vysadila jsem je a potom dál už jsme si vystačili s kondomem nebo čípky. Každopádně ale prášky jsou mnohem pohodlnější... :wink:
2. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj,můžu se přidat?
Vdávala jsem se 27.6.2009, v červenci mi bylo 26 a s manželem toužíme po miminku a užž jsem vysadila antikoncepci a mám za sebou MS,tak se na to můžeme vrhnout a doufám že se nám to všem brzo podaří. :dizzy_face:
2. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky holky,
taky bych se k vám ráda přidala.....je mi 22 let, svatbu jsme měli pátého září a chceme se od října snažit o miminko....já brala HA šest let a vysadila jsem v květnu. Od té doby mám MS šílenou - první cyklus 26dní, další 41 dní a další 57 dní.....teď jsem začala tento měsíc užívat jeřáb ptačí - kapky, co většině holek pomohly ale mně zatím ne - jsem 41DC a čekám, kdy MS přijde. Těhotná určitě nejsem, tak snad se to už srovná. V listopadu vyrážím na gyndu na preventivku, tak se musím poradit s doktorem, co s tím. My teď používáme kondom a je to pro nás už dost nepohodlné.
3. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj taggy co to su za kvapky?´ja mam rozhadzanu ms strasne brala som anti 5 rokov a mozem ich kupit len tak v lekarni alebo sa musim dohodnut s gynekologom??potrebovala by som nieco co by mi pomohlo
3. říj 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: je to tinktura jeřábu ptačího, je to od firmy nebo značky herba vitalis a kupuje se to v zelených lékárnách, bylinkářství nebo bio obchodech....lahvička stojí šedesát korun a vydrží na měsíc.....ale mně to teda zatím nějak nepomohlo. ale holkám z tadyma jo, je jich dost....co mají cykly dlouhé a po jeřábu do třiceti dní...užívá se to třikrát denně patnáct kapek s troškou vody.
3. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jee, holky, fajn, ze je tady takove nerozjete tema. Rada se k vam pridam. Navic tady vidim, ze budeme mit urcite spolecnou rec:slight_smile:
Je mi 27let.
daee: taky planujeme svatbicku, na pristi rok v lete a mame to teda spis tak, ze kdyby si podarilo mimi, tak se vezmeme driv. Uz ji planujeme dlouho a porad to nejak nevychazelo.

Kupujeme si vlastni bytecek a chystame se ho trochu rekonstruovat.
Snazime se teprve ted od zari, ale ja se citim na mimi pripravena uz dlouho. Ted uz je to tak, ze by chtel i pritel, tak nechceme na nic cekat, kdyby se treba nedarilo
3. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
taggy: jee, znam tvoje fotecky z beremese.cz Meli jsme totiz mit svatbu letos u Konicka v UH, v malem salonku, 5.9. :grinning: ale nakonec jsme to museli posunout na pristi rok...
3. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
majdalena: ahojky, opravdu? my tam tu svatbu chtěli mít ale pak jsme rezervaci zrušili a uspořádali si zahradní party sami a byli jsme nadšeni, že se to nádherně podařilo a i vyšlo počasí......
my svatbu kvůli bydlení neodkládali, i když to bylo celkem náročné, protože jsme se měsíc před svatbou stěhovali z bytu do domku, ale zvládli jsme to a jsem už i ráda, že je to za námi, zařizování bylo spousta. ale svatba perfektní, přesně podle našich představ, už mám i vyvolané fotky a ještě čekám příští týden fotoknihu...
a na mimi už se taky moc těšíme, oba....
3. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
taggy: My jsme se svatbu rozhodli odlozit kvuli vaznym duvodum v rodine. Chteli jsme, aby si to vsichni, z obou stran uzili, takze uz nam nesejde na tom, kdy to presne bude.
Zasnoubili jsme se uz 2roky zpatky, ale nechtelo se nam to organizovat, protoze ja jsem byla jeste na VS, tak jsme si rekli, ze to klidne muze pockat... Chteli jsme letos na podzim, ale bude to teda asi to jaro:slight_smile:, chceme jen neco maleho.
Beres nejake mimi vitaminky krome jerabu?
3. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
majda: aha, tak to je jasný s tou svatbou....my měli nakonec čtyřicet lidí asi, ale podle spousty holek z beremka je to spíš menší svatba, měli jsme jen rodiče, sourozence, svědky a zbytek kamarády, žádné tetičky ze všech kolen a tak.....takže taky menší.......a super, příště bych to udělala zrovna tak....
beru kyselinu listovou, každý den, jinak nic. měsíc po vysazení HA jsem užívala calibrum babyplan, ale už to nejím, není potřeba. a ty něco jo? ještě jsem pila do půlky cyklu kontryhelový čaj, taky by měl trošku napomoct srovnání MS, ale nevím no......dva šálky denně mě ale nezabijí
3. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
taggy: ja jsem v lete zacala zobat listovku, ale momentalne jim akorat femibion. Jakmile dojde, tak asi prejdu zase na listovku, ta je levnejsi a pred tim otehotnenim to asi staci...
Cajiky jsem zatim zadne nezkousela, jsem na to lina :sweat_smile: ale vlastne ani nemam pocit, ze bych to potrebovala. HA neberu uz 2,5roku a cyklus mam pravidelny.
Muzu se zeptat, proc se jeste chranite? Jak jsi tady psala... Chces pockat kvuli ocisteni tela?
3. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
majda: ne, kvůli očištění těla ne, spíš jsme teď řešili to stěhování a svatbu, tak nebyl vůbec klid a ještě chci počkat chvilku kvůli práci.......
3. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
taggy: aha, a co delas? smim-li se ptat... My mame v planu - pokud by se nam zadarilo, udelat svatbicku i s briskem :sunglasses:
3. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, my se taky začínáme snažit tento měsíc, teď čekám až mi skončí MS a pak se na to vrhnem. 13.10. jedem na svatební cestu, tak na sebe budeme mít dost času a snad se to povede, přála bych si to hned na poprvé, ale to bych asi chtěla moc že?
3. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím všechny nové příchozí - vida, jak pěkně se nám to tu rozrůstá :slight_smile:.
majdalena: konečně nějaká spřízněná duše z Brna :slight_smile:.

Pokud jde o vitamíny...zatím beru Calibrum Babylan, ale jakmile doberu to balení, co mám, přejdu jen na kyselinu listovou a možná ten kontryhelový čajík.
I když uvidíme, jestli to bude potřeba, protože dnes se měla dostavit MS a...zatímnic, ani vůbec žádný příznak. Obvykle dorazí po 28dnech jak hodinky, teda přesněji tak čtyři dny předem malinko špiním a pak se to na den přesně rozjíždí. Teď špinění proběhlo tak dva dny, v pátek úplně přestalo....tak koukám jako blázen....že by nám přece jen v září zadařilo???
Už jsem s tím vůůůbec nepočítala...tak když do pondělí nic, tak testnu (snad to do pondělí vydržím a nepojedu pro test v neděli někam do supermarketu :slight_smile:)
3. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
AHOJTE HOLKY ,MY SE TAKY ZAČINAME SNAŽIT OD 21-22.9-TO JSEM MĚLA OVULACI PODLE ULTRAZVUKU A MENSTRUACI MAM DOSTAT 7.10 TAK DOUFAM ,ŽE TO VYJDE,MAM Z TOHO DOCELA STRESY.MINULY ROK JSEM POTRATILA A AŽ DO TED JSEM NEBRALA ŽADNOU ANTIKONCEPCI ,ALE PO ROCE JSEM SI ZASLA KE GYNEKOLOGOVI TAK JSEM ZVĚDAVA,JESTLI MATE NĚKDO SKUŠENOSTI A TESTY TAK MI DEJTE RADU KDY JE DĚLAT NEJDRIV DÍKY BERUSKA31
3. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.