• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daee: Jak dopadl testík? Jsou tam //?
5. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahoj holky, koukám už se pořádně rozrůstáme :wink: . Holky kamarádka mi doporučila bylinný přípravek femigard tak si ho chci objednat prý je to na srovnání cyklu apod. tak to vyzkouším.
Jinak taggy co pleť po vysazení HA, v pohodě? Já se bojím ,že budu samý pupen :frowning2:
5. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
sem: já nemám jediný pupínek, četla jsem o holkách, které mají na obličeji, ale i v dekoltu a na zádech a taky prej strašně přibírají.....já teda nic......takže dobrý......
a s tou tabulkou, určitě by ji měla připisovat vždy ta první, co ráno přijde, jinak by v tom byl pěkný zmatek a tabulka by tady byla desetkrát za den.....
jedem do práce, mějte se hezky
5. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Beruska 31 - já jsem pár dní po ovu - dle měření byla 19DC, takže nějaké testování nehrozí. Pokud by se mi MS zpozdila, tak bych test zkusila, ale já tak úplně v tomto mezi vás nezapadám, nesnažíme se nějak aktivně, prostě to nechávám plynout. Pokud bych měla zpoždění, tak test udělám, ale dopředu ne. I když bůhví, co bude za pár dní, protože vím, že jsme se se stykem trefili den po ovu, takže jistá šance by tu byla :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky, přeju hezké ráno
Daee: taky jsem zvědavá , jak jsi dopadla, tak brzy napiš:slight_smile:
5. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky holčiny, přeju dobre ranko:slight_smile: Jak se mate? Mne se dneska strasne nechtelo z postele, jako vzdycky v pondeli... :rolling_eyes:
5. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
daee: jak jsi dopadla?
5. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky....děkuju moc, že na mě myslíte :slight_smile:.
Ale já se dneska moooc zdržela v zácpě, takže zastávka v lékárně nepřicházela v úvahu (byla tam fronta pěti babiček s rukama plnýma receptů), do práce přišla akorát na hodinu angličtiny a teprve teď jsem se dostala k počítači a taky ke snídani....ufff.

Lékárnu máme sice v přízemí hned pod naší kanceláří, ale já prostě nechci aby ty naše drbny tady (kolegyně) věděly, že testuju (to by bylo samý - kam jdeš, proč tam jdeš atd., nic jim neujde..vztahy mírně napjaté)....takže si pro to skočím o polední pauze na oběd a tajně testnu na záchodě (tady teda na to vůbec nemám klid,ale musím testnout, protože pořád nic...to už moc normální není....pořád se krotím a zakazuju se radovat, ale tohle už by přece mohlo něco znamenat.... :zipper_mouth: )
5. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
daee: škoda, že jsi to nestihla ráno, hned s ranní močí, to je prý nejlepší, ale třeba to už v pohodě ukáže i přes den. Takže pořád žádné příznaky nemáš? Moc držím palečky, aby ms už nepřišla:slight_smile:Lidi jsou hrozný drbny, vid? Jinak přeju dobrou chut k pozdní snídani:slight_smile:
5. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
daee: ty jo, to je napinave jak guma od trenyrek! :dizzy_face: :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Zuzi...tak to bych musela mít test doma...do práce bych nedojela - to bych se počurala :grinning:
Hmmm, asi bych teda měla koupit ten citlivější test, že? Aby se něco případně ukázalo takhle brzo a ještě v průběhu dne, to mě nenapadlo

Jsem stále bez příznaků....úplně v pohodě, akorát stažený žaludek, ale to je z nervů, že by to mohlo vyjít (přestože si to 5x do hodiny zakazuju). Dneska ta pracovní výkonnost bude teda asi hodně špatná.

U nás je to s drbama hrozný, je nás tu pár a většina ženských od 25 do 35 let a obzvláště se dvěma se nemusíme (ne otevřeně, ale nevyhledáváme se) a zrovna s nimi toto řešit nechci a jim nic neujde. I kdyby se ty vytoužené // ukázaly, je to ještě strašně brzo, abych to v práci chtěla s někým řešit. To se vypovídám mnohem raději tady vám...:slight_smile:
5. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Majda - ahoj....to mi povídej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
daee: ten citlivější test by byl asi lepší,ale je pěkně drahý, ale když je člověk nědočkavý, tak ty penízky za to dá:slight_smile:, já ho jednou koupila jeden test za 90 Kč, tak jsem si to už zakázala. Po těch 4 měsících ,co to zkoušíme si říkám, že když se před ms cítím pořád stejně jako minulé měsíce, že z toho nic asi nebude, taky si říkám, že nebudu plýtvat testama ještě před ms, na to já jsem expert. Tenhle měsíc, to asi vydržím,i když přítel mě přemlouvá, že bych si měla zkusit test zítra ráno, než pojedeme na ten spermio,aby tam asi nemusel kdyby náhodou to vyšlo, ale já to mám dostat až ve čtvrtek, takže pochybuju, že by se něco ukázalo :angry:
5. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Taky jsem už párkrát koupila test a nadšeně testovala třeba 26DC....no a nikdy samozřejmě nic :frowning2:
Jak se znám tak dneska koupím alespoň pět testů, abych mohla testovat i následující dny.... :slight_smile:

Zuz a špiníš třeba chvilku před MS? že bys to poznala už teď podle toho, jeslti se zadařilo...
5. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
daee: No právě, že vůbec nešpiním, takže ani nevím, jak by to mělo vypadat, kdybych náhodou těhu byla. Tento měsíc jsme se snažili poctivě ob den, takhle poctivě jsme to ještě nevydrželi:slight_smile: no tak pojedem na ten spermio a pak třeba nás to ukldní a vyjde to příště. Jen si těch těstíků kup víc,at můžeš zkoušet víckrát.Když by se to neukázalo ted odpoledne, tak bych to zkusila zítra z ranní moči:slight_smile:
5. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
daee: stále držím palečky ať tam jsou // :dizzy_face:
Já si myslím, že stačí když si koupíš Mamatest, tam by se to mělo ukázat už v den vynechání MS, stojí cca 35 Kč a jsou tam 2 :wink: .
5. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Jezis, ja jsem tak zvedava, jak to dopadne:slight_smile: To by bylo hezky mit tady uz nejakou tehulku :sunglasses:
5. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Já jsem taky moc zvědavá :grinning: .
5. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Holky tak já si koupím 2x Mamatest (díky za tip) a budu mít čtyři testíky....do zásoby :wink:. Tak na mě myslete, ať jsem první říjnová těhulka průkopnice...

Zuzi....snažení ob den by mělo být snad ideální, přesně tak jsme to taky praktikovali (jen po ovulce jsme to zvládli tři dny po sobě....a pak jsme odpadli :grinning: )
Budu držet palce, abyste to zítra spolu (myslím, že jdete spolu, že?) na spermiu zvládli, aby Vám pak řekli samé dobré zprávy a vlastně aby Vám to už byklo jedno, protože MS ve čtvrtek nedorazí...a budeš těhu :wink:
5. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Nejzvědavější jsem tady já :grinning: :grinning: :grinning: ....frčím na oběd a do lékárny...
5. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
zuzka111: taky budu držet palečky, aby to zítra dopadlo dobře.

Já budu testovat o víkendu, pokud nepřijde MS :unamused:
5. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
daee: Děkuji za hezká slová,jseš hodná. To se nedivím, že jste odpadli po takovém maratonu. :grinning:
ale zase to přinese svoje ovoce, ne? Já jdu na oběd od 12 do 13hod, tak jsem zvědavá na tvůj výsledek. Držím palečky.
5. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
avally: no kdyby náhodou nepřišla ms, tak to budu taky tak nějak testovat. A cítíš se nějak jinak než obvykle?
5. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
zuzka: zatím nic nepozoruji...ještě je asi hodně brzy, abych něco cítila, uvidíme o víkendu... :slight_smile: . Možná bys mohla zkusit testík už v pátek?
5. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
avally: víš,já se pořád cítím úplně stejně, jako ty měsíce před tím, ani malinko náznak něčho, co by bylo jiné, tak myslím že ani tento měsíc to nevyjde. Stejně, člověk se opravud poctivě snaží a stejně to nevyjde. Je to prostě zázrak, kdy to přijde a my to neovlivníme,jen musíme počkat, kdy mimi usoudí, že už je ten správný čas. Kamarádka cítila příznaky už 7 dní po ovulaci, ale vím, je to individuální a taky moc bych si přála, aby to vyšlo.

Představ si, že jsme se domluvili, asi před necelým rokem, že vysadím prášky v září a v řijnu se pokusíme o mimi, chtěli jsme totiž červencové miminko, jako je přítel. No ale nakonec to v práci moc neklapalo, tak jsem vysadila už v květnu. No a pořád nic a muselo by to být opravdu štěstíčko, kdyby to vyšlo opravdu na ten náš vytoužený měsíc:slight_smile:
5. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
zuzka: já bych to zatím nevzdávala, opravdu je to hodně individuální, někdo se cítí pořád stejně, žádné těhu příznaky...já taky žádné příznaky nemám a říkám si, že to snad vyjde. :slight_smile:
My když jsme se prvně začali bavit o miminku, tak jsme moc chtěli beránka :grinning:
5. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
avally: jo máž určitě pravdu, naděje ještě je, tak uvidíme. Popravdě si říkám, že až tam jednou ty // budou, tak vůbec nevím, jak budu reagovat, vůbec si tu situaci nedokážu představit. Ty si jí dokážeš představit? Já jdu ted na oběd, tak po 13 hod jsem zase zpět.
5. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
zuzka: to se nedá odhadnout. Mimi si moc přejeme a těšíme se, takže asi: štěstí, že tam jsou ty //, trochu možná šok a pak trochu obava, aby vše dopadlo dobře a mimi bylo zdravé... :slight_smile:

za chvilku už by tu mohla být daee...ta nám pak může poreferovat :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
zuzka111 a avally: ja jsem treba ted mela pocit, ze se zadarilo i podbrisek me pred MS bolel tak uplne jinak, jenze tohle si podle me clovek velice snadno vsugeruje...to je hned. Vetsina holek ma tu zkusenost, ze se prave zadari ten mesic, kdy maji pocit, ze nic a v klidu cekaji na MS. Proste zadne priznaky, nic... to ma jen mala skupina zenskych, myslim, ze maji to stesti, ze to poznaji
5. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
majdalena: také si myslím, že většina je bez příznaků. Já ani žádné moc neočekávám...je ještě hodně brzy.
5. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.