• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
však se taky dočkáme :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
koukám, že jsme načaly stranu 100 :slight_smile: Určitě se dočkáme a ještě si užijeme i letní prázdniny :grinning:
20. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
no tedy ja nevim jak si to uzivani predstavujes ty:grinning: ale predstava jak se valim s velkym pupkem jako tank Prahou ve 40 stupnovych vedrech, a i jen pohled na tri schudky me absolutne vycerpa :grinning: .... nene, bude to prima, a naopak bude ze me zahradkovy povalec. to znamena ze budu chodit od zahradky k zahradce, tahat zname na nealko koktejly a uzivat si leta plnymi dousky :grinning:
20. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj drbny.....
já se taky přidávám, taky bych chtěla na vánoce mimíse......
my byli dneska s miláčkem na procházce s foťákem a byli jsme i na našem svatebním místě...........byl nádherný sluníčkový den......miláček akorát vaří, jdem kuknout na telku a odpočívat.......
20. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem po delsi dobe zase zpatky :slight_smile:

Moc moc gratuluji novym tehulkam a snad budete mit vsechno ok a miimca se u vas budou drzet..

Jen jsem se chtela zeptat, za jak dlouho dochazi k uhnizdovani po oplodneni? Ja jsem dneska 31DC, MS porad nikde, rano jsem si zkousela delat test, ale byl negativni. Kdyz jsem pak nekdy dopoledne byla na wc na papiru jsem mela kapicku krve, ale jinak se po cely den na intimce nic neobjevilo... Tak me napadlo, jestli by to treba nemohlo byt to uhnizdovani... Vubec netusim, kdy jsem mela ovulaci, BT nemerim a ovu testy taky nedelam
20. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
katulline,to by mohlo byt uhnizdovaní
20. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
ashlee:no jo, ale v 31 DC? Neni to trochu pozde?
20. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
třebas mela posunutou ovulaci.ja měla taky posunutou ovulaci na 19DC
20. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
hm, je mozne, ze byla posunuta, ale jak dlouho teda pak putuje oplodnene vajicko do delohy a zacina se uhnizdovat? Jsem kapanek zmatena. test negativni, vubec zadne priznaky, jen me teda trosku boli bradavky, ale minuly mesic to bylo totez... No uvidime co se z toho vyvine :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
holky přji vam krasny vikend :wink:
20. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //

SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 40DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 25 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 23 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 23DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 15DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 14DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 13DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 11DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 3DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 3DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 3DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 73DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 67DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 60DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 58DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 49 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 43DC (poslední cyklus 28 dní)
21. lis 2009 ve 03:30  • Odpověz
ahoj holky,
katuline: taky myslím, že to je uhnizďování.........a test zatím nemusí vůbec nic ukazovat.....
holky, mě by teda zajímalo, co se u mě děje.....dneska mi zase teplota vylezla výš - na 37,1........tak to přece není možné, aby ovu nebyla, když se mi drží teploty takto nahoře ne? a čípek je tvrdý a hlen krémový.......

kopíruju můj grafík:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
21. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahijte holky, krasny den vam vsem

laurinka22:no me se to zda, ze je to strasne moc pozde. Tim ze nevim, kolikaty den cyklu byla ovu, nijak to nehlidam... Kdyz by bylo tedy vajisko v den ovu oplodneno, tak jak dlouho trva, nez se zacne uhnizdovat? A za jak dlouho teda muzu zkusit testovat?
21. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
katuline. když je osmnáct dní po oplodnění, je to jisté.......ale holky testují zhruba 12-15 dní po ovulce a už se jim něco objeví.......
21. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
aha, dekuji moc za info. Na to uhnizdeni se pocita zhruba 4 dny, ze? Tzn, ze ovulka by teoreticky mohla byt 27 DC a dnes bych teda byla 5DPO. Je to tak? A nebo pocitam spatne?
21. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno všem,

už jsem se přidala k těhulkám :slight_smile:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 19.11 našla //
SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 40DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 25 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 23 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 23DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 15DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 14DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 13DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 11DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 3DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 3DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 3DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 73DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 67DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 58DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 49 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 43DC (poslední cyklus 28 dní)
21. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
kattuline - to je jak kdy. Cesta do dělohy vajíčku trvá zhruba 4 dny, ale pak se tam klidně nějakou dobu jen tak vznáší a hledá místečko k uhnízdění a může se klidně uhnízdit až 10 DPO.
21. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
pajula: tak gratulace ještě jednou.......super......
21. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
no ja uvidim, co se z toho vyvrbi. Zda se mi to vsechno strasne pozde. Nejak me poboliva bricho, tak uvidime, jestli se treba MS nerozjede, ale zatim teda jeste ani kapicka krve dneska. A jinak jsem bezne pred MS nikdyx nespinila, ani vlastne neznam jake to je.

paji taky se pridavam ke gratulaci..

daschiki a jak to s tebou vypada? Rozjela se ti ta MS a nebo ne? Pokud jsi to tu uz psala, tak se omlouvam, ale nekdy nestiham docitat
21. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
katulline - no, opravdě jsem to tu nechtěla psát, protože si nechci připadat už jak naprostý debil a nechci, abyste si myslely, že se moc pozoruju...ale je to nějaký divný...MS mám, to jo, ale (nechci být teď nechutná a moc detailní) vůbec žádný cucky (žádná děložní sliznice, když to řeknu takhle) ze mě nejde...jen čistá krev...Navíc před MS mi spadla teplota těsně na ovulační hranici a pak začala stoupat. Nejprve na 37, pak na 37,2 a dneska dokonce na 37,5. Nejsem ani nachlazená nic. Schválně jsem si měřila pod paží a tam mám 36,6. Bavily jsme se o tom s bibiskou tady, jenže to byl asi jiný případ, tam totiž vůbec teplota neklesla (je to tak Bibisko?). Jenže mně klesla a začala stoupat.Vůbec tomu nerozumím a samozřejmě rozhodně nechci teď prohlašovat, že jsem těhotná a že patřím mezi případy, co mívají i první měsíc MS. Je ale zvláštní, že mě pořád bolí prsa (i když míň), že jsou žilkovatý a taky mi opravdu bývá nevolno..jen tak z ničeho nic...Něco mi třeba nevoní, na něco nemám chuť...prostě se cítím "divně". Nevím, jak to popsat. Nebudu si dávat vůbec žádnou naději...Prostě jen to takhle opravdu je. Tak když se na to Katulline ptala, tak tohle se momentálně se mnou děje :slight_smile: Nevím, čím to může být...Jako ten implantační pokles u mně byl ukázkovej...takže možná prostě to tam bylo, zahnizďovalo se a neudrželo se a odešlo s MS a teď mám nějaký ještě dozvuky progesteronu a já nevím čeho všeho...

To vlastně chci směřovat dotaz na Helabellu - mělas tehdy úplně normální MS? Já vím, že si to asi nebudeš pamatovat, když vlastně vůbec netušilas, že seš těhotná..

Je to nějaký divný :slight_smile: Tak doufám, že se to dá dokupy, ať se můžeme v poklidu začít snažit...já jsem se podle teplot docela orientovala s ovulací...
21. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
daschiki:zatim to moc neres a uvidis, jak to bude pokracovat. O te krvi vim co myslis, ja taky predtim pozorovala, co vse vlastne ze me jde ven a ty cucky tam byt musi... Kdyz je to jen cista krev, tak by se nemelo prece co odplavovat.
Jinak ja na sobe nepozoruju vubec zadne priznaky, jenom me boli bradavky, a jinak vubec nic, zadne nalite a nebo zilkovane prsa, zadne boleni bricha a ani krce, proste nic. Jen rano me trosinku zabolelo a od te doby klid.
21. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
No, některé holky vůbec příznaky mít nemusí...A hcg se začíná vylučovat až v momentě uhnízdění. tys teď přestala brát HA, že? To je opravdu možný, že mělas ovulku třeba až 21 DC a teď se ti to zahnízdilo...a třeba tak za 4 a více dní už bude čárka na testu...však uvidíš...
21. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
no ja prave zkousela testovat vcera, protoze jsem uz mela 3 dny zpozdeni a test byl uplne belounky, tak jksem si rikala, ze je to jenom to zpozdeni, ale pak me odpoledne zarazila ta kapka na papire a jinak intimka zustala cely den cistounka. Vecer to bylo znovu, tak jsem si pro pripad vzala na noc vlozku a zase nic. Tak me napadlo jedine to uhnizdovani. Ted je to vlastne druhy cyklus, co HA neberu a prvni cyklus jsem mela 30, coz si myslim, ze je jeste v norme. No ted to necham tak a treba ve stredu, pokud bych to nedostala, tak zkusim testnout a pokud bude zase negativni, tak budu svihat k dr na vyvolavacku
21. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
No jo, ale první cyklus ti ještě mohly doznívat prášky...Právěže vyloženě Tvůj cyklus bez pomoci hormonů najede většinou později...Tím pádem bývají ty cykly i delší a můžeš mít ovu později...Já bych to úplně nevzdávala...:slight_smile: :wink:
21. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
no ja to nevzdavam, pevne verim, ze by to treba mohlo vyjit :slight_smile: Vsak uvidim, jak se to vsechno vyvine, trba to jen mohla byt takova predzvest blizici se MS, tezko rict. Takze za jak dlouho bys teda od toho uhnizdeni doporucila testovat? Ja tady v techhle vecech nejsem zase az tak zbehla, sice se uz to tady psalo, ale vetsinou dcitam vse v rychlosti. Je treba pristi streda jeste moc brzo?
21. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
no, říká se, že zárodek začne produkovat hcg hned jaks e uhnízdí a zezačátku se to zdvojnásobuje každý 2-3 dny. Jenže někomu může vylučovat pomaleji, někomu naopak zas strašně rychle. Já bych pro jistotu čekala tak ten týden. Ale tohle fakt nevím. To ti asi spíš poradí holky, co už jsou těhulky, protože ví, jak to s tím hcg je možná řpesněji než já :slight_smile: Každopádně Ti moc držím pěstičky, aby to dopadlo podle přání :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky holky,
děkuji všem za gratulace :slight_smile:

daschiki: nechutná nejsi,je to přirozené...Vylej si své srdíčko,my jsme tady pro Tebe :slight_smile:,chtěla bych Tě navnadit,ale nevím,jestli Ti to pomůže,ale takhle to měla moje ségra,menstruovala do 4 měsíce těhotenství a do toho měla ještě cystu,a teď má zdravého 5-letého synka :slight_smile:.

Jelikož Vás nestíhám dočítat,tak jsem si vytiskla stránky od 16.-20.11. a pročítala jsem si je ve vlaku. :slight_smile:
Tak postupně:
jankabry,charlott,jinjin gratulace ke //,ať čárečky jen sílí.
Všem ostatním držím palečky,ať se co nejdříve zadaří a je z toho krásný vánoční dáreček a v létě budou přeplněné porodnice :slight_smile:

laurinka:jsem ráda,že kontrola na štítnou žl.je v pořádku

A co se týče srazíku,tak jsem pro ty dva,já se počítám pro pražandy,bydlím 8km od Prahy-Vrané nad Vltavou a pak ten povánoční napůl cesty,super nápad,vypadá to,že je nás dost z Prahy nebo okolí,to samé Brno
sven: měla si super nápad s těmi srazíky,bylo by to super,kdyby jsme se sešli ještě před Vánoci :slight_smile:

Tak zatím papa
21. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky,

přeji Vám všem krásný víkend.

pajula: moc moc gratuluji :dizzy_face:

Jinak včera jsem zase najela na OVU testy, včera jsem byla 13DC a hned tam byly tlustice, minulý cyklus tam byly až 16DC, myslela jsem, že když mám pravidelný cyklus, že ovulka taky bude nějak pravidelná :angry: . Já se v tom fakt nevyznám :unamused:
21. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Ještě ke srazíku, já jsem jednoznačně pro pražský, do Brna je to od nás pomalu přes celou republiku :rolling_eyes:.
21. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Avally,tak držím palečky při snažilkování :slight_smile:,ať se zadaří.
Koukám,že na přažském srazíku nás bude dost :slight_smile:,to je super.
21. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.