• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
katuline: pripada mi jako bys mluvila o mne..min. mesic sem mela totez :unamused: a nakonec jsem ani poradne nemenstruovala a cyklus byl hodně dlouhý. Tak snad me nebudes nasledovat :wink: tento mesic opet cekam, ale obavam se, ze se zase dostavi MS a ja si proste jen musim pockat az se mi to po te anti srovna.. :angry:
21. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
no ja mam prave obavy z toho, ze ted budu mit s tim cyklem po vysazeni problemy. Ach jo, pokud to nebylouhnizdovani, tak bych byla strasne rada, kdyby MS dorazila a my s emohli zacit snazit pekne odznovu. Ono je pak i celkem tezke vychytat OVU,,,
21. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
naprosto tě chápu, taky bych chtěla abych to už dostala nebo sem věděla jak na to sem a taky ti doporučuji počkat s tou vyvolávačkou..my jsme naštěstí min. měsíc byli celý pryč, a tak sem taky pěkně musela vyčkat a ta mrcha nakonec přišla. Podle mě by se to injekcema ještě víc rozhodilo. Já se jen bojím abych takhle nečekala rok :grinning: kamarádka taky brala anti dlouho a trvalo rok než se ji to srovnalo a otěhotněla. Ale dej Bůh za to..kdo si počká ten se dočká :wink:
21. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Pajulo - ještě jednou gratulace...:slight_smile: A děkuju za Tvé řádky...Já jsem se snažila o tom malinko pohledat a představte si, že to, že je v těhotenství MS není vůbec nic neobvyklého :fearful: :fearful: :unamused: Tak uvidíme...buď teplota klesne a budu moct začít pozorovat, jak se to vyvine s ovulkou, nebo neklesne a budu teda koukat jak vyoraná myš :grinning:
Tady jsou zajímavý diskuze http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14299

Dneska je v Brně pěkně hnusně a mlhy...jsem utahaná jak kotě. Spala jsem do 9 a teď jsem si musela lehnout zas aspoň na půl hodiny. Jsem úplně nepoužitelná. A to slibovali sluníčko. Chtěla jsem udělat předvánoční úklid a nejsem vůbec schopná. Tak jsem se přemluvila vstát, radši složím pohovku, enbo bych už na ní za chvilku zas spala :grinning: a jdu uklízet...

Avally - ovulka se prej mění i úplne normálních pravidelných cyklů...já ji mám taky pokaždé jinak - sice třeba tak, že jenout o je 15 DC, jindy 16 Dc, ale bnení to pokaždý stejně...a to mám ty cykly už docela srovnaný na 28 DC
21. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
ja prave ani nevim, po jake dlouhe dobe cekani se na vyvolavacku chodi. Takze to bych se prvne poradila s doktorem. Ni ja myslim, ze to je u kazdeho individualni. Nektere holky zase otehotnely hned po vysazeni, ja mam znamou, ktera otehotnela po pul roce, takze to opravdu zalezi na organismu kazdeho. Jen se teda modlim, aby nam to tak dlouho netrvalo :frowning2:
21. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Katulline, já chodím na "vyvolávačku" (na Agolutin) dobrovolně, i když mívám sliznici vysokánskou a MS pravidelný...já to mám kvůli progesteronu...a naopak mám po ní vždy nádherný cykly a vlastně tehdy jsem jí měla než jsme se začali snažit a hned jsem otěhotněla...Sice pak to, že jsem to neudržela je jiná...ale já osobně na něj nedám dopustit. Ta vyvolávačka není nic jiného, než progesteron, který naše tělo stejně produkuje. V případě, že je žena těhotná, jedině pomůže...a v případě, že není, tak prudce zvedne hladinu progesteronu, která pak klesne a tím se spustí menstruace...

Akorát teď jsem právě překvapená, protože po Agolutinu mi vždycky během MS teploty zůstávaly stabilní na 36,8...takže právě i z toho důvodu je pro mě ještě větším překvápkem, že lezou nahoru na 37,5 (má nejvyšší BT vůbec za celou historii měření :grinning:)...No, nechám to koňovi, ten má větší hlavu. A konečně se zvedám ze židle a jdu uklízet :grinning:
21. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
daschiki: to si mi připomněla mě,já jsem naposledy měla MS 21.9.takže bych teď měla být 8-9tt,ale když jsem 5.11.byla na gyndě,kde mi Dr.řekla,že mám zvýšenou sliznici,ale že mi píchne agolutin a odebere krev,výsledky na krev byly negativní,tak už jsem nedoufala,že by se to mohlo povést,pořád mě pobolívalo bříško,takové ty křeče-jak se tady o nich už psalo.A tímto chtěl básník říct,že ani nevím vkolikátém jsem týdnu :zipper_mouth: :confused:,protože kdybych byla tak ve 2měs.,tak se dr.na ultrazvuku něco objeví a na testu také,ale mě se pořádné // objevily až ve čtvrtek 19.11.

daschiki:budu ti pořád držet palečky,ikdyž máš MS,ale dle teplot,jak píšeš,tak by si mohla být,ťuk ťuk- ťukám pro štěstí :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
dashiki: moc bych ti přála abys opravdu těhulka byla, ale to poznáš až v budoucnu. Já jsem se dívala jaké jsem naměřila teploty při posledních měsíčcích: měřeno v ústech, moje hraniční čára je 36,25 a bylo to den před mensturací pokles na 36,60 , 1. den 36,55, 2.den 36,60, 3.den 36,75, 4.den 36,4, 5.den 36,4. No a pak šly pod hranici.
Takže můžeš srovnat, ikdyž každé tělo je jiné a proč bys zrovna ty nepratřila mezi holky co menstruovaly i v průběhu provních měsíců, vždyť některých ojedinělých případech se může menstruovat celé těhotenství, ale to bývá asi opravdu velká vyjímka. :frowning2:
21. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
pajula,gratuluju ke // :wink:
21. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
moje kamaradka otehotnela hned co vysadila antikoncepci
21. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
bibisko, děkuju, jsi moc hodná...

No, můj graf vypadá takto (schválně jsem to dala dohromady i s minulým, aby to bylo dobře vidět). Fakt nevím, co to má zas být. Vždycky mi teplota klesla před MS a zůstávala dole...Nebo třeba maximálně byla vysoká třeba až do 4. dne MS a pak teprve klesla...Ale nikdy neklesla a pak zas nestoupla nahoru...Jsem fakt zmatená...No uvidím. Teď opravdu nic nevyřeším...Bylo by to supr, kdyby to bylo fakt těhu, ale moc tomu nevěřím...

http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_module.php
21. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
pardon, vložila jsem to blbě... http://www.fertilityfriend.com/home/2719bc
21. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
pajulo, děkuju moc...Kéž byste měly pravdu holky :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
dala jsem do alba dnešní testík, testovací je silna a kontrolní je slaba.
21. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
pajula:moc gratuluju ke dvěma čárkám :wink:
21. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
daschiki: no ten tvůj graf vypadá fakt zajímavě. Uvidíš co bude :wink:
21. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj holky,
teda daschiki -- ty to máš zamotaný! :wink: Já jsem tenkrát měla úplně normální MS, právě proto mě vůbec nenapadlo, že bych mohla být těhu. Každopádně uvidíš až MS skončí, jak to bude vypadat s teplotama nebo pak můžeš zkusit test.

Co se týče MS během těhotenství, tak mám čerstvou zkušenost -- sousedka zjistila, že je těhu v 7.měsící!!! Do té doby měla normálně MS. Takže možné je všechno :grinning:
21. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky

daschiki: moc ti přeju, aby jsi opravdu byla těhu:slight_smile: Třeba to nakonec fakt bude pravda :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky děvčata...

děkuju moc! Vy mi vždycky zvednete náladu a dodáte naději...To potřebuju. Nikomu jsem tohle neřekla...Všichni si myslí, že nám to nevyšlo )z těch, co věděli, že se snažíme - nejlepší přátele)...Navíc já jsem před tou MS dělala test a sice až po strašně dlouhé době, ale byla tam slabá druhá...(jak jsem to tahala z koše) :grinning:, takže pořád nad tím přemýšlím. A co vůbec nechápu je, že mi to právě skončilo...po 3 dnech. Jindy to mívám v plné síle 6 až 7 dní. Zas mě bolí prsa a píchá v bříšku...Už se ale bojím, jestli si to nějak podvědomě nevsugerovávám...chci stát pevnýma nohama na zemi, ale je to strašně těžký...Spíš se pořád přesvědčuju, že jsem prostě zas byla a neudrželo se to a tohle jsou opravdu nějaký ty zbytky...a že prostě klesne teplota a jedem dál na snažení...Dneska jsme byli na návštěvě a dala jsem si asi dvě skleničky vína..Nechci se upínat na to, že i s menstruací bych mohla být těhotná...To je hrozně nebezpečný...pak už bych se upínala úplně na vše a jedině bych se psychicky deptala... Tak to prostě tak nechám a uvidíme...podle teplot...Kdyby neklesaly, tak testnu...a 10.12. jsem objednaná k doktorce...jen tak na kontrolu, takže i tam se kdyžtak rovnou něco dozvím...

Jste moc hodný, fakt jsem ráda, že se Vám tu můžu vyzpovídat a že mi vždy řeknete nějaký takový pěkný příběh, co mě uklidní a dodá naději
21. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //

SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 41DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 35DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 33DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 26 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 24 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 24DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 16DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 16DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 15DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 15DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 14DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 12DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 4DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 4DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 4DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 74DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 68DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 61DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 59DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 50 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 44DC (poslední cyklus 28 dní)
22. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak to vůbec nechápu. Dneska mi teplota vystřelila na 38,1 :confused: Fertilityfriend mi sám od sebe začal pokračovat v luteální fázi, a tak jsem dnes 31 DC. To je zmatek nad zmatek...Jenže nevím, jestli se mám teda posunout v tabulce zas nahoru, nebo mám radši zůstat 4 DC. Nějak nevím, jak tohle mám brát. V životě jsem se s tím nesetkala. Myslíte, že se může stát, aby zničeho nic začal teploměr (rtuťový) blbě měřit? Ale pod paží jsem zas měla 36,6.
22. lis 2009 v 06:46  • Odpověz
dobré ráno kočky,
daschiki: 38,1??? a nejsi nemocná? to je už hodně teplota vysoká........
já to mám taky zamotané, podle dr. ovulka vůbec nebyla, ale mrkněte mi na graf - co myslíte?????

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
22. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

daschiki: já osobně si myslím, že je to sice vysoká teplota, ale mám takové tušení, že by to mohlo bejt miminko :slight_smile: Tvůj případ je zajímavěj, ale vsadila jsem na to, že to bude :slight_smile:

laurinka:já bych řekla, že podle grafu, tam ovu byla :slight_smile:

Já jsem dneska 26. dc a bříško mě pobolívá, jako by měla přijít menst., potíž je, že mě nikdy před ní bříško nepobolívá. teploty jsou pořád 37 eventuelně 36,9 a testy negativní :frowning2:. začínám uvažovat nad tím, že ani ovu nebyla :frowning2:
22. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko všem,

jen sem se připsala do těhulek,daschiki na mě zapomněla :grinning:

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 41DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 35DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 33DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 26 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 24 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 24DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 16DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 16DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 15DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 15DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 14DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 12DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 4DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 4DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 4DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 74DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 68DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 59DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 50 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 44DC (poslední cyklus 28 dní)
22. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
jééé Pajulko, promiň. Já myslela, že už jsi tam v tabulce od včerejška byla :sweat_smile: Omlouvám se :slight_smile:

Lauri, ne nejsem stopro nemocná. Nic mi není, ani rýma. Teplota pod paží 36,6. Spát jsem šla klasicky v 11 večer a měřila jak vždy hned po zazvonění budíku v 6:30. Taky na to koukám jak tele na nový vrata.

Bojím se trošku ještě toho, aby to nebylo mimoděložní. V bříšku mě sem tam píchne. A dnes ráno jsem teda musela jít znovu spát, úplně se mi navalovalo. Bylo mi docela dost blbě. Teď jsem vstala, rychle něco zbaštila a je to dobrý.
22. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
daschiki: moc se v těch grafech nevyznám,ale co tady píšeš,tak si myslím,že by to mohlo být miminko,protože kdyby si byla nemocná,tak máš teplotu i v podpaží,ale tam máš nižší.

rowennka: držím palečky,třeba MS nedorazí :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
pajula: kéž by nedorazila :slight_smile: děkuju za podporu. Já jsem v tomhle trošku pesimista, protože jsem začala bt měřit až od 10 dc a od tý doby se nějak výrazně nehejbla - v podstatě jen na 37,4 a pak furt 37 a pak takový pokles a pak zase takto :frowning2: myslím, že ovu asi nebyla.
Jinak moc ti gratuluju k // :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
rowennko a nevložila bys grafík, ať se mrkneme? Podle toho co píšeš, mi to připadá nadějné. Já už měřím BT od dubna, tak trošku už o tom něco vím, i když má křivka mě právě naprosto vykolejila :grinning: Tu nechápu...:grinning:
22. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Třeba jsi mohla mít ovulku totiž i dřív...Já znám holky, co ji mívaly i o 8 DC.Většinou nad tu hranici 37 už to opravdu zvyšuje ten progesteron. Právěže holky mají spíš problém s tím, aby tu hranici přesáhly (i když to není nutné, jde jen o ten pokles a vzestup)...ale to, že máš tepltoy přes 37 mi připadá, že ovu být musela...
22. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
no já si zapisuju ty hodnoty na papírek, ale grafíky si nedělám. že bych to nějak zkusila naťukat do toho mein zykluskurve, nebo tak? ale co tam s tím s těma neměřenejma grafama? ale velice dík za podporu :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.