• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
spíš zkus www.fertilityfriend.com (oni ti sami i udělají křivku, kdy proběhla ovu) Mrkni na můj grafík, to ej ve fertilityfriend http://www.fertilityfriend.com/home/2719bc
22. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
super - zkusím to :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
kdyby sis nevěděla s něčím rady, tak se klidně ptej :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ale ovulku mi to nevyznačilo
22. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
rowennko, musíš dát v levém sloupečku SHARING a tam zvolíš HOME PAGE SETUP. No a to ti vypíše odkaz na tu tvoji stránku...do té doby se na ni nedostaneme...
22. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
to, že se nevyznačila opravdu může signalizovat, žes jí měla buď brzy (tudíž FF nemá podle čeho ji určit, protože jsi ještě ty hodnoty neměřila)...nebo že ještě ovulka nebyla...Zkus nám nasdílet ten grafík znovu :wink:
22. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
22. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak tohle mi opravdu připadá jako žes teplotně nezachytila ovulku...že byla už dřív...Co myslí ostatní holky?
22. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
já jsem si třeba myslela, že by to mohlo bejt těsně před tím vzestupem na těch 37,4 a ten pokles na 36,6 se mi docela líbí - některé holky psaly, že by to mohl být implantační pokles :grinning:
22. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
nechtěla jsem ti to psát :grinning:, abych Tě zbytečně nenavnadila...ale i mně to tak připadá :slight_smile: že ten 20 DC byl implantační pokles :slight_smile: a ovulka zřejmě byla třeba už 10 DC nebo dříve...
22. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
kéž by :slight_smile: no já jsem osoba, která by chtěla všechno hned :frowning2: a představa, že musím ještě strašně dlouho čekat mě ničí. prostě se musím polepšit :grinning: ale testy jsou negativní.... je vůbec nějaká šance, že by byly negativní a já těhotná?
22. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
já mylsím, že jo...to je u každýho jinak...a ty jsi teprve 26 DC, to je dva dny před očekávanou (pokud míváš cykly 28 DC). To bývá ještě brzy na testování. A některým holkám se slabá ukáže třeba dokonce až týden po vynechání a tak...Uvidíš! Moc bych Ti to přála :wink:
22. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Já tobě taky a myslím si, že jsi celkem dost nadějný případ :slight_smile: a budeš teda pokračovat v tamtom cyklu, nebo začínat nový?
22. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
no, já už ani nemám šanci to rozdělit...on mi to fertilityfriend stejně spojil...takže i jemu se to zřejmě zdá divný, že mi zas tak stoupla teplota...no a pokračuje mi luteální fáze. Uvidím no...Počkám a když nebudou klesat teploty, udělám si test. Hrozně se toho ale bojím. Není příjemný se zklamat dvakrát za cyklus :slight_smile: Už jsem ve čtvrtek byla definitivně smířená, že se mi to zas neudrželo...protože já jsem naprosto jistě věděla, že jsem těhotná...prostě jsem to cítila i vnitřně...a taky jsem měla příznaky, pak ten implantační pokles...no a pak přišla MS a to mě trochu vzalo. No a najednou po 3 dnech menstruace, která byla divná (žádná děložní sliznice se neodloučila) a teploty začaly stoupat, tak začíná stoupat zase i moje přesvědčení, že jsem o to embryjko nepřišla a že tam pořád někde sedí :slight_smile: nebo co dělá :grinning:...Ale strašně se bojím si to připouštět a upínat se na to...
22. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
já si nemůžu pomoct, ale prostě jsem přesvědčená, že tam to embryo někde sedí a odpočívá :grinning: Podle toho co píšeš to fakt vypadá na těhu a myslím si (a doufám) že se nezklameš. Jen doufám, že to není mimoděložní. Jestli chceš, vyložím ti karty :wink:
22. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
dobré nědělní dopoledne,

Jankabry - gratulace ke krásné tečce :dizzy_face: :dizzy_face: a Pajule k tlustým 2//

Dashiki - já teď poslední MS měla taky jen čistě jasnou krev. Nejdřív bylo zpoždění pak lehké špinění a nakonec se to rozjelo. Ale stejně jak píšeš jen čistá krev bez ničeho a za 3 dny bylo po všem. Ale MS to byla, občas to může být výkyv. Aspoň si to myslím test jsem si žádný nedělala.... ale jsem bez nějakých příznaků, ono to tělo může být opravdu něčím rozhozené a může se chovat jinak :wink: radši se těš na další mikulášské snažílkování.

Nám když to teď nevyjde tak budeme snažilkovat těsně před Vánocema a testovat bych mohla na NOvý rok. Tak třeba si taky vykouzlíme ten Vánoční dáreček a do Nového roku vstoupíme už ve 4ech. Byla by to nádhera.

Holky tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj všem ať nám to těhulinkování kolem Vánoc vyjde :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
to jo, předvánoční miminka už se musí podařit...No, já právě počkám, jak to dopadne s těma teplotama...Kdyby se to pořád drželo nahoře, tak testnu...Jinak se budu těšit na snažilkování...doufám, že se ty teploty umoudří, jinak nemůžu sledovat pořádně ovu...Nebo utratím jmění za ovu testy :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
rowennko - ty umíš vykládat karty? Jůůůů tak to by mě zajímalo :slight_smile: Jen tak ze zvědavosti...:slight_smile:
22. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Ty jo Rowenko - mě by zajímalo taky spoustu věcí . Teda spíš - povaha mé holčičky . Jsi schopná tohle dle data narození vyčíst?
22. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
daschiki: super. dám nádobí do myčky a trošku poklidím a vrhnu se na ten tarot (sice s tím začínám a žádný odborník nejsem, ale tak ze zvědavosti a pro zábavu se to dá :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
tak jo :grinning:
22. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
zolik: zkusím to někde zjistit :grinning: a zkus mi napsat i čas narození :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
rowennko, budeš potřebovat i nějaké údaje ode mě?
22. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
no zatím ne - u toho tarotu moc ne, ale u horoskopů to potřebuju. já to zkusim normálně a kdyžtak si o info pak řeknu :slight_smile: možná křestní jméno :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim po navratu z dvoudeního výletu. vy jste toho zase napovídali :wink:

Jen - mě se ty dvě čárky na testu v termínu (do cca 5min) začaly rýsovat až 4dny po vynechání MS a tlustice to pořád nejsou, i když ta ze včara je už zcela regulérní - a to jsem teď nějáký 7 den po vynechání. Já jen, že mě starašně zklamalo, když tam hned nebyly zřetelný čárky první a druhý den po vynechání, ale to asi nic neznamená, takže vyčkejte a testněte třeba týden po vynechání (slabší MS) a buď tam budou nebo nebudou - ale Vy budete mít jasno a klid v duši. (Samo to nikomu nevnucuju, je to jen můj názor). Pěknou neděli.
22. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Rowennko - napsala jsem ti to do interní pošty :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Rowenko taky IP :wink:
22. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
jinjin - taky mě překvapuje, že některý holky to mají klidně už před MS úplně jasný a pořádný tlustice a jiný třeba ani měsíc po vynechání nemají tak silné...je to zvláštní, že někomu se to hcg do té moči vylučuje tak hojně a někomu ne...
22. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
souhlasím - je to zvláštní - no já doufám, že je tam najdem :grinning:

dashiki - víš co - hoď mi tam radši i datum narození. většinou se to dělá tak, že si příslušný člověk karty tahá, ale na dálku to nejde, tak abych tě těm kartám trošku představila :slight_smile:
22. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.