• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahojky holky :slight_smile: A krásný den přeji!

Zatím jenom ve zkratce - teď jsme přijeli z chaty a za hodinu mi příjde na návštěvu mamka a babička a já tu mám bugr jak v tanku :grinning: takže jenom - v albíčku mám fotky testů a hlavně posledního ze soboty, kdy testovací je silnější než kontrolní :slight_smile: jakou umí naše žabátko udělat krásnou čárečku! :slight_smile:
22. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
jééé aha - ono to tam už je, tak pardon :grinning:
22. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
:slight_smile: já už jsem ti ho rovnou napsala :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Jo holky a tak mě napadá, že v lékárnách co jsou u Kaufladů - Dr. Max nebo tak něco .. mají těhu testy za 29,- dva proužky. Jsou to ty samé jako Mamatesty, jen obal mají jiný :wink: I příbalová informace je stejná :slight_smile: Stejný výrobce, jen mamatest si tam přirazí pár korunek za růžový obal :grinning: značka je to Dr. Max a jmenuje se to Max těhotenský test 2v1
Za sebe doporučuju raději tyto než ty tenoučké z levnetesty.cz a pod. ty od mamtestu jsou pěkně tlusťoučké a pak i čárečky jsou krásně vidět a jsou reprezentatviní :wink:
22. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Jankabry - a máš zkušenost se spolehlivostí těch z levnetesty.cz? Já jsem si je objednala...Ještě jsem nezkusila... díky za tip...nakoupím ty v Kaufu :slight_smile: Snad na Vánoce přinesou štěstíčko a ukážou //
22. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
no já právě ty první tři co mám v albíčku, takže ty první na kterých se mi objevila druhá čárečka :wink: měla z levenetesty.cz takže pozitvní zkušenost .. ale v tom počátečním stádiu, kdy je HCG méně to nedoporučuju, je to fakt nereprezentativní, děsně úzké ... takže na ukazování manželovi to není :wink: i když já to na to použila, ale pak jsem hned letěla pro mamatesty :grinning: v tom albíčku ty 2.čárky nejdou na těch levných vidět, ale ve skutečnosti tam jsou :wink: i když slaboučké ..
Hodně štěstí s jakýmakoliv testíkama :wink: !!!
22. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Jankabry - krásné tlustice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to už jsou dálničky jak vyšité :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
rowennko - tak coooo? Jsem zvědavá :grinning:

jankabry - děkuju za info...no já minulý měsíc kupovala jen mamatesty a tam i ta slabá čárka byla krásně viditelná...škoda jen, že pak přestala sílit, ale za to Mamatest nemůže :slight_smile: Ty znám jako jediný, tak doufám, že až příjde na testování, tak nezklamou ani ty z levnetesty.cz :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Denis FALESNY!!!!!! Spíš to působilo jako parodie. :confounded:
22. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Přišlo mi to jako Maxim Turbulenc :grinning:
22. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky sorry, ale duju superstar a mam otevrene obe diskuse.... Chybka, no... :grinning:
22. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
:grinning::grinning: Škoda, že nemáme televizi, abych mohla třeba souhlasit nebo se o tom pobavit :grinning:
22. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 36DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 34DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 27 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 25 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 25DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 18DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 17DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 16DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 15DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 13DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 5DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 75DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 69DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 60DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 51 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 45DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 42 DC (poslední cyklus 28 dní)
23. lis 2009 v 00:09  • Odpověz
Uh, mám za sebou noc na nové matraci. Doufám, že tohle už nikdy nezažiju.
Před dvěma víc než dvěma roky jsme si koupili matrace Viscodream, jedna stála 7500! Investice do zdravého spánku, že? No, po roce a půl jsme je reklamovali, protože neuvěřitelně změkly. Uběhlo dalšího půl roku a včera jsme je odvezli znova se stejnou závadou. No a protože v Ikey nabízejí 90 dnů na vyzkoušení matrací, tak jsme je včera koupili v Ikey. Tentokrát za cca 5000. Protože máme radši tvrdé matrace a mně se zdály všechny měkké, vybrali jsme nejtvrdší ze všech. Když se na ní 5 minut leží v obchodě, tak člověk totiž nic nepozná. No, co vám budu povídat. Hůř by se asi spalo jen na potažené žule, jak vtipně komentoval miláček. Takže nás čeká další cesta do Ikey (naší felinkou musíme jet s každou matrací zvlášť). Teď uvažujeme, jestli si dnes uděláme výlet do lázní do Györu, jak jsme plánovali, a vytrpíme ještě jednu noc (varianta dvě - gauč) nebo pojedeme vrátit matrace. :unamused:
23. lis 2009 v 06:23  • Odpověz
Takže nakonec třetí varianta - dneska matrce, do Györu pojedeme zítra. :slight_smile:
Vzala jsem si nejlepšího chlapa na světě. Nezlobí se, že jsem si tu blbou matraci vydupala, snese a je dolů, odvozí do obchodu, vytahá nové sám (co kdyby tam ten mimísek přece jen byl :wink: ) a ještě mě obejme, že se přece vůbec nic neděje. :slight_smile:
23. lis 2009 v 06:34  • Odpověz
Pěkný den všem. V návaznosti na příspěvek Jessiky (mimochodem též řešíme matrace, tak dej vědět, jaká to nakonec vyhrála :slight_smile: mě napadá - jak moc jste (těhule i snažilky - ono to bude podobné, ne?) omezili aktivity, sport, tahání těžkých věcí atd. Já mám třeba dilema, jestli mám dál jezdit na koni (učím se u dcery dobrého kamaráda, takže v jízdárně a krok, klus). Nechci ze sebe dělat nemocnou, ale někdy si říkám, abych si pak nevyčítala, když se něco stane. Jak to máte Vy?
Ju, a někde jsem vyčetla, že v prvním trimestru vadí horká koupel, myslim nad 38C, tak jen k těm lázním... Já horkou vodu miluju, ale v rámci péče o svoji Bublinku si dávám právě 38C sprchu - je to na mě vlažný, abych v tom seděla :grinning:
Mějte se krásně, já dneska dělá inventuru :frowning2: to bude dlooouuuhýýý den.
23. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
No, myslím, že v termálech bývají bazény právě těch 37-38 stupňů. Já si dnes dělala testík, // se nekonají (i když jsem jen 11 DPO a měřila jsem Mamatestem), takže enjspíš ani teplotu vody řešit nemusím :unamused:
Jinak, manžel právě nakládá matrace a za chvilku vyrážíme.
23. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím vás všechny po týdenní dovolené v Jižních Čechách, bylo tam nádherně, celý týden svítilo sluníčko. V sobotu jsme byli v Praze na muzikálu Děti ráje, je to úžasné, nikdy jsem nic lepšího nezažila.
Nestíhnu vás asi dočíst. Ale vidím, že tu přibyly nové těhulky, holky moc gratuluji a všem ostatním přeji ty // co nejdřív.
Mějte se všechny moc pěkně.
23. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
ahojky holky, zdravím vás......dneska moje teplota opět 37,0....tak co myslíte? fakt ovu má teprve být????

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

mrkněte. ve čtvrtek jdu na gyndu, ale tam asi ještě nic nepozná....
23. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky, přeju všem krásné ráno :slight_smile:
my měli nějaký náročný víkend, v sobotu jsme byli na oslavě třicetin u známých, a včera jsem se snažila to přežít :grinning: šíleně mi klesl tlak, motala se hlava, a zaludek na vode :frowning2: a to sjem brala jeste zaskok na spinningu za kamosku, no tam jsem malem odpadla :grinning:

jinak matrace mame taky objednany do noveho baracku :wink: taky jsme je zkouseli asi dve minuty v obchode, no tak jsem moc zvedava, jak se bude spat :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ránko,

já se vyspím kdekoliv, od té doby co mám doma Terinku, usínám dřív než dopadnu na postel a když musím v noci vstávat je to to samé dolehnu a už o sobě nevím :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Maciol - tak to je super, že jste si užili krásný týden a já muzikály taky miluju, hned bych někam jela :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Maciol - diky za recenzi, pokud je to tak super, tak se na to urcite vydame :slight_smile:

jinak mam i dnes zaludek na vode, ja uz podeziram ty vsechny prasky, ze mi proste nedelaji uplne dobre :frowning2: ale dneska jedny dobiram, tak se to snad od zitra zlepsi ......
23. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
lauri - grafik je fakt zajimavy. ale asi bych souhlasila s Wunschkinder, ze ta ovulka mohla byt okolo toho 13, nebot od te doby se ti teploty drzi trochu vyssi ....
uvidis ve ctvrtek, co na to odbornik :wink:
23. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
vecernice: no právě, mně na to datum seděly i příznaky, ale ten den jsem byla i u dr. a řekl mi, že ovu asi teprve bude. tak jsem z toho zmatená. testovat ještě nemá cenu, jsem teprve 10DPO.....tak nevím no...
23. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
jinjin:

Jízdu na koni určitě ožel. Je to jeden z všude jmenovaných sportů, které v těhu dělat nesmíš. Hrozí tam pád, probíhají celkem mohutné otřesy - právě klus. atd. Já jezdila na koni jako dítě závodně a mám pocit, že teď bych minimálně do toho 3tího měsíce ke koním ani nešla, páč mají tendence se miláčkovat žducháním hlavy do břicha :slight_smile: a to pro mimi asi nebude to pravé ořechové ...
S horkou koupelí v prvním trimestru jsem nikde zatím nic nenašla .. ale mám pocit, že doktor by mě na to upozornil :slight_smile: no ale nebyla bych to já, abych to hned nešla hledat :slight_smile: Chceme pro naší tečku - jak mimískovi říkáme :slight_smile: jen to nejlepší, že jo ... Jsem na tom právě stejně jako Ty, vyhledávám spíš horoucí vodu .. i když po tom, co jsem jednou vlezla do vany za pavlem, když si napouštěl vanu, jsem pochopila, že proti němu jsem totální žabař :grinning: ten tam měl snad jenom teplou ... uf
Ale jak psaly holky v termálech a na vyhřívaných koupalkách mají telotu právě kolem těch 37-38°C. Každé koupaliště má dneska webovky, kde to mají zpravidla uvedeno, aby zamachrovali, takže není problém to zjistit :slight_smile:

Jinak my včera přijeli z víkendu na chatě a divila jsem se, že ty dva dny jsem přežila bez spánku přes den :slight_smile: Dojeli jsme domů, musela jsem vybíglovat byt, po třetí příšla mamka s babičkou na pokec a po nich hned kamarádka, která tu seděla tak do osmé večer a to jsem jí už musela téměř netaktně vyhodit, páč se mi šíleně chtělo spát a hlavně jsem měla pocit, že zhořím - bylo mi děsné vedro .. jen tak jsem si změřila teplotu dole a 37,7 týý jo! Normálně mám přes den teď tak 37,3 max ... navíc takové vysoké teploty nemůžou být ani pro mimi dobré, ne? no budu to teď muset nějak vymyslet ve škole, abych mohla aspoň do toho 12tt kdy mi pak snad bude lépe, zůstávat častěji doma, páč nechci nic přehnat .. byla jsem fakt úplně vyřízená :frowning2:
23. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
jo a holky, kde se dá zajít jako samoplátce a nechat si zjistit hodnotu HCG? Jak jste to hledaly na netu nebo tak? Já si zadala krevní centrum ostrava a z tama mi napsali, že tohle nedělají, že to dělají na zdravotním ústavu. Psala jsem tam a z tama mi napsali, že to nedělají .. :rolling_eyes: no tak já nevím :frowning2: Zajímalo by mě to, když do kontroly máme ještě 3 týdny .. někdy příští týden bych tam chtěla zajít .. ale nevím kam :frowning2:
23. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
jo tak mě napadá, že na Silesii, kde chodím na gyndu dělají i ten prvotrimestrální screening - gen.ultrazvuk + biochem. vyšetření. Takže možná přímo tam, ne?
Jsem zvídavá :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Laurinko -- tak jsem taky mrkla na graf a souhlasím s tebou i programem :wink: Podle pravidel měření teploty jako antikoncepce se za NEplodný den bere třetí den vyšších teplot než 6 předchozích (ještě to musí souviset teda s hlenem) a ovulace by měla být tedy těsně před tím vzestupem teploty. Takže u tebe to vypadá, že jsi od 16.11. už neplodná, tak by k ovulaci mělo dojít těsně kolem toho 13. Akorát s tím teda nehraje ta návštěva u dr, ale třeba folikuly mohly prasknout ještě ten den večer, ne? :wink:
23. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahoj děvčata,

rychle Vás ještě dočítám...Já mám dneska hektický den...Nejradši bychs e vyvalila do postele a spala :grinning: Doufám, že na mě neleze nějaká ta chřipajzna :astonished:

No, u ěm to vypadá tak, že dneska tepltoa pořád vysoká...37...Nějak se nemá klesat...:astonished: Přitom moje předovulačn teplota bývá většinou 36,5 nebo 36,6 :frowning2: Nechápu...Trošku mě to štve, protože nevím, jak budu teda odhadovat ovulku a hlavně nevím, co se děje...Pořád mě píchá v břichu a bolí mě prsa...ale snažím se v tom nic nehledat a přesvědčuju se tím, že to bude třeba právě nějaký hormonální výkyv.

Laurinko, taky mi připadá, že je to tak, jak píše helabella...a já jsem to měla tak, že mi doktorka řekla, že je folikulík velikej a ovulka proběhne a proběhla přesně ten den...takže to klidně tak může být...
23. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
hellabela: já jsem idiot, teď jsem zjistila, že jsem vám to špatně napsala, protože u doktora jsem byla dvacátého, ne třináctého. takže to je divné, že jsem tam byla týden po ovu, a ukazoval mi vajíčko, které bylo větší než ostatní, ale mělo asi cenťák a něco. takže já mu o mém měření ani o vyznačené ovulce nic neříkala, jdu tam teď ve čtvrtek zase na utz, tak nevím..........
23. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.