• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
laurinko - byt tebou, tak mu ukazu a graf a zeptam se, jak se v nem orientovat. maximalne ti rekne, ze on se podle toho neridi. ale urcite by dokazal poradit lip nez my....

jaks to ted opravila, tak je to fakt zvlastni. a neptala ses, jestli ovulka nahodou nemuze byt uz za tebou?
23. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Holky, možná teď plácnu úplnou kravinu...a třeba to fyziologoicky není ani možný, ale nemůže to třeba být tak, že na jednom vaječníku už folikul dozrál, praskl a proběhla ovulka a protože máš tak strašně dlouhé cykly, tak mezitím dozrává folikul na druhém vaječníku a ten už viděl tvůj doktor? Jako možná je to úplná kravina, ale přece někdy se uvolní ty vajíčka i dvě (i dkyž to prej bývá v těsném sledu za sebou) a jsou pak dvojvaječný dvojčata...ale jen mě to tak napadlo, jestli to tak nemůže být...Ještě mě napadla, že by to jedno mohla být cysta, ale to by doktor určitě rozeznal od dozrávajícího folikulu...Je to fakt nějaký divný...
23. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
vecernice. neptala, protože mi to přišlo nelogický, když se vajíčko teprve klube, tak je asi blbost, že by ovu už byla....jedině, že bych měla dvě......spíš mi přijde divné, že mám teploty teď okolo 37........
pořád mám takovou mini naději, že bych těhu mohla být, ale spíš se vytrácí teda.......
daschiki: vidím, že uvažuju stejně jako ty......taky jsem to sem nechtěla psát, protože mi to připadá jako kravina, ale napadlo mě to taky......a ta cysta mě taky napadla, ale to by poznal......a já to taky viděla, normální kulatý vajíčko....... :grinning:
23. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
ale laurinko, zas, kdyz jsi tam byla tyden po ovu, tak by mela byt narostla sliznice (uz by se na ni pomalu vajicko uhnizdovalo), ale pokud si vzpominam, nameril ti 5mm. coz by zas tehu dle meho laickeho nazoru nepotvrzovalo .... :unamused:
23. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
ahoj holky, berete hnede spineni uz jako zacatek MS? mam na mysli, kdyz si vedete MS-kalendar... Nebo to pocitate az od jasne cervene krve s kousky sliznice? (omlouvam se za tak konkretni popis, ale zajimalo by me to, protoze je to v mem pripade celkem dost dulezite pro spocitani delky cyklu). Ted jsem se zpetne divala do MS kalendare, pac se chystam v prosinci na preventivku a posledni 4cykly lehce pred-spinuju tak 2-3dny pred tou "echtovni" MS... Tak jsem z toho trochu jelen.
Poradte.... :rolling_eyes:
23. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
ahoj Majdi, ptala jsem se na to i gynekoložky, ale i jsem to dost četla. Jako Ms se počítá až regulérní krvácení...Takže špinění ještě ne
23. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky, já mám na Vás taky dotaz... Nevíte, co je příčinou toho, že se na prsách objeví modré žilky? Mám prsa úplně celý žilkovatý...Nikdy jsem to ještě takto neměla...Mám je i dost citlivý. Nevíte, jestli za to může třeba nějaký hormon a jaký popřípadě? Nebo čím to může být? Nechci věřit tomu, že by to mohlo být těhotenství...Snažím se vymyslet nějaký jiný racionální způsob...Mám šílený zmatek v hlavě...Nevíte o tom některá něco?
23. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás zase zdravím. Mě už je celkem fajn, už mi ani nebývá moc zle, tak jsem ráda. Konečně si to těhu začnu pořádně užívat (doufám :slight_smile: )
daschiki: no co jsem četla, tak žilkovaté prsa jsou příznak těhu, protože se daleko více prokrvují než obvykle. Jestli to může být i něco jiného nevím... A nezkoušela jsi další test?
Jinak já mám taky dotaz :wink: Spíše asi pro těhulky.... Dr. mi říkala, že nesmím špinit a krvácet, jinak že se mám za ní stavit. No a já mám pořád výtok (nezdá se mi nějaký zbarvený), ale když si dám intimku (protože je to dost otravné), tak je jemně žlutá. Nevím, jestli s tím mám jít za Dr., nebo to je tak normální ???
23. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj didi,

to je dobře, že už je Ti lépe. Já sice nejsem těhulka, ale dost jsem četla o tom, že žlutý výtok je v těhu normální :wink: Tak pevně věřím, žě Ti to potvrdí i naše těhulinky :slight_smile: Jak se vůbec mají? Co děvčata? Co dělají tečky a fazolky? :slight_smile:

Já jsem si test nezkoušela...mám z toho fakt příšerný strach...ale řekla jsem si, že pokud do pátku neklesne BT pod tu hranici před ovu, tak to zkusím...Radši se ale pořád přesvědčuju, že v tom bude nějakej háček a že to těhu nebude...Musím se ale přiznat, že uvnitř mám úplně jiný pocit...Jen mi to při mém "štěstí" připadá nemožné...
23. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ráno, nějak nestíhám, snad vás dočtu. Je mi furt blbě a je to čím dál tím horší. Včera mě pidižvík řádně ztrestal, neb moje stavy na zvracení se změnily na zvracení, takže večer jsem se 2x tak užasně "zblila", že jsem myslela, že je po mě :angry: Doufáím jen, že mě to nechytne v práci či cestou, nevím, co bych dělala. Je tu někdo, kdo i zvrací a nebo je vám je jen blbě? Jen děkuju pánu bohu, že jestli teda mám začít zvracet, tak že mě to chytlo takto relativně pozdě a že to po tom 12.tt odezní. Je to fakt hnus.
Těhulkám přeji lepší zítřky a snažilkám vzkazuju, že nemají kam spěchat :slight_smile: - to plození dětí je totiž o poznání zábavnější a příjemnější :slight_smile:
24. lis 2009 v 06:39  • Odpověz
didi21:
Ahojky :slight_smile: Hojný výtok v těhotenství je normální :wink: Krémový, bílý nebo do žluta .. mám to taky tak :wink: problém je pak jenom pokud to přejde v nějakou infekci - svědění, pálení atd. to je třeba být opatrná a zajít na gyndu hlavně kvůli mimískovi.

sven:
Tak to je mi líto .. no ale tak co bychom pro svoje miminka nevytrpěly, že jo :wink: Já teď zrovna přemýšlela s kamarádkou nad tím, že nervozita z toho, kdy už můžu začít testovat, kdy se objeví // a tak je fakt zlomek toho, co člověka potom čeká. První prohlídka, čekání na ní, čekání u doktora a pak utz ... co když tam nebude? co když není tam kde má být? co když je něco špatně? šíííílenééé!!! pak druhá prohlídka ... pak různé testy ... myslím, že první trimestr je co se týče nevolností v pohodě ve srovnání s tím, kolik stresu člověk musí přežít :wink: no a pak už "jenom" sledovat jak a zda roste, jak se co vyvíjí ... No za sebe doufám, že se po čase obrním a budu to brát s rezervou :slight_smile: I když jde brát život vašeho dítěte s rezevou .. ?
ale už jenom 14dní!!! :wink: Takže Ti držím palečky, ať nejsi z těch, které jsou "obdařeny" nevolnostmi po celé těhu!!! :slight_smile: :frowning2:

Mi je také lépe, naopak mívám žravky :slight_smile: třeba večer jsem nemohla spát a šla jsem jíst :slight_smile: Jinak všechno stejně - pořád únava, brkání, sem tam někde píchne v podbřišku, ráno šíleně žaludek na vodě ...
Stále měřím BT pro klid duše :slight_smile: dneska jsem se dokonce vzbudila asi 5minut před zazvoněním budíku a tak jsem měřila a pak když zazvonil, zaklapla jsem ho .. no a Pavlík se mě pak ptal - Jak to, že jsi neměřila?! Já jsem neslyšel pípání! :grinning: :grinning: :grinning: každé ráno se mě ptá "Jaké je počasí v českých *******?" :grinning:
Já koukám, že na FF není asi nikdo, kdo by měřil tak dlouho :slight_smile: nebo to tam minimálně nezaznamenávají ... já jsem 22DPO a stále měřím :slight_smile: a moje křivka není ani tak křívka jako spíše čára :slight_smile: teda teď poslední dva dny mám místo obvyklých 37,1 "jenom" 37,0 :slight_smile: Jak jsem tak koukala na jiné grafy, vůbec se nemám proč stresovat :slight_smile: Někomu to skáče jako blázen a hodně nízko .. tak je určitě všechno v pořádku! :wink:

Jdu si udělat rooibos a toustíky :slight_smile: zatím páčko
24. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
vecernice. když jsem tam byla 22DC, naměřil mi sliznici 4mm, pak minulý pátek jsem byla 39DC a sliznice 6mm......dneska jsem teprve 11dpo, takže nevím no.....ale teplota pořád 37,0......tak co myslíte......

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
24. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 37DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 35DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 35DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 35DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 28 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 26 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 26DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 18DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 18DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 17DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 16DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 14DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 10DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 6DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 76DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 70DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 61DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 52 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 43DC (poslední cyklus 28 dní)
24. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
holky mrk na www.mamasandpapas.com :wink: luxuuus! ty pokojíčky .. a oblečení pro maminky .. :dizzy_face: No ještě že jsme se dohodli, že pojedeme kolem března nebo dubna do UK na tak min. týden za známýma, kde jsem bydlela kdysi a hlavně nakoupit hadříky :slight_smile: to zas pojedeme s plnýma dvěma loďákama :grinning: já to tam prostě miluju .. Nechápu jak tam můžu koupit třeba super kvalitní mikinu za 2GBP což bylo v té době na naše 80Kč dneska už jenom 60Kč a to jsem to kupovala v normálním obchodě něco jako u nás CaA .. No už se těšíííím :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
ahojky holky, jak se dneska mate?
Zitra by mi mela prijit MS a ja v tuhle dobu uz aspon 2-3dny hnede spinim a ted nic... Nemam ani jediny MS priznak a to me vetsinou uz boliva bricho. Zatim ale zustavam v klidku. Testovat budu asi mozna zitra, ale tehotne se opravdu necitim. Akorat, kdyz jsem vcera byla na pilates, tak jsem nemohla jeden cvik vubec udelat, protoze to tam uvnitr podbrisku zabolelo a musela jsem prestat...
24. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
mela jste to nektera z tehulinek uplne bez priznaku? jen vynechani?
24. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Laurinko - BT neměřím, takže asi moc neporadím, ale teplotky se Ti drží fakt krásně nahoře :dizzy_face: :dizzy_face: no jsem zvědavá jak u dr. dopadneš

Daschiki - ten tvůj průběh je opravdu zvláštní a že se teploty takhle drží taky :confused: no já bych asi s testováním dlouho nevydržela. Zkus to a uvidíš :wink: lepší než se stresovat. aspoň budeš vědět na čem jsi. I když bych Ti moc přála radši 2 //

Majdi - teda, že by další potenciální těhulinka? držím palečky ať se špinění a MS vůbec nedostaví.

Holky a u mě je to teda tenhle měsíc taky zvláštní. Ovu teda nevím kdy jsem přesně měla, byla jsem nastydlá, takže mohla být dřív nebo naopak později ale dneska slabě špiním. Jen takový růžový výtok a jsem teprve nějaký 20 DC. co to může být?
24. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
zolik: no, ja mam spis pocit, ze ne... Ale bylo by to fajn :wink:

Je teda nevim, jak na jinych mistech, ale tady v Brne je dneska moc krasne a ja mam z toho suprovou naladicku. Muj mily vcera jen tak koupil lahev sampana, tak jsme si dali vecer jen tak pro radost bublinky. Dneska nam privezou novou postel a vcera jsme asi vybrali novou pohovku do obyvaku, tak mam radost, ze se konecne dostaneme z toho provizoria.... :grinning:
24. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj majdaleno, já neměla vůbec žádný příznaky, snad krom lehkého píchání v břiše (jinčího než normálně před MS). :wink: Měla jsem normální nástup příznaků MS (u mě akné, bolest podbřišku, kolísání nálad), ale nedostavila se. Nebyla jsem ještě u dr, a dálnice na testu také nemám (což je asi 10dní po vynechání divný), ale pozitivní test to JO, tak snad to JE těhu. :slight_smile: Držim palečky Tobě, daschiki i lauri, nu a snad i zolik by mohla :grinning: To by byla úroda!
A didi21: též mám výtok, někd yzbarvenější do žluta, myslím, že je to v těhu ok.
24. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
jinjin: mne tak jako obcas malinko zaboli jako pred MS ale behem chvilinky je to zase pryc... Citim, ze mam dost nizky tlak a jsem unavena. Ale to podle me nic neznamena... Jedeme pres vikend ke skoro-tchanovcum a tak si myslim, ze to dostanu az tam...jako ostatne vzdycky, kdyz tam jedeme. Pritelova mati si kvuli tomu ze me dycky dela srandu :grinning:, ze tam k nim jezdim, jen kdyz mam MS:slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Nu, to píchání by odpovídalo, točení hlavy jako při nízkém tlaku též a ještě tak to časté močení a zvýrazněný čich, ale u mě tyto až malinko pozděj - uvidis, já jsem dělala test taky jen abych měla klid v duši, že nic nemám čekat - o on tam byl duch. Taky bych Ti to přála. Ale samo to může mít i jiné příčiny. Tak držím palečky.
24. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky....tak jsem po delší odmlce zapla počítač a přišla se za Vámi kouknout....dočtu si Vás později, zase jste toho spoustu napovídaly :slight_smile: .

Jinak mě totiž tento víkend flíček hodně vystrašil. Už v pátek jsem začala zase špinit (holky, co jsou tu od začátku budou vědět...mám to z té jizvy na čípku) a tak jsem radši zavolala Dr. a hned tam šla. Přišel mi takovej nepříjemnej (taky bylo pátek sedm večer) a skoro mě seřval, že flíčka týrám žízní, že mál piju :frowning2: :frowning2: , tak jsem se mu tam rozslzela samozřejmě, taky mi to mohl říct hezky...A to špinění, jen tak do mě kouknul a hned "no jo, to je to stejný" a nazdar. V sobotu jsem polehávala a v neděli hned ráno bohužel na WC jsem našla jasně červenou krev (žádný hnědý špinění) a strašně mě to vyděsilo...úplně se mi třepaly ruce a hlas, když jsem ten papír nesla Michalovi ukázat. Ten hned, že jedeme na pohotovost a tak jsme vyrazili na Obilňák. Asi hodinu (!!) jsme čekali, než nás vzali, ale musím říct, že pak byli strašně hodní a milí (poprvé v životě mě vyšet¨řoval jinej doktor než můj gynekolog...ale bylo mi všechno jedno)
Flíček si krásně spinkal, prý je ok, hematom nemám, z čípku prý taky nekrvácím (tak sakra, co ten můj doktor povídal???) a prý se to v tomto období těhu stává....a nasadil mi Utrogestan 3xdenně 2tabletky...jsem po tom hrozně ospalá a malátná. Ale teda už špiním minimálně, spíš vůbec, vlastně jsem zašpinila jen to nedělní ráno a dál už jen hnědé odeznívající špinění...v nemocnici si mě nechávat nechtěl, prý není důvod, když nevidí nic, co by bylo v nepořádku, že ležet můžu i doma. Doporučil mi den volna, ale já zůstanu asi dýl, možná celý týden - pro jistotu.

Holky já byla tak vyděšená, že jsem ani nebyla schopná jít se za váma vypovídat....teď už je to lepší a doufám, že to není a nebude nic vážného, snad opravdu jen praskla cévka nebo se prostě mimi hnízdí....snad mi ty hormony pomůžou....snažím se být optimista a snad už těď bude opravdu všechno jen ok...držte nám palce
24. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
omlouvám se za ten román, ale muselo to ze mě konečně ven...
24. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
daee - chapu, ze jsi se vylekala, to je normalni. a je dobre, ze jste radsi jeli na pohotovost, takhle aspon vis, ze je flicek v poradku. jen by ti doktori mohli byt prijemnejsi, je to jejich prace, a mohli by chapat nase starosti (ale ten muj taky nehovori zrovna v rukavickach, div, ze mi nevynadal, proc jsem 11 let brala HA :wink:
tak se ted uklidni, Utros je na udrzeni tehu a zastaveni spineni, takze pekne zobej a vse bude v poradku.
jiank ja mam taky davku 3x2 a prijdu si jak zfetovana. ale v noci po nem spim jak zabita, takze uz se zas tesim na druhou pulku cyklu, aspon se poradne vyspim.
tak hlavu vzhuru, vse bude dobry!!!!
24. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Daee - vypovídej se. Myslíme na Tebe ať je všechno OK. Ale ono bude, uvidíš, miminko si spokojeně chrupká a je mu u Tebe dobře :dizzy_face: :dizzy_face: odpočívej a uvidíš vše bude v pořádku. Ono to těhulkování opravdu není jednoduché, člověk žije v jednom velkém stresu :frowning2: aby bylo vše OK
24. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky děkuju moc!!!....snad bude opavdu všechno ok..

vecernice - mě se to 3x2tabl. zdálo strašně moc, včera jsem se po tom normálně motala (závratě a tak), přesně jako zfetovaná si připadám...ale teda, když máš stejnou dávku, tak to asi není žádná extrémní dávka, asi se to tak dává. Jo ale jinak..jsem po těch pilulích jaksi v pohodě, klidná a tak...což je na druhou stranu fajn.

Jinak ten přístup doktorů je fakt hodně různej. Sice mě na pohotovosti nechali hodinu čekat a pak se přiřítil doktor tak kolem 30let (můj má přes 50) a kdybych se nebála o flíčka, tak se určitě budu stydět, ale takhle mi to bylo úplně šumafuk. Na druhou stranu ještě nikdy se mnou doktor takhle hezky nemluvil jako tenhle z pohotovosti...všechno vysvětlil, odpovídal na dotazy, vyšetření krásné, vůbec jsem ho necítila.
To já jsem zvyklá na jiný zacházení...ten můj se pořád tváří jako by nechápal, co ty ženský furt chtějí...že s těma kvasinkama, těhotenstvím, špiněním atd. strašně nadělají. Prostě mám pocit, že vůbec nechápe, jak jsou pro náš ženský tyhle věci citlivý...
:angry:
24. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
daee:
To je v pořádku, jsme tady od toho, abychom si vylívaly srdíčko jedna druhé, že ano :wink: Rozumím Ti ... Určitě je všechno v nejlepším pořádku!!! :wink: Prostě ti někde jenom praskla cévka .. je to normální, když se děloha tak překrvuje, roztahuje a mimi se tam vrtá :wink: Četla jsem v té naší knížce, že mimi vlastně "nahlodává" moje cévy ... no to je teda super :slight_smile: Takže neboj, všechno je v pohodě a mimísek si spokojeně plave tam kde má :wink:
Ty už jsi ve 12tt, neuvažuješ o koupi Angel sounds? My to určitě pořídíme. Já potřebuju pořád ujišťovat, že je všechno v pohodě :slight_smile: Co jsem o tom četla hodně diskuzí na netu, tak s gelem jde mimi slyšet nejdříve od toho 12-13tt :slight_smile: Našla jsem to na ebay.co.uk za něco kolem 25GBP i s poštovným do ČR, což je asi 750Kč :slight_smile: a tady se to prodává za 1500Kč minimálně ... Domů to dojde tak do týdne ... Takže já to po svátcích asi objednám, ať to tady máme přesně k termínu :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Teda Daee, budu na Tebe moc myslet a držet všechny prstíky ať je to ok. Taky bych se strašně bála. Určitě to bude dobrý, musíš tomu věřit, ať jsi trošku v pohůdce a miminko s Tebou.
24. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
tak to mame asi podobneho morouse:wink: me vzdy uzemni, ze se mnou bude strasne prace, a ze co se divim, ze nic nefunguje, kdyz se 11 let laduju HA :frowning2: jakkobych si to ja sama predepisovala :grinning:
ale zas verim, ze je dobrej, tak snad vi co dela :wink:
ja mam tu davku ted vyssi, predtim jsem brala 2x1, ale to moc nepomohlo (nedostatecna funkce zluteho teliska.... i spineni pred MS). ted je to lepsi, jen fakt jsem malatna, omamena, a strasne ospala :wink: coz v praci je fakt vyborna kombinace :grinning:
drzim palecky, uvidis, ze vse bude dobry. a je normalni, ze se bojis, vzdyt je to vsechno nove, nezname, a clovek nevi, co muze cekat :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
jankabry: jé, to jsem vůbec nevěděla, že existuje - Angelsounds....to bychom si mohli možná pořídit....jenom já holky s veškerým nakupováním začnu až pokud mi příští týden gyndař potvrdí, že je vše OK (jsem objednaná na pravidelnou kontrolu) a na NTscreeningu nám taky vyjde všechno dobře....pak se začnu rozhlížet, co všechno mimísek bude potřebovat a pustíme tu novinu do světa.
A stejně budu mít i pak co dělat, abych pokaždé na WC s obavama nekoukala na papír, jestli tam není nic špatně.. :unamused:
24. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.