• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
vecernice - a jak ty prášky bereš pusou nebo spodem :wink: ? Protože já dneska ještě polykám a pak mám přejít na zavádění a říkám si...je možný, že se to vstřebá a neodplaví se všechno ven s těhu výtokem? Ale asi ne, jinak by to nepředepisovali...snad vědí co dělají.
+ prostě si nedovedu představit, že si ráno vezmu dávku apak sednu do auta a pojedu do práce...to je tak naprat to někam nebo do někoho...nevím, uvidíme.
Dnes mi volali z práce, že jsou beze mě ztracení. Jindy by mi to lichotilo a přetrhla bych se pracovat z domu a dneska? Změna priorit...ať si trhnou, dřu tam roky jak barevná, přesčasy a tak, teď holt je priorita můj flíček! Žádná práce...jen pěkně relaxujeme...já, flíček a pes :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
daeee - já je normálně polykám, v těhu se doporučuje zavadeni. a neboj, neodplavi se vse, a budou ucinne :wink:
a taky pri zavadeni mylim nemaji takove ucinky .....
jo a ja je beru az kdyz dorazim do prace, sice nejezdim autem, ale maji se brat hodinu od jidla ...
24. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky, já dneska nějak nestíhám...a koukám, co se to tu děje za věci !!!!

Daee - mně bylo podežrelý, že o Tobě tak dlouho nevíme!!! Kdybych nebyla v práci, tak už bulím jak želva...Ještěže jste jeli na pohotovost!!!! Ti doktoři mě jedině vytáčí!!! Co si o sobě myslí?!?! Ať zkusí mít miminko a jakej je to strach, když se začne dít něco nezvyklýho!!!! Jsem moc ráda, že je vše v pořádku!!!! Pěkně odpočívejte s flíčkem i bufanem a ať si všichni v práci trhnou!

Děkuju holky, že mě tak povzbuzujete...Já přece jen vydržím do pátku...pokud teploty neklesnou pod 36,7 (má nynější ovulační hranice), tak testnu...překvapilo mě, že právě i samotnej Fertilityfriend mi ty cykly oba spojil...a pokračuje v luteální fázi... :astonished: Já nevím, no...pobolívají mě prsa, jsem podrážděná, přecitlivělá a pořád žilkovatý prsa...Fakt nevím :frowning2: Abych zas nebyla zklamaná...Přece jen jsem tři dny krvácela (sice o dost slaběji, kratší dobu a bez sliznice)...Vždycky jsem měla po agolutinu cyklus nádherně srovnaný, začínal na teplotkách kolem 36,7 nebo 36,6 a před ovu pěkně klesnul na 36,4 nebo 36,5 a pak byly vyšší teploty tak těch 37 a výš... Nevím, co se teď děje...:-/
24. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
vecernice - uvidíme, třeba spodem to bude mít opravdu mírnější vedlejší účinky :slight_smile:

JInak jsem Vás holky dočetla
majdalena - já měla první a do té doby jediný příznak těhu vynechání MS

No a někdo se tu ptal na ježdění na koni a spol....hm, tak v mé situaci je asi jasný, že řeknu, že já rozhodně vynechávám veškeré namáhavé aktivity, zvedání věcí. Doktor na pohotovosti mi zakázal taky dlouhé výšlapy (včetně těch po obchoďáku :angry: ...a dárky mi nakoupí kdo?) a sex. Ale tak já to mám kvůli krvácení, že. Každopádně bych se rozhodně během prvního trimestru, než se mimi pořádně zavrtá šetřila a hodně odpočívala. Nejsme nemocné, ale proč hopsáním na koni mimísky zkoušet, že....
24. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
jo a Daee...já jsem to dělala tak, že jsem ráno měřila BT, pak zavedla Utroš...tak půl hoďky ještě ležela a pak vstala..bez intimky ani ránu, protože opravdu hodně se dostane ven, ale někde jsem četla, že to jako není na obtíž..jen to chce nějakou dobu po zavedení sedět nebo být v klidu a nechodit...
24. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Dashiki...díky...však mi bylo po vás smutno už...ale prostě dva dny nějak nebyla chuť mluvit (psát) a taky mě ty hormony úplně odrovnaly...dneksa už po nich alespoň neusínám (ale bojuju s tím)
24. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Daee - to si zvykneš...já minulej cyklus brala 1-1-1 a překvapivě jsem byla míň unavená než teď, když už ho neberu... Teď bych byla schopná si ustlat i na chodníku... Možná je to podzimem...Jak je hned tma nebo tak, jsem strašně ospalá...Pravidelně chodím do postele v 8 večer a ráno se nemůžu vyhrabat z postele...a někdy si dokonce schrupnu i po obědě (což jsem vždycky nesnášela :grinning:, jsem děsně aktivní člověk a vždycky mě vytáčelo, když všichni po obědě zalehli a já si neměla ani s kým pokecat a spát se mi nechtělo...:slight_smile: ).

Jinak to možná bude i tím, že Utroš polykáš. Když ho zavádíš, má míň vedlejších účinků...Nebo necítíš ho tolik
24. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
ahoj holky.Mě není dobře,dnes jsem i zvracela,nemam chut na jidlo :confounded: .
24. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj ashlee - soucítím s tebou, já zvracela včera :angry: Dnes je mi sice jako obvykle šoufl, ale nehorší se to, tak snad se to dnes obejde bez zvracení. Přeju, ať je ti líp a ať se to zvracení neopakuje. Na mě nic moc na to šoufl moc nezabírá (zkoušela jsem lízátka, colu, Mamagood tbl.). Tak doufám, že bude brzy líp. Nemůžu se dočkat příštího čtvrtku, jdu k doktorovi na kontrolu, tak snad bude všechno v pořádku.
24. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj holky

daschiki: ahoooj - vypadá to, že jsem na tebe zapomněla, ale nezapomněla. Jen vůbec nestíhám a včera jsem se ani nedostala na net - ale už mám vyloženo, zkusím to nějak zkomprimovat do IP
24. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Sven, Ashlee...já díkybohu nezvracím, jen je mi šoufl a lízátka? Koupila jsem si je, ale teda...FUJ, já tyhle přeslazený chutě nemusím, myslím, že bych se po.... spíš z nich :slight_smile: . Jinak jsem si koupila kandovanej zázvor, ale nemám odvahu si ho zatím vzít, mně prostě pomáhá rohlík a zase jenom rohlík :slight_smile:
Hlavně ať Vás to brzy přejde + ať je toto jediná starost, kterou v těhu musíte řešit!!
24. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
jinak Ashlee, koukám, že máme podobný vkus...jestli my budeme mít chlapečka...bude to nejspíš asi taky Matyáš :wink:
24. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
jinak přikládám aktuální podobu mého nepochopitelného grafíku :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b3cd9
24. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že těhulky mají těžké období, tak to moc všem držím palce, ať je to co nejdřív za váma!!

daee -- umím si představit, jaký strach jste prožili. S Kačenkou jsem prožila něco podobného. Nejdřív trošku krvácení, návštěva mojí dr a pak se to druhý den hodně rozjelo (skoro víc než MS), takže jsme pelášili okamžitě do nemocnice. Tam jsem taky víc jak hodinu čekala, normálně by mě tam snad nechali potratit! A pak se ukázalo, že to byl hematom, dva týdny jsem byla v nemocnici a pak doma na neschopence. Ten strach byl šílený! Tak doufám,že u tebe už všechno bude v pořádku, že to byla jen nějaká ta prasklá žilka a odteď už tě nic takhle nevyděsí.

daschiki -- teda s tebou je to zamotaný :grinning: Mrkla jsem na tvůj graf a myslím, že to nevypadá špatně :wink: Chápu, že máš strach testovat, ale já už bych to asi nevydržela. Držím palce, ať se teploty drží pěkně nahoře!
24. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
daee - rohlíky jsem taky zkoušela a mají stejný účinek jako cokoli jiného. Když do sebe něco cpu je to dobrý, ale ta doba po jídle, kdy mi bylo dobře se pekelně zkrátila. Takže buď mi je blbě z nejezení a nebo mi je blbě z přežrání :confounded: Do toho zácpa, tak se nedivím, že mi je blbě, když do sebe furt něco futruju a ven to nejde. :confounded:
24. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
sven - ta zácpa je prokletá...to mám skoro od začátku, na záchod dojdu tak 1x za tři dny, nepomáhá ani kafe (slaboučký)...dřív zaručenej prostředek po ránu na vyprázdnění. Snažím se jíst vlákninu a tak, ale je to fuk, dovnitř to jde, ale ven se tomu nechce :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
rowennko, děkuji ! Už jsem četla...no...jako já to chápu docela pozitivně :slight_smile: ...vlastně dvě ty karty vyšly, že mám obavy, které nejsou na reálném podkladu a že je tam naděje...hmmm to bylo zajímavý :slight_smile: Tak uvidíme :slight_smile:

Chtěla bych se zeptat Pajuly...Tobě se vlastně ty dvě čárky objevily až nějak strašně po očekávané menstruaci, že? Kolikáty den po ovu to bylo?

Holky (Sven, Ashlee) - je mi líto, že je vám takhle hrozně zle, ale snad Vás potěší, že jsem někde četla, že když matkám bývá zle, svědčí to o tom, že dítě se vyvíjí dobře a že bude inteligentní (vyšší produkce hcg)! Tak vydržte holky!
24. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
daschiki: Jsem ráda, že jsem mohla pomoct - zolika už mám taky hotovou :slight_smile: No jsem 28 dc, tak jsem strašně zvědavá na zítřek, jinak teploty furt stejný. No ale manžel manželovy bejvalé mi to zjišťoval kyvadlem a prej nejsem těhu, ale jeho manželce vyšlo, že bude mít holku a má kluka, tak jsem napnutá :grinning:
24. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
zbyl tu ještě někdo?
24. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
daee, sven:
holky jak to tady bleskově čtu - na zácpu vám musí pomoct Psyllium. Je to vláknina z indického jitrocele. Prodávají to různě ochucené, já třeba miluju to melounové :slight_smile: Ráno na lačno a doporučuju počkat tak deset minut doma jinak se může stát, že se po... po cestě :grinning: to zabírá stoprocentně :wink: když efekt nebude tak velký, prostě zvednout dávku :wink:
24. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
jo :slight_smile: a před chvílí jsme šli do obchoďáku pro pár věcí a já nemohla normálně dopnout rifle, které jsem kupovala tak před měsícem ... sednout do auta jsem si musela s rozepnutýma kalhotama :grinning: a to jsem vypila jenom hrnek čaje a dala si polévku tak hodinu před tím .. :slight_smile: jinak já musím zaklepat, špatně mi nebývá. Naopak teď mám hrozné chutě... prostě bych furt žrala a všechno dohromady nejlépe :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
jankabary - tož to to máš celkem fajn :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
daschiki: já měla jen slaboučkýho ducha až do cca 34DC (tzn. cca 20DPO - neměřím, tak odhadem), kdy se začal maličko zesilovat.
dae, jankabry: dekuji za nazor, kone vynecham. kdyz ja na to pres leto nemivam cas a tak se na zimu hrozne tesim, a ted jsem byla trikrat a musim toho nechat...no samozrejme to nelze srovnavat s radosti z mimi. Jen jsem potrebovala ujistit, ze to fakt nemam delat.
Pekny vecer vsem, nejlepe bez nevolností :unamused:
24. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
je tady někdo od Uherského Brodu?
24. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj holky.......
co naháníš u uherského brodu?
jinak ten tvůj grafík se mi zdá teda zatím anovulační, ale to může být tím, že jsi těsně po vysazení......
24. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
laurinka - no teď tam bydlím, tak zkoumám, jestli odtamtaď taky někdo není....

no mě ten graf taky tak přijde, ale zase na druhou stranu se utěšuju tím, že by těsně před tím prudkým stoupáním na začátku mohla bejt ovulka a pak ten pokles uhnizďování, ale je blbé, že sem nezačala měřit hned od začátku. ale nedávám si moc naději - zatím je fakt nepravděpodobnější ten anovulačák :frowning2:
24. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
fakt? já myslela, že v hodoníně bydlíš.....
a u tebe by ta ovu být mohla, ale nemusela by se vyznačit, protože zpočátku tam máš vysokou teplotu jeden den. ale po ovu by měly být teploty vyšší než před ovu....jak to mám třeba já, ale ani u mě není podle doktora ovu jistá.......spíš prý teprve bude, což se mi zdá divný. a nemusíš měřit hned od začátku cyklu, stačí po ms......
24. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 38DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 36DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 36DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 36DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 29 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 27DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 27 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 27DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 19DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 18DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 17DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 15DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 11DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 7DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 77DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 71DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 62DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 53 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 47DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 44DC (poslední cyklus 28 dní)
25. lis 2009 v 06:13  • Odpověz
Dobré ráno holky,

dneska mi opět moje teplotky připravily překvápko...mrkněte na graf :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/Daschiki

No a opět jsem se měřila pod paží, jestli se o mě třeba nepokouší nějaký to prasátko...a pod paží 36,6. Mám takový pocit, že to brzy nevydržím a testnu... Dneska jsem naštěstí už odolala a ranní moč propásla :slight_smile: Aspoň mě to nebude lákat...Zkusím počkat ještě do pátku...
25. lis 2009 v 06:16  • Odpověz
Rovnou se tu vyřádím a zase to tu celý zaplním :grinning: ale mám dotaz...myslíte, že by klidně u mě mohlo být zahnizďování ten 28 DC? Tedy vlastně to krvácení co proběhlo? Já jsem si myslela, ž to bylo 8 DPO, ale to nešlo pod hraniční čárua většinou to tak holky mívaly, že to šlo pod hraniční čáru...Já vím, že už vymýšlím hrozně...ale myslíte, že je možné, aby k uhnízdění došlo 12 DPO?
25. lis 2009 v 06:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.