• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno děvčata.
Daschiki - zítra testni - není co zkazit - buď tam // čárky budou (a teď už by fakt měly být) a nebo nebudou a budeš mít jasno. Ten graf je vážně divný :slight_smile:. Jsem napnutá jak kšandy, jak to dopadne :slight_smile:
Včerejšek se obešel bez zvracení, tak doufám, že to bude pokračovat dál. I když šoufl je mi furt (akorát teď poté, co mi bylo při tom zvracení blbě - myslela jsem, že zdechnu, tak ten "standardní" šoufl mi nepřijde už tak zlý, protože vím, že může být mnohem hůř :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
daschiki:
teda ten Tvůj graf to je doslova úlet :slight_smile: jak je možné, že máš takové skoky? No ale jde Ti to pěkně nahorou, takže držím palečky :wink:
Jo a já to měla ze začátku jasnější i z druhé ranní :wink: spíš než z té první mi teda přišlo .. teď je to celkem jedno :wink:
25. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
jinak já si takhle po ránu vesele brkám :slight_smile: žaludek na vodě .. břicho sice o trochu menší než včera, ale pořád je :slight_smile: No čekám, jak to bude probíhat, až si koupím něco na svačinu :slight_smile:
sven: Takže přeji - vzhůru vstříc krásným dnům bez vylévání obsahů žaludků :slight_smile: !!!
25. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
dobré ráno holky.....
daschiki: já být tebou, tak zítra testuju, takový graf jsem snad ještě neviděla........
jinak já mám dneska taky dobrý.....
mrkněte:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

já testík zkusila, nejdřív jsem si myslela, že jen jedna, ale na světle to vypadá, že tam nějaký stíneček je......nevím no, zatím si spíš myslím, že nic, ale zítra už jdu k doktorovi. tak mě napadlo, kdyby tam nic neviděl, jestli si nemám nechat píchnout vyvolávačku, možná mi ji nabídne a slyšela jsem, že to případně pomáhá k udržení těhu, kdyby bylo, co myslíte?
25. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Daschiki nechci to zakřiknout, ale JE tam! Tak jupííí :grinning: Ať sílí.
A Lauri též ať to vyjde. :wink: Já o té injekci nic nevím, tak neporadím.
25. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
daschiki: vis co ja si myslim, ze ti ta BT stoupa kazde 3dny, protoze se ti pomalinku zvysuje hladina hcg:slight_smile: to by tak odpovidalo, zvysuje se co 2-3dny. Urcite testni:slight_smile: Budou tam urcite // :sunglasses:
25. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
jinjin. ty máš //??????
no já si tak myslím, že já si tam tu svou spíš domýšlím......je to fakt jen stín, pod pořádným světlem, tak nevím no......ale MS má podle grafu dojít až za dva dny, tak budu čekat.......a taky jsem zvědavá, co se zase zítra dozvím na gyndě......
25. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky, smým grafem se taky dějou věci. FF mi posunul ovulku o den dozadu a čárkovanou čáru změnil na plnou. Dneska má 12 DPO a teplota mi vylétla výš než kdy předtím, i když před pár dny klesla pod hranici. Může takhle vypadat ovu garf??? 10 DPO (myslela jsem, že to je 11DPO) jsem testovala, nemohla jsem to vydržet, máme teď dovolenou, tak jsme se rano dohodli, že ano, ale test byl negativní. Může takhle vypadat těhu křivka? Mohlo by to ještě tento měsíc vyjít??? :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
25. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
jess: to je zapeklité....a těžko říct teda. těhu to být může a nemusí. jaksi to, že jsou teploty nahoře, zatím nic neznamená. to tak bývá i před MS. držím ti ale palce, abys těhu byla. jsem taky 12DPO, a taky zatím nic moc na testíku......
25. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, juj...děkujuuuu...

Majdi, to je docela zajímavej nápad!!!! Ale je pravda, že fakt se hcg zvyšuje každý 3 dny...že by to mělo vliv nějak i na zvyšování teploty? Je to vážně divný!!!! Jeden den 37,5 a pak to jde pomaliiinku dolů, ale nikdy pod tu ovulační hranici...no a pak po třech dnech zas skok jak prase :grinning:

No, já se možná bojím testovat i proto, že se bojím, že když nebudou //, tak je někde průser...to by znamenalo, že mám totálně rozhozený hormony...a tohle už neeeeee...už nechci :frowning2: Prsa mě bolí, píchá mě i v podbříšku a bývá mi šoufl..psychika je ale mocná čarodějka a ani bych se nedivila, kdybych si to všechno vsugerovala...Prsa žilkovatý ale snad vsugerovat nejdou :grinning: Jen si říkám, jestli třeba nemůže tu jejich "kresbu" umocňovat třeba i nějaký hormon...a kdybych měla ty hormony rozhoezný, tak třeba ty problémy mám z toho...Já se tak strašně bojím tomu věřit :frowning2: Bojím se zklamání... Říkala jsem si, že nakonec testnu až v sobotu, abych kdyžtak mohla být smutná doma a nebyla zdrblá v práci...jenže dneska jsem dostala projekt až do pondělí, takže budu dělat z domu :grinning:, tak to nahrává tomu, že bych testla zítra....Bojím se, aby to nebylo brzo..vždyť Jinjin se ukázala až 20 DPO a Pajuli snad ještě později...
25. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
jess - nechci tě zbytečně navnazovat, ale mně to připadá těhotenská křivka...7 DPO implantační pokles a teď ti místo dolů najednou šla nahoru...trojfázová křivka...pokud to tak půjde dál, vidím to nadějně :wink:
25. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
daschiki: není průser. pokud nebudou //, tak těhu nejsi a máš normální MS....
mně bolí od včerejška trochu bradavky a dnes ráno začalo píchat v podbřišku......a může to být buď zahnizďování a nebo teda teprve ovulka - u dr. jsem byla před týdnem v pátek a vajíčko teprve rostlo, tak by mohla být teprve ovu......no nevím no....
daschiki: ale zítra být tebou testnu, já už radši ne, počkám na dr. a testovat budu nejdřív v sobotu neděli, jestli vůbec......
25. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
dashiki: díky, doufám, že máš pravdu. :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
holky, teď mě napadá, že skočím do lékárny a zkusím koupit nějaký citlivější klidně dražší těhu test.....myslíte si, že v mém případě by to už mohlo něco ukázat? podle grafu? a jsem 12DPO......a doma mám jen mamatesty......
25. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
laurinko, nene, byl by to průser...protože by to právěže nebylo normální...Znamenalo by to, že mám totálně rozhozený hormony s těma mýma teplotama...Mně vždy před MS klesla teplota dolů...vždy...a i když sem tam zahaprovala, nikdy neměla takový výkyvy a rozhodně ne 7 dní po MS...tohle by svědčilo, že se tam něco děje a rozhodně bych nebyla z toho schopná určit, kdy je ovulace... No a taky to píchání v tříslech by svědčilo, že je někde chybka..třeba nějakej zánět nebo tak... mám trochu strach, co z toho zas bude...:frowning2:

Já uvidím, zítra možná testnu...akorát nevím, kdo se pak na ten test půjde podívat :grinning: Naženu na ten záchod manžela :grinning:
25. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
jo a jinak minule, jak jsem otěhotněla, jsem měla slabýho ducha...byla jsem 12 DPO...ale ovulaci jsem měla jisto jistě 15 DC a testovala jsem 27 DC. Aby ses zbytečně nezklamala, kdyby bylo negativní...a pak třeba nezjistila, že je pozitivní...Zkusit to můžeš s tím hodně citlivým, ale nevím no...Možná počkat na toho doktora a nebo třeba zkusit test z krve...
25. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Sedím u počíteče, pročítám diskuse na koníkovi a padla mi do očí tato.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118926&vOffset=0&vGotoLast=1#end

Přečetla jsem si první příspěvek, pak jsem mrkla na blog a pak manželovi nahlas znovu četla první příspěvek a rozbrečela jsem se. Fakt může být život tak nasparvedlivý? My tady řešíme blbiny, jako jestli otěhotníme tento nebo příští měsíc a přitom... :frowning2:

Taky se přidáte k pomoci?
25. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jess, tyhle zprávičky jsou bohužel dost častý...bývají to často hoaxy (poplašné zprávy), který nebývají často založený na pravdě...a vytáhnou z člověka peníze...nebo ho mají nějak postrašit...

Samozřejmě bych moc ráda přispěla, ale obávám se, že to bude další z podvůdků...:frowning2: Lidi jsou krutí a zneužívají cizího neštěstí nebo vymyšlených příběhů...Já se obávám, že člověk, co by něco takového zažil, by to asi nepsal na internet...Já nevím, no...nechci teď působit bezcitně nebo nějak sobecky...to v žádném případě...Pokud by to byla pravda, je to samozřejmě strašně krutý a přispěla bych všema deseti...ale bohužel mám spíš zkušenost opačnou...:frowning2:
25. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
25. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Hmmm, tak to bude asi pravda...tak to je to potom vážně strašný :frowning2: Nemám slov
25. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
daschiki: Ale vůbec se ti nedivím, já taky v podobných věcech bývám obeyřetná. Podvodníků je spousta.
25. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky. tak jsem dnes 29 dc, ale teplota mi klesla z 36,9 na 36,7 takže asi bude Ms :frowning2: tak asi příští měsíc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vas konecne docetla :slight_smile: MS nedorazila a // sílí o 106. Už se moc těším k panu doktoru. Jinak na sobě téměř nic nepociťuju. Jen prsa pobolívají a prospala bych klidne tri dny v kuse..
Manzelovi jsem to jeste nerekla, chci vyckat na prvni prohlidku..ale je to teda sila to vydrzet a neprereknout se. Ale uzivam si to, obavam se az to muzicek zjisti tak me nenecha nic delat a budu jak princezna na hrasku :frowning2:

dasch:jsem hrozne zvedava jak ti to dopadne, ty teploty delaji psi kusy..

sven:kamaradka pila zazvor, aby ji nebylo spatne..ale tezko rict zda pomuze, pry objimala misu az do pateho mesice (ale verim ze to je extrem)
25. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Pardon za tu ranni zpravicku, jsem nejaka zmatena a popletla jsem se :fearful:
Tak holky nadejny, daschiki i lauri (i vsechny ostatni) budu dal podporovat drzenim palecku.
Ale nemeli by jste nas tak napinat :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
krásný den holky :slight_smile:

laurinka:
citlivějších a spolehlivých testů než Mamatest v ČR moc není. Případně něco s citlivostí 20 ale to není takový rozdíl a moc jich není ...
Pak jsou tu dva od slovenského výrobce: Rapiclear a Via Med s citlivostí 10, ale v lékárnách vůbec běžně nejsou :frowning2: takže jedině objednat na netu a to máš tak na stejno, jako čekat, než na Tebe vykoukne pořádná čárka na Mamatestu :wink: Navíc bývají nespolehlivé ...
Nicméně moje zkušenost praví - pokud tam je i jenom stíneček, ale je tam (vsugerovat se to nedá, on tam opravdu musí být, abys ho tam viděla :wink: tak to těhu je :wink: ! Zkusím nafotit na supermakro ty moje první testy s citlivostí 20, kde první den byl ten stíneček a navíc skoro po půl hodině :wink: a teď mám takové kolejnice ... takže MOC držím pěstičky!!! zkus testnout až za dva dny, to HCG naroste více a uvidíš už sice slaboučkou, ale jasnou druhou čárku :wink:

Jinak teda já to zakřikla :grinning: Ráno mě Pavlík hodil do školy a myslela jsem, že se v autě pozvracím .. dofuněla jsem si to do kanceláře jednoho učitele se kterým se docela dost bavím a oznámila mu, že jsem v radostném očekávání a tak teď asi nebudu delší dobu chodit ... Gratulace veliké :slight_smile: pochopení naprosté tož super :slight_smile: No ale teda fakt jsem byla totálně vyřízená :frowning2: ještě že jsem si s sebou vzala ty zázvorové kapsle .. bylo mi pak mnohem lépe, jen se mi pak brkalo jako po zázvorovém pivě :grinning: a domů jsem šla pěšky .. normálně to chodím tak 20minut teď jsem to šla skoro hodinu :grinning:
Příjdu domů a oba kocouři si ke mě lehnou do postele - starší vedle mě podélně a malý na bříško :slight_smile: Starší - Azíz, věděl od začátku, že budeme mít miminko :slight_smile: Normálně je takový nepřítulný a samotář a poslední dobou za mnou pořád dolízá a jakoby mě hlídá .. hlavně, když mi není dobře. Je to šílené, jak to ty zvířata všechno poznají ...
Jdu si uvařit rooibos s borůvkama a jahodama :slight_smile: Jsem odkojenec čajovny, kde chodím od prvního dne otevření první čajovny v Ostravě - takových 13let :slight_smile: a tak si teď musím zvyknout na jiné "čaje" a nepít tolik zeleného ... no a našla jsem závislost na rooibosu jak samotném tak namíchaném s ovocem a tak .. www.oxalis.cz mňááám :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky, koupila jsem ten rapiclear, měli ho, citlivost má 10 jednotek, ale už není ráno, tak nevím, jestli zkoušet teď nebo až zítra ráno.......ale je tam psáno 5-8 dní po početí, kdykoli během dne. ale jsme v práci a nemám žádnou nádobku....sakra a domů přijedu až tak v půl šesté. tak nevím no.
25. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
lauri:
ráno :wink: pokud se Ti udělal na mamatestu nepatrný stíneček, tak to dopadne stejně .. No hlavně přeju, aby byl spolehlivý a ty pak nebyla zklamaná :frowning2: 5-8 dní od početí je reklamní trik a pěkná blbost :wink: tady máš orientační tabulku pro množství HCG v krvi od oplodnění:
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 – 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 – 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6t) 1 080 – 56 500
35 – 42 dní 49 – 56 dní (7–8t) 7 650 – 229 000// **

vydrž to :wink: !!! Myslím na Tebe!!! Hlavně ať na Tebe pak už vykouknou regulérní tlustice, páč já se takhle docela ochudila o ten zážitek s objevením // :unamused:
25. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
jankabry: RapiClear se da sehnat temer v kazde lekarne, aspon tedy tady v Brne :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.