• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
ahoj holky,ja jdu přišti tyden na kontrolu,už se nemužu dočkat.

daschiki,graf vypada zajimave,držím pěsti at maš // na těhu testu
25. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
u nas se taky daji sehnat v lekarne citlive těhu testy,a v jedny lekarně prodavaji od rapiclear dva druhy
25. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
majdalena:
pravda :slight_smile: já ho nehledala :slight_smile: když jsem sháněla, netrpělivě jako teď laurinka, Via Med - byl první který jsem s tak vysokou citlivostí našla a další už jsem v euforce nehledala :slight_smile: tak ho neměli nikde .. hlavně co jsem tak četla tak ani jeden ani druhý nepatří mezi nějak spolehlivé testy .. proto asi normy stanovují za optimalní nejvyšší citlivost těch 20-25mIU/ml

ashlee:
Zááávidííím!!! Já jdu na další kontrolu až za 19dní :slight_smile: asi si pořídím takové ty odlepovací zajíčky jako měla Lucie v Lucie postrach ulice, když se těšila do školy :grinning: Měříš stále BT? Já nějak nemůžu přestat :grinning:
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
jankabry , měřím bt ale ne každy den.

a taky jsem rada že na kontrolu jde se mnou manžel.
25. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
jankabry, mate už vybrany jmena?
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky, měly jste pravdu, negativní........
ale možná ta ovu fakt nebyla před těma 12dny, ale až teď někdy, nebo teprve bude. před týdnem mělo vajíčko centimetr, tak uvidíme zítra, jestli ještě bude zrát nebo už je uvolněné. večer to pojistíme snažilkováním a bude. už to neřeším.
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak sleduju a jsem napnutá, jak dopadnou další adeptky na těhu...tohle vážně vypadá na superplodný listopad a to jsme se napřed nemohli té první těhulky tento měsíc dočkat :slight_smile:

Ashlee - my máme tu kontrolu stejný den, taky se už těším, snad pro nás budou mít jen dobré zprávy. Jo a máš se, že s tebou hned od začátku jde manžel...můj přítel půjde poprvé až ted na NT screening.Tam by měl být mimísek vidět hodně pěkně, na výkonném UTZ.
25. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
ashlee:
Jo to je fajn! :wink: Pavlík se mnou jde taky, už si na to vzal i volno v práci :slight_smile: tak se moc těším na srdíčko .. Ty ho určitě uvidíš. Tady vedle nicku máš 7tt, ale to máš o týden víc dle MS, ne? Podle ovu to máš ale jinak, že? ty jsi měla ovu o den dříve než já, co si pamatuju, takže 6tt ... no i tak, už by tam srdíčko mohlo pěkně blikat na maminku s tatínkem :wink: !!! Moc držím pěstičky!!!
autor
dnes mi není špatně,ale pořad nemam na nic chut,jen ovoce a zelenina mi chutna
autor
jankabry,podle ms jsem 6+1 ,podle ovulace asi 5+3
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
ashlee:
Nooo máme doma knížku, podle které vybírala jména i moje mamka :slight_smile: Jak se bude jmenovat? se to jmenuje :slight_smile: teď to vyšlo nově jako "Jak se bude vaše dítě jmenovat?" Já vybrala tak kolem 20ti jmen pro holčičku a Pavlík pro chlapečka ... ale líbí se nám Tadeáš (i když jak koukám, je to teď nějaké moderní), Jeroným, Mikuláš ... u holčiček ještě nemáme nějaké největší favority ... je to daleko :wink: ale všeobecně se nám líbí stará jména nic jako moderního telenovelovsky znějícího .. nehodí se nám to k příjmení :slight_smile: I když mě se strašně líbí jméno Mercedes pro holku :slight_smile: ale vzhledem k tomu, že tady zná každý tak akorát to auto tak to by byl pro děťátko spíš trest :grinning:
25. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
daee,budu ti 1.12. držet pěsti at je mimšek v pořadku.

ja bych měla byt 1.12. podle ms 7+0, ale budu 6+2
25. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
dobré odpolko děvčata,

teda tady se to těma těhutýdnama jen hemží to je krása na to koukat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

DAshii - ty jsi teda případ :grinning: ale vypadáš fakt nadějně :dizzy_face: :dizzy_face: a doufám s Tebou že to přece jen vyšlo. A testni UŽ nebo to tady nevydržíme a okoušem si nehty :grinning: :grinning:

Laurinko - třeba je ještě brzo - vydrž a uvidíš :wink:

A my byli s Terinkou dopolko u poprvé u zubařky. Ale malá to zvládla skvěle nechala si zkontrolovat zoubky, furt zubařce něco vykládala, smála se na ní a zubařka z ní byla paf. Asistenta jí tam dělá její syn tak ho furt ponoukala, že už by ráda něco takhle sladkého měla taky doma. Malá jí tam prohrábla šuplíky když jsem seděla na křesle a nemohla nic dělat a ona na to vůbec nic a že prý klidně může no čuměla jsem teda solidně :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
jankabry,tadeaš se mi taky libí. ja jsem chtěla jmeno martin ale v rodine už je martin
25. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
zolik: díky....počkáme.......zítra u dr. se dozvím víc, aspoň, jestli je už po ovu. Akorát přemýšlím, jestli vůbec dál měřit teplotu, když mi vyznačí ovu tehdy, kdy vůbec není a je ještě před ní a když má být ovu, mám teploty 37 a výš. to mi moc normální nepřijde. už se snad těším, až mi vyvolá MS a začnu jíst ty jeho léky, třeba to pomůže, minimálně na to, abych neměla tak dlouhý cyklus......
25. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
my zatím teda o jméno bojujeme :grinning: , shodneme se, že rozhodně české, ale já bych raději nějaké odlies (staročeské) a přítel modernější.Zatím u kluka vede Matyáš. Holčičky máme nejasný, líbí se nám zatím Amálka, Emma a i Zuzanka.
Já jsem úplně vedle ze jmen jako Rozárka, Dorotka, Tonička, ale jak říkám....asi mi neprojdou. musí to být kompromis :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
ashlee: taky budu držet....ať si domů odnesete pěknou fotečku prcka :wink:
25. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
daee: ty jo, ty mas na jmena uplne stejny vkus jako ja. Rozarku bych moc chtela, ale nesetkava se to s pochopenim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak mi u prvního měli jasno - Terezku jsme si s manželem přáli oba. Ale jméno pro kluka byl boj, ale je to holka - dobrý

ale až začne druhé kolo bude to na novo, to budou boje :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
majdi - no práááávě, přítel tvrdí, že Rozálie je hrozná a Dorotka je prý úplně doživotní trest pro tu holčičku, protože podle něj je Dorota prostě Máchalová (z mojí nejoblíbenější pohádky :grinning: )
25. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
daee: já si taky myslím, že Dorota je Máchalová z S čerty nejsou žerty...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mně se taky líbí spousta jmen, které by slušely malým dětem, ale u dospělých nebo dospívajících si je jaksi nedokážu představit. Jinak my chceme mít Lauru, Emu, Nelinku, a kluka Samuela, Tadeáška nebo Tobíka......příjmení je v poho, k tomu se hodí skoro každé jméno......
25. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
lauri: no jo, já vím, že máte pravdu...je to s tou pohádkou pěkně spojený...však už jsem to taky vzdala...jméno se musí líbit nám oběma...Dorotka holt nebude :slight_smile:
Laura je hezký jméno a poslední dobou hodně populární...moje kamarádka bude mít mimčo teď v únoru a bude to Laura (kdyby byl kluk, byl by to Oliver...měli přesně vybraná jména jako se jmenovala ta hlavní dvojice z Románu pro ženy :grinning: )
25. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
me se libí jmeno alexandra ,alexandr,ale manželovi ne.
jsem zvědava jestli mi doktorka da foto z utz.
25. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Nazdárek. přidávám své favority: Zuzanka, Julie. Kluci jsou horší - asi Jakub nebo Lukáš - to ještě nevíme. Naštěstí se nám oběma líbí podobné "obyčejné" jména :wink: Halvně aby ta naše bublinka byla ok.
Jinak mám psa a dva kocoury a jsou mazlivý jako nikdy - asi to fakt poznaj. Choděj za mnou, kam se hnu, pořád na ně šlapu a jakmile se někde posadim nebo lehnu, hned na mě lezou - no, zvířátka inteligentní :dizzy_face:
Na první kontrolu jdu až 3., potřebovala bych ten škrtací kalendář po hodinách :grinning:
25. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
ashlee - někdo fotku dá automaticky, někdo ne. Já si "drze" řekla (protože poprvé mi ji nedal a já vyjukaná ze všeho jsem se neozvala) a dal úplně bez problémů :slight_smile: . Takže se klidně ozvi sama a myslím, že nebude problém.
25. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
daee,když ta doktorka co k ní chodím je takova protivna,ale zeptam se sestry jestli davaji fota z utz
25. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Jé, to je pěkný, tady se vybírají jména :slight_smile:

daee -- teda ty jsi můj člověk! Tonička, Dorotka -- ještě bych přidala Fanynku a Josefínku... to jsou krásný jména, ale zatím u nás taky neprošly a nejspíš nikdy neprojdou. Rozárku si rezervovala švagrová, takže mám smůlu. A z klučičích jsme původně chtěli Šimona, ale těch je teď kolem milion, i u našich blízkých přátel, takže nejspíš ne. Teď se mi začal líbil Jonatan, ale to už vůbec neprojde :grinning:

daschiki -- že ty nás schválně napínáš :wink: :grinning: Ba ne, já vím, že nejvíc jsi napnutá ty sama. Snad na tebe zítra vykoukne krásná druhá čárka!!!

U mě proběhla ovu o 4 dny dříve než jindy (a to měřím už teplotu už pár let), takže se bojím, že jsme se tentokrát nějak netrefili. No uvidíme. I bez ovu je to fajn :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
ahoj holčiny, potřebuju poradit, i když to tu nerada píšu. analyzovala jsem čípek, a přitom jsem vpravo od něj nahmatla nějakou bouli (tvrdsi), vcera tam nebyla. co to muze byt?
diky..
25. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky,

nejprve k Večerničce...je to na čípku nebo bokem? Pokud na čípku, tak tam se někdy prý dělají vřídky a samy zmizí...prý je to normální...ale to se mohou dělat vlastně klidně kdekoliv...To teda bohužel nevím, to se mi nikdy nestalo... :confused: Snad to ale nic neznamená...snad se to vstřebá samo

jinak děvčata...já nevím, co si mám myslet...:frowning2: Čípek mám tak dole, že nemusím ani moc daleko, abych ho ucítila a je tvrdý a zavřený (což u mě 7 DC býval už trošku dál...a měkčí). Prsa mám pořád žilkovatý a dnes se přidalo bolení...Normálně mě začaly bolet (pžed MS nemám, že jo... no a ani ovulka...ta je až 15 nebo 16 DC - zatím vždy). Do toho brkám jak o život, unavená jsem příšerně (dneska jsem musela jít odpoledne spát aspoň na půl hodiny)...no a graf - o tom ani nemluvím... Byla jsem (a možná pořád jsem) více méně přesvědčená, že jsem těhotná...Jenže jsem to nevydržela a dneska (18 DPO) si udělala test (vlastně před chvilkou) a je negativní... Nevím, jestli se mám dál přesvědčovat, že třeba z ranní moči to bude jiné, nebo že se mi třeba druhá čárka ukáže jak jinjin až 20 DPO nebo jak pajuli...prostě později...Já asi na to prostě kašlu...Budeme s manželem dělat jakoby nic a začneme se snažit někdy kolem té ovulace...(i když nevím, jak ji poznám, když mám teploty pořád nahoře) ... no a doktorka mi snad 10.12. řekne víc - snad vezmou krev, protože tohle se mi nelíbí....Buď jsem opravdu těhu a // se ukážou později, což by bylo nádherný...nebo se prostě děje něco divnýho, co se normálně neděje - nějaký rozhozený hormony nebo tak...a to by mě teda pěkně štvalo :frowning2: Tohle mi zas chybělo...
25. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
je daschičko, to mě mrzí, věřila jsem, že se druhá čárka učitě objeví. máš všechny příznaky, které tu popisovaly holky na počátku těhu a u nich to vyšlo. pořád je možnost, že jednak to byla odpolední moč, tudíž méně koncentrovaná anebo taky, jako u jijin vyskočí později. držím palce, a hlavně pevné nervy!!!!

u mě - není to na čípku, ale bokem. vůbec netuším, zda to něco je, nebo zda jsem něco dříve "přehlédla" :grinning: asi se na nějaké zkoumání už brzy radši vykašlu :grinning:
25. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.