• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
:slight_smile: Neboj, určitě to bude v pořádku...možná to vzniklo právě kvůli těm hormonům, co bereš...třeba jen nějaký vřídek nebo tak...

Já jsem si říkala, že zkusím měřit teploty do dne, kdy čekám ovu a pokud pořád budou vysoké, tak pak znovu testnu...Do té doby ne...protože se nechci stresovat...budu čekat, co ty teploty vymyslí...a říkala jsem si, že se pak na ně úplně vykašlu...vždycky jen do ovu, protože to mi pomáhá...a pak radši nebudu už měřit vůbec...Jedině mě to drží v naději a pak jsem smutná...s takovou bych si tak akorát přivodila stres... a jak se tvrdí - 50% neplodnosti je v hlavě. Nechci si pak ještě vlastním stresem způsobit nějaký blok...
25. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
to máš učo pravdu. tak držím palečky, ať ti ten čas pěkně utíká, a myšlenka se zabavíš něčím jiným. i když to jednomu nedá se trochu nezkoumat, hlavně když tuší že to či ono může znamenat toto.
ale máš pravdu, že pokud by to bylo negativní, bylo by hodně divný, proč by se ti teploty držely takto vysoko. zkoušela jsi najít na ff podobný grafy? třeba by to něco napovědělo ........
držím palečky kočko :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
zkoušela...všechny, co jsem našla, byly těhotenský :slight_smile: Takže to mi právě taky moc nepomohlo...:frowning2: Já to nechápu...Nebudu s tím ale radši vůbec počítat a prostě jedeme do dalšího kola...
25. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Daschiki - to je fakt záhada. A nechceš si skočit na krev? To bys měla jasno. Je to daleko průkaznější než testy.
25. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Sven - máš dobrý nápad...než pořád čekat, co bude nebo tak, že? Četla jsem případy holek, kterým hcg vůbec nešlo do moči, i když v krvi měly už přes 200. Zkusím pohledat, jestli se to v Brně někde dělá...a asi bych si na krev zašla...abych měla jistotu...Aspoň bych pak toho 10.12. mohla dojít za doktorkous tím, že je něco špatně a že máme udělat hormonální profil...

Holky, Brňačky - nevíte, jestli to někde dělají? Třeba ve vojenské nebo tak?
25. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Určo to v Brně dělají - mám dojem, že Daee byla. A myslím, že budeš mít klid a nebudeš v téhle hrozné nejistotě - ta musí hrozně ubíjet. A i doktorka bude mít podklad pro příp. diagnostiku, takže budeš o krok napřed, což je dobré. Já byla na krvi ráno v 6hodin a kolem 13. hodiny jsem si po telefonu zjišťovala výsledky. Pak už jsem si tam došla jen pro ten papír, abych měla něco v ruce.
25. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Musím se pochlubit, dnes mám za sebou první pečení perníčků :slight_smile: Loni jsme neměli troubu, no a předtím jsem to moc neprožívala, pekla mamka. Ale teď jsem ve svém a dělám si naše Vánoce. Taky budete pect cukroví?
25. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Dashiki - zklamu tě, mě hcg z krve nezjišťovali, já měla //na testu a pak už mi těhu potvrdil doktor :frowning2:.
Ale...zvedla jsem telefon a zavolala mamce (obvoďák), kam by šla ona...a prý by šla za svým obvodním Dr. s tím, že buď si ty testy zaplatíš (prý cca 300,- nevěděla přesně) nebo vymyslíte společně důvod odběru...což u tebe nebude problém a máš to zadara :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
jessika....ááááá ty už máš perníčky!!!Já právě mám trauma z toho, že je peču každoročně touto dobou, ale teď si teda netroufnu makat na tom těstě, protože jich peču opravdu hodně (na stromeček našim i nám + na jídlo)....musím zlomit přítele, aby mi těsto v pátek stvořil a pak si ho už zpracuju sama :grinning:
Jinak peču pravidelně asi tři druhy, co máme rádi (rohlíčky, linecký a perníčky)...jinak nás zásobí babička.
Ale letos jsem si na doporučení objednala dvě kila cukroví od známé (a dobře jsem udělala, bo jsem nemožná a nenapekla bych to sama ani náhodou)
25. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
daschiki, úplně chápu, jaký máš pocit. já těch pár dní než se mi ukázali čárky taky těžce nesla, ono nevědět na čem jsi je možná horší než vědět, že nic. navíc, i když jde opravdu o pár dní, člověku se to zdá nekonečně dlouhé. ono se to dobře radí - zkus zaměstnat svoji mysl něčím jiným - ale mnohem hůř dělá. já začala číst pěknou knížku a docela mi to pomohlo. neházej flintu do žita, chovej se opatrně, kdyby tam mimísek přeci byl, ať mu dáš šanci a uvidíš, co ti řekne dr. já bych (vlastně jsem) nevydržela a testovala denně, ale není to nic moc.
neukázal se ani dušík po dlouhé době?
25. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem taky nevydrzela a testla jsem a nic, jako padly snih. Navic jsem zacala hnede spinit, takze MS bude na te navsteve u skoro-tchanovcu :grinning: Toz tak :sunglasses:
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
...po 20minutach mam slabeho ducha... ale spis si pripadam jako magor. Vidi ho teda i pritel, ale jen z urciteho uhlu. No, je to ten nejcitlivejsi RapiClear, tak jsem celkem skepticka i vzhledem k tomu spineni... Ach jo, tohle je na budku. Myslite, ze mam testnou jeste rano? :confused:
25. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak nic.... MS se mi pomalu rozjizdi :rolling_eyes: :frowning2:
25. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Majdi tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2: vypadala jsi tak nadějně. :frowning2:
25. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
zdravím zase po dlouhé době
my jsme to snažení tento měsíc nějak nezvládli :frowning2: ... moc práce, marodění atd.
tak snad na Vánoce na sebe budeme mít víc času :wink:
25. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
majdalena: to mě mrzí :frowning2: ale jesti to pomůže, tak já jsem na tom taky tak - sice jsem to ještě nedostala, ale teplota klesla, takže asi taky nic :frowning2:
25. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky, díky moc za příspěvky... No, já jsem se rozhodla, že počkám co teploty do neděle...a když nic, tak zajdu asi k té obvodní..vymluvím se, že potřebuju vědět, jestli jsem těhotná, abych popřípadě mohla na očkování proti chřipce. Manža je chronicky nemocnej a není to žádná sranda...mohlo by pro něj být dost nebezpečný, kdybych dom dotáhla nějakýho hnusa v podobě prasečí chřipky...No a mezitím budu testovat.

Byla jsem dnes docela smutná, říkala jsem si, že asi teda to je jasný...když byl test negativní...a představte si - šla jsem se svojí nejlepší kámoškou na aqua aerobic...a ona mi říká, jestli nejsem těhotná, že si všimla, že se mi zvětšily prsa a že je mám takový hrozně nalitý...a strašně vystouplý bradavky...zní to trochu "úchylně", že si toho všímá kámoška, ale ona mě kromě manžela jako jediná vídává nahou (a na rozdíl od manžela mě nevidí tak často, takže to dokáže líp posoudit) - úplně mi to vyrazilo dech...takže fakt nevím na čem jsem...Prsa mě bolí jak čert...
25. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
majdi, to mě mrzí :frowning2: No...ale zjišťuju, že né všechny starosti končí menstruací :slight_smile: Zjistila jsem, že ani menstruace nemá poslední slovo :slight_smile:...A když mělas na testu ducha, kdoví, jak to je a bude...
25. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Představte si, tak jsem to teda nedostala a zase mi teplota mírně stoupla z 36,7 na 36,8, ale je to jenom malinkaté, takže asi taky nic
26. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 39DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 37DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 37DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 37DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 30 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 28DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 28 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 28DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 20DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 19DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 18DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 8DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 78DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 72DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 63DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 54 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 48DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 45DC (poslední cyklus 28 dní)
26. lis 2009 v 07:00  • Odpověz
Dashiki - teď jsem ale teda zmatená. Věděla jsem, že určo tady někdo z Brna na hcg jako samoplátce byl a tipla jsem daee - no a když psala, že ona ne, tak mi to nedalo a hledala jsem a našla, že 22.10. na str. 56 jsi psala příspěvek ty, že v Brně to dělají za 207,- Kč, žes to dávala. Tak teď tomu nerozumím :unamused:
26. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
dobré ranko,

Rowennko, tak uvidíš...Moc bych Ti přála //

Holky, já si stojím pořád vysoko :grinning: Dneska 37,25...Jsem 19 DPO...test z ranní moči pořád negativní...ale musím přiznat, že mám pocit, jako bych tam viděla úplně neskutečného ducha...jako vůbec se to zatím nepodobá čárce - není to souvislý, takže myslím, ež to nic není - spíš myslím, že to je moje přání...ale kdo si počká, ten se dočká :slight_smile: Nějak jsem fakt v klidu...dneska mě bolí prsa a zase mě píchá v podbříšku...je mi docela šoufl od žaludku...

Jinjin - chci se Tě zeptat...Tobě se úplně nepatrný duch objevil až 20 DPO? Byla ta čárka vidět? A fakt se ti to takhle zjevilo ze dne na den? Já teda testovat denně nechci...říkala jsem si, že to zas zkusím v neděli...ale jak tak pozoruju ty tabulky, tak 21 dní po ovulaci tam je pořád hranice hcg 18 až nevím kolik (což by znamenalo, že ani mamatest to nezachytí 3 týdny po ovu, když by se to vylučovalo tak pomalu). Zkusím v pondělí kdyžtak tu krev...kámoška mi říkala, že prej to dělají v každé nemocnici cca za 200 Kč. Byla si to nechat brát kvůli zjištění těhu...Takže pokud budou pořád vysoké teploty a testy pořád negativní, naběhnu na krev...ať mám konečně jistotu...protože tohle je fakt děs - já bych se teď už spokojila s jakýmkoliv výsledkem - jen ať už vím, co se děje. Kdybych nebyla těhu, tak aspoň můžem začít se snažením...ale takhle nevím nic a to je nejhorší

můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/Daschiki
26. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
no, to mi brali na gyndě a musela jsem si to platit sama...ale to oni to poslali do té laboratoře...takže to nebylo tak, že bych někam vyloženě sama zašla. No a já právě na gyndě nechci zas otravovat...musí mě tam mít už za blázna...:frowning2: Navíc tam jdu právěže toho 10. na kontrolu..
26. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
dobre rano holcinky, tak ja ja dneska v prubehu dne asi spadnu dolu do tabulky.... Test opet jako padly snih i z ranni moci a MS se rozjizdi. Sice me vubec neboli bricho, ani nic jineho, ale ty davky hnedeho spineni na intimce uz jsou pravidelne a s tmavsi krvi, takze tak asi.... Jsem memu telu vdecna aspon za to, ze me neboli bricho jako vzdycky a ze tentokrat predvedlo ukazkovou delku cyklu :sunglasses:
26. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Majdi, tak to je taky dobré znamení, že vše funguje správně a příště už se to určitě povede!!!! Nebo se to třeba ještě zastaví a bude z toho mimísek už teď...
26. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Krásné ráno holky,

vecernice:
Bouli jsem v pochve mela taky, takové kostnaté to až skoro bylo, kolem čípku a tak .. Bylo to nějak kolem 14dpo, měla jsem to tam celé takové masité :slight_smile: taky mě to zarazilo, ale zmizelo to .. Tak to sleduj a určitě to zmizí :wink: !
Já už čípek nesleduju, stresovalo mě to jako blázen, než jsem měla termín "očekávané" MS. chodil si kam chtěl, otevřený byl jak chtěl .. jeli jsme na chatu a tam je na záchodě šííílená kosa, tak jsem to vzdala a od té doby nic :slight_smile:
Mimo téma- Já si nedovedu představit, jak jdu za mým doktorem a říkám mu, že jsem si našla bouli vedle čípku .. už to vidím - vyvalil by oči a řekl "a jááák?" a smál by se :grinning: o studování čípku bych mu asi neříkala :slight_smile: on je fešák, tak kolem 35ti .. je fakt profík a sympaťák, tak k němu chodím, ale ze začátku jsem chodila k jeho snad milionletému tatínkovi :slight_smile: já bych vůbec nedokázala být chlapem-gynekologem .. vždyť ty stovky "pipinek" a mnohdy velmi obstarožních jim musí zruinovat sexuální život :grinning: tož toto mě tak napadá po ránu no :grinning:

rowenka:
I malý stupínek nahoru je důležitý :wink: Moooc držím palečky!!!

majda:
to je mi líto :frowning2: vypadalo to nadějně .. no což, nadělíte si mimi pod stromeček :wink:!!!

daschiki:
s Tebou je to vážně zapeklité ... Zkoumala jsi, jestli spíš každý den ve stejném druhu oblečení, pod stejnou dekou, stejně přikrytá, stejně topí, stejně otevřené okno, stejně přitulený manžel a tak? Mi třeba přitulený pavel zvedne teplotu :slight_smile: což je logické :slight_smile: ale všimla jsem si toho nedávno .. Určitě si na tu krev zajdi! Budeme na tom asi stejně v pondělí :wink: Já jdu taky za obvodní, ať mi poradí, kam zajít na zjištění hcg, páč do 14.12 je to dlouhá doba a chci být v pohodě. Psala jsem na krevní centrum i na zdravotní ústav (býv. krajská hygiena) a nikde to nedělají, tak jsem z toho fakt jelen ...
Každopádně příznaky máš všechny :wink: Takže nezoufej a spíš se chovej, jako bys těhotná byla, ať je miminko v pohodě :wink: je lepší se cítit trochu jako magor, který si něco nalhává, než na sebe nedávat pozor .. :wink: MOC Ti držím palce!!!

jess:
Jooo perníčky ty budu péct ve velkém o víkendu. Už sepisuju seznam :slight_smile: No a pak budu dělat naší specialitu - nepečené tučňáky - podle formiček na úly a piplačka zdobení :slight_smile: a hafo "slanoví" podobné těsto jak na linecké jen se sýrem a sypu to různýma semínkama a sýrem. Kamkoliv to vezmu a kdykoliv k nám někdo příjde, zmizí to jako první, páč cukroví je fajn, ale každý ho má brzy plné kecky :slight_smile: Jo a nesmí chybět zázvorové sušenky! :slight_smile: roládky s rumíkem a tak .. Jinak já budu dělat vánoční puding, košíčky s takovou kořeněnou ovocnou směsí (mincemeat) a tak .. jsem hold poznamenaná tím, jak jsem žila v Anglii :slight_smile: už se těším! Koupím si vánoční aromaolejíček, zapnu koledy a pojedu jak fretka :slight_smile:
26. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
dashiki - aha, tak to jo :slight_smile:. Myslím, že každá nemocnice, kde mají odběrové středisko ti to udělá. Zkus si "vygooglit" laborky v Brně (já takhle googlila co je kde v Praze a našla).
26. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
jankabry - díky, řekla jsem si už včera, že buď to zmizí, nebo jdu za tři týdny na kontrolu, tak bych viděla. ale takhle si mě uklidnila, že to určitě zmizí samo :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky, pěkný den. Daschiki možná trošku zklamu, ale duch tam byl dřív. Poprvé jsem testla v den očekávané MS. Nebyla jsem si jistá, jestli vůbec něco vidím, a ukázal se dloooho po termínu, možná po hodině, další den po půl a trvalo to vlastně těch pět dní, než maličko zesílil a byla z něj čárečka. Doteď testuju od dva/tři dny a pořád není testovací silnější než kontrolní, tak se bojím, aby bylo všechno v pořádku (jsem cca 40DC, tzn. nějákých 25DPO???, raději to nepočítám a nechávám to na tu kontrolu příští týden). Takže ze dne na den to nebylo, ale jeden den tam nakonec byla fakt čárka, které šla vidět i bez lupy pod lampou :grinning:
Já sázím na to, že jsi těhu. A moc Ti přeju ať to tak skutečně je. Budou to pro Tebe teď těžký dny, tak hodně sil!
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojte holky, tak ja to dneska nevydrzela a taky jsem si testla. Jsem nejakych 37 Dc a na testu jsem objevila snad neviditelneho ducha, ale proste tam je a cim vice je po limitu, tim se mi zda ze sili. Zkusim vydrzet jeste do pondelka a testnout znova, abych vedela, jestli to zesili a nebo ne. Pokud ne, budu muset zajit k DR a t na me koukne a prinejhorsim pichne vyvolavacku...
26. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.