• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daschiki - všichni držíme palečky ať se z tebe vyloupne těhulinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Katulino - zrovna dneska jsem si s tím sluníčkem nad hlavou říkala, že by to chtělo další novou těhulinku a ono hups. Asi je to tady :dizzy_face: :dizzy_face: moooooc gratuluju. Ať čárečka sílí a za chvilku se přidáš nahoru do tabulky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
katuline:
jůů! No tak to držím palečky, ať jsi nejpozději v podnělí u nás v horní části tabulky!!! Určitě to dobře dopadne :wink: !!!

Holky já si mizím zase na chvíli lehnout a pak skočím do knihovny pro "pár" knížek o těhulkování a miminkách :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
ja nevim, jestli tomu mam tomu duchovi prikladat nejakou vahu. Tim ze nic nemerim vlastne vubec nevim, kdy byla ovu. Na druhou stranu po vysazeni HA se mi nejspise prodlouzil cyklus a tim se asi posunula i ta OVU. No zkusim testnout v pondeli, to bude za 4 dny, takze pokud se necio deje, tak carka zesili a pokud ne, tak fakt budu muset k tomu DR :frowning2:
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
daschiky: moc, opravdu moc bych ti přála, aby jsi těhotná byla. Navíc fertility uvádí, že do 19. DPO můžou být testy nedůvěryhodné. Ale jak jsem našla asi na 96.straně naší diskuse, tobě se 2.čárka na testu objevila již před menstruací. :unamused: Pak zase zmizela. Neuvažovala jsi, že mohlo proběhnout zaniklé mimoděložní těhotenství, které si vyřešilo tvoje tělo samo, akorát to ještě doznívá? Já prostě být tebou a i sebou okamžitě bych se objednala k doktorovi, ať mě prohlídne abych věděla co se v tom těle vlastně děje no a pak bych se buď těšila na miminko nebo plánovala kdy se o ně pokusíme zase příště. Podle mě takhle musím v hrozným stresu a to pokud by jsi byla těhulka tomu klubíčku co bys mohla mít u sebe vůbec neprospívá.
26. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
děkuju za podporu, ale graf vypadá děsně negativně. Co myslíte vy?

http://fertilityfriend.com/home/2b3cd9
26. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
holky,

děkuju, jste strašně moc hodné. Já se začínám bát mimoděložního, které se třeba jen naštěstí zastavilo a přestalo se vyvíjet...fakt je to divný...Zítra půjdu na krev a snad budu vědět víc. Je pravda, že před tou divnou MS jsem měla pocit, že vidím ducha...ale to jsem byla úplně těsně pod lampou...a spíš myslím, že jsem to tam chtěla vidět...teď jsou jasně negativní...Já uvidím...Ale děkuju moc za podporu...Moc nedoufám, že by to mohlo být těhu...jsem 19 DPO. To už by se asi něco ukázalo
26. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
daschiki: hlavně se nestresuj. Kdyby to stále ještě mimoděložní těhu bylo, měla bys podle mě bolesti, to tělo by ti to dalo najevo a já tě rozhodně nechtěla vystrašit. Spíš ti říct, že doktoři jsou tady od toho aby se nám věnovali a proč za nimi nejít když cítíš, že se s tvým organismem něco děje. Navíc může se stát, že jsi těhu a místo abys byla napnutá jako kšandy tak by ses mohla klidně radovat z tohohle malýho zázraku na který si každá z nás můsí počkat různě dlouho.
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
hmmm, tak jsem smutná :frowning2: nikdo se mi na ten graf nepodíval :wink:
26. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
rowennka, omlouvám se, že sem vstupuju...ale zatím to vypadá jako anovulační graf, ne?
26. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahoj rowenko, ja jsem mrkla hned, jen jsem nevedela, co k nemu rict. dle meho se jevi taky jako anovulacni :frowning2:leda by byla ovulka nejaky 7DC, ale to mi prijde moc brzy. to te asi moc nepotesim.....
jak mivas jinak cykly? delka? a merila si i predchozi cyklus?
26. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
ahoj holky.

rowennka,graf vypada jako anovulační
26. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
rowenko, uz jsem koukla na tabulku, takze uz vim, ze je to prvni po HA. takze telo se zatim asi nesrovnalo, nebo ovulka dorazi pozdeji (v pripade dlouheho cyklu). ale mozna pokud by nic tak dalsich deset dni, tak je lepsi vydat se k doktorovi :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
rowenka:
Taky se přidávám, vypadá to teda jako těhu graf už od začátku jen bez té MS :slight_smile: ale to bys měla už čátečky jasné .. takže se taky přikládám k anovulačnímu cyklu :-/ Po HA je to normální, tak se netrap a jak psala vecernicka, kdyby nic, zajdi radeji za doktorem, ať Ti pomůže!
Určitě bude všechno v porádku!!! :wink:

dashi:
taky si myslím, že mimoděložní to určitě nebude. To by jsi poznala .. ty bolesti musí být šílený. Dovedu si to trošku představit po tom, co mi praskla krvavá cysta do břicha a já přijela do nemocnice za 5min12 :frowning2: nemohla jsem se doslova ani pohnout. takže kdyby Ti to roztahovalo vejcovod nebo tak, to bys poznala na stroprocent.
Neboj, určitě to nic není!!! Moc na Tebe myslím!!! Zítra pádluj k doktorovi, ať víš, na čem jsi!!! :wink: nemá cenu to pořád odkládat .... Držím palečky!!!
26. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Dneska jsem byla v brněnské Olympii a v lékárně tam mají RapiClear, dokonce dva druhy. Ten, co mám já, je 10mlU/ml. Takže holky z Brna, tam ho koupíte :wink: Zítra to testnu z ranní moči, 14DPO už tam musí být něco vidět. Nebo mám ještě počkat?
26. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
holky, jak citlivý jsou ty testy z levnetesty?
26. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
daschiki:
20mIU/ml mají to tam uvedé :wink:
26. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
aha :slight_smile: děkuju :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
ja jsem koupila testy ,jmenuji se wondfo a maji tam i 10 mlU-proužky a kazety.nebo 20mlU/ml 10 ks za 120kč
26. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
ahojda
no asi to bude anovulační. když já jsem to začala měřit až když to začalo stoupat - ten začátek 36,9 jsem tam připsala jen tak - byla jsem zvědavá, jestli mi to vyhodí ovulaci nebo ne. Takže tentok měsíc asi nic- uvidím ten další :wink: V tom případě by se mi ale hodilo to dostat :grinning:
26. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
ježíš mě to tak žere :slight_smile: už abych to dotala do prkýnka, jenže doktorku mám až v Brně hmmmm
26. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Tááák konečně mám rošinku klidu....takže bych chtěla reagovat na pár zpráviček

Katulline - tak to mooooooooooc gratuluju a přeju ať jen sílí !!!!!!!!!

Rowennko - promiň, že jsme Tě zasklily :slight_smile: My jsme to tak nemyslely...Já jsem neměla čas kouknout na grafík...a pořád si stojím za tím, co už jsem psala. Buď je těhotenský, ale to by musela ovu být moc brzy (což je asi míň pravděpodobný hlavně po vysazení HA). Ale mate mě tam ten pokles připomínající implantační pokles. Tak uvidíme...:slight_smile: Držím pěstičky!

Jess - děkujeme za tip !

Jankabry - no, já už mám ověřeno, že mně tyhle faktory teplotu neovlivňují, ale i kdyby, tak jsem byla ve stejných podmínkách..stejný pyžamko, stejkné povlečení, stejně vypnuté topení, stejně přikrytá, miláček stejně nepřitulený (já jsem totiž strašněj spáč...já kolem sebe kopu :grinning:), měření ve stejnou hodinu, stejným teploměrem, nezvedla jsem pomalu ani obočí, jen rychle šup teploměr do pipky :grinning: :slight_smile:...takže tenhle důvod to určitě není...Já právě o všem tomhle vím, protože měřím už od dubna...takže orpavdu dodržuju podmínky jak nejvíc to jde právě proto, abychs e ušetřila nějakým zkresleným výsledkům...Takže nevím...:frowning2:

Pokud jde o to mimoděložní, tak jsem se asi špatně vyjádřila - já jsem nemyslela, že by bylo ještě aktivní...protože to by samozřejmě určo byla nesnesitelná bolest...A vím, že ej to až životu nebezpečný...spíš jsem přemýšlela, že by se přestalo vyvíjet, ale to mě pak napadlo, že to by bylo vlastně úplně jedno, jestli by bylo v děložce nebo jinde...obojí by asi zřejmě produkovalo hcg ve snížené míře a proto by nebyla jeho hodnota dostačující na test z moči...Normálně bychs e na to vykašlala a řekla si, že se jedná prostě jen o nějakej výstřelek mýho těla...jenže já mám pořád strašně žilkovatý a nalitý prsa...:frowning2: Takže to mě hrozně mate...Přemýšlím, jaký hormon (jiný než ve spojitosti s těhotenstvím) by mohl takhle způsobovat prokrvení prsou...a nic mě nenapadá. No a samozřejmě pak ty teploty jsou jednoznačně matoucí faktor.

Ale tlachám tu o tom pořád dokola, asi vás to už ani nemůže bavit...jen sjem z toho prostě taková vyděšená a zmatená zároveň. Nechci tím nikoho otravovat, takže to neví vůbec nikdo (pořádně ani manžel ne). Tak se nezlobte, že to tu pořád dokola melu a omýlám...jen se potřebuju vypovídat - nečekám, že na to budete neustále reagovat :slight_smile:

Zítra zkusím zaběhnout do nemocnice a budu hned vědět víc...snad...

Jinak už se začínám vánočně ladit, dnes jsme byli s miláčkem ve městě prohlídnout si stromeček a stánky, cos e připravují na náměstí...Tak to na mě příjemně dýchlo ta atmosféra...nějak věřím, že v roce 2010 bude líp. Manželovi dnes volali, že by chtěli, aby konečně nastoupil zpět do práce od ledna! Tak mám z toho obrovskou radost...po půl roce se zase vrací do práce! Uf :slight_smile: Snad se v tom roce povede víc věcí - včetně miminka a Mgr. :slight_smile: Taky v Praze probíhá slavnostní rozsvěcování stromečku?
26. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
holky, něco pro zasmání :grinning: Plave si mořem velrybí samec vedle své velrybí družky a mrmlá: "Celý svět se snaží zachránit náš druh, vědci zasedají, ekologové se bouří, Greenpeace se z toho může posrat, ale TEBE HOLT BOLÍ HLAVA...!!!"
26. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
26. lis 2009 v 19:17 • majdalena
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 39DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 37DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 37DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 37DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 30 DC (1. cyklus po HA)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 28 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 28DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 20DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 19DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 18DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 8DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 1DC (poslední cyklus 28dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 78DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 72DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 63DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 54 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 48DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 45DC (poslední cyklus 28 dní)
26. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
daschiki, nas tim neotravuješ.držim ti pěsti at si tehule.
26. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
me stresuje jak pořad píšou mluví o ty prasečí chřipce
26. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
majdi, jasně změň si to...

ashlee - děkuju, jsi hodná :slight_smile::wink:

Akorát se dívám, že v Brně je laborka přímo u nás kde bydlím a je to i pro samoplátce..akorát nevím, jestlis e nebudu msuet objednat...zítra tam skočím a uvidím :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
ashlee - ani mi nemluv !!!! A ještě když pak jedu v MHD a lidi absolutně nehorázně kašlou člověku přímo do tváře...Hrozně mi to vadí a jsem na to háklivá. Já jsem zůstala doma hned, jak mi bylo trošku zle..práívě proto, abych něco někde neroznášela..a teď ta chřipajzna řádí jak vzteklá a lidi jsou neskuteční sobci..

Nejvíc mě ale děsí to, jak všude píšou, že nejvíc ohrožené jsou těhulky...jen ať se nám snažilkám i vám těhulkám tenhle hnus vyhne...!
26. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
ja ted do prace nechodím.Me vadí když jedu autobusem do hodonína a lidi co sedí za mnou kašlou.My bydlíme 12 km od hodonína.
26. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahoj holky, hlasim se k vam do klubu, 1DC, oficialne 2snazeni ted v listopadu, 28let:slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.