• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Tak jsem zoět holky....Mamatest neměli, tak jsem si koupila 2xBest2...zhruba 36Kč za balení, po dvou testech. Následně jsem se proplížila na WC s víčkem od minerálky a testem (měly byste mě vidět :grinning:) a testla jsem.....a skoro mi to ani nejde napsat....myslím, že ta druhá tam je...slabounká, světlá, ale je tam!!!
Možná se mi to jen zdá...nevím, ale já ji tam vidím. Kdybych mohla, tak Vám testím vyfotím a dám do alba....ale tady nemám jak, až teda večer z domu.
5. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
daee: moc moc gratuluji, uvidíš, že čárka bude už jen sílit :slight_smile:

Jsi naše první těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu mezi Vás? Je mi 24 let a také se s manželem začínáme snažit o miminko. Ovulace tento cyklus proběhla, tak teď si jen přeji (asi jako každá z nás), aby to brzy vyšlo :wink:
5. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Děkuju moc :slight_smile:
vůbec mi to ale nedochází...že by to fakt vyšlo? Na čtvrtý pokus? Já tomu nějak nemůžu uvěřit....
5. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
daee: ty jo, ja malem spadla ze zidle:slight_smile: MOC GRATULUJUUU!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prvni tehulka mezi nama! To je uplne jasny, kdyz ti to vyslo i z ne uplne ranni moci, tak jsi jasna! :wink: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
daee: je to jasný, přeci to někdy muselo vyjít!!!
:grinning:
5. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ještě uděláme zítra ráno....v klidu...to by snad mohlo už být jasnější...
Jé holky....já to tady nemůžu nikomu ukázat...to je hrůza....a to tu musím sedět až do 17h a tvářit se jakoby nic....jsem z toho úplně roztřepaná ani psát na klávesnici mi nejde...no jsem blázen :slight_smile: .Děkuju strašně moc za podporu...!!!
5. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
didi21...ahoj, určitě se přidej, ať je nás na to víc :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Aktualizace tabulky :slight_smile:

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 43DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 29DC
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 28DC(posl.cyklus 30 dní)
zuzka111........27 let...........5 snažení / 26DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 23DC (posl.cyklus 28 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 23DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 21DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 19DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 17DC (posl.cyklus 29 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /10DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 10DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 6DC(posl.cyklus 30 dní)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 2DC (posl.cyklus 27dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/23DC (posl.cyklus 31 dní)
5. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
daee: přečetla jsem si celou Vaši diskuzi a netrpělivě jsem čekala, jak Ti test dopadne. Než jsem napsala můj příspěvěk, tak jsi napsala tu skvělou zprááávu. Také bych to určitě viděla na těhulku :slight_smile: Takže moc gratuluji a přeji takových pozitivních zpráv více. A co manžel? Už to ví? A nebo jak mu to sdělíš?
5. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj didi21, také Tě vítám :wink:
5. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
daee: Jéé, tak to mám z tebe taky radost, moc ti to ze srdce přeju, musí to být krásný okamžik při zjištění. Jinak ten uzávěr od flašky,to by mě asi nenapadlo:slight_smile:, jsi vynalézavá :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
jéééé Avally, to je pěkná tabulka :slight_smile: ....tak snad se udržím nahoře a co nejdřív se ke mě někdo přidá!!!
5. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
přidávám se k Vám :slight_smile:

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 43DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 29DC
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 28DC(posl.cyklus 30 dní)
zuzka111........27 let...........5 snažení / 26DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 23DC (posl.cyklus 28 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 23DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 21DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 19DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 17DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/15DC (posl.cyklus 28 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /10DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 10DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 6DC(posl.cyklus 30 dní)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 2DC (posl.cyklus 27dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/23DC (posl.cyklus 31 dní)
5. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi díky MOC....neměli v lékárně takové ty testy do proudu moči, jen ty namáčecí....tak jsem potřebovala nějakou nádobku...kdybych tu pochodovala se skleničkou v ruce, tak jsem jasná :slight_smile: ...připadala jsem si skoro jako tajný agent, byla to rychlá akce a zahladit stopy :grinning:
5. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
daee: agent 007-tehu:slight_smile: :sunglasses:
5. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
avally: také Tě zdravím :slight_smile:
daee: neboj, už se tam nezadržitelně blížíme k tobě do tabulky, pěkně nahoru a vejdeme se tam určitě všichni.

Avally: máš asi pravdu, že žádný příznaky být nemusí, máme tady živý příklad.
daee: a jaky je to zatim pocit? Asi spis total rozruseni, co?:slight_smile: Ale takove hezke... :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
didi21 - děkuju MOC. Snad to opravdu je ONO a čárky budou sílit. Holky stejně Vás sem ten test večer hodím na posouzení....víc očí víc vidí :slight_smile:

JInak vdaná nejsem, ale každopádně přítel to neví. Neví dokonce ani, že bylo to zpoždění...sice se pořád ptal, ale já se nějak vždycky vymluvila. Chtěla bych ho překvapit....říct mu to nějak hezky a ne se vyřítit z WC se šíleným výrazem a testem v ruce :grinning:.
Teď mě napadlo říct mu to, až mě případně prohlédne doktor, jdu příští týden na pravidelnou prevenci, tak pokud bude všechno pokračovat dobře, tak by možná už mohl potvrdit těhu. Nevím, možná z krve na ultrazvuk je asi moc brzy.Ale tak dlouho to neutajím, přítel si všimne, že nemám MS, budu to muset říct asi dnes.
Nemáte některá tip jak na něj??Jak mu to pěkně říct?
5. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
daee: já už chci taky nahoru do tabulky!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
však holky....honem za mnou...místa je nahoře v tabulce dost....:slight_smile:
(ale nic, krotím se, // mám, ale ještě aby sílily a vydržely....chjo, já z těch nervů nevyjdu)
5. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
daee: asi bych nevydržela čekat ještě týden....možná to přítel na Tobě pozná sám, myslím jako třeba výraz, chování a tak.

taky nejsem vdaná :wink:
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
daee:já bych počkala, až to bude na tom testu pěkně vidět, dala bych to do obálky, třeba s přáníčkem a předala mu to. Tak řekni, že začala špinit, at to trochu oddálíš:slight_smile:, ale já bych to asi taky moc dlouho nevydržela, vždyt je to hezké radovat se společně.
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
daee: a to jsi opravdu neměla vůbec žádné příznaky, ani něco co by stálo za zmíňku? Aspon i my nemusíme ztrácet naději, když příznaky zatím nemáme :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
zuzka: naději neztrácíme!!! :grinning:
5. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
daee: ja bych vyrobila nejaky VIP poukaz na miminko neco jako listek na koncert:slight_smile: s textem - vyrobce: tvoje+pritelovo jmeno, vyrobeno: z lasky, k odberu: predpokladany TP, relamace: neprijima se:slight_smile:

nebo se mrkni tady: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3941

Moc ti to preju, to jsou moc krasne starosti:slight_smile: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
jee, ja jsem tak rada, ze jsou tady i svobodne snazilky, teda tim myslim nevdane. Aspon si nepripadam jak exot:slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Zuzi...nemám a neměla jsem jediný příznak...jediná změna byla, že obvykle tak 3-4dny před MS špiním a pak se 28DC rozjelo vždycky krvácení...tentokrát špinení bylo tak tři dny...sílilo, jako vždycky, ale najednou přestalo a MS nepřišla....

Majdi...to je výborný nápad ten poukaz...do toho asi půjdu a testík k němu přidám. Děkuju moc!!!
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Přesně tak, taky bych to chtěla manželovi oznámit nějak nezapomenuletně a ne v testem v ruce :slight_smile: Aspoň máš teď nad čím přemýšlet, že? A myslíš, když mu nakecáš, že MS dorazila, že to pozná? Těch pár dní se to dá skrýt, ne? Aspoň by neměl žádné pochybnosti, že se možná něco děje a o to víc by byl překvapen....
5. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.