• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschi:
hehe velryby jsou hustý :grinning: !!!

Já to nečetla celé omlouvám se .. ale žilkovatý prsa způsobuje podle mě taky prolaktin - hormon laktace. Koukni na to na netu existuje i nějaká hyperfunkce s prolaktinem .. ale nestresuj :wink: bude to dobrý!!!
26. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj Orchidie, vítáme Tě mezi námi :slight_smile:

Můžeš se připsat k nám do tabulky...:slight_smile: Přeji hodně štěstíčka ve snaženíčku :slight_smile: a ať jsou brzy //
26. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 39DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 37DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 37DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 37DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 30 DC (1. cyklus po HA)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 28 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 28DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 20DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 19DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 18DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 8DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 1DC (poslední cyklus 28dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 1DC
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 78DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 72DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 63DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 54 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 48DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 45DC (poslední cyklus 28 dní)
26. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
daschiki: diky, snad budou // pod stromeckem :grinning:
26. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jankabry - tak to mě naopak spíš uklidnilo, protože já jsem byla v březnu na magnetické rezonanci... Doktorce na endokrinologii, ani neuroložce se nelíbilo, jak jsem měla menstruaci často a i to, že jsem měla vlastně zvýšený ten hormon štítné žlázy (mám hypofunkci)...tak chtěla mít jistotu a poslali mě do Prostějova na MRI hypofýzy...No a díky tomu vím, že všechny hormony produkované hypofýzou jsou v pořádku..takže i prolaktin...Takže to vím jistě, že je v pořádku...aspoň něco :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
omlouvám se, že tu pořád vypisuju..ale tohle jsem našla!!!

Problém ale nemusí být jen na úrovni hypofýzy. Vyšší hladiny prolaktinu se pravidelně vyskytují například u pacientů s nedostatečnou funkcí štítné žlázy.

Jenže mi nejde do hlavy, proč by to všechno najednou začalo až teď, když se se štítnou žlázou léčím už od dubna a navíc mám ty hodnoty fakt těsně nad hranicí, takže žádnej moc velkej průser tam nebyl...a navíc už minule mi říkala doktorka, že se mi ta struma zmenšila a hodnoty v krvi byly taky dobré...no, ještěže tam jdu před Vánoci,...
26. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahojky holky,
tak já jen krátce, moje vajíčko za týden moc nevyrostlo, mělo centimetr a dneska 1,25, takže nic moc, sliznice pořád 6mm, doktor řekl, že mám přijít ještě za týden a když nepraskne nebo víc nevyroste, tak mi píchne agolutin, a začnu užívat ty léky příští měsíc. takže si přeju, ať už je MS a můžem se snažit. toto je fakt hrozné.......
26. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
laurinko, to mě mrzí... :frowning2: Ale oni tě dají doktoři dopořádku...Já jsem nejprve byla taky nešťastná, že musím brát hormony a tak..a teď se mi po Utrogestanu stýská a vím, že je důležitý...Ono se to všechno spraví a mimísek se pak povede jedna radost! :wink: Hlavní je, že to doktor řeší už teď a nenechá tě jen tak být...Někteří klidně čekají celej roka pak když se nezadaří, teprve s tím začnou něco dělat. Takže je velký štěstíčko, že máš takovýho skvělýho doktora a začne se to řešit hned teď...a myslím, že pak to půjde mílovými kroky a za měsíc dva klidně můžeš být už těhulka!
26. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Teda já se zase skvěle vyspala ... celou noc mi psal smsky bývalý milenec (přítelem bych to nenazvala, vlastně mě akorát využíval). Už je to skoro rok a furt nedá pokoj. Pavel to vzal do svých rukou a dneska za ním zajde do práce. Já si jdu na Vodafone změnit číslo a pokud nezabere ani toto, mířím na policii. Ufff tohle teda naší tečce - pracovní název pro mimíska :slight_smile: - vůbec nepomáhá :frowning2: já jsem strašná cíťa a všechno hrozně prožívám a nervuju se .. no tak doufám, že tohle bylo naposledy, páč mě pak z toho stresu tečka tahá za bříško :slight_smile: :unamused:
Asi založím společnost pro odstranění psychopatických alkoholiků z naší společnosti :grinning: !!!

Jinak teda dneska se snad dokopu do té knihovny a půjčím těch cca 10knih o bejbatech a těhulkování :slight_smile: už se těším, až se s nima naložím do postele a budu číst :slight_smile:

lauri:
To mě mrzí :-/ Ale určitě to bude brzy v pořádku a doktor Ti pomůže!!! a příští rok miminko bude určitě nejpozději :wink: MOC držím palečky!!!

daschi:
Teda to bych neřekla, že někoho tohle potěší :slight_smile: Ale rozumím Ti, alespoň víš, z čeho to může být. No tak držím palce, ať je všechno v pořádku!!! :wink:
27. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Holky, tak jsem blbá

Já jsem se dneska vyděsila kvůli té prasečí chřipce. Jela jsem nakonec do té nemocnice hned na brzo ráno, ale bylo tam docela dost lidí...no, ale hlavně tam bylo pár jedinců, kteří furt kašlali (sice do kapesníku), ale byli očividně nemocní a to mě vyděsilo...Hned jsem si řekla, že určitě si jdou nechat vyšetřit krev na prasečí chřipku a rozhodla jsem se tam nečekat....:slight_smile: Takže jsem blbá a ještě k tomu zas nic nevím :grinning: Ale už jsem se to rozhodla vzdát... Sice jsem dneska měla 36,9, ale myslím, že to prostě nic neznamená... Rozdělila jsem manuálně cykly na fertilityfriendu a budeme se poctivě snažit...Pokud budu těhotná, tak ono se to baby stejně připomene samo ještě víc a pak budu donucena udělat znovu test...Nebo půjdu k doktorce toho 10.12. a ona by mi to už řekla. Rozhodla jsem se přestat se absolutně zkoumat...Nemá to cenu, nechci být z toho vystreslá. Jediná pozitivní věc je v tom, že mi utekl rychle čas do plodných dní :slight_smile:. Prostě to přestávám momentálně řešit a ono se to nějak vyvrbí...V prosinci mi stejnak budou brát krev na gyndě (na hormonální profil) a taky na endokrinologii...Takže myslím, že kdyby něco bylo, tak se to určitě dozvím.
27. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
TĚHULKY:
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 40DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 38DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 38DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení /31 DC (1. cyklus po HA)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 29 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 29DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 22DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 21DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 20DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 20DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 19DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 17DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 13DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 9DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 26 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 28dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 2DC
_____________________________________________________________________________________

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 79DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 73DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 64DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 55 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 49DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní)
27. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj holčiny, ten včerejší fór byl super!!!!!!!!

jinak vítám orchidei, a přeju nám všem ty // pod stromeček :slight_smile:

lauri - vim, ze jsi pocitala s pozitivni zpravou, ale neboj, vse bude dobre. jen proste organismus potrebuje trosku casu. uz vis, jake leky dostanes, nebo ti je da az pri dalsi navsteve? drzim palce, vse bude dobre.

daschičko, sluníčko naše, to mě moc mrzí, že máš pořád takovou nejistotu, a hlavně netušíš, co se s organismem děje. kdy jdeš k doktorce na kontrolu? jinak chválím pozitivní přístup!!!! takže hurá na plodné dny, a ono to vyjde.

jinak já jsem furt strašně unavená, dnes je mi i nějak divně od žaludku, asi z těch všech léků :frowning2: zatím dělám ovulační testy, ale pořád nic, tak uvažuju, zda je možný bifázický průběh teploty jen díky utrogestanu aniž by došlo k ovulaci? :astonished: no za pár dní budu moudřejší. teď mám před sebou docela nárovčný víkend, a den, kdy by měla ovulka dle ff přijít odlétá manžel do Německa, sice na otočku ale ....

janko - hlavně klídek, ať si tečka pěkně roste!!!!! ale jen se dovolím se zeptat, jak dlouho jste s Pavlem?

krásný den kočky!!! a úsměv na tváři :slight_smile:)))))))))))))))
27. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Já jsem si dneska (14DPO) udělala RapiClear a nic, nic, ani duch. Takže za pár dní (podle plánu by to mělo být už dnes) zase spadnu na dno tabulky. :frowning2: Ach jo. Vím, bylo to teprve první snažení (teda druhé, pokud počítám minulý měsíc, kdy jsme ovulaci vůbec neřešili), ale i tak si říkám, abych tady za rok v létě neotevírala diskusi "Snažilky z října 2009 a pořád nic". :unamused: Navíc se nám fak dobře povedlo naplánovat milování, podle FF měl být šance vysoká.
27. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
jessi - nevěš hlavu, určitě si bdueme příští léto povídat o rostoucích pupcích a děsit se porodu :wink: neboj, ono to vyjde.
jinak dle statistiky, i při trefně načasovném milování je šance otěhotnět během jednoho cyklu asi 20% :wink: takže to chce štěstí a trochu trpělivosti .-)
27. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
TĚHULKY:

SNAŽILKY:

monaberuska....22 let...............2 snažení / 40DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 38DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 38DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení /31 DC (1. cyklus po HA)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 29 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 29DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 22DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 21DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 20DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 20DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 19DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 17DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 13DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 9DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažen / 2DC

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 79DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 73DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 64DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 55 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 49DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní)
27. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojte holky, tak ja zase rano ze zvedavosti testovala a duch je o neco silnejsi nez vcera. Tak jsem se rozhodla, ze si odpoledne zajdu k dr, at se na me podiva. Pokud tam nic nebude, tak ho poprosim o pichnuti vyvolavacky.Potrebuju,aby se mi ten cyklus kdyztak srovnal a nebyl takovy silene dlouhy...

jess:neboj, tak dlouho snad nebude cekat zadna z nas!!!!
27. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Jess - přesně takové věci si vůbec nemůžeš říkat...Nemůžeš vědět...třeba se to povedlo, vajíčko splynulo se spermijkou, ale jen se špatně mohly dělit buňky a třeba se to ani nezačalo zahnizďovat a rovnou to zaniklo. Oplozené vajíčko musí udělat tolik úkonů, že je to až neuvěřitelný! Takže nezoufej...ono právě většinou se to nepovede z nějakého takového důvodu...a ne proto, že by ty spermijky to vajo nenašly nebo k němu nedopluly nebo co já vím...Ber to tak...Navíc nemůžeš vědět...Já si díky tomu svýmu "problému" četla tolik diskuzí, dke holky psaly, že třeba vůbec se jim nevylučovalo hcg do moči...nebo že se čárky objevily nejdřív 21 DPO...atd. Ještě neházej flintu do žita. Každá jsme jiná...POdívej se na mě! Já jsem dokonce krvácela (sice divně), ale testy negativní...a pořád mám zvětšený a žilkovatý prsa, bývá mi šoufl, vysoký teploty...prsa mě i bolívají, jsem přecitlivělá...A stejně jsem to nezvdávala. Teď to taky nevzdávám, protože pořád mi to nepřipadá normální, ale už jsem se rozhodla, že to nebudu řešit...budu se chovat jak těhotná, protože tak či tak mně začínají za chvililinku když tak plodné dny a tudíž bych se stejně chovala zodpovědně. Ještě se může přihodit tolik podivností, že ten test je to nejmíň. Mně například má doktorka řekla, že to vůbec nic neznamená, že test se změnil na negativní...Tehdy, jak jsem měla ten minipotrátek. Ona nechala stejně vyšetřit kreva koukla do mě. Doktoři dost těm testům nevěří. A asi mají důvod. Takže ještě nevěš hlavu :slight_smile: 14 DPO nic neznamená...:slight_smile:

Večerničko, děkuju, jsi zlatá! Já jdu k doktorce 10.12. Tak uvidíme :slight_smile: Zatím to opravdu nebudu řešit...Jedině kdyby mě ty teploty fakt už dlouho štvaly :grinning: NAjedem s manžou na snažilkovací režim...Zatím jsem mívala ovu kolem 15 nebo 16 DC, takže se tak budeme snažit..max zkusím udělat ovu testík, když už teda teploty nic neporadí :grinning: Nebojte, budu vás informovat, kdyby došlo k nějaké změně :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
daschiki - byla jsi dnes na té krvi?
27. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Dasch- díky, vím, to josu jen takové myšlenky, kterým se člověk prostě neubrání. Popravdě tenhle měsíc tomu už nevěřím, ale třeba to vyjde za měsíc, co já vím. Já jsem teď měla blbý období v práci, dost stresu, tak snad se to vyvrbí a nebude to tak zlý, já budu víc v pohodě a zadaří se :slight_smile: Moje kamarádka by mohla vyprávět. Snaží se už skoro pět let a pořád nic.... A jak ta je v pohodě. Asi si z ní budu muset vzít příklad :wink: Manžel taky říká, že po prvním snažení je na soudy brzo. Je skvělej :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Sveny - už jsem to tu psala...já jsem zbaběle utekla :grinning: Bylo tam strašně moc lidí a mezi nima i kašlálkové...a to mě docela vyděsilo...vzhledem k tomu, že v jihomoravským kraji dneska vyhlásili už taky epidemii...a prasečí chřipka tu začíná být docela velký téma...Nemůžu si dovolit ohrozit manžela...Takže jsem si radši řekla, že se hodím do pohody a počkám si k doktorce 10.12. Stejnak mi rovnou udělají hormonální profil a koukne do mě, tak to bude nejlepší...A do té doby to beru, že teď budou plodné dny a budeme se snažit...kdyby bylo mimčo, tak supr...a kdyby ne, tak si teď nějaké vyrobíme :grinning::grinning::grinning:
27. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem Vás nestihla, tak po ránu pilně dočítám.

Dashi - s tebou je to úplně drama....furt držím palce a sakriš nepustím, až se konečně ty // ukážou!! (nevím teda, jak s tím budu o víkendu péct perníčky :grinning: )

Katulline - gratulace...uvidíš, jestli Dr. už něco pozná takto "brzo", ale moc přeju, ať má pro tebe radostné zprávy a přesuneš se za námi nahoru

Orchidie - ahoj a vítej :wink:

Holky....jak tu rozebíráte tu prasečí chřipku. Dnes na Novinkách.cz byl článek, že těhule jsou 20x ohroženější :frowning2: . Samozřejmě mám obavy, mamka už očkuje ty vybrané skupiny lidí, ale prý to nikdo nechce tu vakcínu. Lidi mají strach. Já nevím, čemu věřit, jestli je to mediální bublina a protože jsem jinak zdravá, tak bychom to snad s flíčkem zvládli a nebo jeslti se mám doopravdy bát - a dokonce se nechat očkovat. Já tento týden končím první trimestr, tak už bych teoreticky příští týden mohla jít na injekci.
Ale mamka neočkuje ani sebe a mě očkovat nechce taky.Volala si na infekční a mému gyn.Dr., kde se dohodli, že všichni očkování těhulím spíš rozmlouvají a doporučují jim takové ty věci jako nechodit do davu (obchoďáky, kina, MHD), nedotýkat se rukama obličeje a furt si mýt ruce antibakteriálním gelem.....
A pak si vyberte...očkovat nebo neočkovat...já prostě nevím, ale asi to risku bez.
27. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
daee: podle poslední MS, pokud jsem teda tehu, tak jsem dneska 5+2, coz by teoreticky neco videt uz mohl. Podle ovulace,ale tezko rict... A tyky ty duchy muze zpusobovat, tak jak rikala daschiki, ze se proste nevylucuje hcg do krve. Katzdopadne tam odpoledne naklusu,at vim na cem jsem, at uz je to tak a nebo tak...
27. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Daee - já osobně bych do toho asi taky nešla...A spíš bych se snažila kdyžtak víc se držet od těch davů a tak...jenže je to těžký :frowning2: Ale ta chřipka se může vracet ve vlnách klidně i rok...takže těžko říct...Já bych ale z takto narychlo vyrobené vakcíny měla spíš strach, že mi ublíží než pomůže :frowning2: Ono spíš asi ta chřipka by mohla být nebezpečnější, pokud bys měla dýchací problémy (to je až spíš už v pozdějším těhu) nebo pokud bys měla problémy se srdíčkem. Já bych taky do toho asi nešla, pokud jsi zdravá...
27. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
jo a moc moc děkuju za držení pěstiček!!! :slight_smile: Doufám, že perníčky budou i tak vynikající :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Dashi - si říkám. Já jsem snad 1x v životě měla normální chřipku, jinak jsem byla vždycky "jen" nachlazená, měla angínu atd. A možná jsem tu prasátkovou chřipku měla před 14dny, kdy jsem ležela doma s kašlem a rýmou a ani o tom nevím.
Hodím řeč příští týden na gyndě s Dr. a uvidíme, ale jak ho znám, ten mi to nedoporučí.

Jo a ještě jsem chtěla říct, že krevní testy na pras.chřipku se skoro nedělají. jeden stojí přes 8tis. a laboratoře by se totálně zahltily, takže se testují jen náhodné vzorky + těžké případy...jak jsi psala, že si ti lidi ve frontě šli udělat test... :wink:.
27. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
daschiki:
ježiš :slight_smile: co máte s tou mexickou chřipkou všichni? Je to tak akorát výborný farmaceutický lobbing ... :wink:
Vakcíny na chřipku zcela jiného kmenu na to nepomůžou, tak nevím, proč se tím všichni nechávají hromadně očkovat. Minulý rok každý věděl, že chřipka typu xy na Tebe příjde, i když jsi naočkovaná proti chřipce xx a navíc je prokázané, že pokud jsi naočkovaná proti xx a dostaneš xy, tak to poneseš mnohem hůř, protože nemáš protilátky ...
Fakt nechápu, jak pořád uvádějí, kolik lidí na to už zemřelo. Bože!!! Kolik lidí ročně zemře na chřipku, která se nejmenuje ptačí, prasečí nebo třeba žirafí??? To je více než 8 za rok!!! Chřipka byla, je a bude nebezpečná virová choroba, proti které se prakticky nejde bránit. Nezáleží na tom jakého typu je, i když některé kmeny jsou agresivnější. Umřít můžeš v pohodě na nějakou z běžných chřipek, když jí přechodíš nebo máš chorobu srdce atd. což se děje prakticky i teď v případě mexické chřipky.
Ale obavy v normální rovině strachu z jakékoliv choroby chápu :wink: Jeden z důvodu proč jsem třeba teď doma je taky strach z toho, že bych mohla onemocnět a to by asi mimi neslo těžce.. Mám totiž oslabenou imunitu a chytnu všechno, co kolem mně jenom proletí :frowning2: Tím stylem, že v tomto období jsem nemocná prakticky nonstop až někdy do dubna ..
Tak nestersuj a naklusej do té nemocnice :wink: !!! hcg v krvi je pořád stejné jak přes den tak ráno (spíše by mělo pořád stoupat jako ho mimi vylučuje), takže podle mě na lačno být nemusíš ... Držím palečky!!!

No nic holky, mizím do té knihovny :wink:
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky,....no nevím, jsem z toho docela špatná.....
večernice: dal mi clostilbegyt, jeden ráno a jeden večer od třetího do sedmého dne cyklu. ale musím počkat na MS nebo mi ji příští týden vyvolá. prej mám být ráda, že aspoň trochu roste. ale nechápu ty moje teploty, já nechodit k dr. tak si myslím, že jsem těhu, vždyť ten můj graf to jasně říká. ......to mě štve snad nejvíc no....jak mám pak měřit teplotu, když je stejně k ničemu.
27. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
jankabry: pak napiš, co sis půjčila za knihy a jestli se ti líbí, mám zatím jen jednu (STARŠÍ, VYDRAŽENOU Z aUKRA) a chtěla bych si ještě nějakou pořídit...
27. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
27. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
lauri:
To je mi líto :frowning2: nicméně vysoké teploty můžou být způsobeny nerovnováhou hormonů, což Ti doktor prakticky řekl... Ale taky - jak se tak na to koukám, tak dneska máš teprve den očekávané MS a to, že Ti teploty rostly či se držely nad 37 (jak jsi mimichodem psala pár stran zpět mi a ashlee i Ty) neznamená nic, resp. nedá se z toho nic vyčíst. Někomu teploty spadnou pod hranici vysokých teplot až třeba 3.den MS ...
Já Ti moc držím palečky, ať je všechno v pořádku a brzy na Tebe vykouknout ty krásné // :wink: !!!
27. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.