• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahojky holky,
mně dneska teploměr ukázal zase 36,9, tak fakt nevím, už to moc nedává smysl, když to pokleslo, ale MS nepřišla, tak to moc nechápu......

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

jinjin: ty tvoje otázky a pochybnosti jsou normální, já když zjistila, že neotěhotním jen tak, napadalo mě něco podobného.......není dobré se tomu poddávat, ale pobrečet si a těšit se jinýma věcma.....
29. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
jinjin, je jasný, že to, co prožíváš není vůbec lehké a kdo neprožil, těžko pochopí. Ale úvahy o tom, zda příroda ti tím něco nenaznačuje je hloupost. Sama vím, že když mi není zrovna dobře po duši, že mě napadají myšlenky různého ražení - zrovna včera jsem měla krizi, podpořenou těhu hormony, což není žádný med. Takže něco o "prožívání" černých myšlenek vím - i když byly trošku jiného rázu.
Chci říct, že je normální, že se cítíš blbě, ale naštěstí to prostě odezní, slzy to odplaví, manžel tě podrří a bude líp, věř tomu. Příroda ví, proč udělala co udělala, ale není to z důvodu, že bys byla špatná matka, na to ihned zapomeň! Mylsím, že kdo jde plánovaně do miminka, nemůže být špatná matka, protože o tom přemýšlí a uvědomuje si tu zodpovědnost atd. S cyklem a ovulkou si teď nedělej starosti. Nech to být, MS přijde a pak to můžeš začít řešit. Hlavně si teď odpočiň - jak po těle tak po duši, hýčkej se, potřebuješ to. Držím palce, bude líp, věř mi. :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Jejda, já jsme tak ráda, že Vás mám. Moc díky!
29. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Krásný den holky :slight_smile:

daschiki:
Já se ptala přímo bylináře ke kterému si chodím pro bylinky i směsi a ten pravil, že průduškový můžu - složení bude asi všude podobné, ale jen v polovničních dávkách. Lžička na půl litru. Sáčkovaný si udělej místo jeden sáček na 250ml na 500ml a bude to dobrý :wink: Jinak na nachlazení je bezkonkurenční zázvor a Vincentka - ta se dokonce doporučuje v těhu kvůli jódu, tak mám doma zásobu :wink:

jsem na straně 112 :slight_smile: a mizíme na narozeniny skorotchýně :slight_smile: Ráno jsem zadělala těsto na perníčky, linecké a linecké s kakaem a kávou :slight_smile: tak večer napeču :slight_smile: Jinak já měla včera večer teplotu jenom 36,9 tak jsem z toho byla fakt zdrblá .. ale ráno zase na normál :slight_smile: takže v pohodě .. Normálně mám přes den tak 37,3 a teď toto .. no a pak jsem přišla na to, že mi pavel stáhnul topení v pokoji :grinning: zabít!!! :slight_smile:
29. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Jani, děkuju...no já už radši bazálku přestanu měřit..jedině mě to stresuje...Uvidím, jak to dopadne se mnou...Mám strašný strach, že se to bude zas opakovat a čárka nebude sílit...nebo zas zmizí...Holky, tohle je strašný :frowning2: Byla jsem v pohodě, ale teď se začínám bát...Kdykoliv se podívám na testík a vidím tam tu čárečku, jsem strašně šťastná...a pak si vzpomenu, co se dělo minule a vyčítám si, že jsem to sem neměla psát...že kdyby to zas nevyšlo, tak budu zas vypadat jak trdlo, že se těším těším a nic z toho...Navíc jsem hrozěn drblá z toho nachlazení...Jediný, co mě dnes potěšilo, tak čípek, který mám tvrdý a úplně dole...Dnes bych byla (kdybych brala, že nejsem těhu), tak 11 DC...a ovu mívám tak 15 DC...takže 11 DC jsem měla už čípek docela dost vysoko a hodně měkký...Takže to jediný mě pořád drží nad vodou, stejně jako citlivý a žilkovatý prsa...ale přesto mám strašně obrovský strach znovu testovat...Strašně se bojím, že budu zas zklamaná. Možná fakt počkám až k doktorce toho 10.12. :frowning2:

Omlouvám se, že tady zas vypisuju...ale hrozěn se bojím :frowning2:
29. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Daschiki - jestli se to má udržet, tak se to udrží. Kamarádka pár dní po ovu lehla s ošklivou virozou, cpala do sebe Modafen a podobné sajrajty (nevěděla o tom, že je těhu) no a z embrya je už dávno krásná a zdravá 3měsíční holčička :slight_smile:. Jako jo, dávat na sebe pozor, číst příbaláky a šetřit se, aby si člověk v případě neúspěchu neměl co vyčíta, ale zbytečně se nervovat dopředu fakt nemá cenu.
Dej si teplý čaj s citronem, zalez do pelíšku a bude to dobré.
29. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Krásný den holky :slight_smile: ,

Koukám, že tabulka se nám nějak začíná zkracovat....

Já mám teď zase takové období čekání, jestli se zadařilo nebo ne, chybí mi ještě týden do MS, ale už jsem strašně napnutá co a jak...mě tohle čekání asi jednou zničí...

A jak se holky těšíte na vánoce? Už máte nakoupené dárečky?
29. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky,

Dashiki...vím, těžko se to říká, ale zkus být v pohodě..nemyslet n to, co by kdyby. Jak píše Sven, když to má vyjít, vyjde to. A tady jsme proto, abychom se vypovídaly, podpořily se, pomohly si...takže klííídek, jako trdlo rozhodně nevypadáš. Co mám potom říkat já, pořád se bojím, když ne špinění, tak zarděnek v práci, pak prasečí chřipky, pak krvácení, teď jestli screening dopadne a potom si do budoucna určitě zase něco najdu...a přitom vím, že největší pravdu pá Michal, když mi říká...buď v pohodě, užívej si to, dělej maximum, aby flíček byl v pohodě a víc stejně neovlivníš...má pravdu, ale získat napořád tenhle úhel pohledu je pro mě dost náročný :slight_smile:
Každopádně já držím ty palce...a až dojde na další testík uvidímem jak to dopadne
:wink:

Avally...ahoj ahoj...čekání je strašný, vždycky mi přišlo, že utíká 2x pomaleji než ta část cyklu před OVU :grinning:
29. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
A Vánoce : já se těším moc, teď jsem se dívala na Kdopak to mluví 3 a to je právě z Vánoc a zase jsem u toho slzela jak želva, že to bude krásné až příští rok budeme mít pod stromečkem už (snad doufám, že to tak bude) půlroční mimi :slight_smile:

A holky pochlubím se, dárky mám už všechny - teda z 99% objednané z netu - jak jsem teď byla týden doma, tak jsem to všechno pokoupila...když mi Dr. zakázal dlouhé tůry (včetně těch po obchoďákách) pořešila jsem to takto :slight_smile: . Ale nemám (a nebudu) mít dokonale uklizeno, to nezvládnu holt a perníčky budu zadělávat dnes a péct zítra...
29. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj daee,

jéé, ty se máš, že už to máš takhle pěkně nakoupené, já jsem začala teprve včera a mám jen zlomek toho co chci kupovat, ale už mám nějakou představu, tak jen to jít koupit...

péct začnu až příští týden o víkendu, tak snad to taky nějak stihnu, jsem trochu omezená tím, že přes týden fakt nic nestíhám a o víkendech pak vše doháním.
29. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky, já už bych tak moc chtěla toho mimíska :slight_smile:, jeden čas jsem měla takové stavy, že jednou jsem ho moc chtěla a pak jsem si zase říkala, jestli jsem už na to připravená, jakože se změní celý život. A teď když už jsem na něj připravená, tak se bohužel nedaří....
29. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
ahoj holky,dnes mi je zase špatně.My už mame skoro všechny darky na vanoce.
29. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Holky, děkuju. Já vím, že máte pravdu...ale když už se jednou člověku něco takovýho stane, tak má přirozeně obavy a strach i podruhý. Jen doufám že tentokrát to bude dobrý :slight_smile:Kdyby to vyšlo, tak máme jeden obrovský dárek pro budoucí prarodiče už hotový :slight_smile: Pořád chodím tu čárku kontrolovat :grinning: Manžel ji vidí, takže to není jen má halucinace, ale každopádně se bojím testnout znovu :grinning: Ale já najdu odvahu...teď ani nemám u sebe žádný testy, takže ani nemám čím testovat :slight_smile: Tak uvidíme, jestli mě nepřepadne zítra zvědavost, až testy koupím... Teď jsem testovala na tom midstreamu z levnetesty.cz

Pokud jde o Vánoce, tak já jsem jinak dárky taky letos řešila přes internet...Už mám vlastně skoro všechny, ale měla bych taky zapracovat na tom cukroví a na nějaké výzdobě...dneska první adventní neděle a já nemám ani adventní věneček..:slight_smile:

Avally - neboj, dočkáš se určitě brzy!!! My všechny! Hlavně se snaž na to moc nemyslet a ono se povede...Daee chválila moji a manželovu úspěšnost, ale já myslím, že je to především díky měření bazálních teplot, ovulačních testů, perfektně načasovaného tuleníčka...:slight_smile: Určitě se povede i bez takového vědeckého přístupu jaký mám já (nebo hodně z nás tady), ale kdybys chtěla zvýšit šance, myslím, že tyhle tři metody jsou zaručeně nejspolehlivější :slight_smile:
29. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti nakukuju a koukám, že daschiki asi chystá překvapení :slight_smile: Moc držím palce, ať čárka sílí a zůstane pěkně silná!

Jin -- taky mám za sebou tuhle zkušenost, takže chápu jak ti je. Člověka v takový situaci napadají různý myšlenky, ale myslím, že je to hlavně šok a smutek. Určitě to neber jako nějaké definitivní znamení. Je super, že se ti povedlo otěhotnět, to je přece první krok. Tentokrát se stala nějaká chyba, ale může to vyjít hned příští pokus!

Avally - taky jsem teď "čekatelka" :slight_smile: Dneska jsem 8. den po ovulaci, což je super, protože moje luteální fáze (od ovulace do MS) je většinou 9-11 dnů. Tak začínám být napnutá... :slight_smile:
29. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
ahoj holky

jinjin: to je mi moc líto :frowning2: Ale jak psaly holky předemnou - bude to dobré a příště se to povede.
dashiki: no já su napnutá, jak to s tebou dopadne. Každopádně mám velkou radost z té tvojí dvojčárky a doufám, že na dalším testíku už bude pěkně silná :wink:

Měla bych takovou otáku dámy - jsem 33 dc - 5 dní po předpokládaném začátku Ms, teplota 36,9, příznaky žádný, testy negativní. Tomu že jsem těhotná už nevěřím ani náhodou, i když mě teda pěkně dloube bříško a neustále mám dojem že to dostanu. Zajímalo by mě (protože předpokládám, že jste většina z vás braly HA) jak dlouho přibližně trval váš první cyklus po HA. Jsem totiž zvědavá, s jak dlouhým cyklem mám počítat :grinning: Je mi jasné, že je to u každého jinak. Ale chtěla bych už to dostat a docela se bojím toho, že můžu mít třeba cyklus aj 70 dní :astonished:
29. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
jak dlouho jsi brala ha.Ja jen rok a pak když jsem vysadila tak jsem měla cyklus tak 30dní
29. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
ashlee, no asi tři roky
29. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
tak par dní počkej a když nedostaneš ms tak zajdi ke gyn.dr.
29. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
no asi mi nic jiného nezbyde :frowning2: Chtěla bych aby se FF mýlil....
29. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
daschiki: jj, máš pravdu, jednou se dočkáme :slight_smile:.
Právě že já si hlídám ovulku podle ovu testů, teď je to druhý cyklus a tak trochu doufám, že jsme se trefili. Ale na druhou stranu pomalu začím být taková nejistá, vždycky jsem byla docela dost hubená, od mala mám skoliózu, tak se mi hlavou honí cokoliv, jestli někde není problém....no musím myslet nějak pozitivně, zrovna dneska mám nějakou depku :unamused:
Jinak moc Ti držím palečky, aby tam čárka stále byla a jen a jen sílila :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
rowennka: já bohužel neporadím, nikdy jsem HA nebrala....
29. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
helabella: jéé Tobě se čekání už krátí...já musím vydržet ještě týden :sweat_smile:
29. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Krásný podvečer holky

Peču cukroví, pouštím koledy a cukroví systematicky požírám, takže ho asi zavřu na balkon

Přemýšlela jsem hodně nad tím, jak pořád čtu všechny diskuze a tak a došla jsem k závěru, že už si to číst nebudu... Jsem hodně velká cíťa a hodně mě to stresuje. Navíc na všech diskuzích atd. se shromažďují lidi z celé ČR, většinou už někdo s nějakým problémem a mě pak opravdu děsí to, jak na každé diskuzi tak minimálně 30% holek přišlo o mimi a pod. Vím, že jsme tu od toho, abychom si o tom popovídaly, ale na to fakt nemám V reálném životě se člověk s tolika katastrofami nesetká, tady je to tak strašně nahuštěné, že je to až na palici ... a já pak v noci nemůžu spát, když mi teplota klesne o dva stupínky a mám z toho depky, co by kdyby, když se to přece normálně děje tolika holkám. Prdlajz!!! Tímhle se zaobírat nebudu ... věřím tomu, že kdybych si na netu nenašla, že do 12tt je velké riziko potratu a pod., užívala bych si těhu MNOHEM víc :-/ takhle se akorát pořád kontroluju a bojím se
No na radu svého drahého, se na to vyprdnu a co se má stát, stane se Jak řekl, tečka určitě ví, že ho moc milujeme a chce s námi být, takže se nemusím stresovat a mám si to jenom užívat .. a já BUDU Mizím si číst těhu knížky a radovat se z miminka v bříšku a dopéct to cukroví

Nicméně chodit tady pořád budu ,jen se nezlobte, že nereaguju na smutné příspěvky, prosím :slight_smile: nemyslím to zle .. jen se z toho nechci zbláznit. věřím, že mě chápete :wink:
29. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Janko, já tě naprosto chápu a dělám to stejně. Hodlám chodit jen sem na diskuzi a na ostatní kašlu. Už neměřím ani bazální teplotu, protože ráno jsem měla 36,8 a málem mě to zabilo. Až pak jsem si uvědomila, že to mohlo být zimou na chatě, protože v noci se netopilo a mně byla zima i pod tou velkou peřinou, co tam byla. Tam jsem se taky zřejmě nachladila, právě jsem se měřila (ale už jen pod paží...s měřením do pipky fakt sekám :grinning:) a mám 37,4. :unamused:

Piju čaje, ale zatím nepomáhá. Snad poradí ségra jakožto farmaceutický asistent.

Hlavně nám nikam neodcházej, protože věřím, že už tu bude jen a jen veselo :slight_smile:. bude se to hemžit těhulkama. Já tomu věřím a doufám v to. Holky, musím si jít lehnout. Děkuju za povzbuzení...:slight_smile:
29. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...............4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka.......20 let................. 1 snažení /34 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 32DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení / 24DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 23DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 22DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 20DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 16DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 12DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 5DC
jinjin................26 let................3 snažení / 3DC
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 82DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 76DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 67DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 58 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 52DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22........22let................1snažení / 49DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22let................2snažení /43DC (poslední cyklus 28 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 41DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 41DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 41DC (poslední cyklus 41 dní )
30. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Krásné ránko holky,
tak já jsem po týdnu neschopenky zase v pracovním procesu...uvidíme jak rychle zvládnu nabrat správné tempo...prozatím snídám a dočítám vás :grinning: .

Jankabry....já tě úplně chápu a přesně jako Dashiki chodím jen sem a ještě občas mrknu na těhulky z "červen 2010" ale nikam jinam, žádné osudy ostatních na jejích albech atp. už nepročítám protože to by se z toho musel člověk opravdu zbláznit. Michal mi taky radí se na tyhle diskuze vykašlat, že mě to jen stresuje, ale já s tím tak docela nesouhlasím. Mně to i hodně pomáhá, jsem moc ráda, že Vás mám :wink:
30. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
jééé holky mi už tady naskočil 13tt :slight_smile:
30. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno holčeny. Hlavu vzhůru. Nějak to ze mě za ty dva dny splínu úplně (snad) spadlo a mám pocit, že se nic až tak hroznýho nestalo. Jsem pro samé pozitivní zprávičky, od teď už jen všechny budem těhotnět a veselit se. Berme to tak, že statisticky vzato je naplněno co má být a všem flíčkům, miminkám, ještě ani neflíčkům a maminkám se povede báječně :slight_smile: Mějte krásný den a pamatujte, že i když je zamračeno, slunce nad mraky svítí dál.
30. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju všem krásné dobré ráno :slight_smile:
a dobré rozodnutí těhulky i zatím netěhulky, nevyhledvávat všechny možné scénáře, co se může stát, pak by si to člověk neužil. může se stát spousta věcí, ale taky vůbec nic a za pár měsíců na nás bude koukat malý človíček :wink: pak bychom se mohli začít stresovat zcela nanovou. jen ať maj ta naše mimča pozitivní a veselý maminy, pak se narodí skoro s úsměvem na tváři :slight_smile:

a hlavně se to nesmí brát jako odpočítávání dní do ovulky a pak dní po a pak se stresovat testy. možná na to jdeme moc vědecky (občas nám nic jiného sice nezbývá, neboť bychom časování zcela nevychytaly....) ale teď je takové krásné období nadcházejícíh vánoc, vybírání dárečků, pečení cukroví, tak si ten kouzelný čas koukejme pěkně užívat :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojte holky, tak já se hlasim po vikendu. Vcera i dneska jsem si udelala testik, abych zjistila, jestli se vyklube neco vice z toho ducha a uz vcera asi tak do minutky se mi ukazala i druha carka a to dost zretelna. Uplne jsem zirala, jak se to dokaze zmenit po dvou dnech. A dneska bylo to stejne. Za chvilinku to vyfotim a prihodim do alba,abyste mohly kouknout...

Dasch:nestresuj se a uvidis, ze to dobre dopadne a carkla ti bude silit.

Jinjin:mrzi me co se stalo, ale ver, ze priste se to povede a vem si za vzor daschiki, ktera to taky nevzdala a ted je pravdepodobne zase tehotna :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.