• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné dobré adventní pondělí,

Večernice krásně jsi to napsala snad nám ty Vánoce dopomůžou k miminku všem, a když ne snad nový rok příjde s krásnýma zprávičkama :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinjin - mrzí mě co se stalo :frowning2: ale hlavu vzhůru a snad se to o těch Vánocích povede.

Daschiki - tobě držím palečky ať čárečka krásně sílí a miminko s Tebou zatím jen hraje na schovku

Kattuline - gratuluju k sílícím čárečkám a těším se na fotečky.

Já se tu celý víkend neobjevila od čtvrtka jsme malé předělávali dětský pokojíček ale stojí za to. Je krásný, barevný a malé se v něm líbí :dizzy_face: :dizzy_face: tak mám radost i já
30. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
tak jsem vlozila do alba fotku testiku. Tešn vrchni je ze vcerejska a ten spodni je dnesni. Takze snad to bude jen a jen silit :slight_smile:)))
30. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Katullino - nádnerné dálnice - mocinky gratuluje a ať jde vše pořád jak má. Gratuluju maminko :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
dekuji mocky. Strasne me udivilo, ze v patek jsem test musela vselijak otacet pod svetlem, aby toho ducha bylo videt, pak jsem si rikala, ze jsem si to asi nejspise vsugerovala a vcera proste takova silena zmena... Tak snad to bude vsechno v poradku, ve stredu si zajdu na krev kvuli hcg, tak jak mi rikal dra snad se nic spatneho nestane. A jinak se omlouvam za kvalitu fotek, ale mam tady v praci strasne spatne osvetleni a lepe to opravdu nedokazu vyfotit.

Jinak priznaky nemam vubec zadne, jen me celkem casto pres den picha v brisku, takze je videt, ze se tam neco deje, na prsech se mi objevilo par tmavsich zilek, apon si to teda myslim.
Nikomu jsem nic nerekla, nevi to ani pritel, ikdyz asi neco tusi, kdyz ms tak dlouho nechodi. Chtřela bych mu to dat jako dsrek k "vytroci" ktere bude za 14 dní, tak snad to vydrzim :slight_smile:))
30. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
katulline - moc gratuluju!!!! at se vse vyviji jak ma. krasny vanocni darek jste si nadelili :slight_smile:
jinak ja to jednou doma neutajim, bude podezrele, ze si najednou po veceri nedam ani sklenicku vina:wink:

a hlavne ten muj chlap se o to vse docela zajima (co jak kdy....), az je to nekdy na vrazdu :grinning: treba vycetl, ze se ma milovat obden kvuli kvalite spermii... no a ukecat ho v sobotu (dva dny pred ovu) byl tedy poradny vykon. az jsem se nastvala, ze se nehodlam ridit podle nejakeho kalendare, a ze kdyz mam chut, mel by plnit manzelske povinnosti :grinning: no nema to se mnou vzdy snadne :wink:
30. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
tak my se rozhodli to nejak neresit, nemerila jsem teplotu, takze vubec nevim, kdy byla ovu, ale nejspise jsme se trefili. Ja mela po vysazeni silenou chut na sex, takze jsme se snazilkovali fakt skoro denne, nekdy i vicekrat za den. Kdybych mu rekla, ze muzeme jen jednou za dva dny, protoze jsem to vycetla na netu, tak by se na me dival asi jak na blba, ze to az takhle resim...
30. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
a jinak pokud bude vse ok, tak to rodicum dame jako vanocni darek, ikdyz jeste nebudu ve 3 mesice... Vim, ze z toho budou mit silenou radost, na mimco se moc tesi
30. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Katuline -. určo bude všechno v pořádku neboj a uvidíš. že rodičům dáte ten nejrkásnější vánoční dáreček - a třeba i fotečku z UZ :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
30. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
katuline - u nas to bylo prave naopak, to vycetl manzel a chtel se tim ridit. me az takove planovani desi :grinning:
zolik - pokojicek fakt moc povedeny! to mala dostala darecek jeste pred vanoci :wink:
30. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
zolik: no na fotecce by uz snad mohlo byt neco videt, kdybych tam sla tesne pred vanocema. Nastesti dr. je moc fajn, takovy sympatak okolo 40 a neni zaden brucoun, takze snad s fotkama nebude problem. A pokojicek mate moc krasny :slight_smile:

vecernice. my si rikali, ze tedkom ze zacatku to nebudeme absolutne resit a ze pokud by se nedarilo delsi dobu,, tak bychom samozrejme se zacali o to vice zajimat, ale tak snad uz ted nebude treba.

Kdyz jsem byla v patek u dr, byla videt jen hodne vysoko narostla sliznice a jinak nic, proto mi doporucil tu krev na hcg, kdyz test byl skoro neviditelny. Tak snad treba za ty 2 tydny by uz mohlo byt videt vice
30. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
katulline: krása...gratuluju moc!!

zolik: moc pěkný pokojíček...taky bych chtěla takový veselý, barevný....
30. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Hezké dopoledne děvčata :slight_smile:

tak mám nějak pocit, že asi nebudu mít z toho testování nakonec takový strach, protože Tótó (pracovní název našeho miláčka - jinak to znamená japonsky tečka :grinning: To vymyslel můj chlap vtipálek) se mnou pěkně cvičí. Nejenže mám nalitý prsa, všude žilky a ještě bolí, ale dneska ráno mi teda pěkně zvedal žaludek...Umlčela jsem ho rohlíkem a bylo dobře...ale teda docela je mi šoufl...Tak doufám, že je to dobrý znamení a že až najdu odvahu testovat, bude ta druhá mnohem silnější...:slight_smile:

Katulline - moc gratuluju!!! :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlasim zase po vikendu :slight_smile:
Vcera byl na jednicce film Nepolepsitelny a ja to zkratka nedokazala prepnout..Tak jsem rvala jako zelva skoro celou hodinu :grinning: Jsem pako no, mě teď dokáže rozbrečet i reklama na vložky :grinning:
Uz ve stredu me ceka kontrola tak se tesim, co se dozvim :slight_smile: Manzel uz dostal oznameni ze se jako neco deje, tak ted kazdy den chodi s novou otazkou..ted naposledy se snazil vymyslet co by mimi bylo za znameni a mel ohromnou radost ze lvicek :slight_smile:

katulline:gratuluji k careckam :wink:

jinjin: strasne me to prekvapilo, myslim nemile..melas podobny datum jako ja :frowning2: moc preju aby se povedlo mimi znovu..
30. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
ahoj holky,ja se těším na zítra,jdu na tu prohlidku ke gyn.dr. .Tak snad bude všechno v pořadku.

katulline,gratuluji k silicím //
30. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
daschi: urcite ti zesili. Ja ji v patek mela uplne slabounkou, fakt jsem u toho okna uz nevedela, jak ten test natocit,aby to bylo videt a to jsem si pak uz rikala, jestli jsem si to nevsugerovala, ze tam proste je a za dva dny takovy sileny skok...

Jen me tak napadlo, zacala jsem chodit do sauny. Muzu v tom pokracovat a ne bo ne? Na netu to nikde nemuzu najit, tak jestli jste o tom treba nektera neslysela neco?
30. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
katulline:
GRATULACE!!!! Obrovské!!! :slight_smile: Tak to je skvělé! Já to říkala, že z ducha se stanou v cukuletu dálnice :wink: Tak si hlavně užívej těhulkování a hlavně ať jste oba zdraví :wink: !!! No a na přítele nasimuluj MS :slight_smile: předpokládám, že nějak detailně to zkoumat nebude :grinning: Já bych to nevydržela a řekla to .. jsem hrozná držka :slight_smile: ale tak 14dnů .. to vydržíš :slight_smile: !!!
Jinak já byla na utz ve 4+4tt a viděla jsem krásnou tečku :slight_smile: dokonce jsem naše mimi i sama poznala :slight_smile: no krása!!! takže bys už něco vidět mohla .. i když hodně lidí třeba i do 6tt nic nevidí, tak pak třeba nestresuj :wink: ale Ty ho uvidíš, to je jasné!!! :wink: držím palečky!!!
30. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
´holky dekuji moc :slight_smile:

janka: no on mi v patek delal i utz a videl akorat hodne narostlou sliznici. tak me ve stredu objednal na krev, protoze jsem mu rekla, ze test je strasne slabounky, sama jsem to skoro nevidela. Tak jsem zvedava, kolik tech jednotek budu mit. Na jine diskuzi jsem nasla, ze pry jde neco videt az jak je 1000 jednotek. Ale do stredy daleko. A za tech 14 dni, co bude vyroci, by uz treba nejaka fotecka byt mohla, uvidime.
Vidis, to je taky fakt, ze mu reknu, ze jsem to proste dostala a bude, protoze zkoumat to fakt nebude :slight_smile:

Ja mam jen strach z toho vecneho pichani v brise. A jinak chodim porad na zachod, to se mi uz dlouho nestalo a nachlazena nejsem
30. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
katulline:
z píchání v bříšku nestresuj :wink: je to úúúplně normální, mě to takhle píchalo pořád .. teď taky sem tam, ale už jsem si na to zvykla, takže to spíš nevnímám :wink:
Já jdu na krev zítra asi taky :slight_smile: pro klid duše si zajdu jako samoplátce tady do městské nemocnice :slight_smile:
SAUNA: NE!!!!! Jednoznačně!!! v celém těhu do sauny nesmíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hrozí riziko hypertermie - přehřátí organizmu, navíc mimi vyžaduje konstantní teplotu .. a v prvním trimestru bys neměla ani do vody teplejší než 38°C ... takže bazén stačí :wink:
30. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
katuline - ohledne sauny absolutne souhlasim s jankou :wink:
ono se ani pri snazeni suanovani a horke koupele nedoporucujou, nejen nam ne ale ani tem nasim polovickam :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
jejda, a ja tam byla minuly tyden, ale to jsem jeste nic nevedela :frowning2: Takze tedka uz tam urco nepujdu. Jankybry, dekuji moc. No me to prijde az nekdy nesnesitelne to pichani,ale za chvili to zase zmizi. Jen se vzdy modlim,aby mi tim treba nezacinala MS... Taky mam uz asi 3 tydny v kuse vytok. Budu se muset zeptat dr, estli je to normalni. Predtim jsem ho samo taky mivala,ale nikdy ne tak dlouho. Nemyslim si, ze by slo o nejaky zanet, protoze to nepali a ani nesvedi, tak snad to bude ok
30. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
katulline - já taky!! Hustý bílý výtok! Prý je to normální...tak snad jo :slight_smile: Doufám, že tu někdo z Vás teď je. Mí studentíci teď píšou zápočtovej test, co jsem jim připravila :grinning:, tak se budu teď hoďku nudit :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
no já tu tak nakukuju, ale potřebuju jít ulovit oběd :grinning:
30. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
:grinning: A co budeš lovit? :grinning:
30. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
katuline:
píchání podobné jako před či při MS je fakt úplně normální :wink: roztahuje se děloha, napínají se tím vazy ...
Výtok taky úúúplně v pořádku :wink: je to těhuvýtok :grinning: v těhu je to téměř pravidlem. Jen nesmí svědět, pálit a tak ...
a časté močení :wink: opět zcela v pohodě a jeden z příznaků těhu i když i nachlazení, ale ty nachlazená nejsi :wink: já chodím na záchod skoro pořád :slight_smile: a pak toaletu oblažím takovým prd .. a to mám pocit, že mi praskne močák než tam jdu :slight_smile: no příjemné je to těhulkování :slight_smile:

daschiki:
:grinning: tak já přidávám fotky na fejsbůk, našla jsem starý disk tak to doplňuju :slight_smile: a pak se vrhnu asi na ty perníčky konečně :slight_smile: a pak to tad musím uklidit, dát prát pračku, vytřít a zalít květinky a do té doby bude při mém tempu tak šest a přijede Pavlyk z práce a půjdeme na techtle mechtle ke kamarádům :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak to se mi tedkom ulevilo, ze ten vytok je bezny... Ja ho mam jak kdy, nekdy husty, nekdy tekutejsi, takovy nazloutly. A s tim mocenim je to des, presne jak rikas, mam pocit, ze mi praskne mocak a pak skloro nic :slight_smile:. No ja tady budu prudit az do vecera, jsem v praci a nejak nemam do ceho pichnout, tak tady porad nakukuju.

Ted jsem byla juknout na knizky, ze bych koupila pritelovi knizku o tom, ze bude tatka, nekde jsem to uz videla ale tady to nemaji, tak budu muset juknout na netu. Snad teda neco najdu
30. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
daschi, tak jsem ulovila peceny hermelin na vanocnich trzich a to jsem vyrazila na testoviny :grinning: ale strasne me lakaj peceny kastany, tak se asi odpo projdu jeste jednou :wink:
30. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
:slight_smile: V Praze to teď musí být o Vánocích krásný, co? Já jsem v Brníčku ještě nestihla na trhy zajít, ale už se moc těším, až vyrazím...Hermelínku si ještě užívej, protože jakmile budeš těhulka (což bude velmi brzy), tak už nebudeš moct :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Katulline taky moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka.

Holky vím, že je to úplně mimo mísu, ale nevíte některá, kde se dá sehnat kokosová moučka?
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky, omlouvám se, ale pro jistotu jsem smázla svoje foto...
30. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.