• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschi - to me taky napadlo, tak jsem ho rychle zbastila. delam v centru Prahy, takze to mam pod nosem, ale bez toho snehu to moc vanocni jeste neni ..... ale u jednoho stanku uz hrali koledy, tak jsem se chca nechca musela zacit hned usmivat :slight_smile:
jen tedy netusim, kdy letos napecu, kdyz tak koukam na Janku, tak zacnu byt nervozni ... vikend mam plny a ted dalsi uz budeme stehovat a zarizovat .... :frowning2: tak jsem chtela letos zredukovat pocet cukratek, a vyslo mi kupodivu sedm druhu :grinning: min si proste nevyberu :wink:
30. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Janko, chci se zeptat - jak se Ti povedlo udělat si tak krásnej blog? Já bych si tam chtěla taky vložit později ten pregnancy ticker, ale nevím, kam mám ten odkaz vložit nebo kde začít psát své poznámky...poradíte mi holky?

Maciol, ráda bych ti poradila, ale já jsem zcela jasný internetový nákupčí, takže já bych zřejmě i tu moučku hledala na netu :grinning:
30. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
:grinning: Večerničko sluníčko, nebuď nervózní :grinning: Já nemám v bytě ani jednu vánoční větvičku, natož nakoupený na cukroví...Přitom bych strašně ráda, ale nějak to nezvládám...teď odpočívám, abych si nepřitížila a nezpůsobila zvýšení teplotky...o víkendu pořádám palačinkovou párty :slight_smile: a příští víkend jedu do Vídně. Pak už je poslední víkend před Vánoci :grinning: Takže...asi tak :grinning: Janka je hrozěn šikovná...Nechce se Ti přijet na návštěvu i k nám? :grinning: Ještě nemám ani adventní věneček :frowning2:
30. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak 7plechů a totální binec v celém bytě :grinning: dávám si oraz a pak se na to vrhnu ... uuuuuuuuuuuf a do toho se mi ještě rozletělo okno tím šíleným větrem a zhodilo všechny kytky na zem, takže všechny porcelánové podmisky jsou včudu a skleněné květináče s kaktusama taky ... a k tomu všude hlína a písek ... áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :rolling_eyes:
to chce pozitivní přístup :grinning: !!!

daschiki:
nooo ty barvy a odstavcování jsem si našla na jakpsatweb.cz :wink: a pregnancy ticker normálně si vygeneruješ ten svůj podle data porodu a hodí Ti to html kód, který potom vložíš tady.... ale jak se tak dívám, už to tam máš :wink:
jinak schéma stránky včetně barev a odstavců, co se Ti budou někde líbit, si normálně zkopíruj - pravým klikneš a dáš "vygenerovat html kód" nebo "view page source" :slight_smile: nebo tak něco tam mít musíš .. a to pak zkopíruješ a v tom maglajzu písmenek a znaků najdeš ten původní text a přepíšeš si ho sama ... to bude asi nejjednodušší .. klidně použij můj kód mi to je fuk :slight_smile: je to jednoduché, když se v tom zorientuješ .. ale orientace chvíli trvá :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
vecernice, daschiki:
:grinning: :grinning: :grinning: chá chá .. holky to je ale tím, že já sedím doma :wink: Mám individuální plán ve škole a angličtinu doučuju z domu, takže jsem si řekla, že ze začátku, dokud mi nebude lépe a tak, raději zůstanu doma. Hlavně proto, že mám oslabený imunitní systém a jak kolem někoho projdu, hned to chytnu, takže chodit do školy a jezdit denně mhd to by mě asi kleplo ...
Adventní věneček nemám taky a to jsem floristka ... fakt se stydím :sweat_smile: ale zítra se na to vrhnu, slibuju!!! :slight_smile: konečně vytěpu ty květináče s uschlýma muškátama a udělám do nich zimní aranžmá. Do bytu zatím nějaký svícen a z křídlatky udělám stromeček a něčím ho polepím. Doufám, že to naši kocouři ale hned nezlikvidujou :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
holky, tedka nejak nechapu, kde mam vlastne vsechno napsat,abych si tam tu tabulku taky mohla vlozit :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Katulline - jen pro info, dneska poctivě piju 2,5litrů (aby mi Dr. zítra na kontrole zase nevynadal, že trápím mimi žízní a budu mít málo plodové vody) a počítám si návštěvy WC...o ráda jsem byla 9x a chystám se právě na jubilejní desátou návštěvu :grinning:.
Bříško mě tahalo za začátku, pak asi měsíc pauza a poslední týden zase jo, dneska je vůbec nějaký velký :grinning:

Dashiki: ať žijou rohlíky - jedině rohlíky mě zachránily od nevolností.

Jo a holky normálně poslední týden mi není zle!!! A vůbec jsem taková nabítá energií (asi z těch hormonů). Jo a taky pozoruju, že toho začínám víc jíst...dneska jsem slupla oběd včetně polívky a ještě jsem měla hlad :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
jankabry: ten tvůj popis, jak napsat to albíčko....hmmm, ztratila jsem se ve třetí větě....musím to prostudovat doma v klidu :wink:

Jo a holky...držte mi prosím zítra na kontrole moc palce (ať je všechno ok a třeba už nám i vysadí ty prášky) a úplně nejvíc na nás myslete ve středu na screeningu a odběrech krve....díky!!!
Ashlee - držím i tobě při zítřejší kontrole a ostatním, co třeba taky jdou :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
daee: a jeje, tak to u me bude s tim pitim asi trosku problem, mam nekdy problem vypit 1,5, litru :frowning2:

Uz jsem prisla na to, jak si udelat tu tabulku,ale nevim, kde pak mam zkopirovat tu adresu :frowning2:
30. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
katulline.
noo.. klikneš si na pregnancy ticker, který se Ti líbí, případně nějaký najdeš na netu a tam bude pak něco jako "Make my own ticker" A Ty tam vyplníš svoje předpokládané datum porodu. Vyhodí Ti to html kód, který si vkopíruješ tady do svého alba, resp. do textu k albu :wink: a toť vše :sunglasses:
30. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Daee - no že bychom byli i my rohlíkoví? :slight_smile:I když...já se tady chovám už jak kdyby to bylo vše jistý, zakládám si blog a kdesi cosi a přitom se to klidně zas může zvrtnout... :unamused: Měla bych přibrzdit...Ale mně to dělá hroznou radost se v tom hrabat a číst si a dělat grafíky a tak...Tak si říkám, že budu dělat to, co mě těší...:slight_smile: A když se něco stane, tak se to tak mělo stát, ale já budu spokojená, že mám už pěkně nachystané stránečky :slight_smile:

Jinak Daee moc gratuluju ke vstupu do 2. trimestru :slight_smile: Kamarádka říkala, že tohle období si užila nejvíc...prej je to nejkrásnější doba těhotenství...člověku už nebývá tak zle, roste bříško..už nejsou taková rizika...prostě si to těhotenství prý nejvíc užila :slight_smile: tak přeju, ať se Ti daří !!

Janko - prosím Tě a jak si můžu vložit metřík? Asi mi bude chvilku trvat než přijdu na to, jak a co tam vložit, ale hrozně mě to chytlo :grinning:
30. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
katulline: to mi povídej....ale minule mě můj Dr. pěkně přísně sjel, že si na to mám dávat pozor a důsledně pít, protože flíčka vidí nejasně, což znamená, že tkáně nejsou zavodněné a že do budoucna bych mu mohla způsobit to, že by měl málo plodové vody....takže já se prostě asi učurám :angry:
Hlavně, aby ti nebylo nějak zvlášť zle...to je horší, než běhat často na WC :wink:
30. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
daschi:
to by mělo být úplně stejné .. prostě vždycky najdeš tu stránku, ze které ten metr chceš, zadáš tam svoje předpokládané datum porodu, potvrdíš to. Vyhodí Ti to html kód, který prostě jenom zkopíruješ tady do textu k albíčku :wink:
30. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
daee:me teda neni zle vubec, zatim myslim, ze nemam zadne prisznaky, jen teda to nehani na wc a porad skubani v brisku. Tak snad to, ze nemam dalsi priznakyx nic neznamena :frowning2: Ja se teda budu snazit vypit aspon ty 2l vody denne, to snad bude stacit
30. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Dashiki - díky jsi zlatíčko!! Kéž by to tak bylo!! Zatím všechno ok, nekrvácíme, nešpiníme, je mi míň zle a cítím se opravdu dobře...jen v pozadí strach hlavně z těch testů na vývojové vady.....už aby fakt byl čtvrtek

Mám v albu takové to plavající miminko, moc se mi na tom tickeru líbí, že mimi tam je ukázané, jak v téhle fázi vypadá...mrkněte kdyžtak ke mě, ale má to tady spousta holek....
Jinak asi se pokusím vložit i takový ten metr...snad na to přijdu...jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
katulline - jasný, 3litry se prostě podle mě nedají vypít, to bych se v tom utopila...Jo a k těm nevolnostem...ani se nenaděješ a ony se ukážou :wink: , ale třeba taky ne, třeba budeš mít kliku a celých 9měsíců se budeš cítit krásně netěhotně!! :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
no, tak ono by to tehotenstvi bez zadnych priznaku asi nebylo ono, ale snad to nebude tak strasne, jak to tady mate nektere vy :slight_smile: To zvraceni a pod. Vzhledem k tomu, ze do prace jezdim MHD, tak bych snad musela jit na nemocenskou hned od zacatku, aby se nic takoveho nestalo :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
daee - gratulace ke stastne trinactce!!!!
jinak k tomu piti - ono se to da naucit :grinning: ja kdysi taky moc nepila, ale pak jsem se to naucila. no a ted chlemtat jako velbloud :wink: asi delam zasoby na horsi casy :grinning: (ale me tak potrapily mocove cesty, ze se neodvazim delsi dobu nepit ... :astonished:)
holky, ja uz chci taky mezi vas do debaty, ted se nemam jak pridat :grinning: ale aspon si vse nastuduju, teda, to jsou veci,. daee, mas tam taky moc pekne mimco!!!!

jinak na peceni se vrhnu asi v patek.... tedy nevim, jak to budu stihat, ale vanoce bez vlastnorucnich cukratek nejsou vanoce :grinning: jen ta vyzdoba to fakt asi nepujde, zatim ani nevim, zda uz budou vanoce v novym, ci ve starym. manzel do toho zacal uz balit, tak se nam po obyvaku vrsi krabice se vsim moznym :grinning: no hlavne at jsou stastne a vesele :grinning:
30. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
vecernice - já se zase nechytám při analýzách grafů z FF a spol. a poklesu bazální teploty...nic si z toho nedělej. V tom já se nevyznám vůbec.
A neboj...na každou tady jednou dojde :wink: po superplodném listopadu, přijde určitě prosinec plný // pod stromeček!!!

Katulline - taky jezdím MHD, spíš jsem jezdila, teď jsme si od našich půjčili druhé auto a už jezdit nebudu. Kvůli chřipkám a tak.
Jinak mě třeba ráno vůbec špatně nebylo, prostě jsem hned ráno snědla půlku rohlíku a dobrý. Mně bylo (a snad už nebude) špatně vždycky pekelně až později odpoledne a večer...
30. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
tak jsem se naladovala pecenymi kastany. bohuzel zrovna do toho mi zavolal klient, takze jsem je dojidala studeny, ale byly vyborny!!!!
30. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
vecernice:
kaštany, kaštany, kaštany!!! Já chci taky!!! Před dvěmi lety jsem bydlela a pracovala v Praze právě v téhle době a byla to teda krááása ... Hlavně ty trhy, miliony lidí a tak :slight_smile: Dárky se mi nikdy nevybíraly lépe. Ale možná to taky bude tím, že jsem měla docela nechutné peníze a k tomu celé dopoledne čas, tak jsem si to nakupování užívala :grinning: ale kaštany si musím koupit a upéct doma ... Nicméně nikdy jsem si je v pze, nekoupila na ulici - jak to tam prodávají? už naloupané? nebo si je horké loupeš sama? to musí být docela šílené, ne?
30. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
jani, loupu sama. prodavaji upecene, a narizle. a byly mnam :wink: takova spravna kaloricka bomba. uz jsme ale taky zkouseli koupit, nariznout a upect na plechu, nejsou zle, ale z ulice lepsi :wink:
jinak kouzlo vanoc sem asi jeste dorazi, zatim ani davy lidi, ale nechci videt, az se vydam nekam pro darky. nastesti pro manzela uz mam vybrany, jen si ho objednat, a zbytek nejak poresim ....sakra uz je to za chvilku, a ja jsem naprosto nepripravena :astonished:
ale ja proste bez vanocni atmosfery neumim vybirat vanocni darky. zato jak zacnou hrat koeldy, tak koupim kazdy kyc :grinning:
30. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...............4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka.......20 let................. 1 snažení /34 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 32DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení / 24DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 23DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 22DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 20DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 16DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 12DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 5DC
jinjin................26 let................3 snažení / 3DC
laurinka............22 let................2 snažení/ 1DC (poslední cyklus 49 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 82DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 76DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 67DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 58 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 52DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22let................2snažení /43DC (poslední cyklus 28 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 41DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 41DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 41DC (poslední cyklus 41 dní )

Ahoj holky,
s radostí velikou se přesouvám do spodní části tabulky, od pozítří jím ty léky, tak nám držte palečky, ať zaberou......a třeba ještě stihneme nádherné překvapení na ježíška..........
30. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...............4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline..........23 let................ 2 snažení / 29.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka.......20 let................. 1 snažení /34 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 32DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení / 24DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 23DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 22DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 20DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 16DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 12DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 5DC
jinjin................26 let................3 snažení / 3DC
laurinka............22 let................2 snažení/ 1DC (poslední cyklus 49 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 82DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 76DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 67DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 58 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 52DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22let................2snažení /43DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 41DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 41DC (poslední cyklus 41 dní )

Snad vam nevadi, ze jsem se pridala k tehulkam, ale aspon jsem ten mesic nejak prijemne zakoncila :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
katuline: to je krása, komu by to mělo vadit, moc moc gratuluju.....
30. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
katuline : moc gratuluju :grinning:.

No, tak ms zatím nikde, teplota 36,8, takže asi nic :slight_smile:. No a karty negativní :grinning:
30. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
katulline:
:wink: už to začíná vypadat, že do konce roku budem všechny pěkně nahoře :wink:

jinak holky já si dneska konečně vzpoměla na to, jak se jmenovaly ty kočárky co v Ostravě pořád potkávám na ulici :grinning: Austin coletto!!! www.coletto.pl nebo http://www.svetkocarku.cz/kocarek-coletto-austin-3.html
Co tak čtu, tak ho všude jenom chválí - lehký, pevný, velká korbička i nákupní taška a ta cena ... 7225Kč celá trojkombinace... takže zatím horký favorit :slight_smile: jen zjistím, jaké splňuje normy co se zdr. nezávadnosti týče a jak nám vydrží v horším terénu sem tam přes léto na horách a tak :wink:
Jinak se dělí o první místo s Easy walker sky, což je teda jiná cenová kategorie - cca 18tis se vším http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-walker-sky.html

Jooo a tak mě napadá - budete používat látkovky nebo jednorázovky? Je to asi brzy, ale i tak :slight_smile:

jinak mám zase obvyklé noční panděro :slight_smile: a nalité prsa .. tedy hlavně to levé ze kterého mi sem tam vyrosí (spíš než ukápne, páč je to fakt jenom taková malá tečička :slight_smile: ) mlíko :slight_smile: to druhé mám po operaci nádoru ve dvorci skoro 4 roky zpátky, tak asi proto zatím nefunguje, ale tak zatím to je jedno :wink: hlavně ať je všechno v pořádku, až bude Tečka na světě :dizzy_face: a taky že bude :wink: !!!
Uklizeno, vypráno, pomyto co do myčky se nevlezlo a jdu si číst, páč chlap se mi dneska zasekl v práci :frowning2: hold má zodpovědnou funkci a je to hlavička makovička nenahraditelná :slight_smile: ale přinesl mi domů večeři z mojí oblíbené restaurace :dizzy_face: láááska :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Holky, potrebuju poradit. MS uz dva dny meska a moje teploty se posledních pár dní drzi proklate vysoko, viz. graf. Cipek je tvrdy, ale je hodne vysoko, skoro na nej nemuzu dosahnout, což by před MS měl být níyko, ne? jenže jsem siDPO dělala RapiClear a byl naprosto negativní. Takže na čem jsem? Myslim, že žádně těhu přiznaky jinak nemam, možná trochu žilnata prsa, ale možna, že jsem to před tím jen nesledovala a zda se mi to....

http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
30. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
14 DPO :wink:
30. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
jess: máš tam psáno 17DPO ne? jestli 17, tak je hodně velká naděje na těhu, jestli 14, tak těžko říct....
jankabry: já určitě jednorázovky.
30. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.