• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
dr. mi řekl že budu platit jen jeden utz a pak už nic platit nebudu.
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
janka:
aha, já se v těch UTZ nevyznám, jen jsem zaslechla, že někdo si platil a tak, ale jestli se v tom vyznáš a 300,- je normální cena UTZ pro samoplátce, tak je dost divný, že Ashlee si to má platit sama...když na to má přece nárok?!?

A jinak určitě si partnera vem s sebou, když se těší atd., tak to každopádně!! Já jsem ti to vůbec nechtěla rozmlouvat nebo tak, jen ten můj prostě se na normální gyndě necítí dobře a doteď flíček byl fakt jenom flíček...ale na tu středu se moooc těší :slight_smile: .

Mno, za dvě hodiny....se začínám bát...ale tak hlavně aby byl zdravej, aby mu to krvácení neuškodilo, ale zatím jsme ok, žádné krvácení ani špinění....tak snad dobrý.
Hlavně se bojím toho zítřka (jdem už na 8,20), aby nezjistili flíčkovi žádnou nemoc....
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
jinak janka...to vybavení u vás...to je krása...ten můj má jeden malej UTZ, ale stačí to, hlavně když je tam flíček vidět...víc nepotřebuju. Na 3D/4D si ale asi zajdu, prodraží se to zase, ale je to památka, že...
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
chtela bych si nechat udelat z krve kolik mam hcg.ale nevim kde to dělaji.
1. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
dnes jsem platila u dr. 50kč
1. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
ashlee:
měli by to i u vás dělat v městské případně krajské nemocnici. Musí tam mít "oddělení klinické biochemie" příp ještě oddělení klinické hematologie. to mají ale podle mě v každé nemocnici :wink: já tam byla dneska a stálo mě to 143Kč výsledek do hodiny max.
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
ashlee:
pokud jsi přímo z Hodonína našla jsem Ti to na na netu - http://www.nemho.cz/oddeleni/oddeleni-laboratorni-mediciny---pracoviste-klinicke-biochemie.htm tam si zavolej a oni Ti už řeknou kam jít a za kolik ..
1. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky. Všem těhulím na kontrolu držím palečky, ať je vše v nejlepčím pořádku. Já byla dnes zase (objednali mě na krev) na Obilňáku (pohotovost) a i když vždycky čekam hodinu, dr jsou moc milý. Honěj mě tam dost často, musim prý ještě dvakrát, zdá se mi to pečlivé. Nu, jen se dr úplně neshodují kdy se můžeme začít zase snažit - jestli dát po tom brzkém potratu pauzu či ne. Názorů jsem našla spoustu, ale žádný článek, který by byl věrohodný nebo to vysvětloval nee. Nečetly jse o tom někde něco sim? Jinak já už jsem uplně v poho, nějak jsem to vzala, jako že to tak mělo být. Jen budu mít strach příště ... jak jsi na tom vůbec Dasch? Kdy budeš/nebudeš ještě testovat? Docela napínavý...
1. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
mam jit na krev kvuli štitne žlaze 16.12. do nemocnice v hodoníně,tak se tam zeptam
1. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky, tak já vyrážím....držte palce :wink:
1. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
daee,držim ti pěsti :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Daee - taky strašně moc držím pěsťule - určitě to dobře dopadne!

jinjin - já už testovat nebudu...Nechci se z toho vystresovat...Vím, že to zní až nepochopitelně...nějak ztrácím v testy důvěru...A chci to mít potvrzené doktorkou a posléze z krve. Hrozně se bojím, aby to nedopadlo jak posledně. Jediný, co dělám, je právě ten čípek..a u mě zatím funguje spolehlivě (teda to se zjistí vlastně až příští týden po návštěvě doktorky),ale já ho mám dole a tvrdý. Prsa mám pořád velký a žilkovatý...Ráno se cítím divně. Není to vyloženě, že bych zvracela, ale prostě se cítím taková slabá a není mi moc dobře od žaludku. Stejně ale nebudu testovat. Nějak se bojím. V pátek, jak jsem testovala, byla jsem 20 DPO a byla hoooodně slabá. Bojím se, jestli to není zas nějakej problém. Všechny holky tady našly své tlusté čárky už brzy...No a já 20 DPO, kdy už všechny měly tlustice jak kráva, tak mám sotva znatelnou druhou. Bojím se...Buď se vylučuje málo hcg, což by byl problém...(třeba zamlklé těhu...)nebo ho mám dost, ale nejde mi do moči. I takový případy byly. Prostě radši vydržím do toho 10.12. k doktorce, kde se můžu dozvědět cokoliv...než najít třeba zas negativní test nebo opět slabě pozitivní a pak se až do toho příštího čtvrtka stresovat, co teda to může znamenat a proč to tak je...Radši to budu řešit s doktorkou. Nechám to teď svému osudu...
1. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
jo jinjin, málem bych zapomněla na tvůj dotázek. Co jsem tak četla, slyšela a praktikovala, tak se snažit můžete začít hned. Naopak teď je jak když pohnojeno :slight_smile: a mohlo by to vyjít v pohodě. Čekat se má jedině po revizi dělohy...když by se Ti to embryjko neodplavilo s MS. Takže směle do snaženíčka a moc drřím pěsti, aby to klaplo!!!
1. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj holky, muzu se k vam pridat?
Dnes jsem se konecne dokopala k dr, protoze sem jiz 55DC bez MS ... na ultrazvuku nic, tak mi pichla vyvolavacku a od pristiho cyklu mam brat utrogestan od 15DC, tak sem na to zvedava..berete ho taky nekdo??
1. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
ahoj Terinax,

jasně přidej se do spolku...:slight_smile: Já jsem Utroš brávala od 16 DC na úpravu cyklu a na špinění...A já osobně jsem s ním byla spokojená :wink: Jestli máš čerstvě vysazenou Ha, tak to bývá běžný problém, že holkám se nedostavuje MS, nebo až po strašně dlouhé době...Utroš by ti měl zabrat :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
ahojo teri, vitej mezi nas :slight_smile:
ja utros mam taky, asi jsem na tom byla podobne jako ty. jen jsem k tomu dostala i Estrgen...
tak drzim palce, at ti to brzy zabere.
pokud chces, pridej se do nasi tabulky :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
vecernice: a jak se prosim muzu pridat? jsem tady na Konikovi nova :grinning:
1. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
holky, kdyz uz predelavate tabulku, dejte me prosim zase zpatky mezi tehulky. Rano nekdo zkopiroval starou tabulku :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
teri, staci copy paste, a zaradit se do tabulky s udaji co mame my dle aktualniho DC. vzdy, kdo je tu rano prvni, kazde z nas pripocte jeden den :wink:
anebo napis sve udaje, a snad te prida nejake zdejsi ranni ptace :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
tak ja napisu radsi ty udaje, at to nezkazim :grinning:
21let, 55DC, snad to staci :grinning:
1. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Já právě vstala :slight_smile: dneska jsem totálně kantáre .... a to jsem si slíbila, že tu kuchyni už fakt douklízím :grinning: Takže se tady probouzím a pak jdu na to!!! :wink:

terinax:
Vítej mezi nám :wink: A přeji brzké // :wink: !!!
1. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
jankabry:tak ten spanek ti docela zavidim. Ja uz sedim 9 hodin v praci, pred sebou dalsi 3 hodky a uz tady pomalu umiram. zatim ale jeste nemam az takove stavy, jak tady maji nektere z vas, ze by porad jen a jen spaly :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
to me se moc spat přes den nechce
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás po delší době zdravím. Čtu Vás pravidelně, jen jsem teď měla brigádu a do toho ještě dělám autoškolu, tak nebyl vůbec čas na nějaké vypisování.
Já jsem dnes zrušila brigádu, kterou jsem měla mít až do Vánoc....prostě to už nějak nedávám. Ve čtvtek jsem chytla chřipku (ta byla fakt hnusná), dnes jsem šla opět do práce a prostě jsem celý den cítila, že na to už nějak nemám, tak jsem si řekla, že nebudu prcka prece trápit, když mu je evidentně nejlépe doma. Za těch pár korun mi to fakt nestojí. Já jdu na kontrolu v pátek, tak doufám, že bude vše v pořádku. Ty kontroly po měsíci jsou strašně nekonečné....!
Daee: moc na Tebe myslím, ale věřím, že nám sem dnes napíšeš zase nějaký pěkný příspěvek. Už se strašně těším..... :slight_smile: Rovnou přidej i fotečku, jsem zvědavá, jak prcek povyrostl a napiš nám vše, co jsi vzpomeneš :wink:
jankabry a katulline: ještě jsem Vám asi nepřála, tak blahopřeji!!! Jsem ráda, že se těhulky tak rozrůstají. Ať se Vašim prckům daří.
daschiki: jsem strašně zvědavá, jak to s Tebou dopadne!!!! Ani nevíš, jak moc bych Ti to přála. Jednou jsi tu psala, že nám tím už asi lezeš na nervy (nebo tak něco), ale naopak....já každej večer rychle zapínala net, abych zjistila, co je u Tebe nového. Už mi připadáš jak ordinace v růžové zahradě (nic ve zlém, ale na tu se totiž taky pokaždé moc těším) :slight_smile: Obdivuji Tvoji trpělivost, já bych s testováním určitě nevydržela. No trochu mě zklamalo, že budu muset čekat až do 10.12. jak dopadneš, ale snad to bude mít krásnej závěr.
Terinax: také Tě mezi námi vítám :wink:
Jééé, to jsem se zase rozkecala... Tak teď už budu raději čekat na výsledky od Daee.
1. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
didi21,ahoj u ty jsi měla kdy srdíčko?
1. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
ashlee: já byla u Dr. naposledy v 6+4 tt a srdíčko už blikalo. Ale tím se vůbec netrap, u každého je to úplně jinak a běžně bývá srdíčko v 7. nebo 8. týdnu. Zatím máš ještě čas. A kdy máš přijít znovu na kontrolu?
1. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
ahoj holky
tak včera to už už vypadalo na ms, ale teplota neklesla a ms nikde, tak počkám ještě týden a zajdu si hezky k doktorce na kontrolu. Sice mě při naději drží cosi, ale bylo by dost podezřelé, kdybych byla těhu a 33 den měla testy negativní....
1. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky,
vítám terinax :slight_smile:

Teda ta horní část tabulky se pěkně rošiřuje :slight_smile: Katulline -- moc gratuluju!!!

Daschiki -- myslím, že je dobře, že ses rozhodla být trpělivá (i když tě teda obdivuju, já bych to asi nedokázala :slight_smile: ). Čárka tam byla, i když slaboučká, takže si myslím, že u doktorky vyskočíš pět metrů radostí :grinning:

Já jsem dneska 10.den po ovu, příznaky zatím žádné ani tak, ani tak, teplota nahoře. Tak uvidíme. Normálně by se mi už mělo schylovat k MS, většinou přijde tak 9-11 dnů po ovu.

Janka -- my na obě holky používali látkovky a byli jsme hrozně spokojení. Akorát jsem těď zahlídla, že už je jich zase o milion druhů víc než když jsme je pořizovali před třema rokama my. Dá se na nich pěkně ujíždět :slight_smile: Dokonce to jednu dobu byla i taková závislost, pořád jsem zkoumala jaký jsou novinky, co by se ještě dalo zkusit... takže si dávej pozor :wink: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoooj holky moje, tak jsme doma a hned Vám píšem.... :slight_smile:

V albu máte aktuální fotku prcka....kdepak flíček - už kompletní mimi :slight_smile:.

Dorazila jsem , nejdřív jsme se bavili o tom, jak dopadlo moje vyšetření na kardiologii se šelestem (dobře), že už nekrvácím (sláva), že pořád ještě radši nesmím cvičit (grrrr) a ani se tulit s Michalem (chudák...byl moc rád, když jsem mu to řekla). Budu ještě asi 14ní brát ten Utrogestan a pak ho vysadíme, protože prý už jeho funkci plně převezme placenta.
Pak šup na kozu a vyšetření čípku (je ok), paj vyšetření UTZ....mimi nespolupracovalo, natáčelo se bříškem :grinning: a když už jsem to vzdala, že fotka nebude, tak mávnul tlapkou a obrátil se na bok a ukázal se v celé své délce (zhruba prý 8 cm, s nožičkama asi 12) a mrskal sebou...no kráááása....až jsme doktorovi říkala, ať mi ho tam ještě pár vteřin ukazuje, tak se smál :grinning: :grinning: :grinning: .
Prý je v pořádku, odpovídá velikost stáří a nikde prý není žádný hematom (že by hrozilo další krvácení)

Další kontrola 05.01.2010, prý mám donést ranní moč (prý odteď už na každou kontrolu). Budeme brát krev (zase :frowning2: :frowning2: :frowning2: ). Jo a ještě budeme hlídat protilátky v krvi, bo já jsem B- a Michal O+, což je blbý, i když spíš pro druhé těhu.

Tak holky pouštím k PC Michala, mám povolení jen na pět minut...už přetahuju, ale dneska se za Váma ještě kouknu (někdy během Růžovky) :wink:
1. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Dae -- teda to je krásná fotka!! Fakt opravdické mimi :slight_smile: A 8cm už je pořádný kus!
My jsme s manžou taky opačný rh faktor, vždycky jsem po porodu dostala včeličku a dobrý. Obě holky mají krev po manžovi.
1. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.