• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
didi21,na kontrolu jdu 28.12. to budu podle ms 10+6 ale ovulace byla 19DC
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
daee: gratuluji!!!! Mimísek je moc pěkný. Tý jo, 12 cm, to už musí být na Tobě vidět, ne? Už chci taky na kontrolu....zááávidím :slight_smile: Tak ať se Vám nadále tak daří a ať screning dopadne na výbornou. Držím pěsti!
1. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
daee,krasna fotka,mimišek je pěkny.
1. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
ashlee: vidíš, doktor to asi nějak moc neřeší, když Tě zve taky po cca měsíci, jako všechny. Nemáš se čeho bát, je to prostě normální. A neříkal Ti Dr. kolik mimi měřilo?
1. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
didi,neřikal mi kolik meři.
1. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
didi,a jakej utz di dr. dělal?
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
ashlee: gratuluji k mimiskovi, urcite uz priste bude srdicko :wink:

daee: mimisek jedna basen, uz je to vazne mimi..at je vsechno uz jen v poradku a mimi zdravo..

me to ceka zitra rano, tak se ozvu s vysledkama :wink:
Jinak zamestnavatel me vyhodil, takze doufam ze mu zitra ukazu potvrzeni od doktora a on nebude delat problemy..je to ted samej stres..chudak cervicek to se mnou nema jednoduchy :frowning2:
1. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
me delal utz přes břicho a vim že se da dělat i vnitřní(nevim jak se tomu řika)
1. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
daee-nadherna fotecka, ani bych necekala, ze ve 13. tydnu pujde mimi tak krasne videt, ze uz bude mit tu podobu miminka. To musi byt ohromna radost. Snad se toho taky doskam :slight_smile:

charlott- bud v pohode, vse bude ok. ja jdu taky zitra k dr na tu krav a mozna udela i utz, tezko rict
1. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
ashlee: tak mě Dr. dělala utz ten vnitřní, přes břicho ještě ne. Tak možná proto Ti ještě srdíčko neukázal, myslím si, že není tak citlivý (ale nevím to jistě). Přes břicho dělají utz až když je mimi větší.
charlott: tak to mě mrzí, ale snad to dobře dopadne. Raději se zkus informovat nějakého právníka, jak to vlastně je. Aby Tě zaměstnavatel nechtěl něčím zastrašit.
1. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
holky, vy jste takový zlatíčka! Já jsem fakt strašně ráda, že Vás mám! Až mi bude zas smutno a budu mít pocit, že to dopadne zle, tak si přečtu ty krásné odstavce, co mi píšete. Vůbec jsem netušila, že Vás tak napnu :slight_smile:. Tak to se omlouvám :grinning: Taky miluju happy endingy, tak doufám, že příští čtvrtek Vám jeden takový nabídnu...To začíná být docela vážný - nejen nezklamat sebe, ale i vás :slight_smile: :wink:

Daee - to je tak nádherná fotečka! Už mám zas slzičky...Je vidět, že se u Tebe miminku daří jak v pokojíčku...:slight_smile:

A kde máme Sven? Dlouho mezi nás nezavítala, doufám, že jí chuděrce není moc špatně.

Jinak myslím na vás na všechny s kontrolama a přeji, ať všechno dopadne na jedničku s hvězdičkou.

charlott - to mě mrzí, že je to teď tak špatný ohledně té práce...ale myslím, že s miminkem v bříšku už máš asi priority nastavený jinak a že se nebudeš stresovat...To malý mrňítko je to nejdůležitější a vše ostatní se vždy nějak udělá :slight_smile: Držím pěstičky!
1. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
díky moc všem...mám hroznou radost!!!

....teď ještě ten zítřek, to braní krve a podrobný UTZ, třeba budu mít ještě lepší fotečku :slight_smile:.

didi21---no jo, od včerejška se mi ta moje pneumatika tak jaksi vysunula ven a nejde zatáhnout ani dneska...už mám takové minibříško...ale protože mám dost velký prsa, tak to moc nejde vidět, kdež nemám vyloženě obtáhlý triko :sweat_smile:

charlott - výpoveď mě mrzí :frowning2: , ale jinak zítra držím všechny palce, ať si pohledem na mimi zlepšíš náladu :wink:

Katulline - taky mě to překvapilo, že už má fakt miminkovské tvary, ale úplně nejlepší je, když se pohne...to je prostě fakt zázrak.
Určitě se toho zážitku taky dočkáš!...a vůbec my všechny tady!! Jsme superplodná diskuze... :wink: :wink: :wink:
1. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
daee: no krásná fotečka miminka :slight_smile:. Už je to pěkný kousek :slight_smile:
charlott: no to je pěkně hanebnej zaměstnavatel!!! Ale mimísek ti trápení tisíkrát vynahradí :wink:
daschiki: no jsem napnutá jako struna, doufám a věřím, že to dobře dopadne :slight_smile:

no teďko jsem znova zírala na ten testík ze soboty - jsem prostě strašná, no a najednou jsem vyletěla štěstím, že tam na druhá čárka fakt je. No a teďko se mi zdá, že tam zase není, takže jsem se už opravdu zbláznila :frowning2:
1. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
daee:
týýýý jo to je teda krásný ťuťík!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ve 13tt už je miminko krásně vidět a to Tvoje je teda super :slight_smile: Fakt nááádhera!!! GRATULUJU a držím palce zítra na krvi a dalším utz, ať se zase koukneš jak se prďolka peleší v bříšku :wink: !!!

ashlee:
je fakt zvláštní, že Ti dělal v tak ranném stádiu sono přes břicho. To se divím, že tam vůbec něco viděl... Měl by Ti to dělat vnitřním ultrazvukem, tam jde všechno vidět líp. Vaginální sonda slouží pro lepší orientaci v rozmnožovacích orgánech :slight_smile: a proto když mimi měří tak max. 5mm, používá se tahle. Na sono přes břicho je to fakt strašně brzy .. takže nesmutni, že jsi srdíčko neviděla :wink: mě sono přes břicho dělali jenom na játra :slight_smile: jinak cysty a všechny ostatní věci vždycky vnitřkem, byť to bylo sebevětší, nikdy to přes břicho nejde vidět nebo alespoň tak dobře ..
Tak držím palečky do příští kontroly!!! :wink:

hallabela:
No já právě na těch látkovkách tak podobně začínám ujíždět taky :slight_smile: Máš nějaké doporučení a tak? Jsem přece jenom začátečník a těch druhů je fakt moc :slight_smile:

daschiki:
přesně tak :slight_smile: nenapínat !!! já nechápu, jak to můžeš vydržet :slight_smile: je přece jasné, že tam už budeš mít pořádné koleje a minimálně na krvi by jsi se dozvěděla, že máš v bříšku krásnou fazolku!!! :wink: ale tak co? dozvíš se to příští čtvrtek a už ho i uvidíš :wink:

mizím chrochtat :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
ale byl tam velkej flek na utz videt,ptala jsem se dr. jestli je mimi tam kde ma byt a on mi řekl že je v děloze.uvidim toho 28.12.
1. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
dobrej večír,

teda holky tady jsou dneska krásný zprávičky.

Gratulace jankabry ke krásným jednotkám hcg v krvi

A taky mega gratulka Daee - k bezva kontrole - fotečka je nááááááádherná - máte krásný miminko :dizzy_face: :dizzy_face:

Daschiki - a tobě dál držíme palečky a těšíme se doufám 10 na krásné překvapení.

Hellabella - taky držím pěstičky ať to tentokrát vyjde :wink:

a mě už se to taky blíží ale vidím to opět bledě, příznaky jsou stejné co každý měsíc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dashiki: jééé až do příštího čtvrtku, to budu napnutá ještě pěkně dlouho...ale vytrvám a drřzím pěsti.

A díky všem za pochvalu mimíse...je to náš krasavec nebo že by krasavice??? Nevím, třeba už zítra zjistíme....začínám být pekelně nervózní a zvědavá, až ho uvidíme spolu s Míšou detailně.
Jdem hned na 8,20...tak já potom přijdu poreferovat jak to probíhalo....

Jdu to radši zaspat, ať jsme zítra fit... :wink:

Dobrou noc všem flíčkům, těhulkám i snažilkám :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tý jo, Dae, to je náááádhera. Gratuluju, je to zázrak!
1. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
didi21:jj, ja prave uz shanim nejakeho pravniho zastupce, protoze pan zamestnavatel mi to jak ho znam moc neulehci :frowning2:

daschiki:děkuju moc, mám z toho trochu strach, ale snad me moc nepotrapi :wink:

rowennka: no je to docela mizera, tak uvidim :wink: ale z cervicka mam radost, to zas jo..doufam ze uz se mnou vydrzi :wink:

preju vsem dobrou noc, jdu se vychrupkat at se zitra pan doktor nelekne :wink:
1. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
Charlott, držím palečky, určitě to bude ok. Dobrou noc.
1. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti! Předně daee moc gratuluji ke kontrole a k tak krásnému obrázku. :slight_smile:
Dashiki dále držím palečky a jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
Zbytek holčin zdravím, nějak nestíhám.
Mě je furt nějak stejně blbě, ale po tom mém zvracení minule si říkám, že by mohlo být hůř.
Na včerejšek jsem spala jen 5 hodin. Prostě se v noci probudila a 2hodiny čuměla do zdi,protože ne a ne usnout. Takže podle toho včerejšek vypadal! Usnula jsem už u zpráv, budíka si nenatáhla a dnes zaspala! Takže jsem hned ráno letěla k PC, abych zjisitila jak daee dopadla u MUDr.
Já jdu ke svému gynekologovi zítra, jsem napnutá jak kšandy a doufám, že bude vše v pořádku. Potřebuju ho ukecat, aby mi napsal tu "správnou" žádandku na NT screening, abych to nemusela platit či aspon jen část.
Přeji krásný den, papa a já zas nahlídnu, až bude chvíli čas.
Ve čtvrtek a v pátek budu u kamarádky co má 3měsíční mimi, tak už se na holky moc těším a konečně jí oznámím svůj jiný stav :slight_smile:
2. pro 2009 v 06:11  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...............4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka.......20 let................. 1 snažení /36 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 34DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení / 26DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 25DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 24DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 22DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 18DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 14DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 7DC
jinjin................26 let................3 snažení / 5DC
laurinka............22 let................2 snažení/ 3DC (poslední cyklus 49 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 84DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 78DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 69DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 60 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 54DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22let................2snažení /45DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 43DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 43DC (poslední cyklus 41 dní )
2. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno, holky

doufám, že jsem do tabulky aktualizovala vše, co bylo třeba...kdyžtak zkontrolujte. Katulline, nebyla jsem si ale bohužel jistá datem, kdys objevila ty dvě krásné //, tak kdyžtak pak opravíme dodatečně :slight_smile: :wink:

Dnes jsem neodolala aspoň částečnému pokušení :slight_smile: a změřila teplotu...37 :slight_smile: A to bych teoreticky zítra měla mít ovulaci (před kterou několik dní mívám tak 36,6 nebo 36,5)...čípek sice leze nahoru dolů, jak se mu zachce (to psala i Janka, že jí to dělal :grinning:, tak mně už taky), ale nicméně neměkne :slight_smile: Prsa stále plné modrých žilek :slight_smile:...Takže vás i sebe stále napínám...Doma dva těhu testy, ale nešáhnu na ně ani za nic...Pokud by doktorka potvrdila, že jsem těhu, tak pak bych si je teprve udělala...abych měla "památku" :slight_smile: Kéž by holky...
2. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
krásné ráno děvčata :slight_smile:

Daschiki:
tak to je jasné ... jenom to prostě děláš napínavější, ty potvoro :grinning: !!! ale tak je to lepší :wink: alespoň si užiješ pořádné překvápko u doktorky :wink: Držím palečky!!! už za 8dní :wink: !!!
Já mít doma těhu testy tak na ně čůrám do posledního zbytku :slight_smile: je hezké, jak se tam ta čárečka hned začne objevovat a pak tmavne a tmavne .. vždycky pak jdu hned za Pavlíkem do postele a ukazuju mu pozdrav od Tečky :slight_smile:

sven:
Drrrrržííím palečky zítra u doktora a určitě nezapomeň hned přijít a poreferovat!!! Bude krásná fotečky, už se moc těším!!! :slight_smile:

Jinak holky - řeším dilema: jsme poměrně společensky založení (večírky, hospody, kluby a tak) ne že by nějaké mocné ožíračky, ale prostě pokec s přáteli. Od té doby co jsem těhu, jsme nikde nebyli a Pavlík chodí sám :frowning2: což mě pak docela distancuje, ale přeci ho nebudu držet doma. Vždycky odchází s výčitkama, že mě nechává doma, i když ty ho po pár pivech jistě přejdou :grinning:
Jak se na to tak koukám, tak v Ostravě snad není jediná hospoda, kde se fakt sedí a kecá, kde by se nekouřilo :frowning2: Nechci do žádného "buzerantského" klubíku, kde jsou květinky na stolech a tak ... brrr. Pár podniků, které by mohly být v pohodě jsem našla. Nicméně myslíte, že bych mohla na jeden večer do kuřácké hospody s dobrou klimatizací? Vysedávat doma mě nebaví :frowning2: i když samozřejmě zdraví Tečky je pro mě to nejpřednější!!! pokud vážně škodí, jen se toho nadechnout na pár hodin jednou za 14dní, tak mi je společenský život fuk :wink: hold to budem muset vymyslet jinak ..

Jo v albíčku mám ty knížky z knihovny a všechny můžu jenom doporučit. Určitě si pořídím tu Velkou knihu o matce a dítěti - to je naprosto perfektní knížka. Super encyklopedie pro začínající rodiče. Už vidím, jak bude za dva roky upatlaná a ošaháná z neustálého používání přímo v praxi :slight_smile: a moc fajn je taky Průvodce těhotenstvím - je česká, psaná lékařem a je to tam hezky popsáno všechno. Bez obrázků povětšinou. Zato hodně obrázků a strohý text je v knize Vývoj miminka před narozením. Líbí se mi tam ten seznam vyšetření v průběhu těhotenství s přesným popisem všeho. Jinak to jsou fotky z utz týden po týdnu a pár fotek ...
2. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno holky,
daee, sven a charlott držím pěsti, ať kontoly dopadnou na výbornou. Přijďte hned povykládat a vložit fotečky, ať můžeme ty prcky obdivovat :wink:
rowennka: a nechceš testnout znovu? Třeba by jsi už měla jasněji.
Já jsem stejně zastánce toho, že pokud tam i sebemenší náznak čárky je, tak tam prostě je! Něco jiného je třeba samovolný potrat (to je bohužel druhá, smutnější kapitola), ale sama vím, jak vypadá test, který je jak padlý sníh a nic na něm nevykoukáte. Já si schovala všechny testy (asi i dva negativní) a pak jsem si šla schovat další negativní a druhý den ráno jsem je ze zvědavosti vytáhla a normálně na tom posledním byl miniaturní duch, ale byl tam. No a pak už to jen sílilo (teda pomalu, chce to čas, ale tak to prostě je).
Tak všem držím pěsti, ať se brzy, třeba jen toho miniaturního ducha po limitu dočkáte.... :wink:
2. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ránko,

Daee - držím palečky na kontrole a těším se popř na další krásnou fotečku

Daschiki - my se z toho čekání asi zježíme dřív než ty, už teď jsem pěkně napnutá a to nás čeká ještě týden,než nám prozradíš co a jak. Já bych taky nevydržela a čůrala bych na testíky co by se do nich vešlo :grinning: :grinning:

Sven - držím pěstičky ať to zítra dopadne na 1 a ty máš taky krásnou fotečku fazolky :dizzy_face: :dizzy_face:

charllot - taky držíme pěstičky co to jde :slight_smile:

Holky já už se chci taky přidat k Vám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju krásné ránko :slight_smile:
daee -- nádherná fotečka!!!!
sven i daee - držím palce, ať máte dnes samé pozitivní zprávičky :slight_smile:

a zoliku - ja uz bych taky rada tam nahoru (v tabulce :grinning:).... ale my se tam jednou vyskrabeme !!!!!!!
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Večerničko - jj. musíme doufat, že i my se brzo přesunem nahoru :wink:
2. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Dobre rano vsem :slight_smile:
tak kontrola byla vyborna, pan doktor konstatoval ze je to ukazkove tehotenstvi :slight_smile: byl videt gestacni vak se žloutkovým váčkem a plod je asi 1,5 mm velký :grinning:
dostala jsem pro radost dve fotecky a pan doktor me chce pred vanoci jeste videt, takze další kontrola 22.12 :slight_smile:
je to uzasny, jsem strasne spokojena s panem doktorem, vsechno mi vysvetli, no zkratka parada :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
holky...žádný doufání...to je zákon přírody...:slight_smile: To je jistota :slight_smile: Do března ať už jste nahoře :grinning: Jej a já doufám s Vámi...pořád chodím koukat na tu slabou čárečku na testu...a teď mě moc potěšila Didi, když psala, že i nevýrazná čárečka po limitu platila. No u mně to bylo tak, že já jsem ji tam viděla v ten pátek asi po 10 min. Ale ne jako obrysy...ale prostě jsem měla pocit, že v tom místě to není čistě bílý a že se tam něco rýsuje...manžel samozřejmě neviděl nic :grinning: No a další den ráno jsem se šla na testík podívat a ona tam byla...a tentokrát ji viděl i manžel... Jenže tomuhle se mi nechce nějak věřit..přece existují i falešně pozitivní testy, ne? :frowning2: Nechci se upínat znovu na slabou čárečku takhle hodně po limitu...No...u doktorky bude jasno...
2. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.