• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
charlott - tak rovnou přidávám velikou gratulaci !!!!!
2. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
děkuju moc :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
charlott: tak to jsou super zprávy. Zdá se, že máš fajn doktora a je dobře, že uvidíš prcka ještě před Vánocemi. Třeba Tě obdaruje srdíčkem :slight_smile:
daschiki: nerada bych Ti dávala nějaké naděje atd. Vím, že to nemáš lehké. Ale já jsem tu čárku tam neviděla ani za půl hod, prostě test byl čistě bílý. Objevila jsem ji až druhý den, takže nevím po jak douhé době se ukázala. Byla fakt slabounká, ale vidět byla a pořád je. Škoda, že to nejde vyfotit (ale foťák to fakt nezachytí). Já zase moc nevěřím na falešně pozitivní testy...prostě buď se v těle něco děje (a duch se objeví) a nebo nic (a a tom testu to prostě nevykoukáš). Teda, věřím falešným testům... ale jen těm pochybným značkám. Já měla pokaždé Mamatest a ten se nespletl :grinning:
2. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
však já tomu pořád věřím. jen když si někdy projdu diskuze třeba ohledně clostilbegytu, a to jak se některé páry dlouho snaží, tak je těžší se přesvědčit, ež se vše zadaří v dohledné době. no ale na 15.12. jsem objednaná na kontrolu k doktorovi, tak doufám, že mi pod stromeček nadělí končně nějaké pozitivní zprávy .....

charlott - veliká gratulace, tak ať jste i nadále zcela ukázkoví :slight_smile:
daschi - myslím, že tu na tebe myslíme všechny každý den, a strašně držíme palečky!!!!!!!!!
zoli - jj ono se nám to zadaří. aspoň zůstaneme zatím dole spolum, já tam nechci skončit sama :grinning:
2. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj, tak už jsme konečně v práci a můžeme Vám napsat zážitky

Ráno 08,20 nástup na krev, šílenej šrumec tam byl, spousta těhulek (všechny s doprovodem)...pěknej zmatek, ale všichni (sestřičky i doktoři) moc milí.

Pak za chvilku nastup na UTZ (pro brňačky u MUDr. Čuprové), byl jen vnější a koukala jsem si luxusně na LCD nad lehátkem. Mimísek na nás vystrkoval bříško (případně prdelku)...naproto vyšetření bojkotoval, prostě se rozhodl, že dneska se vyšetřit nedá :grinning: . Paní doktorka ho chtěla donutit k pohybu, tak mi třepala tím UTZ po břiše, ale mimís vždycky jen zahrozil pěstičkou a znuděně se k nám natočil zády :grinning: :grinning: :grinning: , všichni jsme se tam tomu smáli.
Nakonec po cca15min. se zlehka natočil a nechal si zkontrolovat srdíčko, nosní kůstku a šíjové projasnění (máme 1,5, hraniční hodnota je3)....všechno krásné, všechno v normě..juchůůů :grinning: .

Pak bylo třeba ho ještě přeměřit a určit přesné datum porodu, ale to se prostě mimís nenechal, kopal, hopsal, natáčel se i hlavou dolů, ale prostě z boku se neukázal ani za nic...tak to paní doktorta vzdala a poslala nás projít na 20minut, že snad se mimi umoudří. Chodili jsme tam po chodbách jak cvoci s Michalem sem tam :grinning: .
Napodruhé si asi miís řekl, že teda jo, že se nám ukáže a lehl si jak bylo potřeba....máme cca 8cm skrčení, termín porodu posunutý na 12.06. (o dva dny dřív než podle poslední MS).
Dostali jsme fotečku (přidám večer) a objednali se rovnou na konec ledna na velký (pojišťovnou hrazený) UTZ.

Jo a ptala jsem se na pohlaví, ale prý ten náš neposeda prostě nechtěl nic ukázat, takže ani tipovat paní Dr. nechtěla :frowning2: .

Během dneška mi budou volat výsledky krve....tak čekám, ani nedutám..... :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Charlott - mooooc velká gratulace k dobrým zprávám, těším se na Tvoje fotečky a další zážitky!!!
2. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Charlott - gratuluju ke krásné kontrole. Máš opravdu super doktora,když Ti vše vysvětlí a popíše :dizzy_face: :dizzy_face: a je super že Tě chce vidět ještě před Vánoci, aspoň se nemusíš dlouho stresovat :dizzy_face: :dizzy_face:

jj. na Daschiki tu všechny myslíme - ale jdi si udělat ten test :grinning: :grinning: :grinning: nebo nedočkavostí puknem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Večerničko - tak tak - jak jsme si slíbily - držíme zatím dole partu pospolu :slight_smile: :wink: ale i my se nejpozději po Novém roce přehoupnem nahoru :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Deee: velkáááá gratulaceeee!!!! Je to asi super pocit, takhle detailně pozorovat miminko, co? Tak se mi zdá, že máte nějakého malého nezbedu. Asi nemá rád doktory a nechce se jim ukazovat. Škoda, že se k pohlaví Dr. ani nevyjádřila, ale bacha, aby Vám to ten prcek vůbec ukázal :grinning: Asi si bude dělat co chce. Tak aby si to nenachystal pro Vás, jako překvapení u porodu :wink:
2. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
daee,taky gratuluju. Jedna moje znama čekala před rokem mimčo a nešlo zjistit jestli čeka holku nebo kluka,a nakonec to zjistili měsíc před porodem že budou mít holku.
2. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
didi...je to krása, však brzo uvidíš sama (a já si ráda přečtu Tvoje dojmy :wink: ), jen je to teda divoch, jiná paní byla venku hotová za max.8minut a my se tam pachtili dohromady určitě půl hodiny :grinning:

A doufám teda, že příště se ukáže pěkně celej....a nebude se stydět, já do porodu čekat co to bude nevydržím!!! :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
ja už bych chtěla mimiška taky pořadně videt :frowning2: . na kontrolu jdu až 28.12., chtěli jsem to říct rodičum že jsem těhotna o vanocích,budem u rodiču na vanoce.Tak jim to zatím řikat nebudem,když nevim jestli ma srdíčko
2. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
daee - super. a krasne si to popsala, i kdybychom se uz ted netesili, az se zadari, tak po tvem kouzelnem liceni se proste uz nemuzeme dockat. peknej nezbeda, ale to je spravny!!!
2. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky...moooc díky :slight_smile:....přeju všem co nejdřív stejné zážitky.

Teď teda ještě ta krev aby byla ok....když jo, tak to konečně řekneme okolí
2. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
daee:
veeeliká gratulace ke krásným zprávičkám a teď už jenom držím pěstičky, aby výsledky z krve dopadly na jedničku!!! ale tak to je jasné, že dopadnou :wink: !!!

daschiki:
k testu po limitu - vždyť si musíš pamatovat, že i já měla test po limitu :wink: tak půl hodiny a upřímně? Teď tam tu druhou čárku skoro ani nenajdu :slight_smile: je to spíše takové projasnění, obrys nebo tak něco :slight_smile: a koukej jak to dopadlo :wink: !!! Já první testy měla z levnetesty.cz pak Mamatesty a všechno v pohodě :wink: takže buď v pohodě, mamčo :wink: za týden a jeden den, už tady budeš mít fotečku :wink: !!!

charlott:
gratulace k prvnímu utz!!! :slight_smile: máš fotečku? :wink: a jak jste vlastně staří? Já měla poslední ms týden před Tebou :slight_smile: tak jsme na tom podobně :wink: Já jdu na další kontrolu 14.12 a to už bude srdíčko, tak se MOOOC těšíme!!! :wink:
2. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Daee - ty mě vždycky dostaneš...po každé takové nádherné zprávičce zas bulím jak želva :slight_smile: Nemůžu se dočkat, až tohle potká mě a Adámka...Strašně moc Ti gratuluju a moc moc Ti to přeju...vlastně nám všem tady. Ty seš takový náš průkopník :slight_smile: to je super, že se to můžeme takto dozvídat přímo od naší profesně nejstarší těhullky...:slight_smile:

Holky tak to jste mě potěšily...Ten můj test byl ten do proudu moči z levnetesty...Bylo to poprvé, co jsem ho zkoušela. Do té doby jsem měla vždy jen mamatest. Tak se právě bojím, jestli je spolehlivý a jestli to bude platit. Já bych fakt chtěla ukončit moji i vaši zvědavost...protože nebudu samozřejmě popírat, že nejsem zvědavá...Ale strach je po tom minulém zážitku silnější...a nic není tak strašný, jak zjistit, že čárka nesílí a že spíš mizí... Já vím, že to by se asi projevilo i jinak - třeba špiněním nebo krvácením...jak tehdy...ale stejně mám tak strašný strach, že opravdu radši počkám až k doktorce. A třeba když bych byla náhodou těhotná, bylo by vidět už i srdíčko...a zas by ten strach byl o něco menší...Zatím ale opravdu stojím nohama pevně na zemi...- no dobře, tak teda ne - kecám můj čípek ze mě musí mít radost...ojíždím ho co hodinu :grinning::grinning::grinning: A v životě jsem neměla tak v oku vlastní prsa, jak teď :grinning: Ale zatím opravdu nechci vůbec věřit a doufat...
2. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Dashiki: sakriš, to musí vyjít, držím držím, ale teda napínáš nás pořádně

Jo a průkopník to já jsem, jen si někdy říkám, jestli V8m tu už ve snažilkách jako těhule nevadím....když mě je s Vámi tady nejlíp...jsem tu od začátku a všechny jste tu moc fajn !
:slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Daeee- obrovská gratulace k UZ a ke kontrole. To šíjové projasnění máte tak akorát, měli jsme podobné čísílko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mimíšek je opravdu nezbeda, ale dobře že už od mala si do ničeho nenechá kecat :grinning: :grinning:

Daschiki - já se fakt z Tebe zblázním, já bych potřebovala mít jistotu jestli jo nebo ne. Tohle dlouhé čekání by mě asi zabilo :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Naopak! Já jsem strašně moc ráda, že tu jste s náma těhulky a nikam nám neutíkáte...Hrozně mě zajímá, jak to s vámi je a jak to probíhá a navíc - tahle diskuze brzy nebude o snažilkách...budeme tu všechny těhulky...
2. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Dashiki - pravda vlastně....název diskuze se brzy změní z "snažíme se od října" na "rodíme v roce 2010" :grinning:
2. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
zolik - kdy Vám řekli, že čekáte holčičku? Až v tom 20tt nebo dřív?
2. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Zolik - já vím...:grinning: Já právě taky potřebuju jistotu...a vím, že tu mi testy nedají...Jedině že by tam byly koleje jak blázen...a toho se právě bojím, že by to tak nebylo a já bych byla hned zmatená...ta slabá čárka se objevila 20 DPO a to je podle mě fakt docela pozdě...protože ovu jsem měla naprosto určitě 15 DC, takže já se připravuju na cokoliv...A doktorka jediná bude úplně jasný verdikt...Pořád si to počítám...kdyby vajo putovalo do dělohy těch 4-5 dní...pak tam klidně i 4 dny může plavat, než se začne zahnizďovat...To je 8 dní...Pak než se zahnízdí, to nevím, jak dlouho může trvat, ale někde jsem četla, že klidně i 10 dní...což nevím...Tak by to vycházelo na 18 dní...to už by se hcg produkovat mohlo začít...a já našla 20 DPO teprve slaboulinkou čárku.-....nevím no..tohle právě jako jediný mě strašně drásá...jinak bych tomu docela věřila a i možná testovala...ale jsem fakt zmatená. Je pravda, že jak už jsem tu psala, někomu se třeba ani do moče hcg nevylučuje...Ale to už by bylo moc náhod najednou...
2. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
daee: tak to by se nás muselo "odstěhovat z diskuze" víc, takže doufám, že tu holkám snad nevadíme :frowning2:
vidím, že nejsem jediná, kdo je tak netrpělivý, co se týká daschiki :slight_smile: Napadl mě šílenej nápad....Daschiki pošli mi poštou moč a já to testnu za Tebe a pak to pošlu holkám do IP :grinning: Dobrý, ne.....??? Samozřejmě si dělám legraci, nepolezu Ti do soukromí, ale myslím si, že plno holek by výsledek už uvítaly. A jak Ti vlastně je? Pořád stejné příznaky?
2. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Daee- jj. že čekáme holčičku jsem se dozvěděla z výsledků plodovky - bohužel mi špatně vyšly tripply. Jinak by můj bývalej doktor neřekl pohlaví až do 32 tt. Takhle jsem to měla černé na bílém. Jediné pozitivum plodovky - že to co čekáš je téměř 100%

Daschiki - no právě, jak píšeš - já měla ten správnej dálnicovej test tak pozdě - měla jsem slabounké čárčečky. A pak na manžův svátek jsem prubla poslední test a už tam byly dálnice jak vyšité. Obdivuju Tvojí trpělivost já bych to fakt nedala. Jsem prostě buď - je dost pozdě na 2// a nebo tam budou dálnice :dizzy_face: :dizzy_face: a je to tam :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...............4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka.......20 let................. 1 snažení /36 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 34DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení / 26DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 25DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 24DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 22DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 18DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 14DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 7DC
jinjin................26 let................3 snažení / 5DC
laurinka............22 let................2 snažení/ 3DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka........... 24 let.............. 4 snažení / 1DC (poslední cyklus 42 dní )

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 84DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 78DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 69DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 60 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 54DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22let................2snažení /45DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 43DC (poslední cyklus 35 dní)
2. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
:grinning: Dobře, to beru :grinning:...ale kdyby to bylo pozitivní, tak bys mi to řekla! No jo...ale kdyby to bylo negativní, tak bych to poznala, protože bys mi nic neřekla :grinning: Sakra...a jsme zas tam, kde jsme byly :grinning:

No...já mám pocit, že moc příznaky nemám...mám teda dlouhý ten čípek...bělavý výtok, ale ne nijak výrazně... Ty žilkovatý prsa...to je asi tak největší možný příznak...a občas v nich cítím takový pnutí, což je divný, protože to jsem nezažila nikdy ani před ovu ani před MS. No a mám pocit, že mám taky větší žravost...ale to bude spíš tím, že jsem rozežraná :grinning: A někdy po ránu mi bývá tak slabo...nědokážu to vysvětlit. Sem tam mi udělá něco zle...Třeba včera mi strašně smrděla jitrnice, co si Aďa udělal. FUJ. Jo...a ještě jsem strašně nervní...a z toho zas úplně vysmátá...Ale to jsou všechno prostě příznaky-nepříznaky...Na to se nedá spolehnout. Za týden uvidím. Už si plánuju, jak vám sem budu muset psát to zklamání :frowning2:
2. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Daschiki - nééééééééééééé za týden néééééééééééééééé to nevydržíme
2. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: daschiki: vidím, že nás tady všechny napínáš
Hlavně nepřemýšlej, jak nám tu budeš psát zklamání. Ber to prostě tak, že buď a nebo..... My jsme jen zvědavé, jak to vlastně je :slight_smile: A i kdyby to nedopadlo, tak nejsi první ani poslední a musíš věřit v "lepší zítřky".
A snažíte se s přítelem/manželem i teď? Aby jste to měli pojištěné, kdyby jsi těhu nebyla a proběhla ovulka?
2. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Dashiki - já bych to taky nevydržela....tě obdivuju a snad si teda do příštího týdne úplně neokoušu nehty.
2. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
No, já bych se chtěla pro jistotu snažit, ale teče mi z nosu a nevypadám teda zrovna moc atraktivně :grinning:, takže mám pocit, že se do toho manžovi moc nechce :grinning:...Uvidíme no...snad zítra budu vypadat líp a kdyžtak nebude po ovulce...I když zatím jí opravdu nic nenaznačuje...
2. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
¨daschi - o žádném zklamání nám tady psát nebudeš!!!!! já tomu věřím.
to víš jsme zvědavé baby, když nemáme co testovat na sobě, tak bychom nejraději otetovaly celou naši diskuzi :grinning: každý úspěch řijnovek nás zas posouvá dále, a hlavně dle statické pravděpodobnosti se blížíme i my vytouženým čárkám :grinning: ˇ(teď tedy fakt nevím, zda někdo tuto myslšnku pochopí :grinning:)
2. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.