• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jo a těhulky - opovažte se někam od nás přesunout!!! :confused: my vás tady chceme, prožíváme to s váma, a hlavně sbíráme cenné ifnormace. a prostě sem všechny patříme :wink:
2. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
jankabry:děkuji :slight_smile:, fotečku mám, večer jí dodám do alba se vším všudy :wink:No já doufám že toho 22.12 už taky uvidím srdíčko, byl by to krásný vánoční dárek :slight_smile: to já budu napnutá jak struna, jak ti to dopadne:slight_smile:tak pak urcite poreferuj :slight_smile:
a to uz tam jdes s pritelem? ja prave nevim kdy bych ho tam mela vzit, aby to zase nebylo zbytecne brzy...
2. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
teeeda holky, s vama to je tezky. vzdy kdyz pilne pracuju, tak se tu rozkecate, a kdyz se tu objevim, tak tu nikdo neni :grinning: tak ja jdu zas pracovat .... :sunglasses:
2. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Prosim pěkně přidat do party, Zoliku a Vecernice ke snažilkám, nevynechávejte mě jen proto, že jsem vám na chvilku utekla :frowning2: Jinak jsem též napnutá jak struna, jak to s Dasch dopadne :slight_smile: , asi i kvůli sobě, MUSÍ to vyjít, jsi moje naděje Dasch. Byla bych též pro test dřív, ale úplně Tě chápu, asi bych to ve Tvém případě také hodně zvažovala. Človíčka to hryže. Každopádně už jen pár dní, určitě to dobře dopadne :dizzy_face:
A těhulenky bych taky prosila, aby nikam neodcházeli, je to takhle takové veselé, nadějné a navíc poučné! Děkuju Vám všem, že s Vámi můžu sdílet tu radost, vždyť je to táák krááásný!
2. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
sakriš, ať už mi zavolají s těmi výsledky té krve....sedím tu jak na trní!!! :confounded:
2. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
jinjin, my tě vůůůůbec nevynecháváme, naopak budeme ti držet palečky stejně usilovně jako naší Daschiče :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
hurááááááááááááááááááááááááááááá jsme zdravíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
daee:
GRATULACÉÉÉÉÉ!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No já jsem to říkala :wink: !!!
2. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
charlott:
Jojo jdu s přítelem :wink: On se na Tečku strašně těší a byl zklamaný, že jsem nedonesla fotku už z první prohlídky :frowning2: Takže na tohle si vzal volno na celý den :slight_smile: Myslím, že každý otec, má přeci právo vidět tu stejnou krásu - i když rozmazanou a maličkou :slight_smile: tak jako my, maminky :wink: Já neřeším, že by naše Tečka šla vidět špatně nebo tak ... to je jedno!!! hlavně, že je naše a že jí uvidíme!!! :wink: a hlavně hlavně - bude už blikat srdíčkooooo!!! a to si přece nemůžu nechat jenom pro sebe!!! :wink:
Takže v jedenáct na utz, předpokládám, že do té dvanácté budeme na řadě :slight_smile: pak utz, fotečky, slzičky :slight_smile: a pak mi Pavlík slíbil, že mě vezme na oběd do super rybí restaurace nedaleko doktora :dizzy_face: tak se těším moc moc moc :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
jankabry: díky :grinning:...já vím, žes to věštila :wink: , já v to taky doufala, ale znáš to....dokud to neřekne Dr., je tu nejistota

A ten den s UTZ a obědem...to budete mít krásné...užijete si to všichni...to je fajn!!
2. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Gratulace Dae :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: První naše říjnový miminko už má už to nejtěžší období za sebou a má krááásně nakročeno.
Jankabry, taky bych asi chlapa vzala na utz, ať je hezky naměko se mnou, vždyť je to nejméně z polovice jeho práce, no ne :wink: Asi teda až tak v tom 8tt, kdy je to srdíčko, dřív se budu asi moc bát, že to třeba zase nedopadne.
A díkes vecerko.
2. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Daee - GRATULACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: To je paráááááda!!!! Akorát jsem zas na měkko :grinning: Ženská, co to se mnou dneska provádíš? :grinning: Moc moc moc gratuluju!!!
2. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
juj...koukám, že svou mohutnou Éčkovou gratulací jsem vybočila nějak z normálu :grinning:
2. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Dashiki - to neva....myslím, že těch éček je tak akorát :wink:

A já ti říkám, že ty př.týden přijdeš s dobrou zprávou a budu tu slzet já....nad první kontrolou nad srdíčkem atdatd.... :wink:

A jinjin - já tě rozhodně do party počítám (myslím jako my všechny tady), protože Brno a okolí musí držet pohromadě... :wink:. Já počítám s tím, že do Nového roku můžeš být klidně zase nahoře v těhulkách

Stačí mi teď číst, že Charlott dopadla dobře a hned jsem naměkko... :grinning: :cry: :grinning:
2. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
2. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
jankybry: ty pokojicky sou krasny, chtelo by to mit ucet plnej penez a hlavne to mimi :grinning:
2. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Daee -ještě jednou dneska gratulka - nádherná zprávička. hlavně že je prďolka zdravá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jankabry- mi Tě s Večernicí berem mezi sebe neboj :wink:
2. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Janko ty pokojíčky jsou překrásný, ale když si tam ještě domyslím ty rozházený hračky, tak mi příjde, že budou přeplácaný. A navíc je moc fajn vyzdobit pokojíky dětí jejich fotkama a později kresbama aj. Sestra to tak dělá, a i když tam její prďolové mají úplně obyčejnej nábytek, je to hezky barevný a navíc to má takové osobní kouzlo. Nu, já se utěšuju, protože budu ráda, za předpokladu, že se nám mimi podaří, že bude mít svůj koutek (pokojík se tak malému pokojíku ani nedá říct) :confounded: Ale hlavně, že bude nejmilovanější děťátko :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
zolik, myslim, ze spis vezmeme jinjin, jankabry uz nam frnkla nahoru :wink:

jinak ja konecne dopracovala, a jdu domu (asi zehlit, to jsem ted zcela zanedbala :grinning:)
tak přeju všem krásný večer, a zítra zas nějaké další dobré zprávy :slight_smile:

opatrujte se kočky
2. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
jo a myslím, že jsme zapomněly přidat terinax do anší tabulky, a to sem včera dávala své údaje :wink: tak to prosím někdo ráno doplňte :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
večernice - a jo vidíš! To jsem to popletla :slight_smile: Tak přidíme Terinax zítra

kočeny já nevím, co se to zas děje, ale neskutečně mě píchá vlevo v podbřišku... :unamused: Jak moc vás to píchalo, když jste o tom psaly? Tím nechci říct, že ej to roztahování dělohy...stejně tak by to mohla být i ovulace...i když to spíš ne, vzhledem k tomu, že čípek je dole a po hleníku ani stopy...buď je úplně sucho nebo hustý bílý (omlouvám se za detailní popis). Nevíte, z jakýho jinýho důvodu by mohlo píchat v levým podbříšku?
2. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
daee - moooc gratuluji ke krásným výsledkům z NT screeningu :slight_smile: Doufám, že tě budu brzo následovat. Zítra jdu na normální kontrolu ke svému MUDr., tak aspoň drobka doufám uvidím a budu trošku klidnější. Ale podle toho, jak mi je furt zle, tak bude asi v pořádku :slight_smile: .
A buď ráda, že prcek dělal "fóry" - aspoň jsi ho mohla déle sledovat - ta paní, co tam byla 8 minut, tak ta se určo nestačila ani vzpamatovat a byla pryč :slight_smile:. Moc se těším na fotečku.
2. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
daee: tak to jsou super zprávy. Móóóóc Ti gratuluji !!!! Tak už to můžeš vykřičet do světa! A až budeš mít chviličku, tak přidej fotečku. Budu se těšit!
sven: budu na Tebe zítra myslet, tak nám pak napiš taky nějaké hezké zprávičky.
2. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ani jsem si nevsimla, ze jste me dnes nepridali :grinning: radsi jak snazilka bych byla v te vasi tabulce jako
tehulka :unamused:

daschiki: me obcas picha taky v podbrisku, spis na prave strane, obcas na leve..ale cim to je jsem jeste nevypozorovala
2. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky

daee: moc moc gratuluju ke krásnému výsledku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

did21: no zkusím testnout znova, ale nějak to musím vychytat, protože se nedostanu pro test jinam, než do lékárny na poliklinice na které pracuju a už jsem si je tam u stejný ženský kupovala 3x a po čtvrté už tam fakt nejdu :grinning: Ještě by to řekla šéfové a byla bych bez práce :grinning:. Ale pošlu si tam kolegyňku :slight_smile:.

No holky netuším, jestli jste někdo blbly tak jak já, že byste se opovážili takové ptákoviny, že byste počůrali už jednou použitej test, ale já jsem taková divná :grinning:. A byly tam dvě čárky - druhá slabá, ale je tam. No ale není to průkazné, takže musím sehnat někoho, kdo mi sežee test a testnu :grinning:
2. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
rowennka: tak to je zvláštní... :grinning: O tom jsem neslyšela a asi by mě to ani nenapadlo. Ale fungovat to může, proč ne? Ale raději bych zkusila testnout nějakej novej. No vypadáš nadějně :wink:
daschiki: ještě k tomu píchání v podbříšku. No mě se roztahovala děloha fakt krutě. Měla jsem v podbříšku strašné křeče několikrát za noc. Přes den nic. Takže já Ti asi moc neporadím. Já nějaké jemné píchání fakt neměla.
2. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
no máš pravdu, koupím nový :wink:
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
didi - tak aniž bys tušila, právě jsi mě zas potěšila :grinning: Ono je to toiž vážně docela silné píchání...Už asi půl hodiny... Pak to zas třeba chvilku je v klidu a pak zas...Hm hm hm...no, tak snad to není nějaká cysta nebo tak...To už fakt ne

rowennko - mně by to teda taky nenapadlo,a le na druhou stranu bych mžná i věřila..mně se totiž zdá, že seš adeptka na těhu...od první chvíle, cos psala, jak ti šla teplota nahoru...budu na tebe myslet a držet pěstičky!

terinax - neboj, do 3 měsíců už tam budem všechny a budeme tu už diskutovat ejn o těhu příznacích, ultrazvucích a fotkách miminek :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
daschiki: děkuju za krásný povzbuzující slova :slight_smile:. No ale když se mi mrkneš na graf, tak tomu už zase není tolik co věřit. Ale zase na druhou stranu - jsou holky, kterým to po ovu stoupá a nejsou těhotné a na jedněch webovkách jsem našla holky, kterým FF nenašel ovu a nestoupalo jiím to a těhotné byly :slight_smile:

jo a daschiki: nechceš sebe i nás přestat napínat a zkusit to :wink:? Nneboj chápu že se bojíš, jen jsem to zkoušela. Ale ty prostě těhu seš, já to vím :wink:
2. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
2. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.