• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
rowennka: taky sem zkousela dvakrat stejny test a podruhy sem tam carku videla, bylo to dokonce v pondeli :grinning: ale v utery mi dr delala ultrazvuk a nic tam nebylo tak nevim :frowning2: kazdopadne zkus dalsi test :wink:

daschiki: diky, snad to vyjde, doufam ze v lednu najdu vytouzene carky nebo aspon v unoru..v breznu mi totis konci smlouva v praci a pak nevim jak by to bylo se snazenim :frowning2:

Holky neberete naka utrogestan??
2. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
terinax: to je mi moc líto :frowning2:. A krev ti nebrala? No jestli by byla ještě slabučká, tak by to přece nemusela vidět ne? nebo já se v tom moc nevyznám :frowning2: Bohužel s tím utrogestanem ti moc neporadím - neberu ho totiž. Jinak moc držím pěsti k // :wink:
2. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
rowennka: no dala mi vyvolavacku s tim, ze but to dostanu nebo to podpori tehu, tak se modlim aby MS nedosla, i kdyz moc tomu neverim no :unamused: a dala mi prave ten utrogestan na srovnani a ze ,,pry´´ lip otehotnim, ale zase sem cetla, ze kdyz neprohne ovulace do zacatku brani utrouse tak utrous ji zabrani..a ja ho mam brat uz od 15DC..a ovulku nevim kdy mam no..s temi mymi rozhozenymi cykly :frowning2:
2. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
rowennko - dneska chtěl i manžel, abych to zkusila...Chvilku jsem byla nalomená, ale pak jsem si řekla, že ne... Nezlobte se holky, není mým úmyslem Vás napínat :slight_smile: Jen jde opravdu o to, že se bojím výsledku...Vše mi nasvědčuje a říká, že bych mohla být těhotná... Na druhou stranu slabě pozitivní test tu už byl...A jak to dopadlo... Já už teď uvěřím jen doktorce, pokud uvidí něco v děloze...Já se bojím, že by ty testy byly pořád slabý nebo negativní, nebo falešně pozitivní...a pak to čekání do čtvrtka a dělání si planých nadějí by mi ubližovalo mnohem víc, než když si ty naděje dělám teď a pak budu mít jistotu, že to, co říká doktorka je pravda. Ať už je jakákoliv. Takhle bych měla tendence se obelhávat, když by ty testy byly negativní. Jedině by mě to stresovalo... Radši si ten týden počkám...Pak už budu vědět definitivně. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
terinax - ohledně toho Utroše...Utrogestan je pouze přírodní progesteron....takže připravuje sliznici na uhnízdění vajíčka...Je naopak velmi prospěšný. Ohledně te ovu jsem o tom taky četla, ale není to tak docela pravda...Možná jí zabrání zezačátku, kdy nestihne proběhnout a už se zvýší teploty (i dkyž myslím, že by to nemělo ničemu bránit...na prasknutí folikulu má myslím vliv estrogen...)...každopádně úkolem Utroše je cyklus srovnat a tím pádem ti jakoby tu ovulku posune dřív...třeba přesně na ten 14 DC. Doufám, že jsem to vysvětlila nějak smysluplně :slight_smile: Aspoň takhle jsem to pochopila já od své doktorky. Mně Utroš jedině pomáhal...A doktorka mi říkala, když sjem ho začala brát, že pokud nechci otěhotnět, mám dávat pozor, prootže Utroš je podpora těhu..právě kvůli tomu, že dorůstá sliznice tak jak má
2. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
rowennko - ještě k tomu grafíku...škoda veliká, žes začala měřit až tak pozdě, protože bohužel když nemáme pro porovnání se začátkem teploty, je strašně těžké to interpretovat :frowning2: Pak je taky už super, když člověk měří dlouhoa může porovnávat vzájemně své grafy...Já už teď třeba ani neměřím, protože vím, že jsem zatím vždycky mívala ovu 15 nebo 16 DC. Takže to k tomu směřuju :slight_smile: No, uvidíme, jak to s Tebou dopadne. Moc držím pěstičky!!
2. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
daschiki diky za objasneni :wink: prave, ze sem se vsude docetla neco jinyho tak sem z toho jelen, ale kdyz i dr rikala ze by mohl pomoc, tak si rikam, ze ona asi vi co dela :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
já si myslím, že ti doktoři určo ví, co dělají...Aspoň ti dobří :slight_smile: Tak doufejme, že máme dobré doktory a ví, co dělají...já jsem naopak byla nešťastná, když mi moje doktorka teď vysadila Utrogestan po tom, co jsem minulý cyklus otěhotněla a neudržela to embryjko. Řekla mi, že ho nemám brát, když mi to očividně neudržel. Já si ale myslím, že za to Utroš nemohl. To vajíčko se prostě špatně uhnízdilo nebo spíš asi špatně dělilo...uhnízděný už muselo být, když mi vyšly slabě pozitivní testy...naopak Utroš to držel. Jen jsem pak začala špinit a když mi vzali krev, už bylo vidět, že hcg kleslo. Tak jsem ho hned přestala brát a pak se to hned spustilo. Takže já Utrogestanu věřím i přes tenhle zážitek :wink:
2. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Krásné ráno holky,

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...............4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka.......20 let................. 1 snažení /37 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 35DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení / 27DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 26DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 25DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 15DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 8DC
jinjin................26 let................3 snažení / 6DC
laurinka............22 let................2 snažení/ 4DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka........... 24 let.............. 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 42 dní )

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 85DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 79DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 70DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 61DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79.......30 let...............2 snažení / 55DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22let................2snažení /46DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 44DC (poslední cyklus 35 dní)
3. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka........20 let................ 1 snažení /37 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 35DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 27DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 26DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 25DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 15DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 8DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 6DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 4DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 42 dní )

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 85DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 79DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 70DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 61DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 55DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka.......... 28 let............... 1 snažení / 44DC (poslední cyklus 35 dní)

Pěkné ráno holky.
3. pro 2009 v 07:41  • Odpověz
daee: moc moc gratuluji ke skvělým zprávičkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
Holky brňandy, k jakému doktorovi chodíte? Jen pro zajímavost :wink:
3. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak ja jdu ze zpravama ze vcerejsi kontroly. Testiky delam ted kazdy den, a dle meho carka pomalu sili vic a vic. sestricka mi vzala krev a ja prosila jeste dr at mi udela i utz, jestli uz treba nepujdu neco videt. Nevidel vubec nic, jen ze mi sliznice z minueho patku porostla o dalsi 4mm. Ptala jsem se ho, proc nejde nic videt, kdyz jsem uz podle MS v nejakem 6 tydnu a on mi rikal, ze takhle se to nemuze brat, ze pri MS jsem prece neotehotnela a ze to tak vidi na 4tyden a ze si mysli, ze to tehotenstvi bude. Zitra si mam volat pro vysledky z krve, tak jsem zvedava. Rikal, ze bych mela mit okolo 300 jednotek, ze se to takhle okolo toho 4. tydne pohybuje. tak jsem teda opravdu zvedava.

Jinak vam moc holky gratuluji k dobrym vysledku, je to super :slight_smile:))

A kdyby nekdo predelaval tabulku, tak // jsem nasla 29.11.
3. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
katulline:
MOOOOC DRŽÍM PALEČKY!!!! URČITĚ TO VYŠLO :wink:

daschiki:
jojo mě píchá občas vlevo, občas vpravo, občas uprostřed :wink: takže neboj, je to normální a patří to k tomu :wink: je to jiná "bolest" než při ovu .. tedy alepoň u mě :wink: Jsi jasná, mamčo :wink:

My byli včera u kamarádů, co jsou spolu 10měsíců a v září se vzali :grinning: tak jsme je inspirovali na bejby a oni nás na svatbu :slight_smile: a tak Pavel po cestě domů na parkovišti pokleknul a zeptal se mě, jestli si ho chci vzít :grinning: no já padám ... takže svatba s bříškem :slight_smile: krááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to určitě všechno dobře dopadne!!! :wink:
3. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky,
dlouho jsem tady nebyla, už od včerejška užívám ten clostilbegyt, do neděle a další pondělí 14. jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli už tentokrát ovulace přijde. abysme si mohli naložit ten nejhezčí dáreček pod stromeček.
3. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno. Tady se to hemží skvělými zprávičkami! Tak Katulince držím palečky, ať se miminko v bříšku pěkně zabydlí nejméně na dalších 8 měsíců a Jance moc gratuluji :slight_smile: (I když podle mě by se mělo gratulovat chlapům, že jsme jim na to kývli, no ne :grinning: )
3. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Jo a k Dr chodím do bílého domu, bartosova.

Laurinko moc Ti to přeju, jsi statečná budoucí mamka a určitě se dočkáš!
3. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Já prostě s Váma budu bulet každej den!!!!! Janko !!!! Já nemám slov!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně moc gratuluju !!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Jess - já chodím na Vinohrady k MUDr. Dobrovolné. Je skvělá!
3. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Jo a Jani - já právě ovulační bolesti nemívám :frowning2: Nikdy jsem ovulaci nepoznala...Takže právě nedokážu ty dvě bolesti rozeznat...Bylo to hodně silné píchání vkuse...asi půl hodiny. No a dneska ráno mě tam zas píchá, ale teď mě píchá právě i trošku vpravo, ale to ej možná už sugesce. Prsa furt žilkovatý...A víc nezkoumám :grinning: Radši :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky, vzdyt ja mam taky skoro slzu v oku :grinning:
janko moc gratuluju, to je jedna zprava lepsi nez druha. tak budete kompletni triclenna rodinka, to je krasne!!!!! moc moc moc gratuluju!!!!

lauri - neboj, po clostiku by mely folikuly pekne narust do patricne velikosti a pak prasknou, pak potkaj spravneho bicikovce a brzy ti budeme gratulovat!!!!

terinax - s tim utrosem - ja ho mam od 15DC cyklu, cely cyklus k tomu beru etrogestan. taky jsem se bala, zda chodi ovulka (natust teploty probehl, ale nemela jsem jistotu, sam progesteron teplotu zvysuje ....), tak jsem tento cyklus vyplacala velke mnozstvi ovu testu, ale jeden byl pozitivni :wink: takze mivam ovulku 2.den brani utrose :wink: takze klidek, vse bude v nejlepsim poradku :slight_smile:

rowenko - zkus testnout, ale dle teplot se mi to na tehu nezda.... ale jak sama pises, grafy jsou zozlicne, at jsou tehu nebo netehu, vcera jsem je zrovna studovala :grinning:

ja uz v noci zas nejak nemohla spat, takze jsem jak mrtvolka :frowning2: a to jsem se radovala, ze po utrosi spim jako detatko :angry:
3. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
jankabry: moc gratuluji k zasnoubení :dizzy_face: . To je krása!!!
My se budeme brát v červnu, teď je jen otázka, jestli u nás bude svatba bez bříška, nebo s bříškem :sweat_smile: .
3. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky,
krásné ráno...tak už pouštíme novinku do světa, řekla jsem to šéfům a pak i kolegům...šéfové moc neskákali, ale chápou to, už tu nebudu muset bývat na služby do 17h, umožní mi i práci z domu a ujistili mě, že se mnou i dál rozhodně počítají, tak se mi ulevilo :slight_smile:.

Jankabry: GRATULUJU moc!!! Takže bude ještě s bříškem svatba? To je teda krásná novinka!!! Už se těším,j ak ti to bude slušet ve svatebních šatech!! Mně se nevěsty těhulky moc líbí
My jsme svatbu radši odložili (měli jsme zamluvený termín 10.04.2010 a to už budu těhotná docela dost a s ohledem na to moje špinění atd.), že počkáme a pak si to užijeme na 100% všichni tři :slight_smile:.

Sven: držím palce na kontrole a těším se na novivnky a aktuální foto :wink:

Katulline: taky gratulace ke kontrole a vesměs dobrým zprávám, krev určitě dopadne dobře a příště už na tebe flíček vykoukne, uvidíš!!

Jessika: já chodím k MUDr. Antonovi na Zámečnickou (u Svoboďáku) už od 15let...
3. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
dobré ránko, teda holky to jsou krásné zprávičky po ránu.

Jankabry -nádhera -to muselo být krásně spontánní, neplánované no prostě super. :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - gratulka k odtajnění :dizzy_face: :dizzy_face: fazolky :dizzy_face: :dizzy_face:

a holky já přicházím taky s jednou malou novinkou : snad jen bláznivou nadějí ale přece - zítra mám dostat MS - a vůbec nešpiním, bříško pobolívá tak trošku jinak a většinou před MS sežeru na co příjdu a teď nic, spíš jím míň než jindy. Že by se i u mě něco dělo?......kéž by. Když ms nedorazí na krásného sobotního Mikuláše udělám testík
3. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
zolik - i ty uz me chces opustit doel v tabulce ? :wink: ne, vazne, moc drzim palecky, at si nadelis pekneho mikulase!!!!
3. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Večečrničko - děkuju moc. Jsem napnutá jak kšandy ale jestli MS bude meškat, jdu do testu okamžitě. jsem zvědavka. A neboj já tě ještě neopouštím, můžu mít vše vsugerované a zůstávám vesele s Tebou dole :wink:
3. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
zolik - tak to budu strašně moc držet pěstičky!!!

Daee - taky gratuluji k odtajení mývalka :slight_smile: Já osobně se strašně těším, až budu těhotná a na reakce rodičů... tchýňka a tchán se zblázní radostí...:slight_smile: a naši myslím taky :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Daschi - díky i já tobě držím co to jde :wink:

musím letět za chvilku přijede děda s babičkou nadělit Terince MIkuláše, tak je jdem vyhlížet

jo a sven držím pěstičky při kotnrole- a těšíme se na krásné zprávy :dizzy_face:
3. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
zolik - zadny takovy, pekne o vikendu posupajdis v tabulce nahoru, ja te dole nechci!!! a nahore mi budes drzet fleka, brzy se tam taky pridam :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Holky, zběžně jsem to tady dočítala. Je to moc krásné, těhulinky, zasnoubení, dobré zprávy z kontrol.
Je to hodně pozitivního a to je moc dobře. Horní část tabulky se taky pomalinku rozrůstá.

Zolik jsme na tom opět úplně stejně jako minulý měsíc. Jsem dneska 27DC a to už jsem minule špinila, teď nic. Teda aspoň zatím. Příznaky na MS nějaké zvláštní nemám, v břichu má sice takový menší tlak jako před MS a vyskákalo mi pár pupínků na obličeji, ale to ještě tu MS nemusí znamenat. Pokud nepřijde do pondělka, jdu k gyndařce na kontrolu, mám už totiž půl roku od vysazení HA. Pokud MS přijde mám ještě jeden termín kontroly na 17.12. a to by jsme s doktorkou už asi zvážily profukování vejcovodů, trpím totiž na cysty a srůsty, možná s tím otěhotněním je problém v tom. Po prqvdě se mi na to vyšetření vůbec nechce, četla jsem o tom jenom samé hrozné věci.

Přeji, aby se to tady dobrýma zprávama jenom hemžilo a přibývalo těch vytoužených //.
3. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Večernice - jasně, kdyby to náhodou vyšlo, tak Ti tam držím místo hned vedle sebe, takže nebudeš dlouho zaclánět dole a pošupajdíš za mnou, jo? :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.