• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jasne jasne, minimalne slibuju, ze pro to udelam co bude v mych (a manzelovych :grinning:) silach :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Dobré ráno holky,
jankabry: moc gratuluji k zasnoubení. Pak nám dej vědět, až budete vědět termín a tak.
Ještě jsem se chtěla zeptat, kolik už jsi toho napekla. Já teď mám docela času, tak přemýšlím, jestli se už mám do toho vrhnout.
Holky, tak už zase někdo testujte :slight_smile: Těšíme se na další těhulky.
3. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka........20 let................ 1 snažení /37 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 35DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 27DC(poslední cyklus 30 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 25DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 15DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 8DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 6DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 4DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 1DC (poslední cyklus 26 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 85DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 79DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 70DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 61DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 55DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka.......... 28 let............... 1 snažení / 44DC (poslední cyklus 35 dní)
3. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se v tabulce přidala zase na konec :frowning2: MS dneska dorazila, ač je teplota pořád nahoře a příznaky MS žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janka -- moc gratuluju k zásnubám! A kdy tu svatbu chystáte?
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak babička s dědou už odjeli, tak vás dočítám :dizzy_face: :dizzy_face:

Maciol - přesně - taky mám pnutí v břichu jak před MS ale mnohem míň intenzivní, žádný špinění, no prostě nic. Nechci ještě nic zakřiknout,nebo se na něco upínat, jen tajně doufám, v krásné zítřky. :dizzy_face: :dizzy_face: Držím Ti pěstičky ať se přehoupnem třeba společně ještě teď v prosinci nahoru a ty se vyhneš profukování a jiným nepříjemnostem :wink:

Helabella - tak to je škoda, snad z toho bude Vánoční uzlík. Držím pěstičky ať je tohle opravdu poslední MS :wink:
3. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holčiny, dám sem link na jeden článek, kde je spousta cenných informací (i když článek je už starší):
http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
3. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, v noci jsem mela krasny sen - zdalo se mi, ze delam test a je konecne pozitivni :grinning: Cely den jsem na to myslela tak moc, az sem zajela do lekarny a test koupila, ale je negativni :grinning: Sem blba, davam zbytecny penize za testy, kdyz na 99% tehu nejsem ..cvok proste :sweat_smile:
3. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
:slight_smile: Terinax, kolikáty jsi DC? Nebo DPO? Třeba může ještě zpozitivnět :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky,
kde jste dnes všechny?
Terinax: budeš se divit, ale mě se tenkrát zdál úplně stejnej sen, ale asi za 2 dny už jsem měla jasno. Byly tam // :grinning: Tak třeba se dočkáš. A kolikátý jsi den po ovulaci?
A co sven? Jak dnes dopadla? Jsem netrpělivá :wink:
3. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
holky ja uz jsem 57 DC a cekam na MS po vyvolavacce, u dr sem byla v utery a delala mi ultrazvuk a tam nic videt nebylo... :unamused: No kdyz to nedostanu tak na krev..ale dnes me poboliva fest bricho, tak myslim ze MS je za dverma :grinning:
3. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
:slight_smile: ajo, tak to jo...tak to Utrogestánek pěkně srovná a příští cyklus už určo skočíš nahoru mezi těhulky :wink:

Nebo je taky možnost ještě ta, že ovulace byla pozdě...a třeba by se to na testu ještě neukázalo....uvidíš, jestli dorazí MS po té vyvolávačce. Mně se to vždycky spustilo tak 4-6 dní po vyvolávačce
3. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Já chodím k Mudr. Kotrbovi do Krpole. Asi rok, někoho jsem hledala a holky ho hodně doporučovali. Jsem zatím moc spokojená, i když jsem tam vlastně byla zatím asi jen 4x. :slight_smile: Vždy jen na rutinní prohlídku.
3. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
daee: v jaké firmě vycháyí matkám takhle vstříct? já že bych se tam nechala zaměstnat :grinning:
3. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
daschiki: ovu vubec nevim kdy byla, jestli taky vubec byla :grinning: Kazdopadne kolem ocekavane MS jsem na papire nasla krvavy hlen, tak sem myslela ze but je to ovu a nebo sem v tom :grinning: ale co to bylo dodnes nikdo nevi :grinning:

Nejvtipnejsi je, ze kdyz jsem se jeste o mimi nesnazila, tak jsem si rikala, jak ty holky muzou takhle blbnout, porad delat testy, hledat na sobe priznaky a podobne.. a ted takhle taky silim :grinning:
3. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Terinax - já mýt takový sen, tak pro ten těhu test letím taky :grinning: :wink:

Daschiki - a co ty ještě nechceš testovat? :sweat_smile: :grinning: :grinning: třeba se mnou v sobotu, když MS u mě nedorazí? :grinning:
3. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
A kde se nám toulá Sven , snad vše dopadlo dobře :unamused:
3. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Holky, jen jsem přidala do tabulky Terinax....neděste se, že u mně došlo k nějaké změně :grinning: Já stále odolávám a netestuju

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 19.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka........20 let................ 1 snažení /37 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 35DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 27DC(poslední cyklus 30 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 25DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 15DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 8DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 6DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 4DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 1DC (poslední cyklus 26 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 85DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 79DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 70DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 61DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 55DC (poslední cyklus 28 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 57 DC (1. cyklus po HA)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 46DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka.......... 28 let............... 1 snažení / 44DC (poslední cyklus 35 dní)
3. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Zolik, zní to lákavě :slight_smile:...ale ne ne :slight_smile: Já to vydržím...už je to za chvilku...:slight_smile:
3. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj,ja mam dotaz na ovu testy
testuju uz nejakej patej den a porad je jen malej duch ani nesili ani nemizi,tak se pomalu zacinam smirovat ze asi ovu nemam,kdyz sem brala dlouho HA tak co bych chtela
myslite ze mi pomuze femigard,piju ho asi 14 dni a chci pokracovat i v testovani na ovu a kdyz nebude tak mam jit ke gyndr?
3. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
HA sem vysadila na konci zari,tak asi jeste moc nefunguju :grinning:
jak dlouho mam cekat pokud se ovu nedostavi tak pul roku?a pak jit ke gyndr,ja vubec nevim
3. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Makinečko bohužel asi nepomůžu, ovu testy můžeš zkoušet třeba máš ovu posunutou, i já jí mám později a to mám cyklus 28 dní. No a Femigard, tu hodně holek chválí ale vlastní zkušenost taky nemám. Možná by jsi měla nahlídnout do diskuze, kde se o tom něco píše. Snad tu taková diskuze je :wink:
3. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj holky

jankabry: moc moc moc gratuluju :wink:

No, takže test negativní, 37 dc, teplota kolem 36,9 :frowning2:
3. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky, jak se mate? Dlouho jsem tu nebyla a nic noveho se ani neudalo :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
jankabry: tak se moc tesim na info z kontroly :wink: a teda rybi restauraci ti zavidim, tady v okoli nic podobneho neni a na ryby ted mam chut porad :frowning2: a samozřejmě moc gratuluju k zasnoubení:slight_smile:je to krásná romantika ta žádost :wink: normálně mi to vehnalo slzy do očí :slight_smile: jsem teď jak fontána.. u nás tedy žádost o mou ručku proběhla ve vaně, tak ani manžel neklekal aby si nerozbil čumák :grinning:

daee: gratuluji, ze jste zdravi, moc vam drzim palce a myslim ze nejhorsi mate za sebou :wink:
jinak tedy tvuj zamestnavatel je uzasny

-jen bych vam rada napsala svou zkusenost, muj zamestnavatel na me asi hodinu kricel a ja nakonec se slzami v ocich podepsala dohodu a odesla..vicemene mi rekl ze jinak mi udela ze zivota peklo a nez se to vyridi soudne tak si na penizky tak dva az tri roky pockam, fakt si na to dejte pozor a kdyby jste chtela nektera poradit vim ted o tom docela dost (prestoze jsem to neuplatnila)

a dobra zprava nakonec - v albu mam tu prvni fotecku :wink:
3. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
ahoj, v rychlosti se hlásím od kamarádky - na svůj net se dostanu asi až večer nebo zítra. NA kontrolo vypadalo vše v pořádku, prcek už mý 48 mm, fotečku dodám později :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
krásné ráno holky :slight_smile:

MOC děkuji za gratulace k zásnubám!!! I když teda musím říct, bavím se, jak jste z toho naměkko :grinning: Já se tomu v tu chvíli spíš smála :grinning: on se zastavil a "Vezmeš si mě?" Já "Poklekni!" on na zemi v tu chvíli a ptal se znovu, já "ANO!!!" on se postavil obejmul mě, pusinky a tak :wink: a pak se odtáhnul a řekl "ty to nemyslíš vážně! Poklekni taky!" :grinning: no tak jsme se tam střídali v klečení na parkovišti po cestě domů z večírku :slight_smile: no jsme blbouni :wink:
Nicméně kdy to chystáme, fakt nevím :slight_smile: začnu to řešit až po kontrole toho 14.12 :wink: Ale tak, aby už bylo hezky. Někde venku by to bylo fajn, na nějakém hezkém místě, vrcholku hory nebo tak něco :slight_smile: Určitě ještě s mimi v bříšku, ať se narodí mamince se stejným příjmením, jako bude mít samo :grinning:
Joooo a večer, když přijel Pavlík z práce, tak mi donesl dva plyšáčky z IKEA - jednoho žabáčka do modra a myšičku do červena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: áááách!! Vyfotím a dám do albíčka :wink:

didi21:
napečeno mám 10plechů - 8pl. perníčků a 2pl lineckého a dneska asi dopeču ty poslední dva lineckého tmavého a zatím šlus :wink: Pak budu péct tak 10plechů slanoví - sýrové "cukroví" a už jenom nepečené nějaké roládky, vosátka a naší rodinnou specialitu - tučňáky :slight_smile: V sobotu se chystám na zdobení perníčků, máma se staví pomoct a donese koledy, tak budem vánočnit :slight_smile:

Jinak teda holky, mi bylo večer "luxusně" špatně ... :frowning2: už vím, co asi nemůžu - syrový, nebo nedodělaný česnek a to já ho tak miluju!!! béééé už je to podruhé, co mě totálně vyřídil ... bylo mi blbě jako prasátko a k tomu se mi točila kébule a zaražené prdy :grinning:, tak mě bolelo bříško... no fakt radost.
Dneska se asi půjdu projít po městě bez peněz a okouknout knížky v knihkupectví pro maminky :slight_smile: a kouknu na časopis Maminka (kouknu=koupím :grinning: ) no a asi neodolám a stavím se podívat na nějaké věci pro bejbata ..

Jooo finská ekoznačka s oblečením pro děti - http://www.skibi.cz/dupacky-body-a-overaly/ Nááááádhera!!! musím mít!!! :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
charlott:
Juuuu!!! krásná fotka mimíska!!! gratulace!!! :wink:
4. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,

Sven - gratulace!!! Už jsem moc zvědavá jaké budeš mít zážitky z NT!! Budu držet palce

Charlott - kráááásnej flíček!!! :slight_smile:
A mrzí mě to chování zaměstnavatele....hlavně se zkus nestresovat a být co nejvíc v klidu...užívat vánoční pohody a toho, že už za rok budete slavit Vánoce s miminkem :slight_smile:

My jsme včera napekli tak 8 plechů perníčků (pečeme je na jídlo a na stromeček k našim a k nám domů, takže jich potřebujeme opravdu hodně :slight_smile:. Od loňska peču i perníkové baňky - je to teda piplačka, ale výsledek stojí za to.
4. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem tu jen na skok, musím valit na autobus a pak k doktorce, moc se těším a snad tu moji chřipku přežil prcek v pořádku. Držte pěsti, napíši večer.
Holky, vy pečete jak o závod, tak to bych už měla asi začít :slight_smile:
sven: jsem ráda, že vše bylo v pořádku a těšíme se na fotečku.
charlott: tak to je teda fakt hnusnej zaměstnavatel, i když takových jako má daee asi taky není mnoho. Hlavně se snaž hodit to za hlavu a moc se tím netrap. Trápil by se i prcek :frowning2:
4. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
jééé holky, vy tu toho mého chlebodárce vychvalujete do nebes....a já si kolikrát říkám, jak je to tu hrozné...asi se nad sebou musím zamyslet :zipper_mouth: . Je pravda, že na oznámení těhu reagoval asi hodně dobře. On je to trošku paradox, my se jako ve vztahu šéf-já hodně respektujeme, ale jako lidi k sobě vůbec nemáme blízko (jako jediní tady si třeba vykáme a i to tak zůstane). Prostě on mě potřebuje, protože lidi mě mají rádi a přináším nové obchody a já ho respektuju, protože mi za to platí podle mých představ a 100% mi důvěřuje. Ale díky bohu za relativně jistou práci v současné době!
4. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.