• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahoj holčiny, přeju krásné ránko.
tak jsem se tu inspirovala vaším pečením a včera si zadělala na tři druhy, a dnes bude péct jako o život, ať to stíhám :wink:
krásný den, navalila se na mě hromada práce :frowning2:
4. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, preju vam vsem krasne rano.

Tak dneska si mam volat pro vysledky z krve a uz ted se toho strasne desim. Ja normalne si tak nejak vsugerovala, ze vlastne ani o zadne tehotenstvi nejde, ze to hcg mi do krve vylucuje cysta, kterou mi dr nasel. A na letaku u tehotenskeho testu jsem vycetla, ze prave ta cysta pak muze udelat ten testik pozitivni. Na druhou stranu ale citim, ze se ve me neco deje, protoze me porad skube v tom brichu, dokonce jsem se dneska vzbudila uz ve 4, jak me bolelo a neslo dale usnout. Jsem z toho fakt jakasi pomatena.

Jankabry:gratuluji k zasnoubeni :slight_smile:)) Ja ani nevim, jak my to vyresime se svatbou, mame ji naplanovanou na 28.8. dokonce mam uz nektere veci zajistene, ale s brichem se moc vdavat nechci, takze bych byla asi nejradsi, kdyby se to cele posunulo az na pozdeji. Zitim teda nic rusit nebudu a podle toho, jak mi to vsechno dopadne, tak se domluvim s pritelem, jak bychom to vymysleli vsechno :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
katuline - drzim palecky, at vysledky dobre dopadnou. pak se ti snad trochu ulevi, a nebudes se takto stresovat:slight_smile:

jinak teri - ja mit takovy sen, tak do toho jdu asi taky, holt kdyz chceme, tak zacneme byt netrpelive, a zvedave :wink:
4. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
holky, tak me uz prisla ta knizka pro pritele a je fakt moc hezka. Jmenuje se to knižka pro tatinky, to pritel bude fakt koukat. Tak mi ted vsechny drzte moc pesti, aby to hcg bylo opravdu tehotenstvi a ne cysta :frowning2:
4. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
katu - drzim vsechny co mam!!!!!!!!
4. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
jankabry - časopis MAMINKA (prosincové číslo s Csákovou na obálce) jsem si už poctivě koupila...a musím říct, hltám článek za článkem, jsou tam docela zajímavý věci, určitě koupím i další, co vyjdou...

Katulline - já jsem Michalovi koupila pod stromeček knížku Ahoj tati - praktická příručka pro nové tatínky (takový žluto-černý obal) asi za 260 Kč....a nahlédla jsem do ní, je hodně vtipně napsaná...tak snad se bude líbit.
Jinak mimi dárky k Vánocům nebudou jsme se dohodli...(jakože já bych dostala monitor dechu a přítel postýlku atd.), nakupovat budeme po Vánocích a tuším, že budoucí babička už začala řádit na Aukru a Mimibazaru :grinning:
4. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
katulline - taky držím pěsti.
A přítel neví, že jsi těhu? Nebo ví? Teď si nejsem jistá, jestli jsi tu nepsala, že sis to zatím nechala pro sebe....?
4. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ta moje se primo jmenuje kniha pro tatinky, taky do ni ted koukam a je moc hezky napsana a hlavne si myslim, ze je tam vse potrebne a pro chlapy celkem laicky napsane. Přisti patek jdu zase na utz a pokud tam neco je, tak uz by to zarucene melo jit videt, takze dr poprosim o fotecku z utz, koupim jnejake pekne pranicko a do toho jeste neco napisu a bude to. Ja nejak neumim delat prekvapeni,ale tohle se proste nabizi :slight_smile: A nasim bychom pak vymysleli pos stromecek neco podobneho, ale to zatim jeste neresim, kdyz neni nic potvrzeno.

Holky, jak roste hcg v krvi? Jako ze kdyz dneska budu mit vysledky a v pondeli bych si nechala vzit znuvo krev, tak jake by mela mit hodnoty? O kolik by se to asi melo za 5 dni zvysit?
4. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, zatim zkuousim 2 mesic vychytat ovulaci...Podle hlenu... BT nemerim a podle ovu testu... je mozne, abych mela ovulaci 12-13 den cyklu, kdyz mam cyklus 30 dni?
4. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
bluemchen - já teda nejsem expert na měření BT, ale myslím, že je to klidně možné...pokud ti to potvrzují OVU testy i hodnoty BT...
Hlavně, že ovulka je... :wink:
4. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, :grinning: :grinning: :grinning:
omlouvám se že Vám lezu do debaty.
Chtěla bych touto cestou požádat o Váš hlas pro mého chlapečka Lukáška, který se nám narodil 19.11.2009.
Hlasovat můžete na veveve.melnicky.denik.cz/miminka/foto-prave-jsme-se-narodili20091127.html dnes do 12.hod.
Děkuji předem moc za každý hlas. Čerstvá mamina :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
bluemchen - standardne lutealni faze trva 10-16 dní, tedy to lze odečíst od délky cyklu. tak by to melo byt nekdy 14-20. ale mas ty cylky pravidelne na den? je mozne, ze tento bude treba o dva dny kratsi, pak by to mohlo sedet.
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Holky diky - ovu testy mi od utery silily, vcera byl prouzek zase slabsi., z cehoz jsem usoudila, ze ovu mohla probehnout vcera nebo dnes tzn. 12-13 den.
Cyklus ani nevim... vysadila jsem prasky v rijnu. v rijnu jsem to dostala za 28 ni, pak za 30...
Hlen jsem zkoumala a po oba cykly byl bilkovy ale objevil se jen jeden den. - Taky nevim, co to ma znamenat :confounded:
Mekkost cipku nejak uz rozeznam, ale prijde mi, ze je mekkci tak 10 dni z cyklu.
a Otvor v cipku nenajdu vubec - neco jsem nasla, ale podle meho je to tam porad trosku otevreny....

Patrim taky k tem blaznum, kteri si mysli, ze jednou se prituli a otehotnim...
4. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
blum - tak to vitej mezi nas :grinning:
podle toho co pises, tak ovu byla, asi budes mit tento cyklus trosku kratsi mozna zas 28 dni :wink: a bud rada ze po HA ti vse tak pekne funguje. tak to bude mimco jen otazkou casu :wink:
4. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Vecernice- Ja bych si to tak hrozne moc prala!!!! no asi jako vsichni - pripada mi, ze vsichni kolem me maji problemy... tak se toho bojim - jinak me je 26 HA jsem brala 10 let - s par pauzama...
Prave jsem vubec nevedela, ze nekdo naky problemy muze mit.. Fakt jsem byla naivni. Pred 2 rokama jsem nasla na teh. testu 2 carky ( vysadila jsem na mesic HA) a v tu dobu jsem se rozchazela s pritelem, se kterym se mimochodem ted snazime... Ale nebylo z toho nic - o tyden pozdeji jsem to dostala... Tak nevim, jestli jsem byla tehu, nebo ne...
Silenost kolik faktoru ovlivnuje teh. Nevis nahodou, jak je to se spermikama? jestli opravdu skodi, kdyz je tuleni kazdy den?
4. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem konečně odevzdala jeden šílenej projekt, tak jdu zase za Vámi. :slight_smile: Koukám, že jste se tu hezky rozpovídaly :slight_smile:

katulline - musím Tě uklidnit...děvče zlatý, vůbec se neboj...jestli si vzpomínáš, pokud jsi už byla mezi náma, tak jak jsem v říjnu otěhotněla, taky jsem měla strach, jestli to nedělá cysta...a má doktorka mi řekla, že cysta by tohle neudělala...oni se spíš v těch testech kryjou...a pak to potvrdilo i hcg...Neboj se, určit to bude mimis!! Držím pěstičky

Bluemchen - je úplně v pohodě mít ovulku klidně 12 nebo 13 DC. Znamená to, že pak budeš mít dlouho luteální fázi a to je víc než super, protože mimis bude mít dost času na zahnízdění..to jsou ideální podmínky pro otěhotnění :slight_smile: 17 dní LF je super! Některý holky mívaj opačný problém, že mají LF jen třeba 8 dní a pak než se stihne mimis zahnízdit, spustí se jim MS. Takže to je naopak super :slight_smile: A hlavně je super, že po HA se ti to nerozházelo...a že ovuluješ :slight_smile: Určitě se brzy dočkáš mimíse :slight_smile: Držím pěstičky!
4. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem před nedávnem zjistila, že jsem v 7+4TT. Říkal doktor, i když mě to podle mích výpočtů nevychází, tak nevím, třeba se to počítá jinak, možná podle ultrazvuku a velikosti miminka.
4. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
holky jupííííííííííííííííííííí, já tedkom mluvila s mym dr a z krve mi potvrdil tehotenstvi :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: Jsem tedka momentalne uplne nejstastnejsi clovek :slight_smile:))) Příští pátek jdu na utz, to rikal, ze by uz neco melo jit videt. Teda rekl to takhle- ze plod jsem videt od 1000 jednotek nahoru a krev mi brali ve stredu a vysledek je 350, takze snad to do te doby naroste. Drzte mi palecky, budu to potrebovat
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
michaela79 - já jsem si říkala, že Ti tam nějak rostou DC v naší tabulce :grinning: Tak to strašně moc moc moc gratuluju!!!! To je úžasný!!

katulline - no vidíš! Žádná cysta! Mimis jak vyšitej :grinning: Taky moc moc gratuluju k potvrzení!!!

Kéž by tyhle skvělé zprávičky pokračovaly i nadále...hlavně příští čtvrtek...:slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
daschiki - no jen, aby ovu probehla, jak jsem tu psala, pozoruju to teprve 2. mesic.. Jen jeste aby ten muj byl v pohode - je mu uz skoro 40, kouri a silenej stres v praci. Jo a nosi ke vsemu jeste slipy :slight_smile: Tedy ja taky kourim, ale jinak zobu listovku a piju kontryhel.
Ten muj tomu chce nechat volnej prubeh - proste neberu prasky a uvidi se... Ale ja tomu napomaham jak muzu, doufam, ze to klapne... Kdyby to vyslo, tak mame krasnej darek pod stromeckem MS cekam 20-23...
4. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
dasch:neboj, raky se ve ctvrtek dozvis urcite jen a jen dobre zpravy!!! :astonished:
A k te cyste-ja si teprve vcera poradne precetla ten pribalovy letak a proto me to tak vydesilo, protoze dr rekl, ze tam cysta je a na utz porad nebylo nic videt, tak jsem si tak nejak vsugerovala, ze to hcg mi proste vylucuje ta cysta
4. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
bluemchen:ja vysadila HA pred dvema mesici a s tim kourenim jsem na tom uplne stejne jako ty. Teda tedkom jak to mam potvrzene, tak s tim musim co nejdrive seknout, jenze me zase dr rekl, at to nedelam ze dne na den, ze takovymhle sokem by se dalo i potratit... Takze se pekne pomaloucku snazim...
4. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Bluemchen - myslím, že to nebude takový problém, když se Vám podařilo otěhotnět už před dvěma lety... Asi se ti tehdy stalo to, co mně...testy ti ukázaly pozitivní, protože bylas těhu, ale zřejmě se embryo špatně vyvíjelo, a tak pak odešlo s MS.

Já už půl roku sleduju jak BT, tak čípek, tak hleník. Tak Ti zkusím popsat vlastní zkušenost. Ovu testy jsou zaručeně spolehlivý. Pokud byla silná a včera už slabá, tak jednoznačně ovu proběhla. Já se podle ovu testů taky orientuju. Pokud jde o čípek, tak já jsem si taky myslela, že jsem dokázala poznat jeho měkkost nebo naopak tvrdost, ale poznala jsem to poprvé asi po 4 cyklech. Byl opravdu měkký jak ret. Navíc jsem na něj skoro nemohla dosáhnout. Čípek ale přes den různě cestuje a tak, takže vůbec nejlepší je ho zkoušet ve stejnou dobu a ve stejné poloze...Já ale na něj moc nesázím. Taky mi připadá, že nějaký ten jemný otvůrek je tam vždycky...ale pak sjem zkoušela i úplně mim plodné dny a byl úplně zavřený...během plodných dnů bývá ale dost pootevřený, takže podle toho se taky nedá moc orientovat. No, podle mě nejspolehlivější jsou ovu testy a pak měření bazální teploty....Tak to uvidíš pak zpětně, kdy dojde přesně k vzestupu,a le pokud v tom budeš už zběhlá, tak už poznáš, dkyby k tomu mohlo dojít...když se budou dýl držet tepltoy dole...pak třeba ještě ideálně trochu poklesnou a potvrdí ti to ovu test...
4. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Katulline - no ja se musim priznat - hulim jak fabrika - nejhorsi je, ze v praci chodime na cigara kdy chceme, doma taky v kuchyni kourime :frowning2: taky si rikam, az budu mit teh. potvrzeny, tedy jestli nekdy do toho vlitnu) tak prejizdim na lehky a jeste lehci :slight_smile: Kouris taky "hodne"??

Daschiki - mockrat dekuji za podrobny popis.
:slight_smile: Nevedela jsem ze cipek by se mel kontrolovat ve stejnou dobu... Jeste jedna otazka - carka byla silna,a stejne siroka ale trosku bledejsi nez testovaci carka. A druhy den byla uz slabsi, jako kdyby mizela ( ale ja mela dvojku dzusu asi 1 hodku pred testovanim) Myslis, ze by to mohla byt ovu?
4. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
bluemchen: no ja musim priznat, ikdyz tady celkem nerada, protoze vim, ze tady jsou nektere holky silene odpurkyne, tak kourim docela dost. Doma ani tak ne, protoze priteli to vadi, ale v praci je to taky docela silene. A uz ted se desim, jak budu odvykat tomu silenemu zlozvyku... Snad to ale nejak zvladnu, teda chci to zvladnout...
4. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
katulline - alespon vidim, ze se da otehotnet i s tim, ze holka kouri... Taky jsem si cetla ruzny odborny clanky, ze to velmi stezuje otehotneni atd.... Otehotnela jsi jen tak "nahodou", nebo jsi mela nejakou strategii??
4. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
bluemchen:rekli jsme si s pritelenm, ze vysadim prasky a budeme se proste pokouset. Bylo to stejne jako predtim, akorat jsme nedavali pozor. Vubec nic jsem nemerila, nedelala ovu testy, nezkousela ani cipek a ani hlen. proste vubec nic. Ja myslim, ze pro nekoho to muze byt hodne stresujici, kdyz tohle vsechno dela a pak stejne nic. takze jsme si rekli, ze pul roku to nechame jen na nahode a pak bychom to teprve nejak zacali resit. Pomalu jsem ani neverila tomu, ze by se to podarilo tak brzo, zvlast po tom, co jsem 7 let v kuse brala HA. No a na to koureni mam docela jiny nazor. Kdyz si to vezmes, tak si vlastne clovek huntuje zdravi uplne vsim, v potravinach je sama chemie, alkohol je spatny, to a to je spatne, a proste vsechno je dneska spatne. Takze ikdybych treba nekourila nikdy, tak by byl problem v necem jinem. Si myslim, ze je hlavni se timhle nestresovat. Pokud nebude neco v poradku tak se ti stejne nepodari otehotnet a tezko tomu davat za pricinu jen alkohol a cigarety. takze to je jenom muj nazor a prosim,abyste me za neho neukamenovaly.. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
a jeste jsem zapomela dodat, ze mam kamaradku, ktera otehotnela a behem 2 mesicu prestala uplne kourit, proste rikala, ze ji to zacalo silene vadit, nechutnalo ji to a strasne ji to smrdelo. takze si preju,abych taky neco takoveho zazila...
4. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
bluemchen - jestli byla stejně tlustá a o malinko bldější, to nehraje už takovou roli. Určitě to byla ovu. Teda ovu se dostavuje 12-24 hod po objevení druhé silné čárky. Ale když píšeš, že včera už byla slabá, tak jsi měla ovu určo předevčírem...:slight_smile: Podívej se kdyžtak na tyhle stránky, je to tam všechno moc krásně vypsaný

Pokud jde o to kouření, taky jsem byla kuřačka...Sice je fakt, že teď poslední roky jsem byla spíš příležitostní kuřačka...vždycky jsem se nechala zlákat jen někde v hospůdce u vínka...Jinak jsem řpes týden vydržela nehulit vůbec. Před asi 5 lety jsem kouřila fakt hodně. No, každopádně manžel věděl jak na mě a řekl mi, že od poslední cigarety, co ze mě ucítí, se začneme snažit až za rok!!! :confused: :fearful: To mě vyděsilo :grinning: Protože jsem chtěla začít se snažením už v tom říjnu. Tak jsem v září přestala. Naštěstí své hrozby nevyplnil a začali jsme se snažit v tom říjnu...po tom nešťastným "potratu" jsem měla jen jedno cigáro a najednou mi vůbec nechutnalo, měla jsem šílenýho motáka...a tak jsem se na to vykašlala. NAštětsí mám kolem sebe kamarády, co vůbec nekouří, takže mě to neláká. Ale stejně už bych se zlákat nenechala, protože nechci mít pak nemocný miminko. Tak držím pěsti, ať se s tím holky dobře poperete.
4. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
já zapomněla přidat ty stránky :grinning: http://merenibt.xf.cz/index2.html
4. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.