• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Katulline - ja jsem si rekla, ze tuto je posledni * tedy vlastne* druhy mesic, co se pokusim to pozorovat a jestli to nevyjde, tak na to taky kaslu a necham to nahode...
PS je pravda - znam spousty holek, tedy 3 u nas v praci, ktere nekouri, nepiji, ji zdrave a piji furt nejake caje a proste nic....

Daschiki - Tak na me nikdy zadnej chlap neplatil - ja jsem rikala vzdy, ze prestanu az budu chtit - a vim, ze jsem blba, ale pro me bude jedinej duvod miminko... :wink: Vim, ze je to blby, ale ja se k tomu proste nedonutim...

S tou ovu - nemam tu zadnou adresu, na kterou se mam podivat - asi se nezkopirovala.
no tulenicko bylo 1 a 3. takze doufam, ze jsem to neprosvihla.. Ted jsem se ridila metodou "obden" i kdyz my jsme zvykli skoro kazdej den... to by teoreticky mohlo klapnout, ne?
4. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
bluemchen:
vítám Tě mezi námi!!! :wink: a přeji brzké // na těhutestu :wink: !!!

katulline:
k tomu hcg - mám tabulku v albíčku, tak se podívej :wink: je dost podrobná, tak by mohla pomoct :wink: já mám teď mimi podle hodnot tak o pět dnů napřed :grinning: tak jsem zvědavá, jak to bude v pondělí, kdy jdu na další krev do nemocnice pro jistotu :slight_smile: a pak už další pondělí utz se srdíčkem ... juchůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
holčiny - délka folikulární fáze může být různě dlouhá, délka luteální nikoliv, ta býáva opravdu max. 16 dní, což je i ze stránek, co uvádí Daschi. takže od té doby, co člověk ví, že ovuloval, si dokáže spočítat přibližnou ms. je sice pravda, že delší luetální fáze je lepší než krátká, ale libovolně dlouhá být nemůže :wink:

jinak ke kouření - já vím, to nechcete slyšet, ale s kouřením zkuste přestat dřív, než se potvrdí těhotenství :wink: katu už to nestihne (GRATULACE mamino :slight_smile: ale bluem ty máš čas. a dle mého se přestává lépe v době, než se nám vzbouří zcela hormony ....
hlavně tělo potřebuje nějakou fázi se očistit ... což je řada měsíců. když už chcete mimčo, zkus přestat co nejdřív, ať má co nejlepší podmínky do startu :wink:

tak fuj to jsem moralista :grinning: ale sama jsem kouřila 11 let, takže patřím do té sorty odnaučených :wink: takže vím, že přestat jde. a že je člověku mnohem lépe (přestala jsem ze dne na den, nekouřím už 3 roky, a vůbec mě to neláká)
tak radši mizím, než mě za to kázání vykážete pryč :wink:
4. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
janka:no ja ti do te tabulky uz koukala, ale takovou malou hodnotu tam nemas zapsanou. V pondeli si asi necham v krevnim centru udelat dalsi rozbor. Nejak z toho zacinam mit strach. Ty se tam objednavas a nebo muzes prijit jen tak?

vecernice.k tomu koureni-ja mam strasne slabou vuli, takze u me to pujde hodne tezko, ale kvuli toho miminka se proste o to musim pokusit a vydrzet to...
4. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
katul - neboj, ono to pujde, a pak po letech uz ani nebudes chapat, proc to neslo driv :wink:
ver tomu, silnou vuli v sobe urcite vydolujes, a ja te sem budu kdyztak chodit kontrolovat :wink: a poucovat :grinning: ne, proste tady v nas budes mit oporu :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
ahojky holky,
tak se mi povedlo vás kousek dočíst, v posledních dnech to tady nějak nestíhám.
k tomu kouření - my kouříme s manželem taky oba, na balkoně teda, ale taky hodně. strašně mě to štve. letos v únoru jsme přestali a skoro dva měsíce to vydrželi nehulit - kouřili jsme každý krabičku denně a ze dne na den jsme přestali a super........jasně, že byly chutě, ale vydrželi jsme. a pak jsme si mysleli, že už dobrý, byli jsme někde v baru a dali si a tím to začalo. přitom nám to vůbec nechutnalo.
A teď jsme chtěli přestat před snažení o mimi, ale vzhledem k tomu, co mi řekl doktor, že nemám ani ovu, tak na to kašlu. nechci se na to mimi tak upínat. a určitě je horší, když kouří oba dva, když jeden nekouří, tak mi to přijde i jednodušší přestat, protože vás může motivovat, ale takto nevím no.....

jo a uklidním vás, mám teď dvě těhu kamarádky, obě kouřily, až to zjistily, přestaly ze dne na den a ani jedna nepotratila. a přestala takto i moje mamka a dalších pár kámošek, tak se katuline neboj.......
4. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
My dneska ještě nemáme tabulku?

Já se dneškem propadám na samé dno. Teplota mi ukázkově klesla o půl stupně a já dnes dostala MS.
Mám ale radost,protože to vypadá, že jsem se po osmi letech HA nastartovala fakt pěkně. Cyklus sice malinko delší (35 dní), křivka ale pěkná, ovulace proběhla, luteální fáze 20 dní. Tak snad příště. :wink:

Pokud by se opět nezadařilo, kdy bych měla přemýšlet o nějakém vyšetření? Teď to bude teprve 3 cyklus po HA. Vím, že někdo říká čekat i rok, ale to se mi fakt nechce!!!!! :unamused:
4. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky
jessika: tak to je výborný, žes tak hezky nastartovala:slight_smile:. Já bych taky chtěla :frowning2: Gratuluju :slight_smile:
4. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
katulline:
ty jsi ale teď tak ve čtvrtém týdnu, ne? proto tam tak nízké hodnoty nejsou :wink: hodnota hcg se co den téměř zdvojnásobuje, tak neboj :wink: u každého je to ale HODNĚ individuální, jak ostatně můžeš vidět na rozpětí pro jedntlivé dny a týdny :wink:
u nás to v krevním centru nedělají ... Chodím do Městské nemocnice - odběry přímo v budově pro odběry krve, tam dostanu zkumavku se svou krví - BLEEE !!! :slight_smile: a tu odnesu do oddělení klinické biochemie, kde zaplatím 143Kč a za hodinu a půl si zajdu pro výsledky :wink: nicméně oni by tam nějakou tabulku mít měli a když ne tak by to měli vědět :wink: jinak tabulka do 4tt je tady:
Referenční hodnoty pro normální těhotenství:
1.týden: 10 - 30 IU/l
2.týden: 30 - 100 IU/l
3.týden: 100 - 1 000 IU/l
4.týden: 1 000 - 10 000 IU/l
4. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
janka:no dr rikal, ze to vidi na ten 4. tyden. ja koukala na krevni centrum ve frydku a podle netu by to tam meli delat, tak uvidim
4. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
no já jsem 38 dc, s nikde, testy negativní a píchání v podbříšku. Nemohly byste mi některá poradit něco po čem bych mohla dostat MS?
4. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak MS porad nikde, no jsou to tri dni od vyvolavacky tak nemuzu chtit zazraky :grinning:

rowennkka: cim privolat MS nevim, zkousela sem horky vany a nic, nakonec jsem musela stejne k dr..me picha taky porad v podbrisku, jakoby ve vajecnikach, je to docela neprijemny :unamused:

Holky jinak k tomu koureni: kourila jsem od svych cca od 14 let, cca od tech 16, 17 jsem vytahla krabicku denne, kdyz sem delala za barem tak klidne dve..pred mesicem koupil manzel elektronicke cigarety..musim rict, ze jsem tomu neverila, ale po koureni tehle cigarety nemam chut na normalni a dokonce jsem minuly tyden ctyri dni nekourila vubec - to je u me obrovsky uspech..chci si koupit naplne uplne bez nikotinu a postupne prestat uplne, porad sou situace kdy si nedovedu predstavit cigaretu nekourit - teda hlavne v praci o prestavkach, to je takovy muj ritual :grinning: ale rozhodne si myslim ze el. cigareta je zdravejsi nez normal - a co je taky hlavni je to, ze se hrozne usetri..pocatecni investice teda cca 1000 kc, ale napln za stovku mi ten mesic vydrzi..

Ale rozhodne je teda lepsi nekourit vubec, je to osklivy zlozvyk a kdybych vedela, jak spatne se toho zbavuje, tak si v mladi nehraju na frajerku a do pusy to nestrkam :grinning:
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
rowen: horká vana, červené víno nebo svařák a sex. spermije to vyvolávají, mám stím osoobní zkušenost.......
terinax. tak to je fajn, jak jsi psala, taky mám tu zkušenost práce za barem a tam snad nekouřit ani nejde....tam jsem taky hulila jak fabrika.
jsem upřímně ráda, jak se to taky k hulení přiznává, já vůbec neměla odvahu to napsat sama od sebe, jsem si říkala, že byste mě odsoudily všechny...... :wink:
4. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
rowenka: a co takhle DOKTOR???????!!!!!
5. pro 2009 v 00:10  • Odpověz
laurinka : nemam rada lidi co odsuzujou, kazdyho je vec jestli kouri nebo ne..koureni tehuli a matek s kocarkama se mi nelibi, ale je to jejich zivot a jejich dite a pokud s tim nechteji sami nic delat, tak musi pocitat, ze jejich koureni muze mit nejake nasledky...Moje sestra zjistila ze je tehotna asi v 8mem tydnu a kourila a prestala az nekdy kolem 12teho tydne kdyz ji to prestalo chutnat. Zavislost je zavislost a odsuzovat dokaze jenom ten, kdo nevi jake je tezke prestas, i kdyz clovek chce jak muze...

Obdivuji vsechny, co dokourili krabicku a rekli si, ze to je konec a uz si nezapali a dokazali to..ja tak silnou vuli nikdy nemela a pokazdy, kdyz jsem se pokousela prestat, tak jsem jiz ten samy den vecer dostala hrozny deprese a chuti si zapalit brecela
5. pro 2009 v 00:34  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //

SNAŽILKY

rowennka........20 let................ 1 snažení /39 DC (1. cyklus po HA)
jessika.............26let ................1 snažení / 37DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 35DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 29DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 29DC(poslední cyklus 30 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 28DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 27DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 25DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 17DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 10DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 8DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 3DC (poslední cyklus 26 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 87DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 81DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 72DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 63DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 57DC (poslední cyklus 28 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 59 DC (1. cyklus po HA)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 48DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka.......... 28 let............... 1 snažení / 46DC (poslední cyklus 35 dní)

Krasne vikenove rano, aktualizovala jsem tabulku, tak snad je to správně :slight_smile:
5. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
ahoj holčiny, už třetí noc nemůžu spát. ve čtyři se vzbudím, a pak už jen čumím do stropu :frowning2: ani nevím, na co potom jsou mi hodnoty BT, když měřím po třech honinách bdělosti .... :frowning2:
tak aspoň jdu zaktualizovat tabulku :wink:
5. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
jeeee katu, tys me stihla predbehnout :grinning:
5. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
jo katu koukam, ze jessiku jsi nedala na konec tabulky, tak pokud dnes budete jeste nekdo tabulkovat, tak ji opravte :slight_smile:

jinak rowenko - byt tebou, zajdu za doktorem, at te prohledne. ja po HA taky cekala dlouho dlouho a nebyt doktora, tak bych se nedockala :grinning:
5. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

SNAŽILKY

luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 35DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 29DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 29DC(poslední cyklus 30 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 28DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 27DC (posledni cyklus 28 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 26 dní)
laurinka............22 let................ 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 3DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 2DC (poslední cyklus 35 dní)

_____________________________________________________________________________________

janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 81DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 72DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 63DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 57DC (poslední cyklus 28 dní)
vitaminka.......... 28 let............... 1 snažení / 46DC (poslední cyklus 35 dní)

Jen se hodím, dolů, jak jsem psala, včera dorazila MS.
5. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Krásné ráno holky! :wink:

laurinka:
nezlob se na mě, ale horká vána, víno a spermie Ti udělají tak maximálně dobře :wink: Jak můžeš tímto ovlivnit hladiny hormonů a vyslat tak do hypofýzy signál k menstruaci? :wink: ale tahle kombinace by byla zaručená tak možná na potrat ... a tak je i známá z televizních seriálů a pod. :wink: fakt tyhle rady to je úlet!

vecernice:
no to jsme na tom podobně :wink: Minimálně teda dneska - večer mi bylo (jako ostatně už den před tím) pekelně zle :frowning2: naprosto mě oddělalo ruční mytí hory nádobí v kuchyni. Fakt jsem myslela, že mě odvezou ... pavlajdo mě musel odnést do ložnice. Takže mi bylo zle od žaludku, zase zaražené prdy-sorry za detailní popis :wink: (dneska jdu vyzkoumat do lékáren, co na to, páč to je fakt DĚS!!!), vyčerpaná jako prasátko ... no usnula jsem a ten můj ohleduplňák si o půl dvanácté v noci pustí na plné koule South park - ZABÍÍÍÍÍT!!! :grinning: já jsem pak STRAŠNĚ mrzutá, když mě někdo vzbudí a to fakt hodně ... mám tendence se vztekat, jak malé dítě :grinning: no tak jsem se chvíli uklidňovala u kompu, od kterého jsem ho nemilosrdně vyhodila :grinning: a pak se snažila usnout - marně ... nakonec jsem se otočila - lehla jsem si hlavou tam, kde mívám nohy a nohy jsem si opřela téměř v poloze "svíčka" o stěnu :grinning: vypouštěla jsem bublinky slin, dělala kačenku, mlaskala, syčela :grinning: a pak se mi nějak povedlo usnout ... no luxus :slight_smile:
Normálně usínám kolem té jedenácté max. teď a to i přes to, že přes den fakt hodně spím ... vzbudím se v 6 po měření BT tak do osmé deváté sedím u kompu a pak jdu zase chrupkat :slight_smile:

Holky já jdu na jedenáct s kamarádkou do AVIONu - shopping park :slight_smile: omrknout trh s dětskýma věcma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Včera jsem to samozřejmě zaspala :frowning2: :slight_smile: takže si tu Maminku koupím dneska :slight_smile:
škoda, že nemám žádnou kamarádku, kterou by to až tak zajímalo :slight_smile: ale tak možná se z kamarádky-odpůrkyně dětí, taky stane mamina :slight_smile: po tom, jak jsem jí ukazovala knížky o miminkách a povídala o tom, jaké to je, si myslím, že jsem jí solidně nahlodala :slight_smile: ukončila to větou - měla bych si už taky najít nějakého inseminátora :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
hehe :grinning: všimly jste si, že k objevení pozitivního těhutestu jsou dle naší tabulky "vhodné" spíše dny liché? :grinning:
5. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
janka:tak ten shopping ti dneska moc nezavidim, bude tam silene lidi :frowning2:(( Ja tam byla ve stredu a taky jsem se koukala, co tam maji hezkeho na mimca. A hlavne nasla jsem v HM skvele tehu rifle, takze snad je tam budou mit i za 2 mesice :slight_smile: A jinak ja koukam na vecicky v tesku a maji je fakt nadhernoucke a hlavne o polovinu levnejsi nez v jinych znackovych obchodech. A taky maji moc krasne vecei na mimca v CaAčku
5. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Večerničko - jaktože takto nemůžeš spávat? :frowning2: Míváš starosti? Nebo víš nějakou příčinu?

holky, vím, že se to tu asi už řešilo, ale nestihla jsem to moc tehdy dočítat. Chci se zeptat, jaký zobete těhu vitaminky? Jaký jsou podle vás dobrý a jak často je berete (ob den?)?
5. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
dobré dopoledne

Jankabry: no víš, ono to není s tím doktorem tak snadné - mám doktorku 115 km od nás a z práce jen tak volno nedostanu - kór teďko před vánocema. A tady v okolí jsou buď doktoři hovada, nebo neberou, takže asi těžko - nejdřív tak v únoru.

laurinka: no to už jsem všechno zkoušela, takže asi nezbývá než čekat :frowning2:. Mluvila jsem se sestřičkou z gyn. a ta mi řekla, že můžu bejt klidně těhotná i když testy jsou negativní a že prej první měsíc po vynechání HA je eliká šance na těhu. Nebo to prý klidně může bejt cysta. A že mám počkat co bude :frowning2:
5. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
daschi:ja tedkom beru jenom listovku. Ze zacatku jsem brala calibrum bybyplan, ale to na mesic stalo skoro 200 a ted uz druhy mesic beru cistou listovku a ta me stoji na mesic 60 kc a beru ji kazdy den. A jinak zadne dalsi vitaminy a ani caje nepiju
5. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky......
jankabry: já jí napsala jen babské rady, co se říkají........
row: můžem být i těhu, i mít cystu, ale podle mě se ti akorát po HA tělo nenastartovalo jako mnohým dalším tady........
5. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
laurinka: jo jo :grinning:. To je to nejpravděpodobnější :grinning: A asi to i tak bude. Už aby ta mrška přišla ...
5. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:

SNAŽILKY

jessika.............26let ................2 snažení / 2DC (poslední cyklus 35 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 1DC (poslední cyklus 29dní)

Tak a jsem zase na startu, ach jo :frowning2: . A zrovna jsem teď na sobě dva dny pociťovala, že to mohlo vyjít a ono nic.

Všem ostatním přeji větší štěstí :slight_smile: !
5. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
jupí,dneska sem testila ovualční test a ta testovací je silnější takže nakonec všechno funguje :grinning:
tak se můžeme vrhnout s manželem na snažení,sice spíme u rodičů protože nám dělali dlažbu ale i tak se večer potulíme a pro jistotu ještě pár dnů na to :sunglasses:
5. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.