• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jankabry: jasný máš pravdu...Já mám co mluvit a navádět Tě, taky jsem dlouho z pověrčivosti pas neměla vyplněný :slight_smile: :wink:
7. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3602474&vReferer= holky tak kdo chce mrkněte na moje víkendové testíkování :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
zolik:
děkuji :wink:

To je KRÁÁÁÁSA ty Tvoje koleje :wink: !!!! GRATULACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A CO Terezka, už se těší s váma? :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
holky, nikdo to neví krom vás tady na koni. Jinak rodina a tak se to dozví až po srdíčku..... a Terinka z toho zatím nemá rozum, ale je fakt, že si ráda hraje s panenkama, dělá jim malá malá a když vidí miminka tak jí očíčka jen září. Tak doufám, že v ní budu mít svojí malou velkou pomocnici :dizzy_face: :dizzy_face:

a jankabry - taky díky
7. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
zoli - krasne carky!!!!!
a janko super, jak to krasne stoupa. jen tak dal :slight_smile:

a moc diky za gratulace :wink: jeste zvysit pocet navstevniku a bude to:wink:

jinak jsem se ted probudila, tedy dojet domu z prace bylo fakt narocny. tak jsem do sebe narvala paralen a nejaky sirup proti kasli, i kdyz se snazim s prasky opatrne, co kdy se totiz tento mesic zadarilo, ze? :grinning: ale moc tomu nechci verit .......
7. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zolik to jsou úplné dálnice, gratuluji. Taky mi drž místečko v horní části tabulky, ju? MS bych měla dostat 2.1.2010, tak třeba budu začínat lednové těhulky, kéž by.
Měla jsem jít na profukování vejcovodů, dr. mi dneska dala všechny papíry a v nemocnici mi řekli, že musít postoupit genetiku, nějaký speciální ultrazvuk, internu atd. a nakonec mě na to objednali až na červenec 2010. Snad se mi teda do té doby podaří otěhotnět normálně.
Nemáte s tím někdo zkušenost, proč objednávají až za tak dlouhou dobu??????
7. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
:slight_smile:
ahojky holky.....zdravím vás po krásném víkendu, my s manžou upekli jedenáct druhů cukroví, už je i nazdobeno, tak paráda.......
zolik: moc moc moc gratuluju, to je nádhera.....
holky, tak já jsem osmý den cyklu, včera jsem dobrala poslední clostilbegyt, tak teď uvidíme, jestli za týden vajíčko praskne nebo ne......za týden jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá......
7. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja hlasim radostne zpravy - aspon teda pro me :slight_smile: byla jsem si dneska jako samoplatce nechat odebrat krev a mam uz 3646 jednotek, coz si myslim, ze je super. Minuly tyden ve stredu to bylo jen 350 a tedkom takovy narust... tak snad to takhle bude pokracovat :slight_smile: ¨¨
Zolik.gratuliji moc moc ke krasnym dvoum kolejim :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
katulline:
No to je KRÁÁÁSA!!! GRATULUJU!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jasně, že to takhle bude stoupat dál :wink: !!!
Já jsem dneska byla na krev v nemocnici zase a 28 937 :slight_smile: musela jsem si za to koupit kytičku :slight_smile:

Jinak mi se zasekla v krku kapsle se zázvorovým práškem proti zvracení :confounded: a teď se pozvracím buď z toho, jak to pálí v krku a nebo z toho, jak to budu muset zapít těmi hektolitry vody :grinning: čistou vodu z kohoutku ve větším množství FAKT nemůžu :frowning2: no tak to je báááájo :grinning: !!! doufám, že to aspoň zabere ... na 19 jdeme do kina a vzhledem k tomu, jak mi poslední skoro týden bývá večer opravdu pekelně zle, nerada bych tam obhodila někoho předemnou :grinning:
7. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahojky, všechny moc zdravím. Tady je to fakt fajn, samé dobré zprávičky, tak to má být. Zolik krásné koleje, Katulince i Jance hezky narůstá hcg... no, holky mooooc gratuluju.
Jinak těhu rilfe bych si nejraději koupila i kdž nejsem těhu - ty letošní svátky nechají asi docela stopu... láduju se čokoládou až jéje :o(
Tak jdu na kontrolu ve čt, jetsli je vše ok, a pak se zase budem snažit o sto šest...
Nevíte, jak to je s tulením před gyno prohlídkou? V předvečer asi raděj nene, že jo :confused: ?
7. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
janka: a na co jdete do kina?
jinjin: já to tulení taky řešila a v poslední době mi to tak blbě vychází, že pokaždé co jdu na gyndu, tak se večer před tím milujeme.......a doktor nic neříkal, vždyť před prohlídkou si dám sprchu, tak že tam spermijky přenocují snad nevadí......a i kdyby, lepší než promarnit ovulku.......fakt v poho..... :wink:
7. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma, hned jsem šla oscanovat fotku z utz, tak jestli chtete, tak se na to naše pidižvíče podívejte :slight_smile:
Jinak katuline a jankabry - gratulace ke krásnému nárůstu hcg!
Zolik - to jsou koleje jak blázen, myslím, že už snad ani silnější být nemůžou, na další testování se vyprdni :slight_smile:
vecernice - gratulace k certifikátu!
jankabry - pro případy nevolností mám u postele stabilně kýbl :slight_smile:. Teď mi pár dní bylo vcelku dobře, dnes je mi zas blbě, 1x se mi zvednul žaludek, ale ustála jsem to. Ale hnusně mi teda je, tak snad se to nebude horšit.
7. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
holky a kam chodíte jako samoplátci? já bych taky někam zašla, bo svýho doktora mám daleko a tak za ním pojedu až před Vánocema.

Katulline - to je krásný nárůst, gratuluju, jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face:

Laurinka -teda 11 druhů to jste dobrý. to bude na svátky pošušňáníčko

Sven - ještě to jde testovat. Ono to asi na těch fotkách vypadá líp jak ve skutečnosti, stále není ta testovací silnější než kontrolní :grinning: :grinning:

Jankabry - krásně si užij kino a ať mimíšek večer moc nezlobí
7. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Sven - krásné mimi, moc povedená fotečka!!!

Katulline - krásně ti ty hodnoty stoupají!!! :wink:
7. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
sven - náááááádherná fotečka - miminko si tam krásně lebedí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já už se mocinky těším taky na takovou, tohle Vám holky tak závidím, to nejrizikovější období už máte za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ashlee - krásné mini mimi bříško :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
díky za pochvaly mláděte :slight_smile: .
Daee - však tvůj mýválek je taky moc krásně vyfocený :slight_smile:
zolik - neboj, čárky máš krásný a brzy budeš mít fotečku taky. Já mám ještě NT screening příští týden, tak snad si pak "oddechnu", že to nejrizikovější období budu mít za sebou a výsledky budou v pořádku.
7. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
zolik - pravda je, že už mi není tak hrozně špatně (ale občas se mi ještě žaludek zhoupne), ale jinak vše při starém. Dneska například se mnou v jednom pokoji nevydrží ani pes...právě znechuceně odešel a i Michal prohlásil, že jsem lepší než on....prostě holky nikdy jsem na větry netrpěla, ale toto - to je fakt síla...omlouvám se za popis, ale sama sebe překvapuju, čeho jsem schopná :grinning:.
Ještěže se to spustilo až doma!!! V práci bych se propadla :grinning:
7. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Daeee - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hold všechno jsou radovánky těhotenství :grinning: :wink:
7. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//

SNAŽILKY

luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 38DC (poslední cyklus 36 dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 32DC(poslední cyklus 30 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 30DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 28DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 20DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 13DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 11DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 6DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 5DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 5DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 3DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 90DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 84DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 75DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 66DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 62DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 60DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 51DC (poslední cyklus 28 dní
vitaminka.......... 28 let............... 1 snažení / 49DC (poslední cyklus 35 dní)
rowennka........20 let................ 1 snažení / 42DC (1. cyklus po HA)
8. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky,

všem mooc gratuluji ke skvělým výsledkům, samé pozitivní zprávičky, jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky,

nějak nestíhám vůbec na nic reagovat...:frowning2: Máme teď nějaký těžký období...přihodily se nám takové nečekamé závažné problémy...tak to řeším a je to hrozně hektické...

Samozřejmě děvčatům muc chálím fotky miminek..jsou nádherné!

Večerničce gratuluju k certifikátu

Holkám k sílícím čárkám - k tomu asi nejvíc, protože tohohle já jsem se nikdy nedočkala...

Moc děkuji za veškerou podporu...
8. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Daschiki - tak ať se brzo vše urovná a užiješ si trocha klidu - potřebuješ ho!
8. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Děkuji....no, tohle bohužel bude běh na dlouhou trať...a týká se to mně nejbližší osoby, kterou je má ségra... Musím ji být teď dost nablízku a podporou..snad to zvládneme...uf...:frowning2:

Třeba ale tím přijdu na jiné myšlenky a konečně se mimis rozhodne, že už jsem si v roce 2009 užila dost svýho a zůsztane s námi...
8. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holciny, tak me dnes teplota (tela) vylitla skoro na 39, BT taky krasne stoupla :grinning: ale to je naprosto nevypovidajici. takze musim zustat doma v posteli, z prebirani domku tedy z me strany asi nic nebude :frowning2: zas to bude vse na Danovi, ale on je takovy zlaticko. rekl, ze mi tam rozdela pelisek, a ja si budu spinkat v novem, a on malovat a vse zarizovat. jojo poklad uz mam doma, ted bych mu jen rada nekdy nadelila jeho malou kopii .....

krasny den!
8. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko,

daschiki - přeju hodně sil a ať to všechno zvládnete a brzo si užiješ vytouženého klidu i miminka

Večernice - šupajdi do postele a nešmejdi na koni, v takový horečce na to nemůžeš ani vidět :grinning: :grinning: ale BT musí být fakt luxusní

a dělala jsem dneska poslední test - obě čárky už jsou stejně silné - tak mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad se tam mimiskovi líbí
8. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
zolik - vždyť to povídám - už máš takový koleje, že není třeba dále testovat :slight_smile:. Kdy jdeš na kontrolu k doktorovi?
8. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky......
daschiki: tak ať ségře pomůžeš.......
zolik: no jo, já chtěla upéct jen perníčky, linecké a vanilkové rohlíčky a pak jsme chtěli ještě to a to a to až je z toho jedenáct :grinning:
8. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Sven právě že až za dlouho, mám ho daleko. Ale zase je úžasněj tak se mi ho ještě nechce měnit. Takže až tak těsně před Vánocema - v tom týdnu - cca 22 :wink:
8. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.