• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
zoli -tak jsem se vratila od doktorky, a teplota zadna. bez prasku. tomu nerozumim .... jen BT se drzi uplne stejne vysoka :grinning: (jen ze zvedavosti me to napadlo zkusit, zda taky spadla s telesnou teplotou :wink: tak tomu fakt nerozumim .... :astonished:
8. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
zolik - takže // jste si nadělili na Mikuláše a potvrzení těhu si dáte pod stromeček...to je krááááása!!! :slight_smile:

Sven - jak se daří? Nevolnosti už povolily? A co pupík? Máš už trošku bříško? Já mám pocit, že se mi akorát vystrčila ven moje věrná kámoška pneumatika.... :grinning:
8. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
laurinka: 11druhů??? To jsi lepší než moje babička...já se s bídou zmohla na perníčky a ještě i to mě tak vyčerpalo, že jsem byla úplně k.o. :slight_smile:

Dashi: tak ať jsou všechny problémy brzy za Vámi!!!! Drž se!!
8. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
daee - blbě mi je furt, sice nezvracím, ale včera mi bylo fakt hnusně. Jinak břicho - já poslední dobou měla takové těhu břicho i netěhu - prostě špek, takže mládě nemá šanci být moc vidět, protože se vyvaluje špek a povolené svaly na břichu. Na váhu jsem za tři týdny od poslední kontroly nic nepřibrala, ale i tak moje váha je úděsná! (když si představím, že jsem před 2 lety po zhubnutí měla o 10kg míň, tak bych si teď nafackovala! Jsem adept na to přibrat v těhu až na metrák :frowning2:. Teď nosím takové volnější kalhoty co jsem doma našla a v těm mi je dobře a pak přesedlám na těhu kaťata.

zolik - aspoň až půjdeš k doktorovi, tak už bude srdíčko atd. a nebudeš se muset stresovat. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
- holky - snad už vás ty nevolnosti přejdou a už bude jen krásný druhý trimestr :dizzy_face: :slight_smile:

Sven - jo v to doufám, že už bude vidět srdíčko a nebudu se muset stresovat přes svátky
8. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
sven - tak se drž, už to máš "za pár" to období, kdy nevolnosti bývají nejvíc. Mně už je určitě líp, ale úplně 100% to pořád není (hlavně večer). Jo ale vrátila se mi trošku ztracená energie, hlavně ráno jsem úplně nabitá :grinning:.
Těhu kalhoty mám už skoro měsíc a nosím je od přiznání v práci...od tohoto týdne a je to paráda!!! Hlavně jak mám záda v teple!!

Bříško zatím teda taky moc nemám...ale myslím, že se mi trošku začíná ztrácet pas a hlavně ty prsa!!! Začínám na 75E....a kde skončím? To netuším...Dolly Buster, fakt.... :unamused:.
Jsem malá, spíš sporotvní typ, větší prsa...taky doufám, že moc nenaberu, protože na mě je při té výšce všechno strašně vidět....podle váhy jsem před týdnem byla pořád o kilo lehčí, teď si myslím, že už mám malinko nahoře...
8. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Laurinka - napiš mi prosím, jaké druhy cukroví jsi dělala, třeba u Tebe najdu inspiraci na další druh. Mám zatím perníčky, vanilkové rohlíčky, tlapky, košíčky, linecké a ořechy. V plánu mám ještě nepečené rafaello, ořechové kuličky, úly, marcipánové mušličky. Ale pořád mi připadá, že je to nějak málo.

Dashi taky přeji ať se problémy brzo vyřeší.

Těhulky, vy se držte, ať nevolnosti co nejdříve přejdou.
8. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3604942&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

tak dnešní testíky, snad už líp nafocené než ty včerejší :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
zolik - no vždyť to říkám - koleje jak blázen! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
sven - a tmavnou :grinning: :grinning: :grinning: když já mám takovou radost, že se s Vámi o to musím podělit, tak se mnou mějte trpělivost :grinning:
8. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
zoliku, ty carky jsou uzasny!!!
to ja se mezi vas tento mesic asi nepridam....tak snad pristi...
8. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
večrernice - jak to? :frowning2: už jsem ti tu držela fleka
8. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zoliku to je přeci úplně pochopitelný, od toho tu jsme,abychom se spolu radovali :grinning:
Moc moc Ti to přeju.
A večernice drží basu s mnou a ostatníma, no. Je hodná, týmovej hráč :wink: Však my se k Vám záhy také přidáme a bude.
8. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
zolik - jasně, jen se pochlub, vždyť já se mládětem taky chlubím, když mám novou fotečku :slight_smile:.
Tak holky, šup šup a pod stromeček // nebo aspoň parádní ovu :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
zolik - to jsou testíky jak z učebnice :slight_smile: a jen se chlub...ta kto má být, taky tady předvádím každou fotku a vyprávím zážitky
8. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
daee: já taky vloni dělala jen perníčky, linecké, vanilkové rohlíčky a ještě něco, ale miláček chtěl sněhové pusinky, pak takové dvoje placky, mandlové hrudky, ježky a ještě pár........já bych pekla klidně další víkend znova, fakt mě to baví.....akorát to už bysme museli asi rozdávat bezdomovcům, protože to bysme fakt nesnědli....
moje babička zase nepeče vůbec, ona to kupuje v tesku a to bych radši oželela úplně........
ale mamka peče, většinu receptů mám od ní.

maciol: jak počítám, tak šest druhů máš a čtyři ještě plánuješ, tak to máš deset. Já dělala: perníky, vanilkové rohlíčky, medvědí pracny, tatrankové cukroví, sněhové pusinky, oříškové placky, mandlové placky, linecké, ježky, mandlové hrudky, bounty a ještě chci dělat nepečené kuličky......takže toho máme tak nastejno. já ale dělám od něčeho třeba jen poloviční dávku, abysme měli víc druhů, ale ne od každého kila......

jinak ovulku čekám příští týden, tak snad.....už teď jak se to chýlí k víkendu, tak se chceme snažilkovat víc, v pondělí jdu na ultrazvuk. nevím no, teď jsem taková hodně natěšená že ovu určitě bude po těch lécích, ale tak se bojím, abych zase nepřišla v pondělí od doktora zklamaná, že mi nezabraly.....
8. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
nesvedci mi v posteli (respektive lenoseni u televize), tak pak moc premyslim .... no vsak uvidime, co si na nas osud tento mesic pripravil :wink: a zolicku i jinjin diky, vsak se tam vyskrabeme vsechny, a ty co uz jsou nahore, nam se skrabanim pomuzou :wink:
jinak jsem prave objednala darek pro manzela, tak doufam, ze to jezisek stihne do vanoc :slight_smile:

jinak teplota rano skorop 39, od ty doby co jsem prisla od doktorky, tak pod 37 (bez jakychkoliv prasku). mam trosku zahadny organismus :grinning: tak jsem fakt zvedava co zitra (i co BT)...

jinak s tim pecenim se tu predhanite :wink: ja mam sest druhu, ale jeden si da asi rovnou letecky den, nebo si na nem vylameme zuby. a jeste chci jedno nepeceny. aspon se to letos stihne snist a neskonci to zase v mrazaku :wink:
8. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
lauri - neboj, prasky urcite zabraly a foliky rostou jak o zivot! :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky

děkuju moc. Já jsem dneska byla manželem donucena jít k doktorce, protože se jim nelíbí mé zvýšené tepltoy a kašel. No a paní doktorka mi říkala, že v krku vidí jen malinko zarudlý, ale že to, že mívám jen večer zvýšené teploty a přes den ukázkových 36,6, tak že spíš jestli opravdu nemůžu být těhu. Navíc se mrkla do výsledků z endokrinologie, které se dělaly v srpnu...a holky, já měla prolaktin úplně v normě! Tak nevím no...takže si počkám, co mi řeknou na gyndě...

Jinak Zolicku, to je naiopak mco dobře, pochlub se :slight_smile: Vždyť my se taky brzy pochlubíme, že jo holky...Večerničko, Jinjin, Laurinko, Maciol...a spooool :slight_smile: Všechny pěkně dvě tlustice pod stromek :slight_smile:

Holky, já nemám ani jedno cukrovíčko...:astonished: Já se stydím :grinning: Ale hlavně že mám velký překlad jak kráva až do pondělka..takže budu překládat i o víkendu - kromě soboty, kdy jedem do Vídně :slight_smile: Takže já nevím, kdy já napeču :grinning:

Já teď musím běžet, tak se mějte krásně a já na Vás zas nakouknu :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
daschi - ve ctvrtek ti budu moc drzet palce!!!!
8. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahojte baby, jee dlho som tu nebola, :astonished: :astonished: gratulujem vsetkym tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ja som to dnes konecne po 48 dnoch dostala....no ale nebolo to take jednoduche :confounded: ...kedze test bol v stredu negativny :unamused: rozhodla som sa radsej zajst k doktorovi. Pre istotu robili aj sono zmerial mi sliznicu mala 7mm (to je asi OK), ale nic nenasiel no a pichol vyvolavacku tak dnes som to dostala a dovolila som si zaktualizovat tabulku.

Chcem sa vas opyt ci ma niektora z vas skusenost liekom Duphoston. Ten mi totiz predpisal na tri mesiacie na upravu cyklu. Mam ho brat od 15 do 25 dna cyklu dve tabletky denne. Ja si meriam BT.... nebudu mi tabletky umelo zdvyhat teplotu a co potom ovu? Posledny cyklu mi vychadzalo, ze bol anovulacny...Ked bude ovu neskor? Nejak tomu nerozumiem ako to ma fungovat :frowning2:

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//

SNAŽILKY

luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 38DC (poslední cyklus 36 dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 32DC(poslední cyklus 30 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 30DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 28DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 20DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 20DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 13DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 11DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 6DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 5DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 5DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 3DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 1DC (poslední cyklus 48 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 90DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 84DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 75DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 66DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 62DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 60DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 51DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 42DC (1. cyklus po HA)
8. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky holky, tak se k vam pridavam .-) s manzelem jsme meli krasnou svatbu na konci zari, v rijnu jsme byli na svatebni ceste a tam jsme se zacali snazit o miminko (i kdyz manzel nema rad kdyz nad tim moc premyslim, a mluvim o tuleni jako o "snazeni" zna me jaky jsem stresik... no ale asi me chapete, ze .-) takze HA jsem prestala brat pred 2lety, od te doby mam problemy s cyklem, MS prichazi sice celkem pravidelne po 28 dnech, vzdycky ale zacinam spinit tak 8-12dni pred MS. Bohuzel jsem do nedavna byla u gynekolozky, ktera me stiznosti na problemy s cyklem vubec neresila, dosla me trpelivost a ted uz jsem skoro pul roku u bajecne pani doktorky, ktera se to snazi resit, nejdriv jsem brala 3mes.proveru - nepomohlo :frowning2: pak 2mes.Norethisteron (behem uzivani bylo vse OK) ted prvni mesic nasadila Duphaston 2xdenně 15-25DC, bohuzel pri nem porad spinim, sice min ale... tak to je tak ve zkratce moje snazeni .-)
jinak gratuluji moc vsem snazilkam kterym se uz zadarilo :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj mmaxicko..

vítáme Tě mezi námi. Bude to znít možná blbě, ale jsem moc ráda, že jsem našla človíčka, co to má úplně stejně jako já!!!! Já taky mám vysazenou HA dva roky. Cykly mám téměř pravidelné, ale taky špinívám vlastně hned po ovulaci. To vím podle měření Bt. No a to špinění je špatnou funkcí žlutého tělíska, takže to znamená, že produkuje mí'ň progesteronu. Na to jsem brala taky Duphaston, no ale moc nepomáhal...pak sjem brala Utrogestan, špinila kratší dobu, ale pořád.- No a nejvíc mi pomohlo to, když jsem dostala píchnutou injekci agolutinu (vyvolávačka, vlastně progesteron) a ještě 3krát denně brala Utroš. To jsem nešpinila vůbec...a dokonce jsem i otěhotněla...sice pak se to neudrželo, ale za to nemohly léky ...spíš to prostě napoprvý většinou něvýjde každému...Takže myslím, že je určo dobře, že se to u tebe řeší. Taky mám úžasnou doktorku, cos e mi snaží pomoct :wink: To je základ :slight_smile:

Tak se připiš k nám do tabulky :slight_smile:
Jinak hezký večer holky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

SNAŽILKY

luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 39DC (poslední cyklus 36 dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 33DC(poslední cyklus 30 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 31DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 29DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 21DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 14DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 12DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 7DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 6DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 6DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 2DC (poslední cyklus 48 dní)
_____________________________________________________________________________________

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 91DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 85DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 76DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 67DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 63DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 61DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 52DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 43DC (1. cyklus po HA)
9. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ráno holky,

mmaxicka: také Tě tady vítám, můžeš se k nám připsat do tabulky... :wink:
9. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
Krásné ránko holky :slight_smile:

mmaxicka: vítej :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
krásné ráno, holky!!! :wink:

taky vítám mmaxicku :wink: a přeji brzké // :wink: !!!

Já si udělala nákupní seznam vybavení k látkování podle http://www.latkovepliny.estranky.cz/stranka/optimalni-vybava-pro-me-mimco a jsem na cca 11tis. což mi teda příjde luxusní, když si vezmu, že to pak použiju na další děti a nebo můžu případně něco poslat dál do bazárku ...
Je to vlastně cena, kterou bych utratila za jednorázovky tak za půl roku ... LUXUS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
daschiki: tak na jednu stranu me uklidnuje ze me obtize nejsou az tak vyjimecne a ze tehulkovani neni vyloucene :wink: ale zase na druhou me trosku desi ta spousta leku a peripetii co me nejspis jeste ceka, ze je to vsechno v podstate na zacatku (o to vic jsem nastavana na svoji puvodni gynekolozku - opravdu to byl poklad, za vsechny problemy mohli vzdy kvasinky a bylo, uz jsem tam u ni byla kazdy mesic a porad to spineni odmitala resit a kdyz jsem rekla ze bych chtela tehotnet tak rekla ze jsem mlada a bylo... no nevim 28 me uz jak takove mladi neprijde :unamused:
no a jak vy? koukala jsem do tveho alba? jestli MS neprisla a zitra jdes na kontrolu tak at do dobre dopadne .-)
9. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:

SNAŽILKY

luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 39DC (poslední cyklus 36 dní)
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 33DC(poslední cyklus 30 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 31DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 29DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 21DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 14DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 12DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 7DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 6DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 6DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 2DC (poslední cyklus 48 dní)
mmaxicka........28 let................ 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 27dní)

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 91DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 85DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 76DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 67DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 63DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 61DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 52DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 43DC (1. cyklus po HA)
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno, a vítám Mmaxicku. Pěkný Nick :slight_smile: Tak ať je z Tebe brzy dvojitá Maxxicka :grinning: !
9. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.