• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahoj holky, tak teplota klesla a me uz to asi leze na mozek :frowning2: clovek vzdy doufa, ze to treba uz vyslo a ono prdlajs ... a pak prijde zklamani. tentokrat jsem tomu verila, citim se jak pitomec. a chudak manza, ten se asi nestaci divit ......
no snad ´vy me pochopite. ja vim, ze to chce trpelivost, ale tento mesic jsem mela zatim nejvyssi davky hormonu, vse pekne nacasovane, tak jsem si delala nadeje a krasnym darecku ....
no nic, jdu delat cukratka, aspon neco, co ma smysl. a ten muj poklad si je zaslouzi ....

jinak preju pekny den a vitam novacka mezi nami. at se tve problemy rychle urovnaji Maxi :wink:
9. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Mmaxicko,

no, se mnou to bylo ještě o krapet složitější...ona vlastně MS přišla...ale na 2,05 dne a mnohem slabší než obvykle...navíc nebyla žádná sliznice...a když se mi pak týden na to ukázal pozitivní test, tak jsem si říkala, že to bude tutovka. Prsa mám pořád zvětšený a žilkovatý...Teplotu jsem radši tenhle cyklus přestala měřit. Jenže v neděli byl test negativní a teď navíc zas špiním :frowning2: Takže asi se prostě nepovedlo...Musím to konečně zítra s doktorkou nějak vyřešit. NEchám si zpět nasadit Utrogestan, protože bez něj ani ránu. Nechci každý měsíc prožívat zase stres, že zas špiním :frowning2: A vím jistě, že Utrohgestan 3krát denně mi hrozně pomáhal. Takže já se lékům nebráním ...naopak :slight_smile: Ten klid, když jsem byla třeba 20 DC a nemusela jsem nosit vložku...vždyť i u doktora se cítím tak trapně!! Jediná doba, kdy k ní můžu jít naprosto "čistá", je od konce menstruace do ovulace - takže vlastně týden! :-/ :confounded: Připadám si tam vždycky hrozně, když msím na kozu a vím, že špiním....Ale mám senzační doktorku, takže ta mit o usnadňuje...no..ale stejně. No...tenhle cyklus jsme se tulili pro případ, že bych nebyla těhotná...a vychytali jsme podle mě ovulku určitě...protože já začínám špinit vždy po nní (což je logické, protože vzniká žluté tělísko), jenže se bojím, že při tom špinění se nemá mimis kde zahnízdit :frowning2: Nebo to má minimálně dost ztížené...takže se obávám, že tenhle cyklus se nám to opět nepodařilo :frowning2: Musím si nechat nasadit ten Utroš...jinak si myslím, že se můžem snažit jak chcem a přes to špinění zatracený prostě nemáme šanci :frowning2: Jo a abych Tě povzbudila, nám se povedlo to otěhotnění napoprvý...Ale jak říkám, brala jsem Utroš 3x denně a ještě jsem dostala agolutinovou injkeci...Doufám, že zítra mi vezmou rkev na hormonální profil a snad bude klid...:slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojky Berušky,

vítám k nám novou snažilku - ať se Ti tu líbí :wink: a brzo patříš mezi těhulinky

Večerničko a MS dorazila? nebo teprve čekáš?

já mám dneska teda total rozlítanej den, takže teď mám na vás chvilku ale pak zase až večer.
9. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
jeste nedorazila, tipuju ji na patek. ale teplota klesa. tak je to jasny .....
9. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Daschiki - vydrž do zítřka - snad už se konečně dozvíš víc a budeš v tom mít jasno :frowning2:

Večerničko - to mě mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale dokud tu není, ještě je tu naděje :wink:
9. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
diky zolicku jsi zlata. sice nadeje umira posledni, ale to nema cenu. tak snad priste. pristi tyden jdu k doktorovi, tak uvidim co mi rekne na moje pokroky.
asi uz me zmaha byt treti den doma .... ja jsem zvykla byt furt nekde v trapu a neco delat :wink:
9. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky, taky se Vám ten čas tak vleče? Byla jsem taky zvyklá dělat lecos, neustále někam jezdit a tak, jenže některý aktivity se prostě nedoporučujou - oni ten seznam snad udělali podle mých koníčků :( Takže jsem docela unuděná a asi si myslím, že tím koukáním na cizí albíčka s mimísama přijdu do jináče. Hlupá já, když mi to nedá. Nu, asi je nás tady víc s podobnými pocity, nějak mě furt ten čas strašně letěl a najendou se táááák vleče :rolling_eyes:
Nu, nevím, jak vy ostatní, já si napsala Ježíškovi o miminko :slight_smile: Tak uvidíme, jestli jsme byli hodní :grinning:
9. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
jinjin asi mi dnes mluvis duse. proste jsem se nejak probudila se smutnou naladou, ale uz s ni bojuju!!!
taky uz bych rada spunta, aspon kdyby uz byl na ceste. to cekani od cyklu k cyklu je poradne na palici ...
ale neboj, Jezisek prani prece plni, pokud si byla cely rok hodna :wink: takze myslim, ze se to splni!!!!!! nejozdeji v lednu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jj, taky Ti to moc přeju, doufám, že jsi též psala :wink: Je to dloooohýýý. Nějak mě nic jinýho nebaví, ale též se nutím něco občas dělat. Ale práce teď moc není a vše, co se plánuje na příští rok bych jako těhu nemohla, tak nevím, no...Ale večer jdem s manžou do tanečních, se trochu rozptýlíme :slight_smile: Jako to snažení taky není špatný, to zase nene... Nu, vždyť víte!
9. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluju novym tehulkam. Gratuluju Zoliku:slight_smile: mam z tebe velkou radost :dizzy_face:

Jinjin: o tom, jak se cas vlece bych ja mohla psat romany:slight_smile: Ale aspon mam pocit, ze jsme se tento mesic trefili do ovu. Ja se teda snazim se nijak moc neomezovat, co se tyce mych oblibenych aktivit. Teda stejne se vetsina ted v zime neda provozovat a tae-bo, kam jsem parkrat sla, mi prislo tak brutalni, ze jsem odmitla to zopakovat.
Chodim ted jen na pilates a cvicim doma decentne na zada a rozhodne mi nepripada moc spravne, nejak moc menit dosavadni zvyky jen kvuli tomu, ze se snazim otehotnet... to je pak teprv na budku :frowning2:
9. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
holky...já když jsem se rozhodla přestat snažení řešit, omezovat se ve sportech atp. jak píšete, koupila jsem si permanentku na power jógu a zaplatila si na zimu hodinu v tenisové hale s trenérkou....tak jsem našla obratem // :grinning:.
Permanentku dostala kamarádka a na tenis chodí místo mě mamka :slight_smile: .

Jinjin - taky myslím, že seznam zakázaných aktivit sestavovali podle mých záklib (squash, tenis, powerjóga... :angry: ) :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak daee - takhle jsem si to taky "posichrovala" :wink: mam za sebou kurz spinningu (ten mi doktor ani nezakazal a myslim, ze se muze i v tehotenstvi), v lednu jedeme lyzovat do Francie ..... takze to snad taky nakonec vyjde :wink:
9. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Čauky holky...tak se tedy pochlubím....ráno jsem na testu našla dost výrazné // :grinning: A to jsem to dnes měla dostat...prostě ani nevím proč, ale jen tak jsem si zkusila test, co jsem měla doma...Tak jsem se toho lekla, že jsem si málem rozbila hlavu o umyvadlo :grinning: :grinning: :grinning: Manžel zatím neví, jen ,,pár" lidí z práce....snad vše bude o.k. a povím mu o štědrém dni....K doktorce jsem objednaná na 7.1.2009. Držím moc palce všem!!!!!!!!!!!!
9. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
juuuva, velka gratulace :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
maxi.smile - velikáááá gratulace!!! Holky, já Vám to strašně přeju, ale stydím se, protože Vám to i strašně závidím :frowning2: Já mám pocit, že kvůli tomu špinění tenhle měsíc zas nic :frowning2:
9. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
daschi - tak mi mluvis z duse. taky moc gratuluju a moc zavidim.
daschičko - zitra ti budu drzet palecky, na net se asi do pondelka asi nedostanu, ale doufam, ze tu pak najdu same dobre zpravy!!!!!
9. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Maxi smile velká gratulace!!! I když taky trošku závidím, tak jen a jen v dobrém :sunglasses: Ať Ti to jde dále hladce!

Když já se omezovat musím, potápění a nádechové potápění může ohorzit plod už v prvních týdnech. A já pracuju jako instruktorka :( No a můj oblíbený koníček - jízda na koni - na to jsem se Vás ptala na názor a taky mi to spíš bylo rozmlouváno :((( Tak jsem začala trochu plavat, no, ale není to ono :confounded: Rád bych žila jako že nic.
9. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Holky, moc a moc děkujůůů!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak vás chápu..jak já záviděla dalším a dalším novým těhulkám.... :grinning: Skoro nic na sobě nepozoruju..jen mírné pobolívání v podbřišku..je to i docela příjemné, když si říkám, že tam asi NĚKDO roste:grinning: Jinak asi před týdnem - deseti dny - jsem měla týden obžérství...strašný pocity hladu...neustále...a zvýšené teploty, vždy kolem 37,4 C, jinak nic zvláštního...dokonce i hezká pleť...což bylo divné manželovi..zrovna včera říkal, že to je nějaký divný, když TO mám dostat...no jak já to vydržím, neříct mu to...až do Vánoc.... :grinning: Tak jsem si koupila Mamavit a doberu listovku a snad mi bude dobře a vše půjde hladce..Jo a jediné co vím, že se jsem plodné dny ,,poznala" podle hlenu...a předtím jsme se asi 10 dni netulili...ani ne tak cíleně, ale problémy v práci a tak..prostě nebyla nálada...a najednou je to tady!!!!!!!A dokonce měsíc po mé kamarádce...tak jsme si přály vozit spolu :grinning:
9. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
maxi - to je super. a drzim palce, at manzel nic nepozna, a ma ten nejkrasnejsi darek pod stromeckem :slight_smile:
jin- zkus si najit neco, co by te i bavilo :wink: vim, ze se nedoporucuji sporty s prudkymi dopady, at uz jizda na koni, squash, tenis ....
ale ja treba mam strasne rada spinning, ptala jsem se doktora, a ten rek, jen at ze vesele chodim dal, kdyz mi to dela dobre na psychiku i fyzicku :wink: jedine, co mi nedoporucil je sauna a horke koupele vubec ....
musime se udrzovat hlavne v pohode, a me k tomu aktivita hodne pomaha :slight_smile:
dnes jsem napekla tri druhy cukrovi, sklidila pradlo, sbalila si veci na zitrejsi prebirani domku (asi tam budeme i hned poprve prespavat, ve spacaku na nafukovaci matraci, sampiko uz mame sbalene ....:wink: tak myslim, ze na par dni plne zamestnam myslenky necim jinym :wink:
9. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Maxi.smile - holky to tu řešili tak, že mu řekli, že to maj a hotovo - asi nebude zkoumat, jetsli jo nebo ne... coz?
Krasny starosti :slight_smile:

A vecernice: vzdyt ja se snazim, ALE. Spinning bych ted nedavala, ale loni jsem chodila. Je to pro me desna makacka. Kdyz kamos ma spinning centrum, tak to mam gratis...no mohla bych zase zkusit zajit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To s tim domeckem je parada. My rekonstrukci delali loni, a i kdyz jeste nebylo nic hotovy, rekla jsem, ze o Vanocich spime "doma", tak jsme spali na betonu na nafukovacce ve spacaku a umyvali se ve drezu - a byly to ty nejromantictejsi Vanoce. Takze si to moc uzijte, patri to k tm NEJ zazitkum :dizzy_face: Nu a kdyby se při tom bylo potřeba přitulit a třeba se i zadařilo, to by bylo jako z pohádky :sweat_smile: Ale na Nový rok to bude taky fajn :wink:
9. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj děvčata,
maxi.smile - gratuluji k // :slight_smile:, drž se a přeju, ať potvory sílí! :slight_smile:
Jelikož plánujeme svatbu, tak jsem dnes obíhala svatební salony kvůli šatičkám. Vybrat něco, co obleču za pár měsíců i s bříškem :slight_smile: Nějaké jsem si vyhlédla, teď jen se rozmyslet které a pak se modlit, abych se do nich fakt vešla :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
dobrý večer,

orchidie - děkuju moc :wink:

maxismille - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a moc. Nádhera - až budeš moct dolož testíky ať se pokocháme :dizzy_face:

Daschiki - nikdy neříkej nikdy, podívej na mě, já říkala, že tenhle cyklus je manža přesně mimo ovu doma a ejhle ovu byla jindy a určitě o víkendu :sweat_smile: :wink:

zítra ti držím moc palečky na kontrole ať vše dopadne dobře :wink:

sven - jůůůůůůůůůůůůů svatbička a na kdy to plánujete :dizzy_face: :dizzy_face: ? a šatičky máš možnost nám nějak ukázat? že by jsme Ti to zkoukly?
9. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
zolik - plán je asi tak začátek února, abych neměla ještě moc velké panděro :slight_smile:
Mohla bych zkusit založit album na beremese - ale mám fotky jen z mobilu, takže kvalita nic moc, ale jestli chcete, není problém :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
sven - moc gratuluju! To jsou samé dobré zprávičky!! A na šaty jsme strašně mooooc zvědavé!

Holky děkuju, držte prosím zítra ráno pěstičky...já vám pak napíšu, co jsme s paní doktorkou vymyslely převratného :grinning:
9. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
jinjin - ted jsem se na netu docetla, ze vanoce budou na snehu, no a predstava, jak jsme spolu u krbu a venku padaji vlocky .... no az me to rozbrecelo, dnes me proste rozbreci vse :grinning:

sven - velka gratulace!!!!! a v unoru bude svatba krasna, my meli v breznu a padalo nam stesti ve tvaru snehovych vlocek

daschi - mrzi me, ze se sem zitra nedostanu, abych vedela, ze si v poradku, a ze nejsou zadne komplikace. tak zkusim vydrzet do pondelka, a do ty doby ti drzet vsechny palce!!!!
9. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak holky, na beremese jsem vložila fotky, budu ráda, když mi napíšete, které šaty se vám zdají ty "nej" :slight_smile: (nick stejný).
9. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
maxi.smile : moc gratuluju k //

dashi: drzim palce at ti pani doktorka rekne dobre a pozitivni zpravy at vidim ze i s nasimi problemy se da hnout .-))
9. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
zolik: gratuluji ke // :slight_smile:je to krasny

maxi.smile: take se pripojuji k blahoprani :slight_smile: budou to krasne vanoce :wink:

sven: no moc blahopreju ke svatbe, to je krasny :slight_smile: ja uz bych to znova nezvladla, bylo to pro me vzhledem k tlakum rodiny pomerne vycerpavajici :unamused: Ale pak kdyz uz jdes tou ulickou k zenichovi tak te vsechno prejde a je to uz jen hezky:wink:
jinak jsem mrkla na saty, me se na tobe moc libi č.2 - ale nevim jestli nejsou moc obepnute kolem briska (myslim aby ti to na svatbe nevadilo), kdyby nevysly tyhle tak pak č.9 jsou taky krasne
9. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Maxi -- veliká gratulace!!!

Zoli -- mrkla jsem na testy a jsou to teda parádní čáry! :grinning:

Sven -- gratuluju k nadcházející svatbě! Mrkla jsem na fotky a je super, že sis mohla vyzkoušet tolik šatů. Přijde mi, že ti hodně sluší typ korzet a sukně, ale možná to není nejlepší typ kvůli bříšku. Moc se mi líbily č.3 nebo č. 4, i když jsou každé úplně jiné -- jedny zdobenější a jedny jednodušší :slight_smile:

Daschiki -- moc držím palce, ať s doktorkou přijdete na to, co se ve tvém těle děje a jak na mimi :wink:
10. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky holky...jééé, já jeden večer vynechám a tolik novinek!!!

Maxi.smile - véééélká gratulace!! Ať se mimi drží a na prohlídce tě čekají samé dobré zprávičky!! Jinak jsem zvědavá, jestli vydržíš tajit doma tu novinku až do Vánoc, já bych to asi nezvládla, i dva dny mě málem odrovnaly (a mj. mě se přítel taky pořád ptal, jestli už mám MS a já mu prostě namluvila, že jo. Jak psala Jinjin...vložky už mi nekontroloval :wink: ).
A už se těším, až nám ukážeš fotečky prcka a napíšeš dojmy z prohlídky :slight_smile:

Sven - jééé další svatba s bříškem po Jankabry......hned se jdu mrknout na šatky!! Koukám, že jsem tu jediná, která svatbu odložila kvůli těhu, obdivuju Vás holky, že se na to zařizování a věci kolem cítíte (i když vlastně vůůůbec nevím, jak velkou svatbu plánujete...my právě docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...moc fandím.

Dashi - držííííím všechny palce a napjatě čekám na zprávy...!!!
10. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.