• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
bibiska1: a to je presne ono. HPV je v tele uz naporad pritomny virus, ma ho 80% zenskych a ani o tom treba nevi. Driv (treba za casu nasich maminek) se to tak nehlidalo, ale kdyz uz byla mati tehotna se sestrou (segra je o dost mladsi), tak vim, ze mi nedavno rikala, ze taky mela takovy nejaky nalez a ze ji museli seskrabavat vridek s cipku, ale to mela uz dve deti.
Hlida se to a kdo chodi pravidelne na KO, tak se podle me nemusi bat. Znam holky, co chodi na gyndu jednou za 2roky:( Ja taky na radu gyndare chodim 1x za 1/2roku a jsem rada, ze se hlida neco, co se hlidat ma. Nesnasim reseni problemu ex post, kdyz si musim sypat popel na hlavu, ze jsem to mela resit driv :frowning2:
5. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Přesně tak ,ale upřímně myslím, že ten zákrok byl způsoben špatným doktorem. Chodila jsem totiž k doktorovi, který mě nechtěl prohlížet. Někdo si řekne že to není až tak špatný ale upřímně pak to dopadne, tak jak to dopadne. Po dvou letech jsem změnila doktorku. Hned při první kontrole mě zjistila dost špatný nález a za 14 dnů už jsem měla po zákroku. Myslím, že kdybych v té době měla pořádnýho doktora, tak k žádnýmu nálezu dojít nemuselo. Vždyť typrohlídky u něj probíhaly: "Pane doktore asi neměli bychom udělat kontrolu?" a doktor ."Opravud chcete? Nestačila by Vám pro dnešek jenom odebrat krev a když tak příště bysme tu kontrolu udělali." No a já si nechala vzít krev, napsat prášky a za čtvrt roku přila znovu. A pan doktor mě prohlídl tak rychle, že jsem si skoro ani neuvědomila, že jsem byla v ordinaci. Né že by mi prohlídky dělaly nějakou radost, ale já se tak naštvala, že jsem změnila okamžitě doktora. Bohužel, měla jsem to udělat dřív a komplikace by asi byly menší.
5. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky, jste tu nekdo? :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj majdalena pozerala som super star lebo ja som taka zvedava ze kto vypadne ale uz som tu aspon ja hej :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, holky tak jdu za V8mi na chvíli na večerní pokec :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj daee :slight_smile:
co nove u teba
5. říj 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
nath...dnes v poledne // na těhu testu :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
daee: ahojky, tak jak je? Jak dopadlo oznamenicko doma? Nebo jeste je to porad tajne? :zipper_mouth: :sunglasses:
Ahoj holky, od října mám vysazenou HA, ale my to zatím nebereme moc vážně. prostě to necháváme přírodě a uvidí se. A pokud se zadaří, tak budeme jenom rádi :slight_smile:
jessika: tak to jsi tady naprosto spravne v parádní lážo-plážo-snažilkovské diskuzi :grinning:
5. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
majda, ahoj...nene už jsem to práskla...nakonec jsem nevydržela :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
jessika..vítej mezi námi
5. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
ahoj všichni.
daee tak to je svele :slight_smile: moooooooooooc gratulujem :slight_smile:
jessika tak to mas fajn :slight_smile: naco sa strevat nie?
5. říj 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
daee: a co pritel na to? no, to je blba otazka... :dizzy_face: Ale stejne me zajima, co chlapi na to v ten prvni moment...
Majda: Brali jsme se v březnu, mně je 26 a v červnu jsem dodělala školu. Teď mám práci, která je sice v super firmě a se super lidmi, ale práce jako taková nic moc, tak jsme si řekli, že prostě uvidíme. Jenom žádný stres :wink:
5. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
ashlee: jakpak se mas?
5. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
jessika: a co jsi studovala, smim-li se ptat?
5. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
majdalena : ahoj a ty? ja nic moc celej den jsem prospala,není mi moc dobře ,asi mam chřipku.
5. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Koukal...nevěřil a pak jsem dostala veeeeelkou pusu.
Nevím, jestli jsem mu to řekla originálně, no posuďte sami...už dlouho mu vyhrožuju, že mu donesu podzimní boty (ty co má jsou děsný :angry: ), tak jsem dneska zašla do obchoďáku a koupila krááásný miminkovský capáčky a dala jsem je do krabice od pánských bot (ještě jsem ji trošku zatížila, aby nebylo podezření , že je moc lehká :grinning: a dala jsem mu ji se slovy: "tak jsem ti koupila ty slíbený boty, myslím, že se ti budou v létě docela hodit". Rozbalil krabici...koukal, nechápal...no a pak mu to došlo :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Moje byvala spolužačka otěhotnela a to prej použivala kondom a brala antikoncepci.přijde mi to divny
5. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
nath...děkuju moc :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
daee: jee, tak to je super oznamenicko :grinning:
5. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
majda: evropská studia a politologii. o uplatnění v oboru asi nemusím ani mluvit :grinning:
5. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
no to mu musela spadnout čelist :grinning:
5. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
daee to bolo kraasne :slight_smile:
ashlee no ta tvoja kamoska brala tu anti stale a nepraskol im kondom???no taketo nieco som este ani ja nepocula
5. říj 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
majda:...myslím, že se to líbilo. Tak formality mám za sebou, teď se můžu těšit, co příští týden řekne doktor. Jo a ráno testnu znova, jestli tam // pořád budou a hlavně jestli budou silnější
5. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
jessika - to jsi studovala FSS na MAsaryčce, že jo? Já ji dělala taky...a v oboru nedělám, ale ani mi to nevadí
5. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
řikala že brala pořad antikoncepci že nikdy nevynechala.ma krasnyho syna ,ale přitel chtel aby šla na potrat.tak se sní rozešel
5. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
me se zdal v noci sen.že jsem mela na testu //
5. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.