• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Sven - tak jsem zkoukla šatičky a písla ti svoje favority do IP, jak jsi chtěla :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //

SNAŽILKY

ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 32DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 27dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 22DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 22DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 15DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 13DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 7DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 7DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 6DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 3DC (poslední cyklus 48 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 92DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 86DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 77DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 68DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 64DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 62DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 53DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 44DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 40DC (poslední cyklus 36 dní)
10. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Krásný den holky,

maxi.smile: také mooc gratuluji, těhulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sven: my také začínáme plánovat svatbičku na příští rok, písnu Ti do IP jaké šatky se mi nejvíc líbí. :wink:

daee: jak velkou svatbu plánujete vy?
10. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
daschiki: také držím palečky, ať vše dobře dopadne a máš jen samé pozitivní zprávičky... :wink:
10. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
avally: předběžně jsme měli napočítáno 70lidí - určitě chceme nejbližší rodiny a hlavně kamarády...nic luxusního, ale počtem hostů to už asi je velká svatba...
Ale už jsme rezervovaný termín zrušili (10.04.) :frowning2: a rámcová vize je červen 2011...to už by nám prcek mohl přinést prstýnky (možná by to dal už sám..já chodila v 10měsících...prý jsem vůbec nelezla, seděla jsem a pak jsem se zvedla a šla :grinning: ). Jo a změnili jsme trošku názor....chceme se vzít venku (původně měl být obřad na zámečku Belcredi u nás v Brně, ale moc nadšení jsme z těch prostor nebyli)..., na terase hotelu, kde bude i hostina byli jsme tam v létě na svatbě známých a je to tam moc krásný a romantický :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
avally: a co Vy? Kdy a kde bude svatba? Jak velká? A už máš šaty a třeba ostatní (barva svatby atd.) vybrané?
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
daee: jéé, tak to budete mít velkou svatbu :slight_smile:

My zatím začínáme plánovat, takže ještě nic konkrétního nemáme....původně jsme chtěli mít svatbu v červnu, ale termín asi trochu posuneme, co jsem se zatím jen tak dívala, červen už je docela nabitý, fotografové rozebraní, někde mi dokonce řekli, že svatba by se měla plánovat cca rok dopředu :confused:. No nevím nevím....
Jinak zatím máme cca 40 lidí (ale seznam se pořád nějak rozrůstá, :sweat_smile: ), svatbu chceme mít na zámku, hostinu v hotelu. Ale také se mi začíná líbit myšlenka mít obřad někde venku na terásce. Je to zase něco jiného a hlavně žádný stres a jen jedna svatba za den. Třeba já bych nechtěla mít svatbu na radnici už jen z toho důvodu, že mi to tam připadá jak na běžícím pásu...
Na šatky se teprve chystám, představu trochu mám, líbí se mi spíš nějaké jednoduché.

A potom je tady ještě malý otazník...jestli se nám zadaří mimi nebo ne...ale to je zatím jen ve hvězdách...
10. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Avally: třeba na těch 70skončíte nakonec taky :grinning: :grinning: :grinning:.
A ten rok dopředu je šílenej, ale je to pravda. Já třeba fotografa a místo hostiny zamlouvala cca 13měsíců předem a na oba říkali, že volám akorát :grinning:. Ono o známé a dobré fotografy a oblíbená místa na hostiny je docela boj....Zbytek zařizování je v pohodě, to stačí podle mě tak 4-5měs. předem, pomaloučku a bez stresu.

Původně jsme chtěli právě taky obřad na zámečku Belcredi (jedno z míst v Brně, kde se dělají civilní sňatky), ale přesně jak říkáš, jede to tam jedna svatba za druhou, nemají čas hezky promluvit atd. Byli jsme na svatbě ve Slavkově na zámku a jako prostředí krásné , ale za tu dobu, co jsme tam byli (cca hodina) jsem potkala šest nevěst (z toho jednu s mega bříškem :wink: ) a samotný obřad hrůza, oddávající měla hooodně špatnou náladu, mluvila potichu a tak max. pět minut a šlus...další pár na holení...a to pronájem toho sálu stál 7500,-!!! Dojmy vesměs negativní :confounded: .

A právě ta terasa hotelu, kde chceme hostinu nás nadchla....dřevěná pergola, okolo lesy, výhled na vodu. Svatby tam dělají, mají k tomu židle a takový ten svatební oblouk, koberec běhoun...takže jsme rozhodnutí.

Až budeš vybírat šaty , určitě nám sem hoď favoritky ať se můžeme pokochat :grinning: .

A jinak...když se zadaří mimi...odříct rezervace můžeš vždycky a nebo holt budeš nevěsta s bříškem...my se rozhodli to přesunout, ale určitě si i těhu můžeš užít náádhernou svatbu!! :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Avally: a kdoví, jak to u nás bude....jeslti na tu naši vysněnou velkou svatbu vůbec dojde...chceme zhruba za rok a půl, ale člověk míní...uvidíme, jak to všechno bude... :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
ahoj holky,
s manželem jsme planovali rok svatbu,a měli jsme přes 30 lidi,ja jsem měla jen 10 lidi.Nejvic se mi libílo focení.mame i video ze svatby,kamaradka donesla kameru.
10. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
daee: jj, místo, hostina a fotograf to je hned pryč, ale co teď s tím, pořád jsem si říkala, ještě dost času a teď zjišťuju, že už je asi pozdě na mojí vysněnou svatbičku...
Musíme to ještě všechno znovu probrat....
10. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
ashlee: na focení se také moc těším, je to památka na celý život (krom jiného :slight_smile:).
10. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
daee: vy budete mít určitě mooc krásnou svatbu, ta teráska bude super, prostředí také kráááááásné.... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky s tim fotografem mate pravdu ze rok dopredu je minimun... ja to bohuzel neudelala tak ti nejlepsi uz byli rozebrani :-// tak jsem dala na doporuceni znamych a objendala si pana M.Horkeho a byla to chyba...mozna je to taky tim ze s brachou fotime obcas svatby tak jsem presne vedela co a jak bych chtela, no ale pan fotograf to opravdu nevystihl, takze pro me foceni byl nejhorsi okamzik svatby, protoze jsem si rikala "co a jak to dela? to budou desne fotky" :angry: tak jsem byla rezignovane rada kdyz to skoncilo a z tech jeho fotek se me jich libi jen par :angry: jenze tezko jsem si to mohla nafotit sama a pak clovek si rika ze profik to nemuze zkazit :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky,

jsem zde. Takže prvně jsem se pěkně rozbulela ještě v kabince :grinning: Jsem tele...No, ono totiž jsem čekala v kabince a paní doktorka měla v ordinaci budoucí maminku..v 17 tt....holky, já slyšela bít srdíčko jejího miminka a slyšela jsem, jak jim řekla, že budou mít holčičku a tak mě to dostalo :frowning2:

Pokud jde o mne...tak je velmi pravděpodobné, že jsme byla skutečně podruhé těhotná...paní doktorka říkala, že sliznice je hooodně vysoká a že je trojvrstvá!!! Takže vlastně ta jedna vrstva se vůbec zřejmě neoddělila minule (to, jak jsem vám říkala), protože tam byl plod...ale pak přišlo to špinění, takže asi jsem potratila podruhý...No, každopdáně se dívala, jestli nemám mimoděložní...a taky mi vypsala žádanku na hormonální profil, na který půjdu po menstruaci. Dala mi zpět můj milovaný Utrogestan :slight_smile:, mám ho brát 3krát denně, tak už jsem ho rovnou slupla... Taky mi doporučila nějaký homeopatika na to špinění Phosphoran CH9 nebo tak nějak...no abudu každý 25 DC chodit na injekce agolutinu. Takže přesně kombinace, po jaké jsme poprvé otěhotněla...tak musím věřit. Trošku mě zaskočila, když na mě vytáhla žádanku na spermiogram...Nechci svého miláčka děsit tak brzy po 3. snažení. Ale on naštěstí souhlasil. Řekla jsem, že se nebudem stresovat, uvidíme co já s hormony (podle ultrazvuku řekla, že hormonálně vypadám v pořádku, což nechápu, jak se dá ultrazvukem vidět...asi se spletla a chtěla říct jako že vnitřně to je v pořádku, protože mi kontrolovala vaječníky, dělohu...). Takže uvidíme, co ten hormonální profil, toho se strašně bojím, abych se nedozvěděla něco špatnýho. No a kdyby se nedařilo dýl, tak pak spermiogram.

Ale rozhodla jsem se, že asi nebudu měřit BT. Nebudu dělat nic. Jen možná sem tam zkusím, jestli bude ovulka prostřednictvím ovu testů...ale jinak asi prostě budem dělat, jakože nic...

Nevím, jsem z toho celá taková nějaká smutná...Nevím, co si myslet nebo tak. Manžel než se mnou začal před 6 lety chodit, jeho tehdejší přítelkyně s ním otěhoněla, ale aniž by mu to řekla, šla na potrat a pak se mu přiznala. Chodili spolu tehdy asi měsíc, takže nechtěla s ním mít dítě. Tím pádem ale myslím, že jeho spermijky by měly být v pořádku...Já si myslím (a pevně doufám), že jsme v pořádku oba. Podle mě je u mě jen problém s tím progesteronem a ten mi dodá Utroš a agolutin...snad to bude v pořádku, holky :frowning2:

Já jsem se zas rozepsala....

Jo, Daee - zajímalo by mě, kde tu svatbu chcete...na Kozí horce? Nebo v Mariánským? My měli taky na zámečku. Naštěstí řečník byl úžasný a obřad byl moc krásný, ale poak jsme se mále m s auty nedostali ven, protože najely další 3 svatby. Tohle je tam právě blbý :frowning2: My měli svatbu 35 lidí a bylo to tak akorát, protože se za tu noc všichni strašně dobře seznámili a byla to jedna velká pařba :slight_smile: Byl to nejkrásnější den mýho života...

Sven, hned mrknu na šaty a taky napíšu do IP svůj názor :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
avally: snad jo, oni všichni okolo mi teď říkají...to se ti změní priority, jak se mimi narodí, peníze dáš radši do dítěte, o velkou svatbu nebudeš stát, odbudete to se svědkama na radnici... :confounded:
Nevím, možná to tak bude, možná bude svatba menší, ale úplně se vzdát plánů, které jsem za ten rok pracně ukula, to se mi nechce :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
daschiki: nebud smutna, od pani doktorky si sice neneses zadne skvele zpravy ale zase to vsechno neni az tak spatny... ja se porad utesuji ze jsme teprve na zacatku (a preci jen ty uz jsi s lecbou dal, kdyz pani doktorka uz prisla na to jak na tvoje problemy :wink: mam kamaradku a ti se snazi od ledna :unamused: tak preci jen 3mesice snazeni nic neni :wink: neboj vsechno to bude dobre :wink:
10. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Dashiki: tak jsem zhltla tvůj příspěvek a budu moc držet palce, aby horm.profil dopadl dobře a pokud nebude na 100%, dneska se přece dá hormonální rovnováze v těle všelijak pomoct a jak tak čtu, máš super paní doktorku, která dělá všechno, aby Vám pomohla :slight_smile: .
Super je, že na UTZ nenašla žádný problém, že sliznice ti krásně roste....léky snad pomůžou na špinění a problém s udržením těhu....
Dashi, já bych byla poměrně optimista, nebuď smutná....určitě se brzy zadaří (s otěhotněním problém nemáte...co si budem povídat :wink: ) a teď jen, aby se mimi udrželo a to si s paní doktorkou a díky lékům už pohlídáte!!!
DRŽÍM MOCMOC PALCE!!!!
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
díky Daee...jsi hodnoučká...

jo holky, já měla sliznici 12mm...víte někdo, jak to má být? Kolik bývá maximum a tak? To jen čistě ze zvědavosti
10. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
daschiki: souhlasím s daee, napsala to moc hezky :wink:. Držím palečky, aby vše bylo OK :wink: .
10. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
daschiki: se sliznicí bohužel neporadím, moc se v tomhle neorientuju :unamused:
10. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
našla jsem jinak krásný článek...http://www.forumzdravi.cz/clanek-85-fyziologie-tehotenstvi

avally díky moc! Musím se prostě hodit do pohody...budus e těšit na Vánoce, v sobotu vyrážíme do Vídně, teď mám velké starosti o ségru a potřebuje moji pomoc, takže asi budou snad myšlenky jinde...začnu psát zas diplomku...a ono se to jendou prostě udrží...:slight_smile:
10. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Nazdárek. Jsem teď přišla od Mudr. a jsem se normálně rozčílila. Byla teda u toho všeho milá, ale vůbec mě neposlouchala. Furt říkala, že si máme dát 3 měsíce pauzu, že vědí, proč to říkaj - i když je všechno v pořádku, nic se nestalo a prý funguju úplně v poho. Když jsem se zatala, kdo to říká, jestli je to gynekologické doporučení obecně či co, tak mi neodpověděla a nakonec z ní vypadlo, že je to její osobní názor, že by druhé těhu nemuselo dopoadnout po tom potratu dobře a že jí stejně neposlouchám a evidentně mám už názro jiný. Tak jsem jí řekla, že názor mám od dvou lékařek z obilňáku, že to není můj názor, ale jejich a ona zase, že vědí, proč to říkaj.
Tak já nevím. Buď ten potrat nic neznamenal, je to jen náhoda, pak ať mi nedělaj teda žádný vyšetření, ale nechaj mě snažit dál (když to nic není tak snad nic!)
Nebo ať teda řeknou, že ten potrat něco byl, pak ať mi řeknou, že tři ěmsíce pauza, ale udělaj mi vyšetření...
Mám vztek. Musela jsem se vypsat, pardón, a teď jdu dočíst co ostatní a dasch na její kontrole. Díky za možnost to tady vyventilovat. Tfuj.
A snažit se budem hned. Když to vyjde, super a když ne, alespoň začnou zjišťovat proč (teď a ne za půl roku!)
10. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jinjin - já se vůbec nedivím, že se zlobíš...Nám doktorka řekla, že můžem hned...když je to takto brzy a oidejde to s ms, není žádný důvod to oddalovat...ale samozřejmě nejsem tvá doktorka, takže ona může vědět víc než já nebo my...ale jak píšeš, ať ti teda pak aspoň udělá vyšetření..to ej teda přístup!

Já osobně bych jela dál...vždyť se ti normálně nastartoval další cyklus...kdyby to bylo po revizi dělohy, tak neřeknu...ale takhle...
10. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Daschicko, naděje se nevzdávej, ty hormonky Ti zkontrolujou a poladí a bude dobře!
Teda je hrozný, že nemůžou hned udělat ten hormonální profil, aby jsi věděla a nemusela to absolvovat dvakrát, to je fakt na hlavu!!! Mě už teď je ouvej a to jsem to zažila jednou,,, no a možná budem přesně kopírovat Tvůj příběh :frowning2: Beru to tak, že kdybych podruhé otěhotněla až třeba za půl roku a nedopadlo to, bude to na šišku horší. Ty už alespoň víš, že stát se těhu není Váš problém, že je to potřeba podpořit udržet. A Mudr. udělá teď všechna vyšetření a opatření, aby to příště určitě dopadlo dobře! I to je velké plus!
Držím palečky ať to při příští Ms poladít a pak už se jen a jen daří!
10. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Dasch: díky. Na Mudr. v tomto případku prdim. Nebyla tam moje doktorka, ale nějákej zástup a prostě ji nevěřím. Dvě jiný mě to povolili hned, a tato řekla, že vevnitř je vše ok.
Neber to, prosím tak, že bych Ti to jen co by se za nehítek vešlo přála - to rozhodně nene, ale jsem ráda, že jsi tu, že mi rozumíš. Díky Dasch a tfuj tfuj pro štěstí. Až budem mít obě pupíky, musíme se potkat :slight_smile: A nebo i bez pupíků. Nějak jsme to zamluvili - tu slezinu...
10. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jinjin, děkuji za útěchu...Nejprve jsem byla taková smutná a zmatená, na druhou stranu jsem strašně nadšená, že mám zpět svůj Utrogestan a že mi píchnou v neděli agolutin...a pokud jsem otěhotněla třeba tenhle cyklus, tak ještě nemuselo k uhnízdění dojít a třeba to špinění ještě zastavím a situace půjde zachránit. Sliznice je 12mm, což je na uhnízdění ideální :slight_smile: Ale nebudu si dělat naděje...a hlavně jsem si řekla, že testovat budu jedině, když se nedostaví menstruace...Určitě se nám to povede! Tím "nám" myslím nám všem, co se tady ještě tetelíme v dolní části tabulky...Hlavně se nesmíme na to upínat a žádné stresíky a bude to v pohodě :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Joooo a slezina!!! Máš pravdu, ta se úplně zamluvila!!! :slight_smile: Takže otevíráme znovu téma. Stihne se to do Vánoc? Nebo je teď asi riziko těch chřipek, co? Tak asi spíš po Vánocích nebo během svátků, až nebude město plný lidí.... Co říkáte kočky?

A Jinjinko, já věřím tomu, že budeme v pořádku !!! Určitě...a pak se i s Daee a dalšíma Brňandama (a jednou za čas i s ostatníma děvčatama) budem scházet s capartama na pískovištích a budem rády, že nejsme na mateřské samy :slight_smile: Už se nemůžu dočkat...Daee bude mít nejstarší capartě, tak to nám ty naše o něco mladší špunty pohlídá :grinning:
10. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
jinjin: s těma doktorama je to vážně někdy těžký. Co Dr., to názor...a pak si vyber, čím se řídit, abys to udělala nejlíp pro sebe a budoucí mimi....

Dashiki: já tvůj "milovaný" Utrogestan začínám vysazovat, snižuju dávku z 2-2-2 postupně po jedné až na 1-1-1...to pak budu brát 10dní a pak vysadím úplně. Mám trošku obavy, aby se mi špinění pak nevrátilo, čekala by mě neschopenka (copak to mi neva) a zase strachování o mimi...Ale Dr. říká, že už jsem ve fázi, kdy snad placenta pracuje naplno a tu potřebu progesteronu pokrývá....tak snad jo....
Taky bych si tenUtroš nejradši nechala do konce těhu :slight_smile: .

Jo a jinjin....správně, srazík jsme zamluvily a to jsme si my Brňačky & okolí slíbily sejít se do Vánoc...!!! Musíme s tím něco udělat holky :wink:
10. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
dobré odpolko,

na šatičky jsem ještě nekoukla, priznvám,napravím resty a půjdu se pokochat na beremko a pak písnu ip :wink:

Daschiki - já když jsem byla těhu krátce 5 tt u prvního tak jsem měla sliznici 14 mm. takže ji máš opravdu hooooooodně vysokou. Nedivím, se že máš smíšené pocity. Ale snad se to už do 3tice povede a snad ani nebudeš žít v takovém stresu, když nebudeš měřit BT jen dělat ovu testy, když víš, kdy je. DRžím palečky ať se tělo konečně umoudří a miminko je brzo v bříšku.

JIn jin - ty jsi začala krvácet? promiň, že se ptám, jestli nechceš neodpovídej :wink: a jestli je tělo čistý a funguje, taky bych se snažila hned, kolik těhulek takhle otěhotnělo třeba za 2 měsíce a už mají zdravý broučky v náručí. Takže vzhůru do Vánočního snažílkování :wink:

holky - to chystání na svatbičku závidím, je to krásné období, moc si to užijte a ať vše dopadne dle vašich přání a představ
10. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.