• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dashi: ale všechny ty mimíse stihneme do konce roku 2010, jo?
10. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Daee - co do konce roku 2010....! Už do školního roku 2010 :grinning: Do června tu budou všechno jen těhulky :slight_smile:

Zolicku - děkuju...:slight_smile: Vy holky my strašně pomáháte, už se cítím o moc líp a zase optimisticky naladěná...jsem smířená i s tím, že by to te´d nemuselo klapnout. Doktorky jsem se ptala i na prolaktin, jestli se může nějak prolaktin zbláznit, když v srpni byl ok. Říkala mi, že klidně může. A že způsobuje neplodnost. Slovo neplodnost mi znhí strašně v uších a navíc si myslím, že u nás je strašně předčasný a docela ani není třeba ho používat, když jsem dvakrtát otěhotněla. Já si neplodnost představuju jako to, že prostě vůbec nejde otěhotnět. Nám jde, jen se to nějak pak zvrtne...Naši příbuzní mi ale říkali, že jedna mamina takhle 4krát po sobě potratila a popátý se povedlo. Taková holka musí být ale pekelně silná osobnost, protože tohle je fakt záhul na psychiku. Mně se nepovedlo dvakrát a ještě dvakrát si to nedovedu nějak představit...ale jsem hrozně velký bojovník (taky jsem se narodila sice jako ryba, ale už na přelomu s beranem :grinning:) a já se jen tak nevzdám :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
juuuj hrubka...zase :grinning: mi a né "my" pomáháte :grinning: Pardooon :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Zolik: v řijnu jsem měla // a pak přišla mrcha, vlastně přesně 6+0 podle MS...
Díky Vám za podporu. Dnes už mě to jen naštvalo, to je lepší ne ty pocity předtím. Takže hurá do boje :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj děvčata, zdravím :slight_smile:
Děkuji za názor na šatičky. Víceméně se tak nějak všichni shodujete na mých favoritech - no ještě uvidím, jak to dopadne :slight_smile:. Plánujeme malou svatbu, max. 20 lidí. nechce se mi utrácet prachy (to by se mi nechtělo ani před těhu). Ale ono se to bohužel tak nějak nasčítá, že 50tis. je hned fuč :frowning2: :angry: . A to nechci nějaký luxus, snažím se šetřit. (akorát se šatama jsem se rozhodla "rozšoupnout", favoriti stojí půjčení 4-6 tis.). Jinak všechny šaty co jsem zkoušela, tak jsem zkoušela s tím, aby tam bylo místo na bříško a dali se použít i za ty 2 měsíce. Vše má šněrovačku a volili jsme větší velikost, aby teď ty šaty byly max. sešněrované a pak se dalo v pohodě povolit. Jinak na svatbě bude prakticky jen rodina a svědkové. Tím, že to bude v zimě a nebude se moct udělat nic venku, tak to pak asi až se prcek narodí spojíme a udělá se pro kamarády grilovačka venku nebo tak něco. Ale to je všechno ještě tak daleko, bůh ví, jak to všechno bude.
Jo a musím se vám pochlubit - pořídila jsem si konečně těhu gatě :slight_smile: Jsou to tmavě modré riflíky Yessica z C&A, natrefila jsem na ně v sekáči a stály mne 255,- Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mají gumičku a knoflíky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až bude čas, tak si je asi hodím do alba.
Jinak - daschiki - myslím, že tvoje kontrola dopadla super! Doktorka neprotestovala a shodla se s léčbou s tvými představami a tak vzhůru na další snažení :slight_smile:. Ve tvém případě bych se asi na měření vyprdla, pokud tě to stresuje, už to máš odzkoušeno, víš, že to funguje a teď si prostě s manželem jen užívejte a neřešte to. Však ono si k vám mimi brzo cestu najde :slight_smile:
Jinjin - pokud vše probíhalo bez komplikací, tak bych se na tu pauzu vyprdla a hupla na to, třeba se brzo zadaří :slight_smile:
A už zas nevím co jsem chtěla, tak raději končím :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
sven gratulace k těhu gatím za super peníze :wink:. Já si dnes vydražila na aukru dvě hezký těhu trička (celkem za 200,-) a sleduju pozorně asi dvoje další kalhoty
10. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahoj, potrebovala bych poradit. V pondeli a v utery jsem mela silne pozitivni ovu test, plus v utery na prohlidce u gyndr. dominantni folikul, 2cm, vysokou sliznici a hodne ovu-hlenu, podle dr. Ale jeste ten vecer jsem mela ten pozitivni ovu testik. Den na to (streda) byl negativni. Kdy myslite, ze byl ten "nej den"? Myslite, ze ovu teda probehla az v tu stredu, kdy uz nebyl vecer pozitivni test? Prosim, poradte, jake mate vy ostatni zkusenosti...
10. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Aoj Orchidie. Ovulka určitě proběhla z úterý a středu. :slight_smile: Tak doufám, že jste to prosnažili jak se patří :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
z úterý na středu jsem chtěla napsat samozřejmě :grinning:
10. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
zdravím po delší době
gratuluju všem těhulkám .... já teď bohužel budu muset snaženíčko ze zdrav. důvodů na nějakou dobu přerušit
ale určitě budu sledovat a držet palce všem ostatním snažilkám

takže aktuální tabulka teď na chvíli beze mě.

S = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //

SNAŽILKY

ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 32DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 27dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 22DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 22DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 15DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 13DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 7DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 7DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 6DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 3DC (poslední cyklus 48 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 92DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 86DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 77DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 68DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 64DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 62DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 53DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 44DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 40DC (poslední cyklus 36 dní)
10. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem do albíčka přidala fotku pozitivního testíku, ale tak kvalita :angry: Tím mobilem to ne a ne vyfotit...tak snad mi z toho uvěříte, že tam NĚCO fakt je :grinning:. Jinak moc a moc všem děkuju za gratulace...každou minutu se modlím, aby vše bylo v pořádku :confused: Asi ke konci týdne a příští udělám pro sichr ještě nějaké testíky, ať aspoň mám trošku klid....a pak až ta kontrola v lednu, to se povleče... :zipper_mouth:
10. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
daschiki: myslis, ze mohla probehnout ovu ve stredu pres den? mohla bych to poznat podle bolesti v podbrisku?
10. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
orchidie: Já myslím, že určo. Já jsem nikdy ovulační bolesti nemívala, ale od té doby, co jsem začala pít Femigard, tak se asi moje tělo výrazněji projevuje a normálně reálně cítím ovulaci...právě bolestí podbříšku. Takže určitě...Podle mě u Tebe proběhla ovulka někdy z úterka na tu středu...to je jasný, když pak byl ten ovu test už negativní...To už zas ta hladina LH klesla...to je rychlovka...
10. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
daschiki: a kdyz probehla z UT na ST myslis, ze melo snazeni ve ST vecer jeste smysl? Jak dlouho po probehnuti ovu je jeste vajicko schopne byt oplodneno? ja nekde cetla, ze 24h... tak nevim. No, tak proste uvidime :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 31DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 27dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 23DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 23DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 16DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 14DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 9DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 8DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 8DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 6DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 4DC (poslední cyklus 48 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 93DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 87DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 78DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 69DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 65DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 63DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 54DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 45DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 41DC (poslední cyklus 36 dní)
11. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Krásné ráno holky,

ruzatko: z tabulky jsem Tě prozatím vymazala, tak jak jsi chtěla :wink: . Pak se k nám zase připiš do tabulky, ju :wink:

maxi.smile: ta čárka je krásná :dizzy_face: , uvidíš, že všechno bude v pořádku :wink:
11. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno holky,

orchidie - já myslím, že klidně mohlo, protože to vajíčko ještě nějakej čas tím vejcovodem putuje než zanikne, takže údajně má smysl snažení i den po. Navíc klidně ta ovulka mohla proběhnout ve středu dopoledne nebo i těsně než sis udělala test. To je hrozná rychlovka, jak pak LH klesá...takže neklesej na mysli :slight_smile: Uvidíš, snad se zadařilo :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
maxi.smile - to je ukázková tlustice :slight_smile: Je krásná silná...:slight_smile: Přeju a závidím :grinning:
11. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Pěkné ráno všem :slight_smile: ,

maxi.smile - výstavní testík!! :slight_smile: Držím palce, ať se mimi drží a ať Ti to rychle do první kontroly uteče...

orchdie - já souhlasím s Dashiki s tou OVU....myslím, že proběhla mezi úterkem večer a středou...spíš se kloním víc ke středě....a pak se to vajíčko ještě nějakou dobu dostává na správné místo a i tam určitě vydrží na spermijky čekat (je to individuální, ale těch 24hod. po by to mělo jít ještě určitě). Takže já myslím, že snažení ve středu večer určitě ok, ale dobrý by bylo, jestli bylo i před, třeba v pondělí večer nebo v úterý (ony i ty spermijky dokážou čekat na svou příležitost :wink: )
11. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Dashiki - jak jsme se včera bavily o srazíku, tak já teoreticky jsem schopná si udělat čas ještě před Vánoci a určitě i po Vánocích. Mezi svátky za sebe raději říkám ne, protože máme spoustu rodinných akcí a návštěv a taky jedem okolo Silvestra na chatu na Vysočinu....
Uvidíme co ostatní Brňandy...já jsem pro termín před i po Vánocích :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
krásné ráno holky,

Tak já se hlásím po delší době ... Musím teď ležet doma a všichni mě obskakujou :slight_smile: :-/

Ve středu, když měl Pavlík odjíždět nečekaně na služebku do Mostu na dva dny, mě celý den pbolívalo břicho - ale nic vážného, žádné křeče a tak ... Pro jistotu jsme se domluvili, že mě raději odveze k mamce, ať je někdo se mnou, kdyby něco. Před odjezdem jsem zašla na záchod a na papíře jsem našla krev - teda spíše růžový výtok, žádná patrná červená krev......... No holky řvali jsme oba :cry:
Okamžitě jsme jeli na mojí gyn. kliniku, kde mě vzali hned. Nebyl tam můj doktor, ale co .. řekla jsem co a jak a on, ať si vylezu na kozu, že se na to podívá. Koukal do utz, jazyk mezi zubama a nic neříkal .. moje smrt!!! Tak jsem na něj štěkla, že co se teda děje?! a on, že nic, že "čekal, že to bude teda horší" no fakt horor ... ale pak monitor otočil na mě a já viděla už ne Tečku ale mega bublinku :slight_smile: a v ní mu šel špatně najít náš mimísek. Bolelo mě to a tak pak přišel na to, že mám zakloněnou dělohu :frowning2: nemohl ho proto pořádně najít, ale BYL TAM a byl obrovský!!! :wink: "jen" nebyla patrná srdeční akce ... byla jsem tehdy 7+2. No říkám si, že vzhledem k tomu, že ho sotva zaostřil, páč jak říkal, je na mě nalepený :slight_smile: tak srdíčko jít vidět nemohlo.
Navrhnul mi nemocnici nebo domácí ošetřování. Nesmím nic dělat, jenom ležet, nejlépe na břiše, ať se děloha posune kam má. Ale ležet na břiše to je teda fakt peklo ... Jsem doma, dneska se o mě stará mamka, které jsme to včera museli říct :slight_smile: no měla radost :wink:
Dostala jsem Utrogestan a Ascorutin oboje 3xdenně.
Zašpinila jsem pak jenom jednou ještě ten večer, pak nic. uuuuf!!! ťuk ťuk ťuk!!! břicho nebolí ... a když jsem to tak zjišťovala, tak přesně tak jak mě to bolelo, bolí právě zakloněná děloha, takže jsem celkem klidná ... jen kdyby mi ten blbec ukázal srdíčko na tom lepším utz .. ufff ale tak četla jsem, že srdíčko bývá vidět někdy až v 8-9tt je to hodně individuální ..
HOLKY DRŽTE NÁM PALEČKY, PĚSTIČKY, COKOLIV CHCETE!!! JEN AŤ VŠECHNO DOBŘE DOPADNE!!!! prosíííím ... už z toho nejsem tak špatná, ale v tu středu jsem v noci nemohla spát, měla jsem šílené noční můry a pořád jsem myslela na ten obraz u utz bez srdíčka :cry: je to šílená nejistota, ale nakonec jsem se rozhodla, že to nebudu hrotit a počkám až do toho pondělí, to má srdíčko čas, aby šlo pěkně vidět a bude všechno v pořádku!!! :wink:
11. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Jankabry: držím všechny palce!!! Řekl Ti Dr. odkud se vzala to zakrvácení (z dělohy, z čípku, prasklá cévka???)??
Každopádně určitě už sis na netu načetla, že tohle se stává, u zahnízďování vajíčka, podrážděním čípku, orgány jsou překrvené, může prasknout cévka atd...
Janka....já měla úplně to samé co Ty...ráno na záchodě na toaleťáku krev (ne jako ty růžový výtok, já měla normální jasně červenou krev, ně šmouhu, ne promočený papír, prostě něco mezi tím), ale břicho mě teda nebolelo vůbec. A dostala jsem taky Utrogestan 3x denně dva (nejdřív polykat a potom zavádět). Ještě tak tři dny jsem potom zlehka špinila (to prý odcházela sražena krev z toho ranního zakrvácení) a pak už nic....teď právě začínám Utroš pomalu vysazovat (snižuju dávky), tak se modlím, aby se krvácení nevrátilo!!

A neboj, poctivě lež, i tak přece těžce pracuješ (vyrábíš z tečky krásné mimi :wink: ) a určitě bude všechno ok!!!
11. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
daschiki: prosím tě potřebuju poradit, dobrala jsem ten Duphaston (teď čekám na MS) no ale v podstatě celou dobu jsem přes D. špinila :unamused: tak teď nevím jestli mám zavolat doktorce jestli je potřeba upravit dávkování? nebo při příštím cyklu může tělo reagovat jinak? ty máš s těmi všemi léky zkušenosti .-)
11. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
jankabry - neboj sluníčko, vše bude dobré...tolik holek už špinilo a krvácelo a menstruovalo během těhotenství a vše dopadlo dobře. No a to, žes neviděla srdíčko, to podle mě nic neznamená, prootže z krve se ti to hcg dost zvyšovalo a jsi 4 dny napřed a navíc ti ani neslábnou testy...takže podle mě to by u zamlklého plodu nebylo. Neboj se a vydrž! hlavně nic nedělej a pěkně lež a ať se starají ostatní...

Daee - já budu v Brně jen tento týden, od soboty pak odjíždíme mimo Brno na Vánoce...Já bych byla asi spíš třeba pro termín 27. nebo 28. prosince..tak nějak mezi svátkama...Tak uvidíme, co navrhnou holky

mmaxicko - mně osobně Duphaston vůbec nezabral a špinila jsem i přes něj. Mně ani moc nepomáhal Utrogestan, dokud jsem si v nemocnici (kde jsem byla s cystou) nepostěžovala, že pořád špiním a tam mi paní doktorka řekla, ať klidně zvýším dávku na 3 denně. No, tehdy mi píchli agolutin (aby praskla cysta) a ještě jsem od 16 - 25 DC brala 3krát denně Utroš. Taky jsem tehdy vůbec nešpinila a hne dotěhotněla. Akorát bohužel teda neudržela :frowning2: Teď ale věřím, že to už udržím. Tenhle cyklus jsem nasadila Utroš až včera po návštěvě u doktorky...No a špiním už podstatně míň, ale pořád malinko jo. Nevím, jestli by se ten mimis udržel, kdybych teď byla těhotná. :frowning2: Mě pak akorát děsí jiné věci..třeba to, že když vysadím Utroš, píchnou mi agolutin 25 DC, tak pak by se buď odstavila nebo nedostavila MS. No a já se pak bojím, co dělat...jestli teda radši tetsnout a pokračovat v braní Utroše, kdyby to bylo pozitivní...a jakou dávku brát...Ach jo...no...musím se příště zeptat doktorky. Nebo pokud bys tam šla a řekla si o Utroš, tak se prosím zepterj i na tohle. To by mě moc zajímalo
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
dashi a kolik cyklu jsi brala ten Duphaston?
11. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
mmaxicko, jejda, tak tohle už si moc nepamatuju, ale myslím, že tak 3 měsíce...Už si to moc nepamatuju, bylo to před 2 lety
11. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
jankabry - držím palce, ať je vše v pořádku! Určitě dej o sobě vědět.
11. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
daschi: dik moc za rady :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jankabry taky moc držím palečky, ať je všechno ok. Já jsme začala u Tomáška špinit v 8.týdnu a hrozně jsem to obrečela. Doktorka mi říkala, že psychika je půl těhotenství. Vím, že je to těžké, ale musíš myslet pozitivně, určitě bude všechno v pořádku. Bya jsem tehdy upoutaná na lůžko až do 12.týdne, ale k něčemu to bylo, mám krásné a zdravé dítě. A Tobě a samozřejmě i všem ostatním přeji to samé.
Ještě jsem měla v těhotenství jeden hodně velký problém, kdy jsem musela stát před rozhodnutím jestli si dítě nechám nebo ne, rozhodla jsem se dobře. Ale to tu psát nechci, ať vám těhulky zbytečně nevystraším, že i super přístoje se můžou mýlit.
11. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
holky, prosím vás, jak je to s kontryhelem v těhotenství? Smí se pít, kdybych byla těhotná?
11. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.