• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschiki : no, to by me taky zajimalo, teda v mem pripade, jestli se ma pit i po ovu az do MS??? Taky budu rada za radu.
11. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky, dneska nestíhám mám toho moc moc a práce jak na kostele, bohužel fyzicky náročné, tak snad se pr´dolka drží dásně nehty :grinning:

Jankabry - odpočívej zobej léky a mimísek je určitě v pořádku. Držím pěstičky a mooooooooooc se opatruj :dizzy_face: :dizzy_face: neboj maminko je to dobré, jen je všechno opravdu moc citlivé :wink:

maxi - nádherná tlustice - žádná duchařina - paráda. Jupí nádhera. gratulka no prostě se nám to tu krásně rozrůstá :dizzy_face: :dizzy_face:

dashi - nevím jak je to s tím kontryhelem, ale bylinky se moc nemají, snad poradí Večernice ta tu minule radila ohledně toho zelen. čaje
11. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky, kdepak dneska všechny jste??? že je tu tak mrtvo.... :slight_smile:. Já frčím z práce domů, přeju hezký víkend!!!
11. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
holky moje, díky moc :wink: !!!

jen v rychlosti - daschi: Podle toho, že v lékárně koupíš čaj pro těhotné s kontryhelem, řekla bych, že ano :slight_smile: taky mě to překvapilo .. ale ten kontas ani tak ne, spíše maliník .. ten je doporučován až před porodem ...

jdu pokračovat v nic nedělání :slight_smile: koukání do laptopu v leže mě vyčerpává :slight_smile: ten utrouš to je teda driák ...
11. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 32DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 27dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 24DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 24DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 17DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 15DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 10DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 9DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 9DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 5DC (poslední cyklus 48 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 94DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 88DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 79DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 70DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 66DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 64DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 55DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 46DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 42DC (poslední cyklus 36 dní)
12. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Krásné sobotní ránko :slight_smile: ...aktualizovala jsem tabulku, snad správně, ještě jsem to nedělala :pensive:

Jankabry: první dny, když jsem Utroš polykala, normálně jsem hodinu po polknutí musela jít spát a připadala jsem si i potom jako zfetovaná, motala se mi hlava, jednou jsem sebou málem švihla...Od té doby co zavádím spodem, tak úplně v pohodě....tak se drž ty i mimi!!! :wink:
12. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Krásné ráno všem :slight_smile: Jéé,tady na Praze 9 tak krásně sněží...to je úplně kouzelné!!!!Už moc kouzelné není, že jsem se pobl.a na procházce se psem :grinning: (to byla jen taková vsuvka)...přemýšlím, že už dnes ozdobím stromeček...dělám ho každý rok dřív..připadá mi, že takhle delší dobu vnímám Vánoce....a čekají mě ještě nějaká linecká a odpol. rozsvěcení Ván. stromku v Praze - Hostivaři... :astonished: Tak nádhernou sobotu!! :wink:
12. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,přeji vam pěkny vikend :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky. Přeji vám krásný den :slight_smile:
Dlouho jsem tady nebyla

V první řadě bych se chtěla omluvit všem, kterým jsem slíbila vyložit karty, ale ještě se tak nestalo! Slibuji, že se na to mrknu dneska

Jo a mám pro sebe dobrou zprávu - myslela jsem si, že můj cyklus je anovulační, ale FF mi dneska konečně vyhodil ovulku :slight_smile: Akorát si nejsem jistá, zda se naše snažení s ovulkou nemíjí.

toto je můj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b3cd9
12. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
rowennka,držim pěsti at se ti objeví na těhu testu 2 // .
12. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojy holky,
taky všem přeji moc krásný adventní víkend. Tady v Olomouci jenom strašně slabě poletuje snížek.
Mám napečeno 10 druhů cukroví a ještě sjíždím po netu a hledám další, letos mě to nějak moc chytlo.
Mějte se moc hezky.
12. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
krásný sobotní den :slight_smile:

tak já se zase hlásím z lože s laptopem na nohou :slight_smile: jsem pořád unavená, ale to je logické, když pořád jenom ležím a spím :slight_smile:

daee:
No já ho zavádím, je to tam přímo v návodu, že v tomhle případě se má zavádět. I tak mi po první dávce v noci bylo tak zle, že jsem myslela, že je to moje poslední hodinka .. no hodně asi udělal i ten stres :frowning2: brněly mi ruce, nemohla jsem se ani postavit, souvisle mluvit ... já jsem hodně cíťa a snažila jsem se to v sobě nějak dusit, páč jsem si všimla, že Pavlík, je z toho víc v háji než já :frowning2: Nakonec jsem byla já, kdo utěšoval, že to dobře dopadne :grinning: a to mám skoro dvoumetrového plešatého zabijáka :slight_smile: teda ostatní říkají, že tak působí :slight_smile:
jinak mi je večer standartně zle :slight_smile: včera jsem si ubrkla kousek obsahu žaludku :slight_smile: tak věřím, že je všechno v pořádku :slight_smile:

maciol:
cukroví ... no ještě že jsem napekla alespoň těch deset plechů perníků a nějaké to linecké s předstihem .. teď už asi nic nestihnu ... :frowning2: ale tak to není vůůbec důležité!!! hlavní je, aby byl Tečka v pořádku!!! a on JE to JASNÉÉÉÉÉ :wink: !!!
12. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
já dneska zdobila perníčky...asi dvě hodiny a tak mě to vyčerpalo, že jsem další dvě hodiny spala :grinning:. Všechno bychřekla, že se lepší, ale ta únava odpoledne je pořád velká. Výkonnost oproti normálu je tak 50%, ale utěšuju se, že vyrábím mimi, takže vlastně makám nonstop. :slight_smile:
Maciol: 10druhů :astonished:, to bych nezvládla, jsi moooc šikovná

Jankabry: já to v příbaláku taky hned našla, že se smí jen zavádět, ale polykala jsem ho jen dva dny na výslovný příkaz Dr. z pohotovosti (a ještě jsem si to potvrdila u svého Dr.)....takže to asi úplně striktně zakázané nebude...hlavně, že zabírá a je jedno odkud přijde :wink: . A nejspíš už jsem si na tu pekelnou dávku 2-2-2 zvykla, že to se mnou nic nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maxi.smile - :grinning: :grinning: krásně napsáno...kouzelné sněžení, kouzelná procházka a kouzelné zvracení...držím palce, ať se tě to zvracení moc nedrží :wink:
12. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahojky holky, tento týden jsem vůbec neměla čas sem zaskočit......
maxi: gratulace...
rowenka. super, že se ovulka nakonec ukázala..........

já ovulaci akorát vyhlížím, tak uvidíme, jestli a kdy dorazí. V pondělí jdu k dr. na ultrazvuk, tak doufám, že se z tama zase nevrátím nešťastná, že žádná ovu není........budu věřit v to dobré.......

Včera jsem rozkoupila nějaké dárečky a dneska jsme to s miláčkem dokoupili všechno, mám obrovskou radost.......krásné věcičky, vše v jednom obchodnáku, tak super. ale nejradši bych je už zabalila a už aby byl štědrý den.....ale ještě skoro dva týdny musím vydržet.......
12. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 33DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 29DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 27dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 25DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 18DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 16DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 11DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 10DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 48 dní)
_____________________________________________________________________________________

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 95DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 89DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 80DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 71DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 67DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 65DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 56DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 47DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 43DC (poslední cyklus 36 dní)
13. pro 2009 v 00:23  • Odpověz
ahojky, tak koukám, že těhulky těhu nějak zmáhá. :frowning2:

Jankabry - pořád odpočívej. Se nedivím ,že po tom utroši jsi jak zmlácený :frowning2: ale mimísek se bude mít u TEbe za to jak ve vatičce.Vydrž :dizzy_face: :slight_smile: a nedalo mi to se nezasmát nad přítelem 2 m jak ho uklidnňuješ :grinning: :grinning:

Tak holky u mě únava neúnava -už skoro padám na hubu,a le snad ještě den dva a bude líp. VE čtvrtek jsem rovnala celej byt, aby tady mohli vymlátit ty okna. V pátek je vymlátili,dali nové, tak jsem nahrubo uklidila - pozamatelala, vydrbala všechny okna tak aspoň napůl uklidila 2m ístnosti, než padla úplná tma a já byla hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu pečení od rána do večera, zdobení, kremovaní, čokoládování atd atd

a dneska jsem přijela od tchýňky a jdu dodělat tu domácnost, ať si sem odpolko můžu přivézt malou. Už mi je sem tam blivno,ale mimísek je na tu míru fyzické dřiny statečnej, tak aspoŃ, že tak
13. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 33DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 29DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 25DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 18DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 16DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 11DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 10DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 48 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 27dní)

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 95DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 89DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 80DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 71DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 67DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 65DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 56DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 47DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 43DC (poslední cyklus 36 dní)
13. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
teda holky, tady snad dneska nikdo neni!? Co delate, jak se mate? Ja pecu cukrovi :grinning:
13. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahojky holky,

no já mám teď fofry...musím se Vánočně ladit :grinning: Včera jsme jeli do Vídně a dneska jsme běhali po Brně a sháněli dárečky :slight_smile: Už jsem docela slavnostně naladěná, ale pořád nemám napečený ani jeden druh :grinning: Tak snad to zvládnu příští víkend :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
daschiki - to seš dobrá :slight_smile: Já nemám skoro žádný dárečky a napečenýho taky nic. Co budeš píct?
13. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
ahojky holky, tak my už cukroví rozdáváme akorát, jinak už máme hotovo. Dárky jsme včera dokoupili úplně všechny, tak jsou už připravené na zabalení. už se těším na vánoce, na tu atmosféru....
13. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
lau: jéé. Já už chci mít taky hotovo :frowning2:. No doufám, že mi vyjde následující plán - v pátek těsta, v sobotu pečení a v neděli zdobení :grinning:
13. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
row. držím palce.....mě to baví, ale jsem ráda, že už to mám hotové...... :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Rowenka - no tak to jsem zvědavá jak dopadneš.

My už máme taky napečeno, hotovo, úklid hotovej tak teĎ už jen dozdobit Vánočně tu domácnost a naladit se a bude to paráda :dizzy_face: :dizzy_face: už se taky moc těším. Snad bude na kontrole vše ok a já si už budu užívat hašteření Terky pod stromkem a miminka v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
zolik - to zní parádně! :slight_smile: Jůůů taky bych chtěla...

Row - no klasika, nějaký ty vanilkový rohlíčky, Rafaello, linecký (i když už mi asi moc nezměkne :frowning2:) a ještě asi nějaký slaný nepečený a pak šneky z listového těsta :slight_smile:

Holky...já s etaky už strašně těším na Vánoce...a dneska jsem si objednala mobilka...juchůůů...to budu mít krásný vánoční dáreček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - chci se zeptat ohledně toho Utroše...ta dávka 2-2-2 je maximum, ale není to nic netradičního, že? Holky...já se musím totiž k něčemu přiznat...jak mi nasadila doktorka Utroš, tak já jsem pořád trošku špinila, tak jsem si tu dávku zvýšila a úplná paráda...ani se necítím unavená....je vidět, že tomu mýmu tělu ten progesteron dost výrazně teda chybí...doktorka v nemocnici mi tehdy řekla, že si to můžu regulovat podle toho, kdybych začala špinit...tak snad to nemůže být takový problém...
13. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Daschičko - snad už budeš do příštích Vánoc mít mimiška v náručí a budeš si užívat těch nejkrásnějších Vánoc ve 3 :dizzy_face: :dizzy_face:

a holky od manži jsem včera dostala k svátku nádhernej řetízek s přívěškem dvojitého srdíčka. Je to zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face:

Dasch - no když Ti to doktorka povolila, tak snad to problém nebude :wink:
13. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
no já hodlám péct jenom perníčky (mám perfektní recept, takže jsou hnedko měkké), linecké a zázvorníky no a takový kokosový kuličky co mám recept od kršňáků.

daschiki : jó to on mobilek je velice krásnej dáreček. A dáváš si ho sama sobě nebo někdo tobě s tím, že si ho vybíráš? Já si každej rok naděluju něco sama pro sebe :grinning:

zolik: pěknej dáreček :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
jo ještě sem se vás chtěla na něco zeptat. Nevíte některá jakej je rozdíl mezi plným a přerušovaným červeným ovulační kříži na fertilitifriendu?
13. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
row - tak na půl-..část si paltím sama a zbytek druzí :slight_smile:, ale sobě si udělám radost...a největší radost by mi udělaly dvě tlustice na počůraným testu :grinning:.

Jinak když je přerušovaná, znamená to, že to není úplně jistý, jestli byla ovulka tehdy...že pár faktorů tam nesedí a může se to změnit ještě. Kdežto plná čára je jistá. Tak vyhodnotí ovulku FF jako jistou.
13. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 34DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 30DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 26DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 19DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 17DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 11DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 7DC (poslední cyklus 48 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 3DC (poslední cyklus 27dní)

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 96DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 90DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 81DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 72DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 68DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 66DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 57DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 48DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 44DC (poslední cyklus 36 dní)
14. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.