• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné ráno všem! :slight_smile:

Dashiki - já myslím, že tím navýšením dávky si neublížíš. A to dávkování 2-2-2 asi není ani strop, protože mi Dr. na pohotovosti říkal, že na téhle dáce obvykle začínají, že se nemám toho množství vůbec děsit...

Holky dneska mi od rána vrtá hlavou, jeslti je normální, že pořád praticky nemám žádné bříško (jen ten trošku vystouplejší špíček), že mě je už úplně dobře, nebolí mě vůbec prsa (natož abych z nich něco vymáčkla) a ještě jsem prakticky nic nepřibrala....není to už divný? V 15tt?
14. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Přeji všem krásný den,

víkend byl docela hektický, ale už mám částečně napečeno a vánoční výzdoba se už také začíná rýsovat....

koukám, že tu máme další adeptky na těku testík :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
těhu :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
ahoj holčiny, tak jsem konečně na netu, auž jsem vás i dočetla. jen nejprv opravím sebe v tabulce, teplota se nemýlila .... tak šup zas dolů :grinning:

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 34DC (poslední cyklus 31 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 26DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 19DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 17DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 11DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 7DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 3DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 96DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 90DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 81DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 72DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 68DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 66DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 57DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 48DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 44DC (poslední cyklus 36 dní)
14. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj daee,

já si myslím, že je to úplně v pořádku, každá to má jinak, u někoho je bříško hned vidět a někdo ho nemá ani třeba ve 20tt :wink:.
14. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
tak a teď zkusím udržet v hlavě, co jsem keteré chtěla:wink:

daschi - dle mého Dr. má být sliznice 10-15 mm, min. co jsem kde vyčetla je asi 7-8 (ale kámoška otěhotněla s 6mm). takže siznici máš dobrou. držím palce i s tím ghormonálním profilem. jo a příští vánoce už bude mít každá z nás jednoho člena v domácnosti navíc. všechn bude dobrý neboj. vánoce se přehoupnou jak nic a v lednu najdeme pořádný tlustice!!!!!!! mě pokud by to vyšlo, tak vezmu hned prcka na hory, tak z něj bude lyžník .-D

janko - moc držím palečky, ať je vše v pořádku. hezky odpočívej a mysli na prcka. vše bude dobré!!!!!
14. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
vecernice: tak vzhůru do dalšího kola ať máme v novém roce // :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
jinak my ve čtvrtek přebrali klíče od našeho úžasného domečku, je prostě nádherný. takže poslední čtyři dny jsme jen makali a makali (tedy manžel chytil chřipku ode mě, takže při přebírání měl 38, a další den taky. tak jsem ho tam uložila do jednoho pokoje a pěkně ho nechala spinkat), mezitím jsem vymalovala tři pokoje, ve dvou jsme položili koberce, manžílek už namontoval světla, máme smontovanou skoro celou ložnici a jídelní stůl se židlemi. teď by tam měli být kuchyňáři, a večer by mohla být hotová kuchyň ;) pokud to klapne, tak se tento pátek stěhujeme!!!!!!!!!! juchůůůůů
ale sotva chodím, bolí mě celý člověk :grinning: ale krásně jsem si pročistila hlavu, úplně jsem zapomněla na nějaký snažení a neúspěchy ...

jo a zítra jdu na kontrolu k Dr. tak doufám, že mi poprvé třeba sdělí dobré zprávy. protože ovulka mi vychází na 25. takže chci Ježíšku moc prosím jedno sváteční děťátko :slight_smile:

krásný den, jdu se prokousávat tím, co se tu na mě nakupilo :frowning2:
14. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky mám jeden dotaz, včera jsem měla takový lehce růžový výtok, nevíte co to znamená, nikdy jsem to předtím neměla :confused: .

jankabry: také moc držím všechny palce ať je vše brzy v pořádku a mimískovi se u Tebe líbí :wink:
14. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
avally....tu růžovou barvu dělá podle mě krev ve výtoku (jako myslím jen malinká troška). A čím to může být...že by podle DC špinění před OVU už takto brzy? To asi ještě ne. Nebo třeba taky podráždění z tulení, z kvasinek atd....

vecernice: ty jsi ale pilná....páááni vymalovat tři pokoje!!! Krása, že už asi na Vánoce budete v novém!! :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
avally - dve carky budou!!! ja tomu proste verim. uz mam vymalovany i budouci detsky pokojicek, tak mimco se ma kam tesit :wink:
jinak s tim vytokem - taky me napadla ovu, mela bys ji docela brzo a tedy mozna delsi lutealni fazi, ale s cyklem 27 dni by to asi bylo mozne .....
14. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
holky s Dashiki jsme tu vymyslely, že všechny snažilky z téhle diskuze stihnou mimísky do konce roku 2010, tz. // se všem ukážou nejpozději v březnu v dubnu jestli dobře počítám... :wink:
14. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
holky díky :wink: , já jsem si říkala jestli to už není znamení ovulky, minulý cyklus byla asi 13DC a předtím 16DC. Doma jsem neměla žádný ovu test, tak dneska koupím a zkusím....

daee: také doufám, že všechny stihneme mimísky do konce příštího roku :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
jee daee, to jste vymyslely pekne. tak ja zkusim splnit plan na 100% :grinning: no a radsi driv, zatim "nechci" mimco, aby se narodilo na vanoce ..... (za chvili uz asi ale nebudu mit zadny pozadavky :grinning:)
14. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
vecernice: mě by nevadilo, kdyby se mimísek narodil na vánoce, byl by to krásný dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
vis, zatim si clovek rika, ze by mel pak vanoce a narozeniny v jednom, ze by bylo lepsi treba mimco v listopadu :wink: ale jestli to pujde takto neuspesne dal, tak hlavne, at se nejaky zdravy nekdy narodi, i kdyby to melo byt treba na prestupny rok :grinning:
14. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
ale jsem plna optimismu, ze to vyjde (doufam, ze zitrejsi navsteva u doktora nebude studena sprcha :astonished:). proste jednou to vyjit musi, a kdy by se moh narodit lepe, nez kdyz bude vyroben v kouzelnou dobu vanocni :wink:
14. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Avoj, všechny Vás moc zdravím.
Já jsem narozená po Vánocích a jako dítě mi to bylo šumák - to spíš až poslední dobou, že žádná pořádná oslava se moc nekoná - lidi jsou přejezení ze štědrého dne a různých rodinných slezin. Tak jsem začala oslavu poslední dva roky dělat jako takové vánoční setkání přátel a je to žúžo :slight_smile:
Tak jsme se s manžou poctivě porsnažili dalším ovu obdobím, tak třeba ten dopis Ježíškovi dojde a mimiska nám pod stromeček zabalí...to by byla paráááda....
Row: pošli mi recept na perníčky do ip, jestli budeš tak hodná, když ho máš takový dobrý :astonished:
14. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
vecernice: to je fajn, že jsi optimista....psychika je půl úspěchu, to je první kapitola každé knížky o snažení :wink:.
A přesně jak píšeš, ať se narodí, kdy chce, hlavně AŤ se narodí a je to zdravé s šťastné mimi :grinning: .
Nám se třeba narodí to rozbombardovaného domu, budu muset bydlet u našich, nestihnem svatbu atd., ale jsem šťastná, že se zadařilo, všechno ostatní se nějak přizpůsobí (bude muset :slight_smile: ).

Ale je teda fakt, že Vánočňátka jsou ochuzená o pořádnou oslavu narozenin většinou...znám to teta je 24.12., kamarádka 23.12. a mamka 27.12. a ani jedno se nijak zvlášťneslaví....(ježtěže žádná z nich není Eva :grinning: )
14. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky, zdravim vas v tom pondelnim, mrazivem ranu :dizzy_face: Ja jsem dneska doma a tak asi bude probihat trochu vanocni uklid a ruzne zarizovani. Chystam se pect jeste jeden druh cukrovi, aby uz to bylo komplet a pak uz mohly konecne zacit svatky :grinning:
14. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky Berušky,

teda Večernice, gratulka k převzetí baráčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paráda a Vánoce už budou ve svém. Nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinjin - ať najdete pod Tím stromkem opravdu ten nejkrásnější dárek a všichni kteří čekají MS - nečekají MS kolem Vánoc ať najdou ty vytoužené čárky na TT.

Já jsem dneska taky pilná, vydrbaná ložnice . koberec a postel a teĎ už jen obývák a je to :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
ja uz cukratka mam vsechny, nakonec devet druhu, ted uz nebudu stihat nic :wink: (s tim stehovanim)

daee - presne tak, at se narodi zdrave!!!! a zbytek nechme konovi, ten ma vetsi hlavu :grinning: a optimismem me asi nakopl ten domek, a to, ze se soustredime na zarizovani. fakt je, ze jinak dny MS mam naladu hodne smutnou ..... a plactivou. no prijdu si jak slepice, ale proste me vzdy ten smutek premuze. ale za par dni se clovek oklepe a znova nakopne optimismem :wink:
14. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
JO a DAee - to že je Ti hej a nic Tě nebolí a že nepřibíváš je normální. Hladina hormonu se ustálila. Já sama začala přibívat od 20 tt a bříško rostlo cca od 17 -18 tt, tak aby to bylo trošku vidět. Takže se těš, za měsíc už začneš fofrem bříškovat a pak začnou už pohyby miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čeká Tě teĎ to nejkrásnější období z těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
vecernice: gratuluju k prevzeti domecku:slight_smile: tohle obdobi, kdy se uz clovek muze nastehovat do vlastniho, do takoveho, jak to chcete mit, je hrozne fajn. Verim, ze te to nakopava a mas z toho radost. Moc ti to preju, protoze jsme to zazivali tento rok taky. Nekdy z toho clovek pada unavou na hubu, ale pak ten vysledek stoji za to :grinning:

daee: uzivej si to, co je ted:slight_smile: Brisko urcite brzy vyskoci a pozdeji si ho jeste uzijes az az :wink: a budes se uz pak jen tesit, az bude prdolka venku, s vama:slight_smile:

zolik: teda, ty jedes jak drak :grinning: Kde na to prosim te, beres tolik energie?
14. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky,
teda koukám, jak jste pilný! Já mám zatím 4 druhy cukroví, novinkou letos jsou tučňáci, kteří vypadjí fakt srandovně a dětem se moc líbí. Jen by mě zajímalo, jestli teda vůbec vydrží do vánoc :grinning:

Já byla dneska ráno u zubaře (od 7 hod, takže jsem vstávala v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a zima byla teda pěkná. Odpoledne ještě pojedeme ke kamarádce za Prahu, máme takový vánoční sraz s holkama ze střední. Tak už se moc těším.

Daee -- taky jsem v prvním těhu pořád čekala, kdy se vyvalí bříško :slight_smile: Nakonec stejně ani nebylo tak veliké, což teď už vím, že bylo i fajn :grinning: Určitě se dočkáš, počkej za pár týdnů si už ani neuvidíš na špičky nohou :grinning: A váha je taky v pohodě, přibírá se nejvíc později, takže zatím můžeš jásat, že nebudeš muset po porodu shazovat desítky kil :slight_smile:

Mně se blíží ovu, tak třeba tentokrát... měla bych to zjistit na Nový rok a 5.1. má manža narozky, tak by to byl pěkný dárek.
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Orchidie - no síla ani moc nebyla ale musela jsem, po výměně oken to tu bylo všechno v jednom prachu, takže chtě nechtě - musela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stálo to za to, je to tu zase krásný, čistounký a vonavý

hella - tak ať ovu přinese kýžené výsledky a na 3 krále a šup do albíka s 2// :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Halabella , přeji, aby manža dostal k narozeninkám te nejkrásnější dárek v podobě pozitivního těhu testu. A můžu se zeptat jak se dělají tučňáci??? Zní to zajímavě.
14. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
ahoj holky.
Už jsem řekla me sestře že jsem těhotna.Měla radost že bude teta.Nemužu se dočkat kontroly na kterou jdu až po vanocích.

Daee,tak to maš dobry že jěště nepřibíraš.
14. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky - děkuju všem za povzbuzení, tak já budu teda ráda, že jsem zatím na své váze a pupík mám jen mini...asi mimi nepotřebuje víc místa, jinak by si ho protlačilo - máte pravdu.

Ashlee - tak co ten NT screening....objednala ses?

Helabella - držím palce, ať se přes svátky zadaří a nadělíte si dáreček do Nového roku!! :wink:
14. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem se akorát vrátila od doktora a mám samé dobré zprávy. clostilbegyt zabral, zrají mi dvě vajíčka, už mají okolo dvou centimetrů, tak mi doktor řekl, že máme mít sex dneska i zítra, pořád......a ve středu jdu na další ultrazvuk......mrkne, jestli už něco neprasklo., no miluju toho doktora, tak strašně mě potěšil, i ten přístup, že mi to tak hlídá, i sliznice už povyrostla, má osm milimetrů, tak jsem zvědavá, jestli nám to klapne.........mám strašnou radost...
14. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.