• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri - tak to gratuluju k vybornym zpravam. kez by me zitra cekaly taky tak dobre .....
14. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Laurinko moc gratuluju a držím všechny palečky na to tuleníčko *
14. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
lauri - no to je senzace! Tak vidíš! Snad se povede! Doufám, že i večernička přinese takové dobré zprávy...

Já za pár dní budu testovat...tak jsem zvědavá...kéž by
14. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
lauri - gratulace ke krásným zprávičkám!!! Tak se pěkně snažte a my budem držet palce, aby to vyšlo!! :wink:
14. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
laurinko,budu ti držet pěsti at se zadaři tento měsíc,a objeviš na těhu testu // :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
holčiny, držte mě zítra v 11:15 palečky, ať mám taky pěkný zprávičky ..... já už taky chci od toho morouse slyšet něco pozitivního ..... :wink:
14. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
vecernice,budu ti držet pěsti.

Neměla jit dnes na kontrolu jankabry?
14. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Taky jsem si dneska vzpomněla na Janku...snad je v pořádku...dlouho se neozvala :frowning2:

Večerničko, to víš, že na Tebe budeme myslet...a s výsledky sliznice pod 10mm sem ani nechoď :grinning: Dělám si srandu...:wink: Tfuj tfuj tfuj, držím pěstičky!!!!
14. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
tak abych se tu jeste smela ukazat :wink: jeee me by bohate stacilo i 8 :wink:
ale zitra ji asi jeste nenameri, mam zrovna po ms. ale chce me videt pred pripadnou dalsi davkou Clostiku, tak uvidim, co z ceho vykouka ... :astonished:
14. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
ajoo..tak to po MS opravdu 10mm nebude...:slight_smile:...ale každopádně v půlce cyklu už bude určitě sliznice vysoká a bude se zadělávat na mimísko a další lednovou těhulku :wink: Věřím tomu!!!
14. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoj holky

laurinko - moc a moc gratuluju a držím pěsti do dalšího testování :wink:
14. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
laurinko -- to jsou super zprávy! A hned dvě vajíčka -- třeba bude u vás dvojnásobná radost :wink: :slight_smile:

Daschiki -- ty tvoje cykly mi tak rychle utíkají...ty už se zase pomalu chystáš testovat :wink: Zajímavé, že moje cykly utíkají strááášně pomalu.

Maciol -- recept na tučńáky jsem našla na mimibazaru, je to trošku piplačka, ale vypadá to fakt krásně. Udělá se těsto (teď přesně nevím ty poměry, ale dá se tam kokos, máslo, trochu mlíka a piškoty), z toho vykrájí vosí hnízda, dovnitř se může dát nutela a pak se to nalepí na piškot. A pak přijde zdobení -- zadní půlka a hlavička hnědou polevou, mandlička jako zobáček a půlky mandlí jako křidílka a bílou polevou očíčka. Jestli se mi podaří, tak to vyfotím, ale na tom MMB jsou vyfocené krásně.
14. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky, našla jsem moc krásný video od oplodnění vajíčka až po to, jak se vyvine plod...Moc pěkný...

http://www.youtube.com/watch?v=UgT5rUQ9EmQ&feature=player_embedded
14. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Laurinka - máš opravdu skvělého doktora, je paráda, že se Ti takhle věnuje, tak šup šup na tuleníčko ať je z toho třeba dvojnásobné štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:

Večerničko - držím pěstičky ať zítra kontrola dopadne taky skvěle :wink:

Daschiki - tobě drtím palečky na brzké testování

a video je nááááádherné - fakt zázrak zrození a ten fofr, co se u nás v těle děje během pár dní :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
jejda holky, já si akorát čtu vaše vzkazy a moc děkuju...........je to krásné číst takovou podporu, díky....
vecernice: tobě budu zítra držet moc palce..... já tam šla teda s tím, že to nedopadlo.,......doktorovi jsem asi třikrát řekla, že je úžasný a skvělý, jak mě potěšil......se jen usmíval, ale on měl taky takovou radost, je fakt boží....
14. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravim..
Vy jste vsechny tak pilne az zasnu, ja mam zatim napecene s bidou pernicky a uz budou skoro pryc takze se to ani nepocita :wink:
chtela jsem se vas zeptat - ten NT sreening je nutny? ja mela za to ze se dela jen u rizikovych..
me je porad celkem dobre, jen teda mam desivy bolesti zad v krizi - prijdu si jak stara babka..
14. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 35DC (poslední cyklus 31 dní)
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 27DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 20DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 18DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 13DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 12DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 12DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 8DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 97DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 91DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 82DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 73DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 69DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 67DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 58DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 49DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 45DC (poslední cyklus 36 dní)
15. pro 2009 v 06:49  • Odpověz
autor
dobre rano holky, u nas je - 6,2 C
15. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
ahoj kočky,
u nás je taky -6, dobrá kosa........jedem do práce jen dopoledne, tak to snad přežijem......a o víkendu má být -20, tak jsem řekla,že se zavřeme doma a nikam nepůjdeme......... :grinning:
15. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Krásný den holky :slight_smile: ,

laurinka: to je super, úžasné zprávičky :dizzy_face: , tak vzhůru do snažení :dizzy_face: :dizzy_face:

vecernice: v 11:15 budu držet palce, ať máš také jen samé dobré zprávičky :wink:

Jinak včera jsem si dělala ten Ovu test, zatím se tam objevil jen velmi slabý duch. Doufám, že tento cyklus bude ovulka trochu později. Do pátku jsem slaměná vdova :rolling_eyes: .

ashlee: já tak nemám ráda takové mrazivé počasí, ikdyž si na sebe vezmu několik vrstev pořád je mi zima, já miluji léto, čím větší teplo tím lépe :grinning:
15. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: ,

laurinka.22 - gratulace k dobrým zprávičkám!! A vzhůru na tulení....držím palce, aby se zadařilo :wink: !

vecernice - tady držím palce na kontrole a jsem mooooc zvědavá na (určitě samé dobré) zprávy!!! :slight_smile:

charlott - NTscreening není nutný ani povinný, můžeš jít jen na pojišťovnou hrazené tripple testy později tuším kolem 16tt), ale často se tu píše o jejich falešně pozitivních výsledcích. Přesnost určení VVV u mimi je z NT tuším 80% a u tripplů právě o cca 10% míň. A já se přiznám, že jsem chtěla vědět, zda je mimi ok, co nejdřív a co nejpřesněji...
15. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
laurinka.22 - uááááá mínus 20....hrůza!!! Taky asi zůstaneme v teple, jen v neděli musíme pro stormeček...tak se navleču jako sněhulák :dizzy_face:
15. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky, tak u nas v Brne je jen -5:slight_smile: Ale ja to mam rada, kdyz je takhle krasne zima, obzvlast pred Vanocema :grinning:
15. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holčiny, krásné ráno a moc díky za držení pěstiček :slight_smile:
já včera do půlnoci balila, manžel je teď na baráčku, už máme kuchyň, dnes obkládají dlaždice v kuchyni, máme smontovanou ložnici i jídelní stůl se židlemi, no prostě jde to strašně rychle. v pátek v osm ráno přijednou stěhováci (tak musím oželet i vánoční večírek od práce ve čtvrtek), ale co už. vánoce u krbu za to prostě stojí!!!!!

a strašně se těším na ladovskou zimu, vánoce na sněhu byly naposledy před šesti lety, a přitom jsou taaaak kouzelne. tak jen ať sněží :wink: (tedy tady nesněží, ale doufám, že začne) :wink:
15. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
večernice - snad se ty svátky letos povedou se vším všudy :dizzy_face: :dizzy_face: takky by se mi líbila ta ladovská zima, bojím se ale že bude sucho jen rambouch u nosu bude stroprocentně, tím mrazem a jestli fakt budou ty -20ky tak ani s malou nemůžem ven :unamused:
15. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

JÁ TO MUSÍM VYKŘIČET DO SVĚTA!!!!!

Dneska z odpolední moče....Úplná tlustice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! // jsou tam!!!!!

Já tomu nemůžu uvěřit!!! Úplně se klepu!!!!

To není jak ty testy předtím...ty náznaky!!!!

Tohle je skutečná tlustá tmavá čárka!!!!!
15. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
daschiki - faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt , uka hoď fotku , honem, jo a jasně gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hrozně, hrozně moc. Vytoužené Vánoční miminečko. TEda já z Tebe mám normálně slzy v očích :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nádhera
15. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
daschiki: obrovská gratuluce, moooc moc gratuluji, strašně moc Ti to přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

šup šup nahoru do tabulky :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
daschiki: teda holka, ja se z tebe picnu! To je teda prekvapko!!!
Mam z tebe velkou RADOOOST!:slight_smile: :dizzy_face:

MOC, MOC gratuluju a moc drzim vsechny palce, co mam!!!
15. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
daschiki,tak to moc,moc gratuluji ke // :wink: .
15. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.