• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
:slight_smile: Holky strašně moc děkuju !!!!

To je poprvý, co vidím opravdouvou tlustou čárku !!! :grinning: To je tím Utrošem...to je prostě můj tajný recept na těhotenství :grinning: Holky, já bych fotečku vložila, ale manžel mi momentálně někam zdrhnul do Brna s foťákem...tak to nechci fotit mobilem, i když to jde vidět krásně i na něm :slight_smile:)))
15. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
daschiki: honem sem s foteckou, i z mobilu :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
to nevadí tak doložíš později :wink: :wink: no vidíš, nakonec možná pomohlo, že jsi se tak nestresovala, myslela jsi že je někde v těle něco špatně a ono uha, už je tam bublinka :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
a bude další srpňátko, juchůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
teda, ja mam z toho hned lepsi naladu, diky tobe daschiki :grinning:
15. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
že jo Orchidie ? já jsem taky vždycky hrozně šťastná , když přizná barvu další těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: Tak Daschi a šupajdi nahoru, držím Ti tam toho fleka :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla // :grinning:

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 35DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 27DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 20DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 18DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 13DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 12DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 12DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 8DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 97DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 91DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 82DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 73DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 69DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 67DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 58DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 49DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 45DC (poslední cyklus 36 dní)
15. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
je tam, ale je to vidět absolutně strašně :slight_smile: Pak to vyfotím ještě na foťák
15. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
:grinning: Orchidie mě hned šupla mezi těhule :grinning: To je sranda :grinning:

No, ale holky, samozřejmě se strašně strašně bojím, aby to nedopadlo špatně...ale tohle je opravdu něco jiného než ty dva testy předtím...Normálně se fakt klepu!!!
15. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
daschiki : teda, to je naprosto exkluzivni tlustice. Velikaaanska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
daschiki: promin, zachvat radosti :slight_smile: Tobe to opravdu ze srdce preju :wink:
15. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
daschiki:juuuuuva moc velka gratulace, konecne se vam to povedlo a snad bude tedkom uz vsechno v poradku! Moc ti to preju!!!!
15. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky,

strašně moc děkuju...Bojím se jen dýchat, abych tomu neublížila :slight_smile:...ale tohle je fakt drsný...do limitu, ještě tak tlustá a ještě den před očekávanou MS...konečně se uhnízdilo a začalo ve velkém produkovat hcg....Teď se ale budu asi bát dál...
15. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
tyyy jooooo Daschičko, já se na chvíli vzdálím od kompu a hnedle je mezitím z tebe těhule :grinning: no MOOOOCCC gratuluju, carka je paradni, tak at sili, tentokrat bude urcite vse v poradku. a koukej mi tam nahore drzet mistecko spolu se Zolikem :wink:

jinak jsem poprve od doktora slysela dobre zpravy!!!! podival se na muj grafik a byl spokojeny!!!! dokonce natolik, ze mi hned vysadil jedny prasky, a uz mam "jen" Clostik a Utrogestan :grinning: takze to konecne zacalo fungovat, tak je mi uplne jasny, jak stravime 24., 25, a 26. :grinning: budu muset manzela nadopovat vitaminy a radsi i zivotabudici :grinning: takze v lednu supajdim (snad) za vama nahoru :grinning: nebo bejpozdeji v unoru :wink:
15. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
daschi - neboj se, pekne se koukej uklidnit, at se vam nenarodi maly nervacek :wink: hezky klid, a zacni si to uzivat, nez se dostavi nevolnosti :grinning: mam z tebe velikou radost!!!!
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
teda holky, to jsou fakt nádherné zprávičky dneska - Večerničko gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu a místo držím stále, neboj v lednu Tě tam čekáme :dizzy_face: :dizzy_face:

DAschi - není pochyb - tlustice tam je a je paráááááááááááááááádní.

fakt jsem dneska na měkko, ty těhuhormony jsou svinstvo :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
:slight_smile: Holky, tak já byla teď na endokrinologii a mám moc hodnou sestřičku i doktorku...ačkoliv to nemají v tom svým formuláříku, tak mi tam dospali, ať mi v laborce udělají i hcg :slight_smile: Takže příští týden jdu na kontrolu a budu vědět i hodnoty hcg...

Večerničko gratuluju!!! Dneska je šťastný den plný krásných novinek!!! :slight_smile: Neboj, místečko budu držet...doufám teda, že se tam udržím...teď už to ale musí vyjít, když to tak pěkně produkuje hcg :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
to vis, ze to vyjde. zbytecne se nestresuj, carka byla v limitu a krasne viditelna, tak je vse, jak ma byt :slight_smile: ja uz se nemuzu dockat vanoc (ted o to vic :grinning:)
15. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
holky tady dneska híří super nálada, pajada

Daschiki - pak nám přijď poreferovat jaký Ti vyšlo čísílko

ale jak já vám poreferuju svojí první kontrolu nevím. Budu mimo net :frowning2: na kontrolu jdu 21.12. v 10 hod, tak na mě myslete a držte palečky a já zkusím poslat potom sms, jestli mi někdo písne tel. do IP :wink:
15. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
zolicku, palecky budeme drzet vsechny, aby ti to krasne dopadlo. a napinat se nenechame, budeme zvedavi :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zolicku, poslala jsem ti do IP :slight_smile: Budu zvědavka...:slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Večernice, DAschiki - díky za důvěru :wink:

tak holky mi písly svoje čísla, tak ostatní už nemusíte, budou to moje holky spojovatelky a nositelky snad těch nejlepších zpráviček :wink:

zatím ahojky jdeme s Terinkou do Mateřského centra za dětičkama :dizzy_face: to zas bude klídeček
15. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Dashiki....já se jednou zaberu do práce a tohle propásnu.....tak asi jako poslední: GRATULACEEEEEEEE!!!!!!
Vy jste nejšikovnější snaživci s manžou...já to pořád říkala!!! Ať žije výrobce Utrogestanu!!!

Jéééé, tys mi dala....já tu slzím jak želva (v kanceláři),a le když to je tak pěkný, mám za Tebe takovou radost....moc Vám to přeju!!!

Tak klííídeček, pohodička, ať se mu u tebe líbí....žádný strachy (já mám co říkat :grinning:)

Jo a Dashi....počítám s Tebou na kočárkování, než se mi odstěhuješ do Blanska :wink: :grinning:
15. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
vecernice: taky vééélká gratulace k super kontrole (j to věštila)!!! Teď se pořádně posnažit a šup nahoru do tabulky. :wink:

zolik: na tebe budu 21.12. myslet (v práci :unamused: , dovču mám až od 23.12.), držet palce a čekat, až informátorky napíšou, jak jste dopadli...
15. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Daee - děkuju strašně moc...:slight_smile: Už se na to kočárkování těším...:slight_smile:

Holky..nevím, jak se zbavit toho pocitu strachu...když už si člověk dvakrát projde takovým minipotrátkem, bojí se...i když jsem teď nejdál, co jsem kdy byla, protože mám tlustici v limitu :slight_smile: a den před očekávanou MS...ale stejně...budu se teď minimálně do 12tt třepat strachy...

A taky nevím, co s tím Utrošem...jestli přiznat doktorce, že jsem si sama zvedla dávku na 2-2-2. :slight_smile: :confused: Jenže aspoň je vidět, že to pomohlo, protože mám přesně tak připravenou slizničku, jak měla být...Bojím se ale, aby mě nesprdla...
15. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
no teda, co to tady čtu.....

vecernice: bomba, moc ti to přeju, já mám ovu dneska, zítra jdu na gyndu, aby mi to doktor potvrdil, ale jen podle bolestí podbřišku to poznávám.......
daschiki: parádička......moc ti to přeju....
já bych chtěla testovat na štědrý den, ale to bude ještě brzo, i když se podaří.....
15. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Dashi - budeš se třepat už pořád, no možná ne třepat, ale obavy budou...bereš to jako já a 12tt to nekončí. Ale neboj, to je prostě fakt normální!! :slight_smile:

A neboj, Utroš ti moc pomůže, mi taky pomohl...je vyloženě určený na podporu udržení těhu do doby než převezme tu funkci placenta. Všechno bude OK a tentokrát to klapne!!! Já tomu věřím :slight_smile: .
S tou dávkou si nelam hlavu, předávkovat se prý nedá, navíc já tuhle dávku brala skoro tři týdny. Akorát se asi Dr. přiznej, hlavu ti určitě neutrhne.

A na strachy a obavy tu máš nás, všechno tu můžem probrat, od toho tu jsme :wink:, no a máš přece taky manžu, ten bude taky dobrá vrba :slight_smile: .
15. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Daschičko, já mám dávku Utroš 2-2-2 od doktora. a říkal mi, že kdyby se nám to povedlo, tak mi ho hned zase nasadí, aby se mimčo udrželo :wink: takže dávku máš ok, a jestli jsi s ní měla dohodu, že když budeš špinit, můžeš si ji zvednout, tak je to dobrý. a radši ji to řekni, ať ví, co do sebe láduješ a podle toho ti dávkování upraví :wink:

lauri - tak mazej od kompu za svou drahou polovičkou, ať to plěn využijete :wink: a byl by to krásný štědrodenní dáreček, tak držím palce.

daee - moc díky, fakt se mi ulevilo, že se to obrací k lepšímu :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
vecernice: není potřeba ted, už jsme se snažili ráno, tak stačí jednou denně.....a zítra jdu na gyndu, tak když mi řekne, že už vajíčka praskla, tak se můžem zase milovat jen tak pro radost a potěšení :grinning:
15. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
laurinka.22: a myslis, ze jde na UTZ videt, zda je folik prasknuty? Mne prave dr. pri posledni preventivce hlasil ukazkovy folikul, ale rikal, ze neni schopny poznat, zda uz prasknul nebo jeste ne...
15. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.