• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
to se snad milujete pořád ne? :wink:
aspoň takto reagoval jednou můj manžel, když se ke mě začal lísat, a já mu řekla, že ten den už to bude jen pro radost :grinning:
držím ti palečky, aby to vyšlo!!!
15. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
orchidie: jasně, že jde......proto mě tam pozval. a on mi to pokaždé ukazuje, monitor má nad lehátkem, tak se vždy koukám, a to jde vidět.......
vecernice: jasně že jo......ale napsala jsem jenom pro radost.....jakože jen a jen kvůli chuti a tak.....bez dalšího účelu...ale dneska jsme si říkali, že mně připadá, že nic jiného než sex v poslední době neděláme..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky, tak jsem přidala lépe vyfocený testík :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Jééééé, jupíííííí, jůůůůůůůůůůůů - já taky gratuluju Daschicko!!!!!!!!!!!! To je parádní zprávička a začínají tím nádherný kouzelný Vánoce! Mám vééélikááánskou radost s Tebou a věřím, že už to bude do třetice jen všeho dobrého! A v lednu tu chci vidět dalších spoustu tlustic nadělených od Ježíška :grinning: (Večerničko a Lauri hlavně!)
15. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Jinjin - to je navíc motivace pro Tebe, kočko :slight_smile:...Já jen strašně doufám, že teď už to bude dobré...snad...A ty aspoň vidíš, že se to dá :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
jinjin no ale ty musíš nahoru s náma!!!! tedy vlastně jestli se tam nevyhoupneš ještě dříve :wink:
15. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Nu, ani mi nemluvte :slight_smile: Děkuju za podporu. Třeba to vyjde. Říkám si, že si nemám nač stěžovat - zatím oproti Vám jakoby nemám porblém. Takže jsem pro koalici, půjdem tam všechny spolem :dizzy_face: Budu testovat po Vánocích, už teď mám obavy, nechci na to moc myslet, jen si tiše přeju :fearful:
15. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky psala teď někdy ta Janka? Byla taková upsaná a teď taková odmlka..nu, trošku mám o ní obavy... "jankóooo!"
15. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
jin - taky jsem si na ni dnes vzpomnela, od vcerejsiho odpoledne se neozvala, a to mela jit myslim na kontrolu. tak snad se jen nedostala k pocitaci ...... :confused:
15. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
jinjin: :grinning: :grinning: :grinning: tak já se budu snažit.......moc bych si to přála, asi jako každá tady.....
15. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Nu, snad. Tak myslím, že prožívá horké chvilky, snad jí naše myšlenky podpoří a bude hej.

V poslední době se mě zeptalo několik (asi 5lidí nezávisle na soběi),jestli nejsem těhotná nebo, že si mysleli, že už skoro rodím :( Rozesmutňuje mě to, proč se každej ptá? Jako bych měla na čele nálepku: snaží se :rolling_eyes: Vždyť jsem jim nedala záminku. Kdyby (jenže kdyby, že..) se to udrželo, tak bych se jen usmála a řekla bych, že nikdy nevíš, ale takhle se nějak vždycky zadurdím, zakoktám, nevím co říct :( Nu, snad jim brzy řeknu, že jsem těhu :wink:

Já musím jít ještě makat, poslední dobou toho máme dost, tak krásný večer (i když některým to ani nemusím přát což :grinning: ) Když spomyslím na tu krásnou zprávičku Dasch, hned mě to zahřeje u srdíčka. Mějte se fajn. Pa
15. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky holky, Daschi GRATULUJU tobě a i všem ostatním. Já si to tady vždycky tak přečtu, abych byla v obraze a nestačím koukat. :wink:
15. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
daschiki: OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!Zažila jse ten pocit teprve před skoro týdnem, tak plně chápu Tvoje pocity a i to klepání se!!!!! A taťkovi to necháš jako překvápko pod stromeček, nebo to už ví????? U nás zatím úspěšně tajím, i když na chvilku si myslel, že mě prokoukl...ale byla jsem z toho tak smutná, že jsem se normálně rozbrečela s tím, že mi nevěří, že jsem dostala jako MS a že proč mi to jako dělá, když ví, že mimi chci a tak bych mu to přeci řekla, kdyby bylo na cestě...slzy zabraly a manžílka to pustilo, takže zatím věří, JAKO ŽE NIC :grinning: :grinning: :grinning: To je ode mě teda dost podlý :grinning: :grinning: :grinning: Nejdřív jsem si myslela, že to nevydržím, ale teď to mám jako každodenního koníčka...přijde mi to, jako taková hra :grinning: Takže už vím, že to VYDRŽÍÍÍM DO ŠTĚDRÉHO DNE!!!! :grinning:
15. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Daschiki - teda já se z tebe picnu! :grinning: Móooc gratuluji! To je neuvěřitelný, před pár dny tady depka z toho, že čárka je fuč a teď máš takovou tlustici! To já jsem takovou neměla ani po pár dnech meškání :slight_smile:. Tfuj ftuj, ať čárka sílí a je vše jak má.
Ostatní děvčata též zdravím, jdu si lehnout, mám za sebou cestu vlakem skoro přes celou republiku a mám toho dost. Je mi blbě po těle i po duši, takže to snad aspoň na chvíli zaspím.
15. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
teda maxismile, ty jsi potvůrka, takovou hereckou scénu na manžu zahrát :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
To jsou teda novinky!!!! Daschiki -- obrovská gratulace! Jak vy to děláte, že se vám to vždycky povede :wink: :grinning: :grinning: Tentokrát už to určitě vyjde a v létě už z tebe bude mamina :slight_smile:

Vecernice -- to jsou super zprávy, tak snad se vám taky tentokrát zadaří :slight_smile:

Jinjin -- to je těžký, když se takhle někdo pořád někdo ptá. Možná to myslí s upřímným zájmem, ale bolí to. Zkus to hodit za hlavu, za pár měsíců nejpozději už budeš s radostí moct oznámit jak to s tebou a těhotenstvím vypadá :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky děkuji :grinning:

Víte, co je zajímavý? Že tenhle cyklus jsem se soustředila na to, že jsem zřejmě minule zas byla těhu a že se to zas neudrželo..pak mi dodal naději ten falešně pozitivní test...takže to naše snažení spíš bylo tak nějak když jsme měli chuť a ani jsem si neměřila teplotu, takže ani nevím, kdy byla ovulka. Prostě jsem to tak nějak brala...Dokonce jsem si ani nedávala naději. No a kdyby mě manžel neupozornil na to, že je to divný, ale že se mi zase strašně zvětšily prsa, tak bych asi ani neměla podezření, protože žilkám jsem už nepřikládala radši žádnou váhu a jiné "příznaky" jsem si prostě zakázala a spojovala s třeba přicházející MS. No a odpoledne jsem si spala se sestřenicí a ona se mě začala vyptávat, kdy bude teta...tak jsem si říkala, že to prostě zkusím testnout. A říkala jsem si, že nesmím být zklamaná, když bude negativní...že to může být ještě brzy 27DC a ještě navíc odolední moč...No a pak jsem testla, nechala test ležet na záchodě na dlažbě...a šla jsem ještě umýt tu nádobku a ruce a tak...a pak jsem došla na záchod, teď to nesu na světlo...holky, mně úplně vyjely oči !!! Já jsem čekala, že to zas budu muset nastavovat na světle :grinning: a různě natáčet jak dvakrát doposud...a že zas budou stresy, jestli ji tam je vidět nebo není...a najednou taková čára! :grinning: Teď věřím tomu, že už se to musí povést, když je ta čárka taková. Manžovi jsem to neutajila, protože samozřejmě já jsem děsnej ukecánek..já bych to prostě nevydržela :grinning:, ale měl obrovskou radost...a teď o mě moc hezky pečuje. Jen aby to holky opravdu dopadlo dobře...Fakt mám strach.
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
jeeee dashi dneska jsem se dostala k PC az ted a co to tu nevidim za uzasne novinky :slight_smile: tak budu moooc drzet palecky at to dobre dopadne
15. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
dashiki: no já teda jen zírám :slight_smile: moc blahopřeju a přeju ať je všechno v pořádku..je to úžasný :slight_smile: a neboj dashiki, vsechno bude tak jak má být, stejně sama ničemu moc nepomůžeš..jen teď buď pro svého broučka šťastnou maminkou :wink: já mám teda taky strachu pořád plný gatě, ale právě jedna kamarádka mi říkala že mimi začne hrozně brzy vnímat pocity, tak se snažím na to nemyslet a být spokojená:slight_smile:
15. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ja mam takovou teorii, kterou mi i ted daschiki znovu potvrdila. Mimi proste prijde, az kdyz je kam prijit a to je v pripade "snazilek" proste pohodova nalada, v ramci moznosti. Uz asi zacinam uplne rozumet tomu, proc se dari otehotnet spis tem, kdo jsou opravdu v pohode a hazi snazeniuz trochu za hlavu. To je jedna verze. Druha je, ze mimi proste prijde, az kdyz clovek dospeje k nejake pokore, projde nejakyma zkouskama spojenyma se snazenim, prozije si stresy a nervy ...az se pak proste prestane snazit vecem prijit na kloub. Tak se ale dostavame zase k vyrovnanosti a jakesi pohode.... a tim se kruh uzavira.
Co vy na to, tehulky? Ja myslim, ze se na tom celkem schodnete, ne? Aspon, co si tak pamatuju, kdyz jste tady psaly, jak to bylo u vas ostatnich...
16. pro 2009 v 01:03  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 36DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 28DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 21DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 19DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 15DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 14DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 13DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 13DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 6DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 98DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 92DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 83DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 74DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 70DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 68DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 59DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 50DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 46DC (poslední cyklus 36 dní)
16. pro 2009 v 01:05  • Odpověz
Orchidie, já souhlasím. Za poslední půl rok jsem věděla s naprostou přesností o každé své ovulaci, protože jsem měřila BT ještě jsme se ani o mimi nesnažili. Tenhle měsíc poprvé fakt nemám tucha. Vím jen, že někdy asi od 14 DC dál...Navíc jsem musela být spíš oporou ségře, takže na nějaký sledování se nebyl moc čas. Taky jsem si řekla, že po MS bude hormonální profil a pak se uvidí...No a MS dneska nikde :slight_smile: Jenže do téhle pohody mě dostaly okolní situace, jinak bych se zas hlídala a zas pozorovala, co se děje :slight_smile:

Každopádně myslím, že to fakt pomohlo. I to, že se blíží Vánoce, člověk přemýšlí nad jinýma věcma :slight_smile:
16. pro 2009 v 06:39  • Odpověz
Hezké (mrazivé...brrrrr) ráno :slight_smile:

orchidie - souhlasím taky....zadařilo se ten cyklus, kdy jsem se prakticky přestala sledovat a zaměřila se úplně na jinou činnost.

Dashiki - kdy plánuješ zajít k Dr. na kontrolu? Asi až po Vánocích, že? Nebo dřív ještě? Na krev třeba?
16. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,

doufám, že dnešní den nám přinese zase nějaké dobré zprávičky.... :slight_smile:

Už jen 2 dny do práce a pak 2 týdny volno, já se tak těším, že si konečně pořádně odpočinu a budeme si užívat vánoční pohodičku s miláčkem..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
dobre rano holky,

ja jsem byla dnes na odber krve.
Venku je hrozna zima
16. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju pěkné ráno. já si přijdu, že nedělám nic jinýgho, než balím krabice :frowning2: předvánoční nálada mi nějak mezi těmi krabicemi uniká, jestli jsme to stěhování neuspěchali ....
jinak kuchyň prý docela pěkná, jen jsou tam nějaký mouchy, který je třeba dořešit, ale manžel z ní zcela odvázaný nebyl :astonished: no uvidíme :wink:
jinak bohužel dovolená mi došla, takže tady budu každý pracovní den :frowning2: ale zas si asi budu odskakovat z práce na svařák, aby mi to lépe utíkalo :grinning:

p.s. to mě připomíná, že se úplně zazdil úpředvánoční sraz pražských účastnic naší diskuze :wink:
16. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
dobré ráno děvčata, zítra na mě myslete,jdu na ten NT screening, tak doufám, že bude vše v pořádku.
16. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Sven: držím palce a těším se na podrobný popis dojmů a zážitků...že bude všechno ok neváhej!!!! Držíme palce já i mimi!!!
Vy nechcete znát pohlaví že? Tak ti ani nebudu přát, aby se brouček nestyděl a nechal Vás kouknout, jen ať pěkně hodí nožky křížem :wink:
16. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
dobre ranko preju vsem. Jak se dneska mate? Ja jsem si dneska privstala a zacvicila si na zada, po ranu mi to dycky udela dobre.
vecernice: teda musim rict, ze se vsim respektem stehovani pred Vanocema obdivuju. Ale svedci to o vasem nadseni a elanu:slight_smile: My jsme to zazili 2mesice zpatky a jeste ted mame sem tam nekde krabice a veci v taskach, protoze nemame jeste satni skrin. Ted pred Vanocema se snazime dovymalovat si loznici, aby to bylo uz komplet a mohla se prave koupit ta satni skrin :grinning: a i tak toho mam plne kecky, kdyz si k tomu pripocitam, ze jeste po vecerech pecu cukrovi a vsechno to delame po praci, vecer

sven: budu drzet palecky, urcite to dopadne dobre :wink:

ashlee: a kdy budes vedet vysledky?
16. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
orchi - no už tedy váhám, zda to bylo rozumné to takto načasovat. ale věřím, že až zas překročím práh baráčku a představím se na Štědrý den plápolající oheň v krbu, tak to za to určitě stojí ...

sven - drzim palce, at je vse ok!!!!! pak poreferuj :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.