• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
orchidie, byla jsem na krev kvuli štitne žlaze, zitra jdu na endokrinologii.
16. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Ashlee - a co Ty? Objednala ses na to NT nebo nakonec ne?
16. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
daee, neobjednala.
16. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj děvčataaa,

já mám tak strašně dobrou náladu, i když je vinku zima jak v...no víte kde :grinning:

Daee - já jsem měla včera povinný půl roku předem plánovaný odběr krve na endokrinologii, a tak jsem hned sestřičku zneužila, aby kromě hodnot TSH taky mrkli na hodnoty hcg :slight_smile: a oni jsou strašně hodní, tak to tam dopsali :slight_smile: a budu vědět v pondělí :slight_smile:

Jinak k doktorce se objednám až po Vánocích a doufám, že bude srdíčko. Zase se bojím testovat. Nejradši bych už netestovala.
16. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré ránko děvčata,

Sven - zítra držíme všechny palečky co tu doma máme :wink: a těšíme se potom na popis :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - tobě tam ty tt skáčou sami, ne, že už jsi tak daleko, to ani není možný? :confused: :dizzy_face:

Večerničko - vydrž, pár dní bude hektických ale ty první Vánoce pospolu a ve svém za to stojí.
16. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj zoličku, ty k nám taky zavítáš vždy s takovou úsměvnou náladu, a hned člověka potěšíš :slight_smile:
já vím, teď je to hektické, dokonce na mě včera spandul i splín, že se budeme stěhovat z "centra" a jak manžel dnes vtipkoval, budeme vidálci a budeme mít slámu v botách .-D a to v tom bytě jsem jen dva a půl roku, manžel mnohem dýl (je to po jeho prrarodičích..), ale hlavně tady bylo vše na dosah, 10 večerk, pět restaurací, lékárna, prostě vše, na co si člověk vzpomene. no toto bude trochu změna :grinning: ale těším se, to je jasný :wink:
16. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Večernice - zvyknete si a bude tam dobře. A vy tam nebudete mít v okolí mít nic? všude se bude muset dojíždět?

A vidláci nebudete :grinning: :grinning: a i kdyby se z Vás stali, tak jsou to fajn lidi :wink: já mezi vidláky patřím a nestydím se zato, narodila jsem se na vesnici a dlouuuuho jsem tam žila a ráda se tam vracím. Lidi tam mají k sobě blíž
16. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
to nebylo myšleno určitě ve zlým :astonished: to spíš úsměvně, že za barákem máme skoro pole :wink: ale bude tam klid. za rohem je restaurace a mateřská škola, a kousek autem GLobus a veliké Tesco v Letňanech :wink: takže to půjde. ale už jen tak nevyběhneš v sobotu ráno třeba pro vajíčka :grinning:

a neodolala jsem, a do alba jsem šoupla fotku našeho zázraku :wink:
16. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
večerničko - já si taky myslím, že je náhodou super, že se stěhujete před Vánoci...podle mě není nic krásnějšího, než strávit Vánoce ve svým nově vybudovaným hnízdečku :slight_smile: Bude to určitě paráda...a hlavně ten krb - hmmmmmmmmmmm :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
krb je mojá láska (tedy po manželovi a ještě po kole :wink:, a byl to můj dlouhodobý sen. ale na začátku manžel říkal, že není, kde ho tam udělat, apod. a až když byl pomalu strop, tak jsme se zeptali developera, a ten řekl, že to neni problem, že to někteří sousedi mají :wink: (ovšem za pěknou sumičku :frowning2: tak nám pak probourávali podlahu ve druhém patře :grinning: jaj já se na to těššíííím :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Večernice - já to taky nemyslela ve zlým :wink: neboj :slight_smile: a poloha pohodová, kousek do města a hlavně že to důležité je za bukem. Školka a restauračka jsou potřeba :grinning: :grinning: a domeček vypadá nááááádherně :dizzy_face: :dizzy_face: to bude bydleníčko jedna radost :dizzy_face: Tak rychle zabal ať jste brzo ve svým
16. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Zoliku - ty jsi milá :slight_smile: ....no jo letí to...přesně na Vánoce dokončíme čtvrtý měsíc. Už jsem se dokonce přihlásila od 14.01. na kurz pro těhule cvičení+teorie (i s návštěvou por.sálů). Tak jsem zvědavá, jaké to bude a samozřejmě se stydím už dopředu jak se tam budu učit hekat před ostatníma těhulema :zipper_mouth:

Dashiki - ahááá. Tak to jsem zvědavá na dobré zprávy v pondělí :slight_smile: .
A když vyjde krev ok, tak vlastně ani testovat znovu nemusíš, i když by na tebe určitě jukla za 5vteřin mega dálnice :grinning: .
Dashi, my ti s mýválkem budem držet palečky dál...ať krev dopadne dobře, ať jsi přes svátky v pohodě a mimi se drží a ať nám po Vánocích přineseš ukázat svoji první fotku flíčka :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
vecernice: jeste bych reagovala na to, co psala dashiki - ja jsem to nemyslela nejak zle:slight_smile: Samozrejme je to krasny stehovat se na Vanoce, ja jen mela na mysli, ze je to proste logisticky narocne a me osobne to dost vycerpalo, baleni, vybalovani a pak jeste mesic uklizet a tridit. Ale do domecku je to asi neco jineho, nemusite spechat a muzete se proste pomalicku presunout :sunglasses:
16. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
vecernice - domeček krásnej, barva super :wink: ...záááávidím, hlavně ten krb - to je taky můj velký sen (mám ho taky slíbený, ale až časem - skoro poslední v řadě v rámci rekonstrukce :frowning2: , tak snad se ho dočkám).
A neboj, na nové adrese si brzo zvyknete a myslím, že je super trávit Vánoce v novém i když třeba mezi nevybalenýma krabicema i přesto to může být (a určo bude) krása! :wink:
16. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
cože už 4 měsíc . to fakt není možný jak to letí. A to těhu cvíčo je super, chodila jsem na něj taky i s kamarádkou a byla to sranda, občas ty krkolomné cviky s těma mega břichama. :grinning: :grinning: a když jsme byli na prohlídce porodních sálů i s tatínkakama tak se tam jeden skácel a to se ještě ani nerodilo :grinning: :grinning: jsem si říkala, že maminka má docela odvahu, že ho tam bere :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
orchi - však já vím :wink: a chápu, jak si to myslela, místo pohodu jsme si nadělili trochu stresu :grinning: ale pak to vybalování a rozhodování co kam, to už můžeme nechat víc v klidu. stejně tam máme ještě spoustu věcí co dodělat, zařídit šatnu, dát police do špajzu, vestavěnou skříň do haly, abychom všechny ty krámy měli kam uskladnit :wink:

daschi - tfuj tfuj ať krev dopadne na výbornou!!!!
16. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ach jo, ja uz bych taky chtela // a aby tydny naskakovaly... Vite, co je zajimave, ze s kazdym mesice dal, co se snazime si vic a vic zvykam na tu ideu, ze proste se to jednou stane a my budeme cekat miminko. Ze zacatku jsem z toho byla jeste takova trochu vyplasena a rikala jsem si, no to bude teda pekny ulet, az zjistime, ze uz je "to" tady a ze se nam to podarilo...
16. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
zoli - a ty si mela muze u porodu? nebo po te zkusenosti jsi to radsi neriskla? :wink:
daee . diky moc. a neboj, krbu se taky dockas :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
zoli - to mě taky zajímá jeslti takínek byl u porodu. Já myslím, že by tam být měl, aby viděl "co způsobil" a ne jen čekat doma na telefon a pak se opít s kamarádama jakej je machr :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Ale osobně si tam vezmu asi ještě mamku do zálohy (alespoň za dveře). Až budu myslet, že definitivně umírám, aby mě ujistila, že ještě ne :grinning:
16. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky,

vecernice: krb si zapalte a ta vánoční atmosféra přijde sama, a jako nikdy, to uvidíš. Ve svým domečku Vám bude překrásně. Pro mě to loni byli fakt nejhezčí Vánoce (a krabice máme doteď :sweat_smile: )

dasch: neboj se testovat, i když je to zbytečný. Když Ti vyjela druhá čára v limitu a ještě před MS, bude to určitě ok. Dyť mě vyjížděla rozpačitě 20min ještě 35DC. Nemáš se čeho bát. Alespoň já tomu stopro věřim.

Orchidie: mluvíš mi z duše. Já myslela, že jednou se vyspím s chlapem bez antikoncepce a bude to. Když jsme začali, ještě jsem nebyla úplně rozhodnutá. A když se pak zadařilo, brala jsem to jak výzvu: já je to tady, to bude mazec...Je to hnus, ale trošku se mi i ulevilo, když to nedopadlo. Ale mnohem víc tam byl smutek, že ne. A tak vím že to chci. Uvědomila jsem si, že to není jen výzva, že mi ten malý uzlíček změní život a já se na tu změnu těším. Nic nebude jako dřív, asi i spoustu akčních přátel ztratím, ale nějak cítím, že to stojí za to. Ale taky vím, že to teda bude běh na delší trať, že nemůžu mít všechno hned (a to já vždycky chci :slight_smile: A čím déle to trvá tím víc si uvědomuju jaké je štěstí, když celý ten složitý zázrak dopadne a zrodí se nový život.
Nějak mě to ladí s těma Vánocema :slight_smile: mám z toh těhulkování takovou mamkovsko-vánoční náladu.
16. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, děkuju za podporu. Je mi teď nějak smutno po duši, takže nějak nemám čas se ani radovat či obávat zítřejšího screeningu. Věřím, že ale dopadne tak jak má. Ráno v 8 jdu na krev a v 10:30 mě čeká UTZ. Až budu vědět víc a budu na netu, tak určitě dám vědět.
Pohlaví vědět nechci, nesmím zapomenout to říct, aby se náhodou doktor neprokecl (znáte to - náhoda je blbec - ti, kteří to chtějí vědět, tak těm kříží mimčo vzorově nožky, aby nic neukázalo a to moje mládě je určo bude mít od sebe :slight_smile:.
Vecernice - užij si stěhování a upřímně závidím. Já mám právě velké problémy kvůli bydlení, nemůžeme se dohodnout, kde budeme bydlet, přítel trvá na jedné variantě, která je pro mě nepřijatelná a nevím jak to vůbec dopadne :frowning2:
16. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Prvně moc gratuluji Daschiki k //, je to super. A taky Večerničce k dobrým zprávám.

Včera jsem byla s kamarádkama u nás na punči a připily jsme všem snažilkám a těhulkám na zdravíčko do bříška, tak snad to k něčemu bude.
Odpoledne jdu k doktorce, jdu na nějaké podrobnější vyšetření, protože jsem půl roku bez HA a pořád nic. Mám docela strach, protože mám za sebou 4 operace cyst a srůstů a taky císař, tak jsem zvědavá ja kto v bříšku teď vypadá. Snad pro mě bude mít jenom samé dobré zprávy.

Všem přeji moc krásný mrazivý den.
16. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Maciol - držím palce, ať to u MUDr. dopadne dobře. Ona prostě HA je svinstvo a ne každému cyklus naskočí. Věřím, že to zvládneš a burzo bude vše O.K.
16. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Maciol - držím Ti všechny palečky, ať si odneseš samé dobré zprávy!!!!!
jinak mě včera doktor překvapil, že i zdravým párům (přičemž mi připomenul, že mezi ty já nepatřím:grinning:) může početí trvat až dva roky ..... no ufff, tak to tedy si prosím o trochu dříve :wink:

sven - jakpak to, že máš smutek na duši? stalo se něco? nebo jen poěmourná nálada? a bydlení se vyřeší, my v tom měli jasno naštěstí asi hned. a vuidíš, přítel si třeba taky nechá vysvětlit všechny pro a proti. a když to tak řeknu, je důležitý, aby tam žena (mama) byla spokojena, protože ty budeš trávit teď další roky doma a starat se o drobečka a o domácnost. takže ať tam máš v okolí vše co potřebuješ a dobře se ti tam bydlí!!!! vše se vyřeší, neboj :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Večernice, Daee - manžel u porodu byl. Pomohl mi spíš psychicky, tancovali jsme spolu ploužák aby miminko sestupovalo, držel mi ruku když šlo do tuhého a tlačil hlavu na hrudník aby to šlo rychlejš a snáz, no než jsme dojeli do porodky a udělali monitor a papíry bylo 21,30 a pak už jen taneček, sprcha a křeslo, byly málo intenzivní kontrakce tak mi šoupli oxytocin a za chvilku byla malá na světě. Bylo přesně 23 hod. takže porod od příjezdu do porodky, kdy jsem si myslela že jsou to poslíci :sweat_smile: trval 2,5 hod a od sepsání porodu 1,5 hod. Mazec napodruhé bych chtěla taky tak rodit. A pokud budou vaši přítelové a manžilci pro, neváhejte, je to krásný, když to můžete prožívat společně. Manžel šel pak na vážení a měření, vše fotil a když nesl malou zpátky na porodní sál, byl to na ně nádherný pohled a malou mi nechtěl vůbec půjčit :dizzy_face: :dizzy_face: byla to jeho holčička. Jeho velké překvapení....

Maci - držím pěstičky co to jde, ať je odpolko vše OK a přineseš nám samé pozitivní zprávičky

JInjin - miminko je jedna velká výzva, taky jsem byla u Terky vyplašená, ale v momentě když už to miminko v Tobě roste a začne tě otukávat, v tu chvíli by jsi se prala s celým světem....už v tuhle dobu je z Tebe máma s velkým M :wink: takže vzhůru do snaženíčka a ať se brzo zadaří a už se šťastným koncem :dizzy_face:
16. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky díky,
Sven neboj, to se určitě vyřeší, hlavně buď v klidu ten Ty i miminko potřebujete ze všeho nejvíc. Samozřejmě přeji, aby zítřejší screening dopadl na výbornou.
16. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
maciol: držím palce, ať se taky vrátíš s dobrými zprávami od Dr.

sven: my jsme řešili společné bydlení (jako kde se usadíme) před rokem a nakonec jsem ustoupila pod tíhou argumentů já a zpětně nelituju (no občas ano, ale uznávám, že pozitiv je víc než negativ).
Uvidíš, že taky najdete kompromis, řešení, které bude vyhovovat oběma, jen to chce ochotu k diskuzi (což je někdy sakra těžký)...hlavně nebuď smutná, ať není smutné mládě :slight_smile:.
16. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
sven - taky přeju ať najdete nějaký kompromis a brzo se to vyřešíte a než příjde miminko na svět, ať jste někde všichni pospolu ve svém hnízdečku, kde budete všichni šťastný
16. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
já jsem schopn přistoupit na kompromis, ale jeho návrh prostě neakceptuju, protože vím, že bych do půl roku skončila v blázinci. Prostě bych to tam neustála. On zatím nevypadá, že by byl schopen a vůbec ochoten udělat nějaký kompromis :frowning2:. Takže abych pravdu řekla, je mi dost mizerně a hodně přemýšlím, jestli má nějaká svatba teď cenu :frowning2:. Ale asi je to tím, že jsem fakt "v pérdeli pane hrábě" a třeba se z toho za pár dní vyspím.
Díky holky za podporu.l
16. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj, všichni, myslíte že graf v albu vypadá nadějně? Už má smysl si dělat test nebo mám ještě vyčkat?
16. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.