• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri: krása, gratulace k dobrým zprávám!!! :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
holky, díky.....
vecernice. zeptám se tě asi takto: MĚLA BYS RADŠI DVOJČATA NEBO ŽÁDNÉ DÍTĚ???????? asi takto to beru...
16. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
lauri - to vis, ze radsi dvojcata :wink: jen kdysi jsem si jen prala, ted uz bych radsi preferovala decka po sobe. ale uvidime, co si na nas priroda nachysta. a nechtela jsem se te dotknout, vsak ja ti decko ci decka preju :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Laurinko, tak to budeme testovat spolu! Držím palce! :wink:
16. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
laurinka.22 - gratuluji k prasknutí folíků :slight_smile:. Tělo funguje, hurá, tak teď už jen ty // :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Sven: oznámení krásný, jen pitomec by nad ním neukápl slzičku radosti :dizzy_face: Taky se těším až se budu u něčeho takového realizovat. Je mezera na trhu - nebo jste našli nějáký známení o tom, že jste těhu v pordávaných "albi".

Sven drž se a zkus si to trošku užívat. Chlap se Ti jistě brzy umoudří. I ti největší tvrďáci a paličáci zjihnou, když jim do náruče dáš jejich dítě - takže nejpozději za pár měsíců ho máš jak beránka :o)
16. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
muj děda je z dvojčat
16. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Takže prvně Laurinko - to je úžžžasnýýýýý, no velikááá gratulace!!!! Tak přeji, ať to výjde (vyšlo :slight_smile: )

Sven - souhlasím s Jinjin...žádnej chlap neodolá svému děťátku...no a zvlášť pokud by to byla malá princezna...pak je chlap proti dvěma ženským bezbranný :slight_smile: Vím, že se teď cítíš asi špatně, protože se nemůžete dohodnout, jsi těhotná a máš pocit, že jsi v začarovaném kruhu....ale opravdu zkus teď na to kašlat, připravuj se na mimíska a na svatbu...já jsme zjistila, že kolikrát jsem se už zbytečně trápila...pořád jsem se snažila všechno řešit a nakonec se to nějak vyřešilo samo a úplně nejlíp jako mohlo...a tak, že bych to ani nečekala...Asi to chce čas. Stůj si za tím, co chceš ty...řešení navrhlas a teď je řada na příteli...a věřím, že mu samotnému dojde, že nechce manřželství na víkend a že chce vidět miminko každý den a vidět, jak začíná první krůčky a podobně...ono se to určitě vyvrbí a bude to dobré!
16. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Můj manžel je taky z dvojčat. V rodině mají navíc takovou malou kuriozitu a to tu, že třetí bratr se jim narodil na den přesně po deseti letech :slight_smile:

Jinak my už zase snažilkujem, ovulku bych měla mít v pátek nebo v sobotu, tak se tulíme každý den. Třeba bude překvápko pod stromeček. Tak nějak v kostech cítím, že tentokrát to klapne.

Jinak moc gratuluju všem novým těhulkám, koukám, že naše tabulka už je pěkně půl napůl a to jsou to teprve dva měsice, co jsme začaly!!! To znamená, že v únoru tam budeme všechny, ne? :wink:
16. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky jsem zpátky od Mudry. Dle ultrazvuku vaječníky pracují, sliznice je taky pěkně narostlá, ovulace pravděpodobně proběhla včera(10DC), tak si to dneska večer pojistíme :slight_smile: , včera jsme byla s holkama na punču, to teda nic nebylo :cry: . Ještě mi doktorka napsala vitamíny, jedny i pro Petra a dala mi šanci do března. Pokud do té doby neotěhotním, pošle mě na nějaké podrobnější vyšetření i s genetikou do nemocnice. No snad už to nebude potřeba.
16. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
maciol, super, že u doktorky jsi slyšela samé pozitivní zprávičky :slight_smile:. No a do března času dost :slight_smile:.

Tak holky, jestli se nestačíme dříve s přítelem pozabíjet kvůli bydlení, tak 5.2.2009 v pravé poledne se berem. Jsem teda zvědavá, jak to za měsíc vše stihnu zařídit, ale bude to jen malá svatba a ve spoustě věcí už jsem mávla rukou a člověk tak nějak zjišťuje, že je vlastně ani nepotřebuje a že jsou to zbytečnosti :slight_smile:. Zítra ještě skočím do jednoho salonu se mrknout a pak se nějak rozhodnu se šatama, pak ještě kytku, dort, cukroví, oznamko, na hostinu jsem se byla dnes ptát, tak to ještě dopromyslím co bysme chtěli k jídlu a paní mi pak sepíše cenový rozpočet, prstýnky asi budem mít jen obyč stříbrný, přijde mi, že je zbytečné za ně utrácet (no a když si přítel zkoušel zlatý snubám mýho táty, tak jsem se musela smát, protože v něm vypadal tak nějak nepatřičně :slight_smile:. Ještě domluvit fotografku (už jsem si našla jednu celkem co se mi líbila a není moc drahá), učeše a namaluje mě tady místní kadeřnice, tak snad to vše stihnu a nebude to doufám stát majlant. Tak mi držte palce. Průběžně budu podávat informace, jak z toho postupně šílím :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Maciol - tak to jsou dobré zprávičky a hlavně, že to chce doktorka řešit, když se nezadaří, ale ono se do března zadaří, budeš v té době už určitě nahoře :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
laurinka: také moc gratuluji, za chvilku se přidáš k těhulkám do tabulky :slight_smile:

sven: super, že už máte termín na svatbičku :dizzy_face: , uvidíš vše si brzy s přítelem vyjasníte a zase bude dobře :wink:. Jinak ještě co se týče toho bydlení, naprosto Tě chápu já bych s tchýní taky nechtěla bydlet ani za nic....z těch variant co jsi psala mě by se asi nejvíce zamlouvala varianta půdní vestavba u Tvých rodičů, ale záleží na tom jaký máte spolu vztah..... třeba já jsem s našima velmi často v kontaktu a jsem za to moc ráda, nedokážu si vůbec představit, že bych bydlela někde daleko a ještě u tchýně....
Sven, hlavně nesmutni a začni si užívat krásné přípravy na svatbičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo holky s těma chlapama jsme na tom asi všechny stejně, já mám taky paličáka a musím na něj přesně jak psala Daee.
16. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
teda Sven - teda gratulace k ofiko termínu :dizzy_face: :dizzy_face: a snad to dopadne dle vašich přání. A my máme třeba prstýnky z bílého zlata, taky si na to žluté moc nepotrpíme :wink: a stříbrné můžou být taky krásné :dizzy_face: :dizzy_face: takže vzhůru do příprav :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
jessika: jsme na tom podobně, ovulku očekávám každým dnem, akorát teď jsem slaměná vdova, tak doufám, že se trochu opozdí.... :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Sven: jukla jsem na Tvoje oznámeníčko, opravdu moc se Ti povedlo, krááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A zítra budu držet palce, aby vše dobře dopadlo u doktora....
16. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
laurinka: obrovitánksá gratulace ke dvojnásobné ovulajdě :slight_smile:. Budu velice držet pěsi ať se ti mezi svátkama objeví // :slight_smile:)
16. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
jinjin: tak to je paráda, budem si navzájem držet palce, já si dneska nakoupila už testíky, at mám doma.....
vecernice. mně si se nedotkla, já to myslela ze srandy, já když byla dítě, taky jsem si přála dvojčata a ted by bylo určitě jednodušší mít děti po sobě.....ale když budou dvojčátka, budu se hrozně moc těšit......brala bych to jako dar od života........
row: díky....
sven: díky, doufám, že budou, byli bysme nejštastnější na světě...
daschiki. avally: taky moc díky,.....

jo a holky, jen tak ze srandy jsem se dívala, kdyby to ted vyšlo´, kdy se mimi narodí a napsalo mi to naše datum svatby........to by bylo fakt super, na výročí....
:grinning:
16. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
www.originalnítehotenskamoda.cz, jsou tam pěkny trička,těhu pasy
16. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 37DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 29DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 29DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 22DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 20DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 15DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 14DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 6DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 99DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 93DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 84DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 75DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 71DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 69DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 60DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 51DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 47DC (poslední cyklus 36 dní)
17. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: ,

dneska máme teda počasíčko, u nás je úplně bílo, ráno když jsem šla do práce, nikde ani stopa ve sněhu, moje byla první :grinning: :grinning: :grinning: . Vypadá to kouzelně, až na ten hrozný mráz....
17. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Krásné ráno všem,

u nás v Brně je taky bílo a strašnáááá zimááááá :slight_smile:. Nevychytala jsem ty těhu rifle, jsou hodně tenký, musím mít pod nima silonky. Asi budu muset investovat ještě do jedněch z tlustší rifloviny.... :unamused:
17. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
dobré ráno holky, :slight_smile:

opravdu je nádherně bílo. Mám skvělou náladu. I když to spíš způsobilo to, že jsme překonala strach a znovu testovala :grinning: A nejen, že vylezla do půl minuty, ale je silnější než ta první...sice o trošku, ale myslím, že je :slight_smile: Holky, já jsem asi vážně regulérní těhulka :slight_smile:)) A opravdu výrobci Utrogestanu HIP HIP HURÁ! HIP HIP HURÁ! HIP HIP HURÁ!!!! :grinning:
17. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Dashi - jsem to říkala...testneš a obratem budou krásné koleje :wink:...a jsou tam, koukala jsem ti do alba :wink:
17. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
daschicko, moc gratuluju, myslim, ze se proste jasna! Jupiii!!! :grinning:
17. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
holky děkujuuuuuu jupíííííííííííííííííí !!!!! :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Daschiki - krásné dálnice - už jsem omrkla albíčko a čárka je silnější :dizzy_face: :dizzy_face: paráda.

Miluju dobré zprávičky hned po ránu

Daee - to jo na zimu budou potřeba silnější riflíky, já to mám teda obráceně, mám doma silnější a budu potřebovat spíš ty tenčí. :grinning: mám doma těhu zahradníky :grinning: :grinning: a v těch bych se v létě uvařila :grinning:
17. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
zolik já budu asi potřebovat oboje a podle počasí v květnu/červnu možná i nějaké 3/4ťáky.

Jsem zvědavá na zprávy od Sven...dnes je na tom NT, tak jí držím palce!!!

A holky, trošku ve mě hlodá, že jsem tu dlouho nečetla nic od Jankabry....vím teda, že musí ležet, ale vždycky napsala řádku alespoň z notebooku....snad je ok a Utrogestan jí pomohl a prostě jen poctivě leží a nemá čas psát... :fearful:
17. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
dasschi - carka krasne sili, tak doufam, ze uz te zbavila (na chvili) vsech tvych obav :wink:

lauri - v poho, ta velka pismena te zpravy vypadaly tak hrozive :grinning:
ale je to tak, ja drive taky chtela dvojcata, asi tak pred trema ctyrma roky me to preslo, a chtela bych pekne jedno po druhem. a pokud mozno kluka a pak holku. no ale at priroda nadeli cokoliv, budu stastna, hlavne kdyz budou zdrave :wink:

jinak venku je kouzelne, to jsou spravne vanoce. nebyt autem, tak si odpo zajdu na svarak :wink:
17. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Zolicku - na tvoje dálnice ale teda nemám :grinning:

Daee - taky se o Janku obávám...připadá mi divný, že vůbec nepíše...:frowning2:
17. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.