• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky, mluvite mi z duse, taky se o Janku bojím. ale snažím se uklidňovat, že má klidový režimm, tak se prostě k notebooku nedostane. budeme na ni myslet a moc ji drzet palecky.
17. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Dashi - snad je ok a brzy se ozve....snad je to fakt tím, ž edodržuje ten klidový režim a nemůže na net...
17. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Dachikki - to jen vypadají tak tmavé na té první fotce na té druhé už jsou regulérní. A já přestala testovat v době, kdy než došla moč do kontrolní zony, tak ta testovací už byla úplně fialová, takže nebylo na co číhat :grinning: :grinning:

o Jankabry si taky dělám starosti, zrovna večer jsem na ní myslela, co a jak a jak dopadla :unamused: no snad je v poho jen má klidový režim

Daee - to jo, já mám naštěstí dost letních věcí větších co jsem nosila ještě to léto po porodu s Terkou, kdy váha nešla dolů, takže snad pod bříškem by se to dalo unosit, pak nějaké šatky nebo něco volnějšího se sežene i za pár kaček :slight_smile: přece jen je ta těhu moda docela drahá. Ale těhu kalhoty jsou nutnost
17. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak jsem si včera odpoledne a dnes ráno test udělala - a světe div se - je pozitivní :slight_smile:
k doktorovi jsme obědnaná na pondělí - nyníá bych podle tabule měla být 4+1, tak uvidíme jestli i tam to bude OK
17. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
holciny, ja mam takovou chut testovat:( jenze jsem teprve 22DC a to je dost malo :rolling_eyes: navic proste neverim tomu, ze by tam // byly.....
17. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
orchi - a kdy byla ovulka? a zbytecne se tim netrap, bud budou ted, nebo pristi mesic. ale zas proc by nebyly uz ted:wink:
17. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Orchi - záleží kolik dní po OVU máš. jestli je to teprv pár dní opravdu to nemá smysl. ale jestli jsi ovu měla brzo, tak už testnout můžeš. Mě se objevila čárka 11 dní po OVu a docela silná, takže si myslím, že by tam byla třeba už o den dřív :wink:
No já tomu taky nechtěla věřit, prostě jsem si test udělala a za chvíli se na něj šla kouknou vlastně s tím, že tam bude jen jedna / - no popravdě jsem té druhé nemohla ani uvěřit, tak uvidíme, jestli to bude u toho doktora alespoň trochu vidět
zolik: jsem teprve 9DPO, tak si taky myslim, ze je to jeste brzy... a i kdyz rikam, ze i kdyby to bylo negativni, tak si s tim nebudu lamat hlavu, tak me to prece jen bude trochu mrzet :pensive:
17. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Orchi - tak ještě počkej do víkendu min. do neděle abys byla aspoň těch 12 dní po OVu, to už by mohlo být něco vidět :wink: takhle je to opravdu brzo a mohla by jsi být zklamaná z / :wink:
17. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
orchi a jak mas dlouhe cykly? jinak bych taky radila pockat do te nedele..
17. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
vecernice : 27-28dni
17. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Martinaj23- taky se mi nechtělo věřit :slight_smile:

Orchi - ještě bych taky vydržela...lepší je být rovnou šťastná, než nejprve smutná z falešně negativního testíku... A budu držet moc pěstičky!!! Pojď za mnou Brňando :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
tak a něco pro zasmání - Před chvilkou jsme byly s malou posbírat prádlo a já nemůžu najít klíče a tak se otáčím a říkám, nevím kde jsou Teri, musíš vydržet a za zády naše mladá - bázen, mami, bázen (blázen) :grinning: :grinning: :grinning: no a pak se tomu nezasmějte, přesně vím po kom to dítě je :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
orchidie: já taky myslím, že pokud to vydržíš co nejdýl, tím líp....alespoň do té neděle!! Držím palce!!! :wink:
17. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
holky, nekdy se mi to cekani trochu vlece,....
Jedine, co by mohlo necemu nasvedcovat je, ze me par dni po ovu, pichalo v podbrisku jako na MS, ale nebyla to bolest, spis jen takovy pocit, ze se tam neco deje... Myslela jsem, ze jsou to jen plna streva, ale ani po jejich vyprazdneni to nepreslo. Vetsinou to bylo jen vecer, ale ted to citim trochu cely den. A takhle dlouho pred MS jsem to nikdy nemela. Taky mi po vecerech busi srdce, a to i kdyz jsem uplne v klidu. Je pravda, ze táta trpi na aritmii, ale to mi teda prijde dost nepravdepodobne, ze bych to mela taky... Jinak ale vubec nic. Asi 3dny zpatky me palila zaha a natahovala jsem na zvraceni z prejezeni... Tak si pak holky zkuste nelamat hlavu, ze? ach jo...
17. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Orchi ? :dizzy_face: :dizzy_face: že by? vypadáš nadějně :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
zolik: no, uvidim, zkusim vydrzet do te nedele. Boli me i zada v krizi, ackoliv cvicim tu Mojzisku a po ni mi to jinak dycky ulevilo. Jedine co je, ze mam hodne zvetsena prsa, ale to mivam pred MS taky... Jestli to nevyslo, tak je to kazdopadne síla, co je telo schopne dělat za poprask, i kdyz bych tehotna nebyla... A to jsem tenhle mesic fakt v pohode a moc jsem to neresila - v praci bujary, vanocni vecirek a tak :sunglasses: :grinning:
17. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
orchi - vypada to slibne, ale zkus vydrzet. ono bohuzel dle priznaku jsme asi tehotny vsechny kazdy mesic :wink: mysl dokaze divy. ale verim, ze vam to vyslo, a v nedeli si nadelis prvni veliky predvanocni darecek!!
17. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
vecernice: no, tak to s tou myslí, to bych klidne podepsala :D :D :D :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
orchi: ty píšeš, že se Ti čekání na MS nebo // "trochu vleče"? Já bych nebyla tak mírná, pro mě to bylo k nepřečkání, šílený, zpomalený ty dny...když se na to člověk soustředí, neutíká to.
Ale vydrž vydrž....a třeba budou // pod stromeček :wink: :grinning:
17. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
daee: nastesti je v praci co delat a doma chystame vydatne vanoce. Jeste potrebujeme dovymalovat jednu dekorativni stenu v loznici a ja po vecerech pecu cukrovicko:slight_smile: Strasne me uklidnuje, ze bude volno, pohodicka, budeme moct vyspavat do 10h a proste si odpocineme :sunglasses: :sunglasses:
17. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
ja vim, orchi, minuly mesic jsem si taky delala nadeje :grinning: tak preju, at ti ten cas do nedele pekne utece, vim, ze se umi vlect k neuvereni pomalicku :wink:
17. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Orchi: taky se strašně těším....ještě pátek, pondělí a úterý....a pak volnooooooooooo až do 4.ledna! Už jsem si včera zaškrtala pohádky a starý český filmy, co bych ráda viděla (většinou z toho dám tak desetinu, ale je to prostě tradice, zatrhávám v programu od malička :grinning: )
17. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
daee: uuuuuuuuzasnááááááááá tradice. Dneska si jdu koupit program a hned si zaskrtam:D :D :D uz mam par takovych tajnych tipu:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Jeee, to mi teda fakt hned asi o 1050% zlepsilo naladicku :grinning:
17. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
jeee ja jsem taky pohadkovy tip, bez nich nejsou poradny Vanoce :wink: ale nevim, zda budeme mit v baracku signal na televizi :frowning2:
17. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Orchidie: akorát jsem letos po letech chtěla vidět Sám doma (nějak ho už dlouho nedávali) a zase jsem to v programu nenašla :frowning2: . Já to teda znám nazpamět, ale už tak tři roky jsem Kevina neviděla :sunglasses: a zrovna bych měla náladu na ty americký nazdobený domy se žárovičkama a tu atmosféru tam....
17. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
ahoj jo, ted jsem si volala na vysledky cytologie z gyn.preventivky. Tak ta je poradku, ale nasli mi nejake bakterie a je to potreba prelecit. Takze mozna proto ta bolest v pobrisku i mimo pred-MS obdobi :rolling_eyes: :frowning2:
17. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
ale zase je fajn, ze na to prisel. Ja sama nepocituju subjektivne zadne potize, takze by asi nebylo dobre to prechodit... to by pak mohlo napachat vic skody nez uzitku. V letaku jsem se prave docetla, ze se to, co mi dr. predpsal, pouziva na vaginalni zanety a ze to nici spermie... takze to letim dneska vyzvednout, at se stihnu vylecit jeste pred pristi ovu :pensive:
17. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
orchi - komplikace me mrzi, ale dobre, ze na to prisli vcas. a ta bolest v podbrisku s tim souviset ani nemusi, ne vzdy se bakterie nejak projevi. drzim palecky!
17. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.