• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jinak ja bych chtela na Vanoce zase princeznu se zlatou hvezdou (mysi kozisek). jednou jsem kvuli pohadce prijela s velkym zpozdenim k nasim (kdyz jsem bydlela jeste sama), ale proste jsem ji musela dokoukat do konce :wink:
17. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky, tak potrebuju poradit. Ten pripravek (cipky Betadine), co mi dr. napsal se nesmi v tehotenstvi. Mam pockat s tim uzivanim az do MS? muze se to zavadet i pri MS...
17. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
orchi - souhlasím s večernicí - klidně to může být i to počáteční těhu :wink: a nemusí to s tou bakterií vůbec souviset.

Já miluju popelku tu starou i tu se Šafránkovou, to je moje vánoční klasika :dizzy_face: :dizzy_face: holky už jen týden a je to tady.
17. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
vsak se zolicku nemuzu dockat! a zitra jedu pro antenu, tak mozna budu mit pohadky!!!!

orchi - mozna si zkus zavolat doktorovi, jak to vidi. oni to pisou na vetsinu leku, ale az Dr. by mel rict, zda to opravdu muze skodit.
anebo pockej aspon do te nedele/pondeli :wink:
17. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
orchi: souhlas s Večerničkou.....poraď se s doktorem, třeba je užívat můžeš i tak.
17. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Orchi...já ti nechci teď udělat nějaký naděje, ale spoustě mých kámošek začalo těhotenství právě zánětem...všechnos e tam dole prokrvuje a žena je náchylnější :slight_smile::wink: takže žádný házení flinty do žita :slight_smile: Držím pěstičky a v neděli musíš napsat!!!
17. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
daschicko, to by bylo straslive fajn:slight_smile: Jenze vysledky jsou z vysetreni v den, kdy byla ovulka:slight_smile: tak nevim, nevim... to by musely byt treba z poslednich par dni, kdy uz jsem vic jak 7DPO a to nejsou. Ale uvidime... Ja osobne nemam pocit, ze bych mela nejaky problem. Jen teda ta bolest v podbrisku a to uz i vcera pri sexiku. Jako bych mela plny mocak, ale nic jen takova ta mirna, neprijemna bolest, jako kdyz se vam strasne chce na malou a pak i kdyz si dojdete, tak tomu podbrisku chudakovi jeste chvili trva, nez si uvedomi, ze nepraskne :grinning: :grinning:

:grinning: :grinning: No, to bych nikdy neverila, ze s nekym budu probirat takove blbosti :grinning: :grinning: Ale jsem za to rada, ze tady jste a ze to muzu s nekym probrat.
17. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,
teda tady je novinek :wink: Martina -- gratuluju k //. Držím palce, ať je všechno jak má být.

Sven -- to je super, že už máte datum svatby. Kde to budete mít? S bydlením je to složitý, přeci jen čekáte mimi, takže už nejde se jen tak sbalit a někde pak bydlet. Ale teď to na chvíli pusť z hlavy a těš se na svatbu :slight_smile: Třeba se to příteli taky v hlavě trochu rozleží a bude ochotnější k dialogu a nějakému kompromisu. Někdy stojí za to nechat věci chvíli být a zkusit to řešit zase v klidu po nějaké době.

Lauri -- to je paráda, že ovu funguje! Teda to bude něco, jestli se fakt zadaří hned 2x :slight_smile:

Orchi -- klidně nám popiš svůj močák, každá si na sobě všímáme různých detailů, takže nikoho nepohoršíš :wink: Ten poslední týden do MS je fakt náročný, nervy jsou napnutý k prasknutí... ale v každým případě bych ti radila s testem ještě počkat...do soboty už je to jen pár hodin, ne? :grinning:
17. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
orchi - vubec si s tim nelam hlavu, a pis vse, co ti beha hlavou, at na tu premiru myslenek nejsi sama. myslim, ze vsechny to obdobi od ovu do ... prozivame podobne, proto tu taky jsme, abychom se vzajemne vyslechly, a treba i zkusily prispet svym nazorem :wink: a nam tim povidanim aspon ty dny lepe utikaji (ac me pracovni vykony mozna trosku trpi :wink:
17. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem byla na endokrinologii a čekala jsem tam hodinu a to jsem byla objednana na 11:40 a vzalina řadě jsem byla až 12:40,prej byli ve skluzu :angry: .Budu brat 1/2 prašku Euthyrox.za měsic jdu zas na kontrolu
17. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem doma :slight_smile:.
Předně gratuluji Daschiki k takovým krásným kolejím :grinning:
a martině k //.
No a teď popis mého dne. Od 4:20 jsem nespala, nějak to nešlo. V 8 hod. jsem naklusala na krev, sestřička mě ďobla - ani jsem o tom nevěděla - holt pozná se profík :slight_smile:. Pak jsem měla pauzu do 10:30hod., tak jsem jela do Tesca a koupila prckovi knížku - takový ten deníček.
Pak zpět do Podolí na 10:30, pak jsem si ještě půl hodinky počkala v čekárně a pak šup na utz. Byla tam taková mlaďounká paní doktorka, utz dělala přes břicho (poprvé) a výsledek je, že mládě je naprosto v pořádku, nic mu nechybí, nic mu nepřebývá :slight_smile:. Přesné výsledky si napíšu do alba, musím mrknout do papírů. Pamatuji si jen, že od hlavičky k prdýlce už má 74 mm, slyšela jsem i tlouct srdíčko - krása. Akorát se moc nemlel, ale to bylo asi tím, že paní doktorka tam furt tím utz rejdila a obrázky si různě zastavovala a natáčela atd. Byla jsem tam asi 10 minut. Fotečku mám, během dneška nascanuji a hodím do alba. Jinak mi zas posunuli jinak termín (se z toho picnu!) Teď odpovídá utz i dle data MS (což nechápu, protože vím na den kdy jsme si mládě vyrobili a že ovu byla až 20.DC. Každopádně jsem prý dnes 13+4 a TP je 20.6.2010. Chtěla jsem se informovat ohledně registrace k porodu v Podolí a jako na potvoru od 13. do 21.6.2010 tam malují, takže registrace není možná :angry:
Děkuju všem, co na mě myslely, určitě to pomohlo. :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo a jako bonus ještě - platila jsem za fotečku 100,- Kč a za ten NT screening nic nakonec po mě nechtěli (teda já se raději neptala :slight_smile:, ale předpokládám, že si to hlídají). TAkže asi pan doktor napsal dobrou žádanku a půjde to na pojišťovnu. Takže jsem ráda, i když bych samozřejmě klidně ty prašule obětovala. Takhle je hodím aspoň mláděti do kasičky :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
sve - strašně moc ti gratuluju, samé krásné zprávy!!!!! to je úžasné, až jsem skoro dojatá :slight_smile: tak ať se vše vyvíjí tak krásně i dál, a termín porodu si stejně ten prcek vymyslí sám :wink:
17. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem se teprve dneska odhodlala k tomu kliknout na ikonku Modrého koníka v oblíbených ...

V pondělí jsme byli na kontrole a před tím na krev v laborce - 52tis mIU/ml byl tam pro výsledek Pavel, já na to neměla. Ráno jsme byli tak nervozní, že chudák Pavlík z toho i zvracel :frowning2: no laborantka se na něj smála, že na osmý týden, je to teda pašák a tak jsme jeli rovnou k doktorovi, tak nějak klidnější.
Na řadu jsem přišla hned. Popovídali jsme si, pan doktor zavolal Pavla dovnitř na utz, zasunul sondu a mi to bylo jasné hned. Obrovský gestační váček a jinak NIC ......... hledal docela dlouho až v jednom rožku něco našel. maličké něco, co odpovídalo tak max. 6tt a váček přitom 7+4 (byla jsem 8+0). Držela jsem se, ale i tak jsem bulela a tak to všechno vysvětloval doktor Pavlovi. Ten nechápal, proč jsou tak vysoké hodnoty - nestává se to často, ale hcg produkuje placenta ne mimi a ta moje prostě pořád roste a roste. Povídal moc hezky o tom, co se teda děje, že se to stává atd. že těhotná jsem určitě, ale co s tím, se uvidí až další pondělí v 11:10 páč lámat hůl nad tím ještě nechce.
Nevím, jak jsem se dostala z ordinace domů. Nepamatuju si to. Nejhorší byla ale ta nejistota, teď už jsem tak nějak přijala to, že to nevyšlo, i když pocit, že v sobě nosím už skoro 3týdny mrtvé dítě je naprosto šílený. Je pořád s námi .. to je fakt horor. V noci nemůžu spát, bojím se zavřít oči, abych na to nemyslela, neviděla to před sebou. Nemůžu být sama potmě v ložnici, bojím se ... já jsem strašně přecitlivělá a poměrně dost labilní a vyrovnat se s tímhle mi bude nějakou dobu trvat. Je mi jedno, že je to vlastně mimi velikosti fazolky, nerozlišuju mezi tím, kdyby mi zemřelo dítě třeba tříleté a tohle .. miluju ho stejně ...
nebrečím a to je na tom asi nejhorší .. bojím se, že když zase začnu brečet, nezvládnu to a fakt se z toho složím :frowning2: vím, že se to stává, ale tohle přece nikoho nemůže uklidnit ... stává se že lidé umírají na rakovinu a když to člověk ví, není to pro něj méně bolestné ...
Pavel to má fajn, je pořád v práci, bere si práci i domů, má toho teď moc, tak na to nemusí myslet ... ale já? Mi je pořád zle, naběhnuté bolestivé prsa s mlíkem ... a to způsobuje ta placenta ... ach jo :frowning2:
No nic holky, jdu uklidit kuchyň, ať se z toho nezcvoknu, i když dneska už je to teda mnohem lepší ...
17. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
janka: ty jo, to je hrozný.....nevím co ti napsat, nic ti stejně nepomůže, ale ještě to není ztraceno, ne? já už se bála, že jsi o miminko úplně přišla......takže v pondělí budeš vědět ortel......proboha, je jasné, že kdo to nezažil, neumí se do toho vcítit takže ti akorát můžu popřát, at to zvládneš a manžel je ti oporou.....protože jinak nemám slov...
17. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jani,

je moc dobře, žes za námi přišla. měly jsme velikááánský strach. Hele sluníčko, vím, že na tohle nebudou stačit žádná slova útěchy...Jen jsem Ti chtěla říct, že vím, jak se cítíš, i když možná si budeš myslet, že ne a že ty moje dva minipotrátky byly prkotina...Ale cítila jsem se taky mizerně...V momentě, kdy žena ví, že tam něco uvnitř vznikalo, je jedno, jak je to velký nebo malý. Proto mě taky štvala má kámoška, která mi pořád říkala případy holek, co potratily třeba ve 9 nebo 12tt. Možná nebude někdo souhlasit, ale tady vůbec nejde o to, jak je to velký. Já to cítila hrozně bolestivě, i když jsem byla "jen" v 6tt.

No jediné, co mě vždy utěšovalo bylo, že jsem věděla, že jsme plodní a to je záruka, kterou nemá každý. Takže i když to třeba nedopadne dobře (a strašně moc bych si přála, aby se jen ta Tvoje tečka schovávala), tak se pořád utěšuj tím, že víš, že to jde...a prý taková událost je pak živnou půdou pro další těhotenství...takže pokud to teď nevýjde, určitě to výjde hned další cyklus...

Měly jsme o Tebe velký strach, je dobře, že jsi mezi námi...a klidně se ze všeho vypiš, vypovídej...bude to dobré! Brzy! Slibuju!
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
jankabry - to je mi hrozně moc líto co píšeš :frowning2: Stejné si prožila moje kamarádka,takže vím, že to musí být psycho :frowning2: Holka, drž se. Ještě to není úplně ztraceno, zázraky se dějí. A i kdyby to nevyšlo a v ponděli jsi se dozvěděla blbou zprávu, tak aspoň víš, že jste pro to udělali maximum, co jste mohli. Nelze než držet pěsti a věřit. A pokud budeš cítit, že potřebuješ pomoct, neboj se požádat o radu odborníka, protože tohle musí být děsivá situace, tak ať se fakt nesložíš. Ono už jenom to, že tě někdo vyslechne má cenu zlata a psychologové fakt umí pomoct.
Moc na tebe myslím a držím palečky, ať to ustojíš. A věř, že bude líp, ač se ti to teď tak nezdá.
17. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
jo a abych nezapomněla na těhulku Sven :slight_smile: - moc gratuluju !!! Je úžasný, že je to vaše pidižvíče v pořádku :slight_smile:

a děkuju za poklonu ohledně dálnic :grinning: Doufám, že teď už budou dál sílit...
17. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Sven - vééééliká gratulace, tak Tvoje mláďátko by se mělo vylíhnout jen týden po tom mém :wink:. Na výsledky jsem zvědavá, můžeme porovnat :wink:. Krev Ti řekli taky dnes nebo zavolají později?
A těším se na fotečku!!! :grinning:
17. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jankabry......ach jo, to je mi moc líto, ale pochopila jsem , že ještě není všechno definitivně ztraceno....tak třeba je tečka bojovník a tu ztrátu dožene.....moc na tebe myslím, drž se ty i manža a zase za námi přijď, když budeš mít chuť....!!! Jsme tu pro Tebe
17. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
janko - strašně mě to mrzí, bála jsem se, co je s tebou a s malým. už to pěkně napsala Daschi - slova teď moc nepomůžou, ale věz, že jsme tu všechny pro tebe, když se budeš chtít podělit o starost, či vyplakat, či nám třeba sdělíš milou zprávu, tak jsme tu všchny. jak psala Daschi - jste plodní, to je strašně důležité vědět. vím, že tě to neuklidní, ale opravdu se to stává docela často :frowning2: a jak jsem psávala o té kamarádce, tak přišla o děcko v 21tt. už se jakž takž oklepala, ale to vše pottřebuje svůj čas. hlavně si hleďte s Pavlem jeden druhého a buďte si oporou teď když to oba tolik potřebujete. moc ti držím palečky, v ponděli na tebe budu a v duchu se modlit za dobrou zprávu.
a jak psala sven, kdyby to nevyšlo, klidně si najdi odborníka, který ti pomůže se s tím vyrovnat. je to velký šok, a rozbouřené hormony to jen umocní, tak je lepší se s tím někomu svěřit.
opatruj se!!!!!
17. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
sven - mooooooooooooc gratuluju k bezva kontrole, dobrému NT a hlavně velkému pidižvíči a na fotečku se mocinky těším :dizzy_face: :dizzy_face:

a Jankabry - strašně mě to mrzí,nevím co napsat, když že žádná slova útěchy asi nepomohou. Posílám jedno velké objetí se spoustou síly a doufám, že si jen osud hnusně zahrává a v pondělí přece jen ukáže svojí lepší tvář. Strašně moc Ti držím palečky ať se to ještě v dobré obrátí. Drž se holčino naše
17. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
jankabry,to je mi lito.
17. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
před rokem moje kamaradka přišla o miminko,nemělo srdičko,ale je zase těhotna,ted už je ve 4. měsíci.
17. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Jankabry: to me moc mrzi... :frowning2: :pensive: Moc na tebe myslim a posilam ti silu, abys vydrzela do pondeli. Treba se mimisek jen schovava. To se tak stava...
17. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Večernice - ježiš asi jsem nedočítala, to byla ta kamarádka co ti neodpovídala na sms? ona o to miminko přišla? to je hrozný, osud je někdy opravdu krutý a zlý. Mám z toho husinu. Tohle si nikdo nezaslouží a tím myslím všechny a je opravdu jedno jestli je miminku pár dní nebo už pár týdnů :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
jj zolicku, zivot nekdy neni prilis fer :frowning2:
17. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
večer - tak tady nebyl hodně fér. já tohle snad ani nemůžu číst. Raduju se s každé novinky bublinky, srdíčka i dvou čárek. A vůbec se mi nechce myslet na to,že všechno může mít dvě strany, bohužel :frowning2: :frowning2:

no nic jdu to rozdýchat s malou na procházku. Zatím ahojky

tohle je faktna panáka. Večer - jdi na svařáček a dej si i loka za mě jo?
17. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
tak jsem šoupla do alba výsledky testů, fotečka bude večer. A nafotím i ten deníček, co jsem mláděti koupila (jsem zvědavá, kdo ho bude vyplňovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
zolicku, ja uz to vim dyl. jen jsem to sem nechtela psat, protoze nechci nikomu pripominat, co vse se muze stat :frowning2: tak doufam, ze jsem nikoho nevydesila.
17. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.