• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
sven - super, uzž jsem koukla, jen si tam oprav termín porodu, nějak ti tam ulít měsíc, to bych ti ani nepřála :grinning:
17. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
vecernice - dík za upozornění :slight_smile: - už jsem to opravila. To by byl masakr, břicho bych vozila na kolečku před sebou jak pivrnec :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
tak nejak jsem si te predstavovala v tom 12. měsíci :grinning:
17. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Ale musím uznat, že datum 20.10.2010 by bylo luxusní :grinning:
17. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Achich,

Janko, to je mi líto...úplně se mi sevřelo srdíčko :cry: Uvidíš v pondělí, naděje ještě je. Drž se kočko a věř, že bude lépe tak nebo tak, čas léčí, ale potrvá to :( Vím, že to moc bolí. Zkus plakat... a přijď za náma. Budem sdílet Tvoji bolest, ať na to nejsi sama.
Já si zjišťovala něco okolo těhu cvičení a když jsem pak potratila, ta paní mi psala, jako jestli přijdu. Tak jsem jí to vyklopila a říkala, že sama potratila 3krát než otěhotněla a teď má tři děti. Je porodní asistentka.
Ale to nezmírní Tvoji bolest :frowning2: viď?

Sven: mocinky gratuluji! Krásné výsledky.

Dasch: závidím :slight_smile: (Ty víš jak, že jo), ať štěstíčko nadále stojí při Vás.

Orchi: už testovat? Mám také krátké cykly a jsem 2 dny po Tobě, ale teda myslela jsem, že testnu až tak 25., když nedojde MS... ale vleče se to teda děsně fujiky! Nu, já si naděje tento cyklus moc nedávám :confounded: Nevím, nechce se mi na to myslet a k něčemu se přiklánět. Ono to pak děsně zamrzí.
17. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
tak jsme doma z vymrzlé prochajdy a hned je líp.

Malá byla venku i v obchodech moc milá, získala si všechny prodavačky v Kenvelu, obešla s nima obchod, dělala baf a kuk no a pak jim zdlábla půlku svačiny - měly děvčata pokrájené jablka tak jim pomohla :grinning: :grinning: hold dítě socka,no :grinning:
ale maminka si krásně pokoupila :dizzy_face:

Sven - nádherné výsledky ze screeeningu, úplně čupr čísla - gratuluju maminko :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Janko -- jsem ráda, že jsi nám napsala, abychom tě mohly aspoň takhle na dálku podpořit, i když vím, že je to samozřejmě jen taková malá útěcha. Nechci ti dávat plané naděje, ale kamarádka prožila něco podobného. Dokonce už byla přijata do nemocnice na revizi dělohy a poslední ultrazvuk ukázal, že mimi je nakonec v pořádku. Tak ještě opravdu není nic ztraceno. Moc ti držím palce, ať se v pondělí všechno obrátí a mimi je tam i s blikajícím srdíčkem. Naprosto chápu, že je jedno jak velké či malé mimi je, ta bolest je veliká. Máš někoho komu by ses mohla vypovídat? (kromě manžela). Třeba by to pomohlo a mohla by sis i poplakat.
17. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Sven -- krásný popis kontroly! Gratuluju ke skvělým výsledkům. Akorát s tím malováním v Podolí je to teda smůla. Kam se nakonec vydáš?
17. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Jankabry, je mi to moc líto, ale naděje umírá poslední, tak do poslední chviličky věř, že všechno bude dobré a miminko Vás překvapí. Moc Ti přeji v pondělí jenom dobré výsledky.

Sven Tobě gratuluji k super zprávičkám ze screeningu, jen tak dál.

Ještě tu má někdo //, tuším, že Martina, tak taky gratulka.
17. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Dobré ráno děvčata - mám poslední den dovči a místo abych vyspávala, tak už tu straším :angry:
Včera jsem si zopákla zvracení, naštěstí žaludek byl natolik prázdný, že ven prakticky nic nešlo - uf. Mám pocit, že když jsem prostě přetažená, unavená (včera toho bylo fakt moc - dopo ten screening, večer pak ještě svat. salon), tak prostě se mi ten žaludek zvedá víc. Jsem zvědavá, jaké to bude v práci, tam mám honičku.

MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 38DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 30DC (2. cyklus po HA)
makinecka....... 26 let............... 3 snažení / 30DC (poslední cyklus 26 dní)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 23DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 21DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 16DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 15DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 100DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 94DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 85DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 76DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 72DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 70DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 61DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 52DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 48DC (poslední cyklus 36 dní)

Koukám, že už máme nějaké adeptky na testování, ale spíš asi holky sem nechodí, co? Stejně jako ty dole pod tabulkou (berucka31 a spol). :frowning2:
Všem, co jsou v práci přeji pěkný pátek a ať jim to v práci rychle utíká.
18. pro 2009 v 06:47  • Odpověz
jinak jsem na beremese.cz přidala nové fotečky šatů (od č. 10), tak kdyžtak jukněte, zda se vám nějaké líbí.
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=543144&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
Ty poslední č. 14 jsou nádherné, ale nepůjdu do nich, protože jsou už na mě drahé (7.200,-) - normálně bych to možná i dala, vím, že v Praze není problém se se šatama vyšplhat přes 10tisíc, ale říkám si, že na tu chvíli je to moc a že ty peníze budu mít kam investovat líp - do toho mláděte našeho :slight_smile:
18. pro 2009 v 06:50  • Odpověz
Dobré ráno holky,

jůůůů Sven, tak teď měním rozhodnutí na č.10 a nebo 13. :slight_smile: Moc hezkýýý :slight_smile: Oboje jsou strašně zajímavý. Já jsem prostě korzetový typ bez ramínek :slight_smile: Já měla taky korzetový bez ramínek...ačkoliv mám na levém rameni ošklivou jizvu :slight_smile:, ale nějak mi přišlo, že mi ty ramínka pak dělaly ramena jak Rambo :slight_smile: Tak jsme jizvu trošku zamaskovali a bylo :slight_smile: To jen na vysvětlení. :slight_smile: Ty ostatní jsou taky pěkný, ale mně se prostě nejvíc líbíš v těchto :slight_smile:
18. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Sven, hned jsem taky mrkla na fotky a musím upravit svoje původní prohlášení, že ti nejvíc sluší korzet a sukně :wink: Úplně mě totiž nadchlo č. 10 a č. 13. Obojí jsou moc krásný a hlavně ti sluší! A u č.10 se mi taky líbí ten přehoz, ačkoliv jsem si vždycky říkala, že je to zbytečnost :grinning: Ale k těm šatům se to fakt hodí. A taky k datumu svatby :grinning: Jinak č. 14 jsou fakt úžasný!!! Ale chápu, že se ti do toho nechce dávat tolik peněz. Je to hrůza, kam se svatební šaty můžou vyšplhat.
18. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile:

Sven - můj hlas pro č.10 (č.14jsou fakt kráááásné). Jen abys nám nezmrzla...bude to chtít ještě nějaký kožíšek nebo tak něco :wink:
18. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
ahoj holčiny, krásné páteční ráno:slight_smile:

sven - omrkla jsem šatičky, a tedy 10: jsou urco super!!! me by se libily i tusim 12, ale chybi mi tam vzadu vlecka, ta to strasne pozvedne :wink: ty 14. jsou krasny, ale je to dost penez, to chapu. a kde jsi byla? ja si vybrala v Adine, a taky jsem nakonec skoncila v kozretu a veeelikeee sukni (na zacatku jsem chtela obycejny splyvavy na raminka, no ale proste princeznou jsme jen jednou za zivot :wink: (fotky mam taky na beremse :wink:

jo a pro kozisek taky hlasuju, ja ho mela, na fotkach super a hlavne zahral:grinning:
18. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
krásné ráno holky,

všem MOC děkuji za slova útěchy!!! No já si nedávám velké naděje, nechci se k tomu upnout, ale kdyby to náááhodou vyšlo, bude to pak o to větší překvapení :wink: malá dušička ve mě je, to je jasné, ale raději už se smiřuju s tou špatnou variantou ..

daschiki:
Tobě dodatečně MOC gratuluju k // - já to ale říkala :wink: !!! tak hlavně držím palečky, aby všechno pokračovalo dobře!!!

sven:
jak říkají holky - 10 a 13 jsou krásné :wink: ale chtělo by to, podle mě, ještě upravit korzet nahoře. Příjde mi, že Ti tam tak nějak odstává, ale zase pokud bude těhusvatba, prsa ještě povyrostou :slight_smile: což už teda bude monstrozní :slight_smile:
Jinak teda já bych šaty za 7200Kč brala ... kéž by tady byly takové krásné za tak málo peněz ... u nás je všechno od těch 6tis. nahoru do 15tis. ... pokud je to nižší, jsou to modely tak deset let zpět :frowning2:
Mi se vždycky líbily extravagantní modely návrhářů - hold bývalá modelka no :slight_smile: ale na svatbu to prostě není ... pak jsem chtěla splývavé jednoduché, ale detailně propracované a jednou jsem jenom tak ze srandy s kamarádkou obcházela salony, že se jako vdáváme :slight_smile: zkusila jsem si princeznovské a bylo to :grinning: No ale dneska se jdu na šaty kouknout s kamarádkou a budu zkoušet hlavně ty empírové, mermaid styl a tak .. budu a budu :slight_smile: když mi šaty sluší všechny :frowning2: beru s sebou foťák, tak uvidíme, jestli nás někde nechají fotit, páč v ostravě jsou samé drahé salony a tam jsou na to děsně cimprlich a fakt nechápu jaký to má důvod :-/
18. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
jo a sven, když se na to tak teď dívám, tak jednoznačně ty 13!!! :wink: typově Ti fakt MOC sedí ... jsi v nich taková krásná víla ... krááásné
18. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky,

včera jsem se sem už nedostala.

jankabry: přidávám se k holkám, holky již vše napsaly...také mě to moc mrzí....Budu držet všechno co mám, aby vše dobře dopadlo :wink:

sven: mě se nejvíc líbí šatky č.14 a ta cena mi přijde na Prahu dobrá :wink: . Také se mi líbí šatky č.11.
18. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
dobre ranko holky, to je ale krasny predvanocni, snehankovy pocasicko, co?

sven - c.14 jednoznacne vede... a myslim, ze to vubec neni moc penez, za pujceni svatebnich satu.

Ja se zacinam smirovat s tim, ze zase nic, protoze ten podbrisek me evidentne boli z toho gyn.zanetu:( S cipkama na zavadeni pockam jeste do nedele, ale kdyz nebude v nedeli nic na testiku, zacnu je uzivat...
18. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Janko - já jsem se na to ptala v jednom salónu, rpoč to nedovolují...no a oni mi na to řekli, že ty fotky focené něvěstama jsou amatérské a navíc, že je tam slabé světlo v těch salónech a pak ty šaty vypadají mnohem hůř jak ve skutečnosti...Nevím, připadá mi to postavené na hlavu, protože tam jd ehlavně o to se pak vidět, jakej typ které sluší a jaké doplňky...a všem je jasný, že to ve skutečnosti vypadá tisíckrát líp, žejo? :slight_smile: Já jsem se všude nafotila a vybrala jsem si myslím nejlíp jak to šlo...:slight_smile: Já byla ta klasická princezna...sukně do Áčka, vlečka, korzet a čelenka...a malé orchidejky ve vlasech :slight_smile: ...měla jsem vyčesané vlasy :slight_smile: jéééé úplně mě to zas bere :grinning: Každý rok závistivě pozoruju z okna ty troubící kolony :grinning: Hned bych si to zopákla...

Jo a děkuji za gratulaci...budu se třást jak osika...jsem objednaná na 5.1. na gyndu...to bych měla být 6+5. Tak vás budu pak moc prosit o držení pěstí...je mi ouzko zvlášť teď, když vidím, co se děje Jance...Musí to být hrozný záhul na psychiku...kéž by to dopadlo velkým překvápkem vánočním....strašně bych Ti to přála! U mé kámošky se taky dlouho schovávalo srdíčko...ale nakonec bylo vše v pořádku a krásně na ni bouchalo o týden později...takže držím pěsti, aby na vás taky v pondělí zabouchalo...
18. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
daschi - a co poslat odkaz na nejakou fotecku ze svatby? at si prohlidnu klasickou princeznu :wink:
jinak ti budu moc drzet palecky, at je vse ok :wink:

my uz dnes stehujeme, vcera se manzovi bohuzel povedlo odrit dvirka od obyvaci steny, no co se da delat, ale pak to byl tedy strasny brucoun a protiva (a to mel jeste vcera svatek), tak jsem si dala mp3 do usi, a chodili jsme okolo sebe. no super baleni. dnes skoro usinam v praci, nastesti je tu po vanocnim vecirku (ktery jsem bohuzel musela ozelet), tak aspon zapadnu :grinning:
18. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
daschiki:
nooo to jo, tohle mi řekli taky, ALE - po zaplacení zálohy se v nich můžeš v tom samém salonu na ten samý neprofesionální foťák a při tom samém špatném osvětlení fotit :wink: je to tak skoro všude ... takže demence :wink:
když budu dávat za šaty kolem 10tis za blbé půjčení, tak jim prostě rovnou řeknu, že za tyhle prachy si budu fotit co chci a jestli se jim to nelíbí, jdu jinam :slight_smile: já jsem zvyklá ze zahraničí se tady s tím českým prodavačským póvlem a jejich moresama moc neštvat a dávat jim kapky maximální :slight_smile: a většinou to funguje :wink:

už se těším do toho města ... ve dvanáct tam mám sraz s kamarádkou u stromečku, dám si možná konečně ty kaštany - jeden jediný stánek je tam peče a tak je tam fronta deseti lidí minimálně a když se zařadíš nakonec a už jsi skoro na řade, řeknou že další budou za 10 minut :grinning: grrrrrr :rolling_eyes: a pak omrknem šatičky a nakonec dárečky a kafíčko nebo čajík někde ... juchu chuu :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
tak že seš to ty Večerničko, tak zkusím něco vymyslet a přidám to...asi teda na beremese mám účet, že? Když ho mám i na koníkovi? Nebo jak to funguje?
18. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
daschi:
na beremese se musíš zaregistrovat zvlášť ... myslím :slight_smile: ale klidně to hoď tady :wink: já se chci taky kouknout!!! :wink:
18. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
janko - teda na kastany si mi udelala chut. asi si pro ne odpo taky skaknu :wink:
jinak - nevyplatilo by se ti vyjet za satama do jinyho mesta? ja treba (ale v PRaze) pri foceni prio zkouseni nemela problem s nikym :wink:

daschi - ucet mas i na beremse, tak tam si do alba pridej nejaky fotecky, a pak posli link, at se dnes necim potesim :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
daschi:registrovat se nemusis, ja tam ma taky ucet. Je to automaticky propojeno s konikem. Takze tam uz jenom zadas login a heslo z konika a zalozis album :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
18. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
vecernice.
No já si nedovedu představit, že bych měla den před svatbou jezdit do Prahy pro šaty, což zabere celý den :frowning2: a pak je v pondělí zase vracet .. a sehnat někoho kdo mi tam pro ně přes půl republiky pojede asi neseženu :frowning2:
ale taky jsem nad tím uvažovala, hlavně kvůli většímu výběru ... i když ten je mnohdy mnohem horší, páč to rozhodování je těžké...
18. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
holky skoro lituju, jak to tu pročítám, že já s ebudu vdávat kdoví kdy :frowning2:. Už jsem měla krásně naplánováno, kde co a jak bude...chjoooo. Snad nám to vyjde ten přespříští rok a snad po mýválkovi nezůstane moc trvalých kilo nahoře, abych byla pěkná nevěsta....

A Sven: s tou cenou za šaty mají holky pravdu, co já vím kolem 6-7tis. v Brně dáš za průměrné, trošku hezčí šaty, ale ne z luxusního salonu. Třeba v Belle stojí i 15tis. a v Naive zkoušela kamarádka model dokonce za 18tis. (a to nebyl teda nic moc).
18. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
no jani, ja vim, Praha je daleko ..... ale co treba Brno? (ja vubec netusim, jake jsou tam spoje...) :astonished: ale vyber je tu vetsi. a halvne ochotny personal, nebot clovek chce byt pri vybirani obskakovan, vzdyt je to jednou (dvakrat:wink: za zivot :grinning:
18. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.