• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dashi: já myslím, že registrovat 2x se nemusíš, já sem přišla z Beremese a neregistrovala jsem se, i pošta mi chodí dohromady...
18. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
vecernice: vás fotil Kamil Saliba!!!....já ho mám taky zamluveného (rok a půl dopředu)...a musím ho zrušit, úplně si ujíždím na jeho fotkách, je to krása - ty vaše taky!!!!! Ach joooooooooooooo, jestli my jsme to neměli přece jen spáchat v tom dubnu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
To je hrozný, nevím, jaký fotky vybrat :grinning: je jich tolik !!! :grinning: Ale musím to ještě nějak zmenšit :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
daee - Kamil urco za to stoji, strasne sympaticky, spoluprace bajecna a fotky taky. vrele doporucuju. a to za nama prijel az z Brna :grinning:
18. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Vecernice:mate nadherne fotky!!!

My svatbu meli naplanovanou na 28.8. a tedkom se rozhodujeme, zda to odlozime a rok a nebo to udelame nekdy brzo na jare... Se satama to mam vyresene, byla jsem kouknout nedavno v polsku po obchodech a maji tam nadherne saty za uplne smesne ceny. TAkze nez abych davala 8tisic za pujceni, to si je radeji za tuhle cenu muzu koupit a pak je treba prodat a pokud bych je znicila, tak se nemusim stresovat, jestli nebudu neco navic doplacet...
18. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
večerničko - máte nádherné fotečky! Fakt krása! bylas nádherná nevěsta...Já už je tam pomalu nahrávám, tak pak hodím odkaz :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
katulline:

a kde jsi byla? konkrétně :slight_smile: já do polska jezdím často a teď tam pojedeme asi další víkend do Wisly za relaxem do aquaparku přes Těšín, tak bych se mohla někam stavit..
18. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,
teď jsem tu pár dní vůbec nebyla, měla jsem toho moc, ale musím se Vám pochlubit....včera jsem udělala řidičák!!! Mám velkou radost, protože ty autobusy a MHD už nenávidím!!! Tak teď jen vyčat, až mi ho vydají a můžu jezdit.
Daschiki: když jsem si přečetla Tvou zprávu o //....normálně jsem se rozbrečela. Strašně móóóóc Ti to přeji a gratuluji! Věřím, že bude vše v pořádku a už se nebudeš trápit. Hlavně se snaž být co nejvíce v pohodě a šťastná, nad ničím zlým vůbec nepřemýšlej. To by prckovi vůbec nepomohlo a já si vždycky říkám: Co se má stát, to se stane a člověk to mnohdy bohužel vůbec neovlivní.
Janka: moc mě mrzí Tvé trápení. Vím, že to teď nemáš vůbec lehké a žádná slova Tě asi neutěší. Ale ještě není vše ztraceno, tak doufej.... I kdyby to nevyšlo, tak jak psala daschiki: hlavně, že jste plodní a příště to určitě vyjde!!! V pondělí budu na Tebe moc myslet a snad bude mít pan doktor pro Tebe dobré zprávy. Drž se!!!
Sven: gratuluji k dobrým výsledkům! Prcek je moc pěknej :wink: Já jdu na NT screaning v pondělí, tak na mě myslete. Snad bude vše tak jak má. Manžel má v rodině bratra a synovce postiženého, tak o to větší strach mám, aby bylo vše OK.
18. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
didi - zrovna dneska jsem na Tebe myslela, kde se nám touláš :slight_smile:

Moc gratuluju k řidičáku!!! To budeš mimčo vozit pěkně autíčkem :slight_smile:
Moc děkuju za gratulaci. Teď budu dva týdny jen relaxovat, mám dva týdnyy dovči z práce...asi začnu psát diplomku, aby ty dny plynuly rychleji :slight_smile:

Asi budu mít taky strach, manžel má v rodině dětskou obrnu :frowning2: Ale nesmíme na tyhle hnusy myslet...vše bude určitě ok !!! :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
janka: kdyz prejedes v tesine hranici, tak se das hnedka doleva, pojedes asi 300m a zacina trh, jakoby projdes kolem neho a hned jak konci tak je nejaky velky barak, v nem je milion obchodu a na nem je reklama na svatebni salon. Ujdes asi dalsich 50m porad po te stejne ceste a jsi tam. Ve spodnim patre maji same obleky a kosile atd pro chlapy a v patre pak maji jen svatebni saty a doplnky. Nejlevnejsi saty co tam byly, tak staly okolo 3 tisic a nejdrazzsi ty byly nejak okolo 13. Fakt je tam hooodne velky vyber a saty krasne. Akorat ja zadne jeste nezkousela, byla jsem to tam jenom omrknout, takze nevim, jak budou sedet. Ale za ty prachy, bych si je klido nechala i nekde upravit... A maji tam k tomu i bizuterku, vselijake bolerka, kozisky, kabelky, proste vsechno a za smesne ceny. Takze kdyz uz budete mit cestu kolem, tak si myslim, ze stoji za to tam zajit juknout
18. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
18. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
katulline:
díííky!!! tak to se tam určitě stavím :slight_smile: !!!

já právě koukám na http://www.madonna.pl/pl/manuelmota.php a umíráááám takovéhle šaty ale nikde neseženu .. napíšu jim za kolik je půjčují či prodávají a možná si pro ně do toho krakowa i zajedu :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
daschiki: děkuji, přesně tak....dělala jsem si ten řidičák hlavně kvůli mimču. Protože když vidím tu neochotu v autobusech k maminám s kočárky, tak mi z toho bylo zle :angry:
Pak napiš, kolik diplomky jsi napsala. Ale...tipuji, že moc toho nebude! Já minulý rok kolem Vánoc řešila to samé: diplomku. Říkala jsem si, budu doma, musím něco napsat a nakonec jsem na to ani nesáhla :slight_smile: Prostě jsem jak malé dítě a vánoční čas si fakt užívám, takže jsem ji hodila za hlavu a bylo. :slight_smile:
Manželův bratr má středně těžkou mentální retardaci a jeho synovec je autista...no prostě nic příjemného. Ale moje Dr. (ještě před snažením) poslala manžela na genetiku a to dopadlo na výbornou. Tak teď jen doufám, že bude prcek v pořádku.
18. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
ahojky,
vecernice - krásná svatbička, nádherné fotky. Jsem zvědavá na ty naše, protože neumíme ani jeden "pózovat" a přítel se už vůbec nerad fotí - bude to mazec, doufám, že paní fotografka si s náma poradí :slight_smile:. Jinak koukám, že vám padal sníh - to bych taky chtěla, když už je to ten únor, tak ať je aspoň bílo a ne cahota a bahno. A kožíšek určo bude, protože nehodlám zmrznout :slight_smile: - jsem stará zimohřivka, takže to bude docela mazec. Hlavně nevím jaký boty (musím mít bez podpadku a to se mi zdá všechno hrozně tenké, takové "šlupičky" - asi to bílé tenisky jistí :grinning:

Jinak díky za názory na šaty. Já vím, že těch 7.200 není zas tak moc oproti jiným salonům, ty č. 10 stojí 5.900 a je to podobný styl a líbí se mi. Teď váhám mezi těmi č. 10 a pak z té původní várky č. 3 (cena 6.000,-).
Jinak ještě k těm č. 14 - byli mi dost velký přes prsa a u těch 13 ty mi byli velký celkově přes hrudník, paní mi je vzadu při focení musela držit (prý se to dá upravit). V těch č. 10 jsem se cítila myslím dobře a ty č. 3 taky, takže budu vybírat asi mezi těmito dvěma. doufám, že panděro mi moc nenaroste :slight_smile:.

Dashiki - krásné fotečky :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Daschi:nádherné fotecky!!!
18. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky, mam problemek a jsem na to tak nejak sama :frowning2: :frowning2:
Pri preventivce jsem si postezovala gyndr. ze obcas pri utirani rucnikem a samo-kontrole prsou, kterou delam tak jednou za 3tydny mi tece pruhledna az bila tekutina z jednoho prsa, uz nejaky cas. Rekl mi, ze to muze byt nejaky nador a poslal me na vysetreni. Rekl, ze kdyby to bylo z obou prsou, je to zpusobeno prolaktinem a neovulovala bych... Driv jsem to mela trochu i z druhe bradavky, ale ted se celkem bojim, protoze mam navic bolestivou bulku v podpazi. Nastesti me vezmou na vysetreni jeste pred Vanocema, jinak bych to mela fakt zkazene volno...
Mate s tim nekdo zkusenosti?? :frowning2:
18. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
orchidie - klídek, nemysli hned na nejhorší. Bulka může mít spoustu příčin a ta tekutina - já když jsem zkoušela zmáčknout bradavku, tak z jedné cosi teklo a z druhé ne. No a je vše v pohodě. Takže klid. Je fajn, že tě vezmou před vánoci, aspoň to čekání nebude tak dlouhé.
Neboj, bude to dobrýýý!
18. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
sven: ja te miluju! Diky moc. Ani nevis, jakou maji tvoje radky pro me cenu. Straslive me to vydesilo. Nejhorsi bylo, ze jsem prisla na to, kam me vlastne gyndr. poslal, az kdyz jsem tam volala, abych se objednala... zvedla to sestricka a povida: "prosim, onkologie...." To se mnou malem svihlo. Ale asi je lepsi hned vsechno vysetrit a vyloucit pripadne vetsi prusery vcas.... Zlatý dr.Anton!!!
18. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
daschičko - nádherné fotky!!! nemám slov.

orchi - bohužel ti neporadím :frowning2: ale jak píše sven, nemysli na nejhorší, vše bude dobré, příčin může být spousta!!! tak se hlavně zkus udržet v klidu, a ať nejsi na to sama, tak sem hezky choď za náma :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
orchidie - važ si svého doktora, je lepší to prověřit, znáš to, čert nikdy nespí. Furt lepší, než kdyby tě uklidňoval, že nic nic a pak by mohl být třeba průser. Takhle se to prověří pěkně "za tepla" a budeš vědět na čem jsi. Myslím, že nejhorší je fakt nejistota - protože to člvoěk vymýšlí katastrofální scénáre a stejně je to naprd, protože prostě se nemá čeho chytit. I kdyby to bylo nějak třeba s nálezem, tak už člověk ví na čem je a může se dle toho zařídit. Ale ta nejistota je naprd. Ale stejně věřím, že bude vše O.K. a že máš jen pečlivého doktora. :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Orchi - neboj se děvče zlatý, bude to v pořádku !!! Já tipuju, že budeš těhotná....Já si myslím, že nějaký pravidlo v tom, jestli teče z jednoho nebo z obou nebo jak...to nevím, připadá mit o zvláštní...nenapadlo ho, že bys mohla být těhotná? Já mám pocit, že jsem o tom někde četla...že holčině teklo trošku jen z jednoho prsa a byla normálka těhotná...neboj bude to určitě v pohodě
18. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
daschiki: no to by sice bylo krasne, ale ja to takhle mam uz asi 2-3mesice... Od doby, co jsem zacala vic pozorovat telo a mozna je dobre, ze jsem si toho vsimla. Ale uz jsem tak ruzne na netu cetla, ze obcas se to proste stava a stejne se nic nenajde. Uz jsem jednou v tom samem prsu mela nalez pohmatem, ale nic se na utz naneslo a proste to casem zmizelo. Ja jsem na tohle velmi pecliva a prsa si fakt pravidelne poradne prohmatavam. Bulku v podpazi uz jsem taky mela a rikam si, ze by to mohla byt ucpana mazova zlazka, ale bohuzel to teda boli:(
18. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
no vidíš, proč by to zrovna teď muselo být katastrofální. A něco ucpaného to může být - buď mazovka a nebo třeba nějaký odvod lymfy, co já vím. Když si představím, jak dokáže bolet pitomej beďar :slight_smile:, tak bych tu bolest tak neřešila. Kdy k tomu doktorovi přesně jdeš? Budem mačkat všechny palčáky co máme :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
sven: v utery dopoledne.... Snad to bude ok.
18. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Orchi - já myslím, že to určitě bude v pořádku...nádory pokud vím by neměly bolet...takže určitě to bude v pořádku!!! Uvidíš...!!! No a pak by opravdu zřejmě mohl být na vině ten prolaktin...a to by bylo v pohodě, protože by ti to mohli velice úspěšně spravit hormonální léčbou... :wink: Určitě to bude dobré! Neboj!
18. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
orchi - připoujuju se k holkám, budu držet palce, ale věřím, že vše bude OK!!!! neboj, příčin může být spousta, ale halvně je dobré, že to doktor sleduje a řeší!!!! a pořád lepší preventivní vyšetření, než pak když by se něco řešilo pozdě. já už byla taky kdysi na onkologii (dávno tomu, ale kvůli pize, a jelikož máme v rodině rakovinu, tak taky radši prevence), a vše bylo ok. takže se uklidni, a vydrž!!! myslím na tebe!
18. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky, vy jste zlaticka:slight_smile: jsem moc rada, ze vas mam...

Mne to stve i kvuli tomu, ze bych radeji resila uplne neco jineho nez gynekologicke zanety a bulku v podpazi :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
mozna prave tim, ze budes resit "tyto problemy", se mezitim sam vyresi "tenhle" :slight_smile: Vše dopadne dobře a ještě ti rychleji uteče čas do testování :slight_smile: Navíc, pokud by byl na vině prolaktin, tak by to mohlo vysvětlovat, proč se zatím nedaří...a to by šlo velice rychle spravit...pořád věřím tomu, že všechny tady budeme těhulky tak do března :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Orchi -- taky jsem slyšela, že nádory nebolí a v tom je právě zakopaný pes. Takže dokud bolí, tak je to sice nepříjemný, ale vlastně je to dobře :wink: A souhlasím s holkama, radši udělat vyšetření hned, je dobře, že doktor je pečlivý a poslal tě na to vyšetření. Určitě to bude v pohodě, může to být třeba jen tuková bulka. A taky ten prolaktin. Hlavně, že na to jdeš ještě před vánoci, ať pak můžeš být na svátky v klidu.

Vecernice a daschiki -- hned jsem mrkla na fotky a nádhera! Mně vždycky svatby tak dojímají :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
holky, tak jsem cetla neco malo o prolaktinu. Zvyseny prolaktin se projevuje vytokem s obou bradavek stejne. To ja teda rozhodne nemam, ale urcite jsou i vyjimky, u kterych to muze byt jen na jedne strane.
Co jsem teda zjistila jeste navic je to, ze prolaktin muze byt zvysen klidne i jen obcas kvuli vnejsim podnetum a to jsou tyto:
-fyzicka namaha
-spatna snasenlivost stresu (cili pri stresu obecne)
-po saunovani (produkce prolaktinu se tim velmi zvysi) - cili snazilky - ZADNA SAUNA!! Ja do ni bohuzel jeste do poloviny rijna chodila, ale pak jsem zacala mit pocit, ze mi to nesedi... :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Sesty smysl, ze by?
-po nocnim sexovani se prolaktin dostava po ranu do normalnich hodnot o dost pomaleji, takze tim muzou byt ovlivneny ranni odbery krve, ktere by se pro zjisteni hodnot prolaktinu mely delat alespon 1h od probuzeni.
to jsou veci, co? :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.