• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holčiny, mám dnes nějaký mizerný den, ještě že tu jste vy. na oběd jsem se chtěla vmáčknout kolegyni, ta že ok, a že jde ještě s dalšíma dvamě bývalýma kolegyněma (které znám). no a za chvíli za mnou přišla, že se omlouvá, ale že ta jedna z nich mě tam nechce. no to mi nepřidalo. tak jsem si skočila pro kaštany, abych si vylepšila náladu....
18. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
:frowning2: Večerničko, to mě mrzí...to je nějaká slepice...něco jste si provedly nebo ani nemělas tušení? :frowning2: Nic si z toho nedělej...
18. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
ani nic, kamosky jsme ale nebyly. jen kolegyne (oni ji odtud doporucili odejit, nebot vykony nebyly zrovna snadne, no a zrovna se mnou delala na par projektech, takze jsem i ja prispela svoji troskou do mlyna :grinning:). ale netusim, zda je to kvuli tomu :wink: díky kočko!!!
18. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky, teda, Vás dočíst... :sunglasses:

Orchi: mě bolelo prso (jedno, v podpaží, no zhruba tam, kde končí kostice) asi dva měsíce, byla tam bulka a nic to nebylo, jen mízní uzlina tak nepanikař, určitě to bude ok. Je dobře, že to zkontrolujete.

Jinak mě holky přijde docela vtipny,ze jsem si z toho naseho klaboseni po netu o vas udelala i nejakou predstavu a kdyz jste sem ted dali ty fotky, vubec mi to nesedi :grinning: Doufam, ze se Vás to nedotyka, jsou to spis zmeny k lepsimu, ale hlavně mě to pobavilo :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: Obě jste byly krásné nevěsty. Jen máte na mě mladé ženichy, jsem asi na starší :wink: Ale zase za pár let... budou určitě svěží víc než ten můj 36ti letej kožíšek :slight_smile:

Mám dneska dobrou náladu, ráda bych Vám ji všem kousek poslala, hlavně Večerko Tobě a pak taky Jance, a Orchi. My s psíkem a koťatama dováděli dneska ve sněhu a zdobili venku stromeček a teď tady všechny moje zlatíčka chrupkaj u kamen...no kdo by mohl mít jinou než báááječnou náladičku, že? Tak Vám jí posílám všem!
18. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
jeee jin dekuju, uz z ni kus ke mne dorazil :wink:
teeeda, ted by me zajimalo, jak sis nas predstavovala :grinning:
ale jinak ten muj takovy mladoch neni je mu 32,5 :wink: ale zatim dobre vypada :grinning: (teda pokud neni brucoun a protiva jako vcera :frowning2:
18. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jinjin :grinning: no, ono možná zdání klame, protože tomu mýmu "mláděti" je 32 let :slight_smile: jsme od sebe o 6 let....mimochodem nejlepší kombinace, jakou znám :slight_smile:

Doufám, že jsem tady nikoho svým ksichtem nevyděsila :grinning: Taky mám o každé nějakou představu a přiřadila jsem si obličej...ale zatím se to tak nějak shoduje :slight_smile: Já vypadám dost mladě...kdžy jsem si před půl rokem kupovala cigarety, nechtěli mi je prodat...bylo to u nás kousek od chaty...tak jsem neměla s sebou ani občanku :grinning: a musela jsem ukazovát snubák a zásnubák a nechtěly mi věřit, že je mi 25 :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
No, tak to klubouk dolů, tipla bych jim méně :sweat_smile:

Ne,ne, moc Vám to sluší, to bez pochyb. Jste takové usměvavé, krásné, no prostě kočky :slight_smile:

Vařím, tak jen odskakuju.
18. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
copak vaříš dobrého? A děkujeme za kompliment :slight_smile:

Já za chilku vyrážím na firemní večírek...ale nějak jsem se tu rozložila na posteli s notebookem a nikam se mi nechce :frowning2: Jen bych ležela a koukala na filmy :grinning:
18. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
jee to bych taky hned brala. ja po praci jedu stehovat a pak vse vybalovat. a uz mi na to nejak chybi energie.... :wink:
18. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
To chápu, mám úplně stejnou náladičku, bohužel u mě to není těhulkováním. Prostě jsem měla nabité léto, tak si teď hraju na zimního medvěda a zpomaluju metabolismus :slight_smile: Bohužel taky dělám tukové zásoby :( Ale začala jsem plavat, tak snad to půjde zase dolů :slight_smile:

Peču rýži a smažím naložené masíčko :slight_smile: Já nejsem žádná velká kuchta jako Vy. Obdivuju Vás jen, když píšete, kolik máte napečeno at. Já se zmohla na kokosky v čokoládě (padlo na to 350g Milky :sweat_smile: ) a jinak jen s mamkou jako podpora...
18. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
orchidie: neměj strach, nemusí to být nic vážného!!! Přece si nebudeš kazit krásný předvánoční čas :wink:
hoky, byly jste moc hezké nevěsty a máte krásné fotky! Tak já posílám i můj odkaz na beremese :slight_smile:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=75487&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

daschiki: tak se dobře bav, ale bez ALKOHOLU :grinning:
18. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Vecernicko te se, my loni taky tahali jazyk po zemi vzdycky v jednu v noci, kdyz jsme stehovali a dodelavali... No, my nemame hotovo, delali jsme svepomoci ( a tatkovou pomoci) rekonstrukci... ale ted je to boziiii!
18. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
jůůů Didi, tak tys vypadala taky jak princeznička...Moc krásná též...jako Večernička...
18. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
jeee Didi, naaadhernyyy saticky!!! moc ti slusely a manzel ti taky moc slusi:wink:
tak uz mame odtajnenou dalsi tvaricku :grinning: aspon uz si k vam vzdy predstavim i oblicej to je pekne :slight_smile:
jin - vsak ja mam radost. jen ted i nejak malo spanku. a uz jsme asi oba podrazdeni. ale verim, ze to zmakneme :grinning:
18. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!
Normálně!!!! Mně teď volala moje endokrinoložka !!!! Mimochodem úžasná to doktorka!!!! A řekla mi, že z krve to hcg vyšlo velmi vysoké :grinning: a že jsme těhotní :grinning: a že si mám zvýšit dávkování.....Jsem neskutečně šťastná :slight_smile:)))
18. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Krááááásné Didi! A moc pěkný sál, kde to bylo?
18. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Dasch: super super super super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vecernice: no, já to uplne chapu, my nespali, hadali se, do toho tata (on muj muz neni az tak kutil, je z bytu a koupili jsme prastarej barak k rekonstrukci a muj otec je zase strasne sikovnej, takze se furt handrkovali a... no jééééje)... ale zpetne mi to období prijde krasny, naplneny a jsem pysna, ze jsme to zmakli :wink: Tak nejak si myslim, ze tusim, jak se mas a rada bych te podporila :o)
18. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
holky, moc děkuji :slight_smile: Když si ty fotky prohlížím....mám krásné vzpomínky. Hned bych si to zopakovala :slight_smile:
daschiki: tak to je super zprááááva!!!! Moc gratuluji ještě jednou (i když jsem o Tobě neměla pochyb :grinning: ). Takové zprávy vždy potěší, že? Tak se hlavně opatruj, ať se mimimu u Tebe moc líbí. Držím pěsti!
jinjin: můžeš mi napsat, jak jsi dělala ty kokosky s Milkou? Může to být docela dobrota :wink:
18. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
daschi - no bajecny, ted si mi tedy spravila naladu uplne !!! super!!!!! tak se koukej na vecirku pekne setrit mamino :slight_smile:

jin - dekuju, jsi zlata. jj, bohuzel misto abychom se meli radsi, tak jsme nabrouseni :grinning: a ja jsem obcas nekdy strasna citlivka (a myslim, ze ty prasky mi to jeste zhorsily :grinning:). tak uz se tesim, az to nejhorsi budeme mit za sebou a zacneme se z toho poradne radovat :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Didi: Je to experiment, ale docela chutnej :slight_smile: Normální kokosky (teda s 1/2 cukru, aby nebyly tak sladký) jsem obalila v rozehřáté milce.
18. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
jinjin: málem bych zapomněla. Svatbu jsme měli na olomoucké radnici a hostinu pak v hotelu Zámek ve Velké Bystřici (kousek od Olomouce). A bylo to super! Určitě bych neměnila.
18. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
didi:moc krasne fotecky :slight_smile: Jeee, ja delala v hotelu Zamek v bystrici asi dvoutydenni praxi a vim ze to tam meli hodne v oblebe sportovci a takovi ti "lepsi", delaly se tam rauty a tak pod. A byl tam krasny cisnik :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
co mate v planu na vikend? krome stehovani u nekterych :wink:
18. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
daschiki - gratuluji k výsledkům hcg! :slight_smile: Téda, vy jste si ale nadělili krásný dáreček :slight_smile: - teď už to máte i ofiko na papíře!
didi - krásná svatbička!
já normálně lehla, jsem byla utahaná jak blázen a spala jsem jak kotě! Doufám, že na mě nic neleze, protože takovéhle "mrtvolné stavy a únavu většinou mám, když na mě něco leze.
18. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
orchi:ja neplanuju nic, budu cely vikend smrdet v praci :frowning2:(((
18. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
holky omlouvám se, že jsem to dneska všechno nepřečetla a tak nereaguju na aktuální dění :slight_smile:

ale MÁÁÁÁM JE!!!!

http://www.lisaferrera.pl/popup_image.php/pID/264?osCsid=90278391d1a1e6db1f1ccd302ca9c673 boží boží boží .. asi je budu mít bez těch strapečků nahoře .. ale to se uvidí ... krááása fakt ...
18. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
janko - ty jsem jednim slovem bajecny! a ty v nich budes proste okouzlujici nevesta!!!!
18. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
jankabry - šatičky nádherné. Mě se tento styl moc líbí, ale jelikož mám prdel jak štýrský valach :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak takové šaty mít nemůžu. Budeš kočka, resp. ty jsi kočka, takže ti určo sluší všechno, i pytel od brambor :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
janka:ty jsou teda uzasne. To je takovy styl, ktery ja jsem si predstavovala. mam na beremku taky album a v nem same podobne saticky. Kde je pujcuji?
18. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
ahoj holčiny, pomalu mizím z práce, tak všem přeju krásný víkend.
jani, tobě moc držím palce na pondělí, budu na tebe myslet!
ostatní pěkně užívejte té předvánoční romantiky, a mějte se moc krásně!!!!!!
18. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.